Opinie o GVF Sp. z o. o. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GVF Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GVF Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GVF Sp. z o. o. w Pabianice

Aneta

@Pati, a czy tylko na tym stanowisku występuje duża rotacja? Może jest to związane z charakterystyką tego stanowiska? @Ja, rozumiem, że masz jakieś zastrzeżenia? Co według Ciebie powinno się zmienić, by pracowało się lepiej? @Pyton, z pewnością w każdej firmie są stresujące momenty, dlaczego sądzisz, że w GVF jest ich więcej?

@Aneta

Może sama powinnaś się przekonać pracując tam. W końcu było dużo opinii, które zostały wykasowane przez admina, bo najazd na niego zrobiła Pani W. Zaznaczę iż pracodawca z wyrokiem to nie pracodawca. Ciągły mobbing z jej strony i ludzie wysiadają. Ogólnie na dobrze wyszło mi, że już tam nie pracuje. Pensję dostaje całą i całość mam na umowie a nie jak u Pani W - część w łapkę a część na umowie.

@XYZ

Z forum mogą zostać wykasowane tylko te komentarze, które łamią regulamin, wszystkie inne zostają na forum, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne. Mobbing jest bardzo poważnym oskarżeniem, czy faktycznie ma miejsce? Czy pracownicy mają na to dowody i próbowali temu przeciwdziałać? Jeśli tak, może warto zgłosić to przez nową funkcję na forum dotyczącą mobbingu, którą znaleźć można poprzez baner "zero tolerancji".

@Aneta

Wcześniej takiej opcji nie było, a zgłoszenia naruszania zasad pracownika był nagminnie olewany przez większość instytucji. Ja się cieszę, że już tam nie pracuje i nie psują mi nerwów i zdrowia.

@XYZ

Opcja "Zero tolerancji" pojawiła się niedawno i ma być pomocna dla pracowników, których rzeczywiście dotknął mobbing. Przypominam jednak, że fałszywe oskarżenia mogą być karalne. Rozumiem, że pracownicy interweniowali wielokrotnie? Czy nie przeprowadzono żadnej inspekcji?

Norbert

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Pyton
@Norbert

Odpuść sobie. Unikniesz stresu.

Pati

Wiadomo, że nie każdy nadaje się na handlowca i tu są takie rotacje!

@Pati

I nie każdy nadaje się ma pracodawcę

Aneta

Wiele z Waszych postów poświęconych jest atmosferze występującej w GVF. Rozumiem, że jest ona mankamentem w Waszych oczach. Czy pomimo to, możecie przedstawić jakieś argumenty przemawiające za zatrudnieniem w tej firmie? Każda Wasza uwaga będzie ważna z perspektywy osób zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

GVF Sp. z o. o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Oceniacz

Bardzo duży wpływ na atmosferę w pracy mają pracownicy więc może sami coś psujecie?

s7

Straszna atmosfera, a firma nie zajedzie daleko przy takim traktowaniu ludzi.

Iga

Rotacje zawsze były i będą. Ludzie zmieniają firmę z różnych powodów.

Tomasz

Czy tak dobrze pracuje się tu , że rzadko piszecie swoje opinie? Szkoda.

Feliks

Zawsze możecie zmienić pracę. Opinie wszystkie są prawdziwe tylko może poziom niektórych jest niedopuszczalny?

Czy ktoś tu pracował w GVF jak wygląda tam praca handlowca? Jak z kasą? Jaka umowa? Idę tam na rozmowę

były
@Zainteresowany

Lepiej zawróć

Stary pracownik

Starzy pracownicy odchodzą bo tylko nowi dają się nabierać i dlatego są ciagłe zmiany

zainteresowany pracą

Żenujące, opinia o pracodawcy wystawiona na podstawie 15 ocen a widnieją tylko 2..... Już mogę sobie wyobrazić jakie one były skoro zostały wykasowane.

Black

Widzę ze pani W wyczyscila opinie o sobie.......czyzby prawda bolala

xyz

Kierowca jest bardzo sympatyczny akurat ;) zawsze idzie się z nim dogadać i wypracować system współpracy :)

XYZ

Po pierwsze ludzie nie zostali zwolnieni w tej "firmie" tylko sami rzucili papier na stół. I naprawdę w tamtej chwili poczuli ulgę że już nie pracują w tak fałszywym środowisku gdzie non stop pani "prezes" ma swojego szpica, który cały czas kabluje. Jakby atmosfera była ok i godne zarobki dla zespołu, który tworzył tą firmę to by zostali. Po pierwsze brak kultury ma sama szefowa firmy. Zarzucała niekompetencję pracownikom, gdzie sama kłamała odnośnie podejmowanych przez nią decyzji. Na wszystko trzeba było brać podpisy... Zresztą osoby jak @Obecny pracowniki nie napisze prawdy jaka jest, bo ma hajsy wyższe niż miła faktyczny prawdziwy zespół tej firmy. Ważne aby nic nie robić, grzać stołeczek i generować koszty. Co do samej pani "prezes" to wciska kit, że jest kolorowo i cudownie, a wychodzi wielka za przeproszeniem czarna (usunięte przez administratora) bo jest mobbing, oskarżanie i obcinanie pensji. Praktyka pani W. Pozdrawiam osoby, które podjęły mądrą decyzję odchodzą z tej pseudo firmy, przynajmniej mają teraz spokojną głowę i nie taplają się w bagnie pani prezesikowej.

Zostaw merytoryczną opinię o GVF Sp. z o. o. - Pabianice

• Jak się pracuje w GVF Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy GVF Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

GVF Sp. z o. o.
1.6/5 Na podstawie 22 ocen.

GVF Sp. z o. o.