Opinie o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska w Nowa Wieś Wrocławska

King of Gypsies

Nic się nie zamyka!!!! Wręcz przeciwnie, firma podpisała kontrakt na kilka lat. Będą nowe inwestycje, rekrutacja pracowników -mam nadzieje że zaczną wymieniać od z tych z góry. W firmie zostali prawie tylko Ci którzy chcą coś robić więcej i się angażują. Jeśli chodzi o kadrę menadzerską to prawie wszyscy do wymiany!! Nic nie robią, brak zaangażowania, część z nich pewnie do tej pory nie wie co należy do ich obowiązków i co się dzieje w firmie....ktoś powinien zakończy akcje home office- co to qrrrrr ma być. Na początek Hr wont-!!! A za nim reszta hołoty , mamy nadzieję że ktoś wywali darmozjadów. Podsumowując: Na dzień dzisiejszy polecam firmę !!!! Po 3 latach jest nadzieja że będzie to jedna z lepszych firm na dolnym Śląsku.

Princessa
@King of Gypsies

z tego co wiem to tam już nie ma kadry menadżerskiej hahhah,podpisała nowy kontrakt , który nie dotyczy Polski bo jest za drogo ale nadal słuchajcie tych bzdur to w pewnego dnia usłyszycie, że to koniec.

Były operator
@King of Gypsies

To chyba Twoja pierwsza praca w życiu, skoro twierdzisz że to jedna z lepszych firm na Dolnym Śląsku. Gówniana atmosfera, do du*y managment, kiepski socjal... Co tu dużo mówić, szału nie ma.

Prorok
@Princessa

Polskie piekiełko trwa nadal. Wszyscy wszystkich by wyrzucili a już najchętniej wyrzucali by Ci, co już ich nie ma bo się do niczego nie nadawali. Oby tak dalej a za parę tygodni nie będzie już ani kogo ani komu wyrzucać.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Witus

Firma idzie do zamkniecia , ludzie odchodza , nowych nie zatrudniaja...kompletne dno. Tylko managment sie nie zmienia bo kase zbieraja....

0.9 tdi

Ktoś jeszcze ma ochotę na drzemkę? A może ktoś ma w**ebane? Chodzisz do pracy za karę? Odejdź, zrób miejsce komuś kto chciałby coś wnieść do zespołu. Mam wrażenie że zespół się normuje, a ludzie tu zatrudnieni naprawdę pracują na nasz rozwój! Oby tak dalej :] Pamiętajmy: M.K., A.P., Ł.W. . P.S. Kto kradnie jedzenie z lodówki w kantynie? Wstydź się człowieku!

smieszekLeszek
@0.9 tdi

Zespól się normuje? hahha kto Cie polskiego człowieku uczył.... właśnie takie osoby zostały w PPP, które nie wiedza co ze soba zrobić , większość która była ogarnięta już dawno odeszła i teraz z was się śmieje mośki. Żal tylko tych osób, które sa ogarnięte ale czekaj na złota robotę i muszą z wami pracować.

Jj
@smieszekLeszek

A to że niby Ty to ten ogarnięty? Pracuje tu 2 lata i jeszcze żaden ogarnięty nie odszedł...jak odchodzili to zwykle obiboki:)

Super saiyan
@Jj

Sorry ale większość która tu została to zwykli przyciskacze zielonego guzika. Gorzka prawda ale prawda. Poza tym za to co się tu robi, za odpowiedzialną pracę, zarobki są śmiesznie niskie. I jeżeli operator nie pisze sam programów to się nie rozwinie. O, znowu gorzka prawda. Oczywiście nikogo nie zmuszam do wyjścia ze strefy komfortu, jak ktoś lubi być bierny to będzie, kto się chce rozwijać to się będzie rozwijał. Pozdro.

Nie Pie w Chu
@Jj

Normować się to poprawne sformułowanie, ale to, że odchodzą same obiboki, jest nieprawdą. Np. Marcin W. (nazwisko malarza), Bohdan, Mateusz O., Wojtek to były osoby, które same pisały programy i miały niemałe pojęcie o obróbce skrawaniem. Praca zespołowa zaś to jakiś korporacyjny bełkot. Dziwne też, że zachęcasz do odejścia, a kierownictwo robi, co może, żeby tylko kolejny obibok się nie zwolnił.

Iwona

Wasze komentarze zawierają w głównej mierze pojedyncze i zdawkowe wypowiedzi. Cieszę się, że jest zainteresowanie firmą, ale proszę, byście komentowali w sposób bardziej merytoryczny i rozbudowany. Pamiętajmy o regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin

Operator Cnc

Całościowy proces rekrutacji mogę opisać w kilku zdaniach. Po wysłaniu Cv przez stronę internetową firmy, po 2 dniach otrzymałem telefon z prośbą o stawienie się na rozmowę kwalifikacyjną. Pojawiłem się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie. Osoby, które mnie rekrutowały to przedstawicielka działu HR oraz kierownik działu produkcji.

Całość spotkania przebiegała bardzo chaotycznie, każda z osób zadawała pytania bardzo mało związane z pracą, pytań natury technicznej praktycznie nie było, same ogólniki. Bardzo dziwiło mnie pytanie przedstawicielki HR, która zapytała mnie, cytuję "Jakim zwierzęciem chciałbym zostać, gdyby to było możliwe?"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Insert
@Kłopot

Chyba u Was????

Irlandczyk

Wszyscy już wiedzą, że Amerykanie powoli Brytyjczykom dziękują za wsplółpracę. Lepiej późno niż wcale.

@Irlandczyk

Ryba psuje się od głowy

Leszcz

Ryba była fajna!

Cwaniaczek z prowincji

Tęsknię za Arkiem:(

Miastowy
@Cwaniaczek z prowincji

Arek, tęsknisz sam za sobą? Nie martw się. To się chyba leczy. Tutaj nikt nawet nie zauważył, że ciebie już nie ma.

Janek

Jeśli nawet są jakieś kłopoty w firmie to nie jest powód do radości!!!

@Janek

Powód do radości ma ten co odchodzi bo znalazł lepszą robotę +!!!

Nickk
@Janek

Jest powód do radości gdy się odchodzi i ma się inna robotę na horyzoncie

Jobs UK

Witam, Czy szuka ktos pracy w uk w branzy lotniczej na produkcje ? Firma w ktorej pracuje od paru miesiecy szuka na kazdy dzial pracownikow.

Job pl
@Jobs UK

Jak powiesz trochę więcej o firmie to może wszyscy pojedziemy ????

Job
@Job pl

A zostaną tylko zarządzający! ! Pewnie nie zauwaza nawet naszego braku. Jedziemy wszyscy

Job pl
@Jobs UK

...wtedy zejdą w końcu na dół i się zainteresują nami.

Job
@Jobs UK

Turner Miller Grinder for a prestige Aerospace client.Job Purpose: Responsible for setting & operating conventional & CNC machines in order to ensure that all parts are correctly machined in accordance with customer requirements and company quality specifications.Key Role Accountabilities: * Setting and operating the following machines: - Mazak i500, i600, i700 utilizing the following controls- Mazatrol matrix and 640m * Matsuura MAM-72-35V utilizing a G30i control. * All of the machines above utilize ISO programs which are done offline, but may require editing when necessary. * 5 Axis CNC * Flexibility required in relation to operating more than one machine. * Work to achieve set production times and targets. * Designing and producing mandrels, jigs and fixtures, where applicable, in order to assist with production requirements. * Following Operation Sheets, in order to ensure parts are progressed through the factory on time and on the correct pathway. * Carrying out quality checks on own work using measuring equipment such as micrometers, verniers, gauges etc, in order to ensure the part is produced to drawing specification. * CMM experience would be advantageous. * Carrying out daily and weekly TPM checks, in order to ensure machine and equipment is correctly maintained and to minimise breakdowns. * Fully skilled machinists will also be responsible for training, mentoring and inducting less experienced Machine Operators, assisting them with resolving machining issues, to ensure optimum productivity and to promote good employee relations. * Work collaboratively with colleagues in other departments in order to support achievement of Customer and Company targets, objectives and goals. * Carrying out continuous improvement, Lean and 5s activities in cell, in order to facilitate principles of Continuos Improvement throughout the company. * Ensuring compliance with Health and Safety, ensuring guidelines are followed in accordance with the Company Health & Safety policy and legislative requirements. * Any other duties that may reasonably be required by the company from time to time. * Work flexibility desirable for overtime.Skills, Knowledge and Experience Required- Mechanical Apprentice trained, or qualified by experience. Previous 5 Axis experience.- Previous experience in Precision Engineering ideally in Aerospace, Automotive, Motorsport, Oil & Gas or Subcontract machining- Experience working with High Value component or exotic materials predominantly Aluminum but also including but not limited to Titanium, Inconel and Hardened Steel. - Good written and verbal communication skills and ability to interact with internal and external parties at all levels.- Self-motivated with the ability to multi-task, with guidance and supervision.- Good working knowledge of Quality Standards- Fully conversant with engineering drawings.If you feel you are the right candidate for the role, apply now! Job Type: Permanent Salary: £11.00 to £14.00 /hour Required experience: Exotic Materials: 1 year CNC Turning: 2 years

Królik
@Job

Zejdą i będą się kiwać przed swoimi tablicami i zastanawić dlaczego maszyny stoją. I znowu ktoś zejdzie nas przekonać że dużo inwestujemy w stare maszyny i że to takie fajne i że wszystko będzie cacy tylko że nas tam już nie będzie.

Ali
@Królik

Maszyny nie staną bo przecież wspaniali technicy procesu pociągną produkcję.....Hahahahahahahaha nie no żart ????????????????????

Szukajacy pracy

To straszne że wszystkie opinie są negatywne, żadnej pozytywnej. Albo to jakaś sciema , albo kolchoz. Przeglądając oferty pracy z branży to właśnie ta firma oferuje jedne z lepszych miejsc pod względem zarobków, dodatków i rozwoju.

sołdik
@Szukajacy pracy

Bo pozytywnych nie chce się nikomu pisać. Ja jestem zadowolony, nawet bardzo, ale wiadomo, że zawsze jest na co narzekać. Tutaj jest miejsce, żeby się anonimowo wyżalić. Co do 2 Twojego zdania, to rozwoju dla operatorów nie ma, bo niby jaki by miał być? Dodatek jest jeden, do pełna za niego nie zalejesz auta, siebie może raz, góra dwa. A zarobki nie są najwyższe, przynajmniej w 2 fabrykach dużych płacą więcej.

Szukajacy pracy
@sołdik

Oczywiście biorę poprawkę na negatywne opinie aczkolwiek zapewne jest w nich rabekt prawdy. Aplikowalem do Utc i do Paradigm. W Utc rozmowa odbyla się profesjonalnie i wszystko szczegolowo opisane, wiadomo opinie na forum podzielone. Do paradigmu wciąż czekam na zaproszenie.

Ali

Tutaj nie rozwiniesz skrzydeł

@Szukajacy pracy

Trafiłeś w samo sedno. Ta firma to jedna wielka ściema. Ściemniają na rozmowie kwalifikacyjnej, potem ściemniają, że musisz się wykazać by coś dostać a potem ściemniają, że mają jakiś plan rozwoju dla ciebie. Jak połowa z nas odejdzie to może zaproszą cię na rozmowę.

kolega Antka
@Antek

a wykazałes się że czegoś oczekujesz? Za samo przychodzenie do pracy podwyżki to Ty nie dostaniesz;D Plan rozwoju... no tak , na produkcji mamy aktualnie samych kandydatów na "technologów";] szkoda że z takimi aspiracjami są zazwyczaj największe nie roby:)

@kolega Antka

To pokaz mi który z nas operatorów widział na oczy plan który mówi jak osiągniesz to i to to otrzymasz tamto i tamto. Ja tego nie widziałem i nikt z osób z którymi rozmawiam tego nie widział.

Kolega Antka
@Antek

Masz go codziennie na swoim biurku. Nazywa się plan produkcji. Wypełniaj go, a będziesz miał kartę przetargowa do negocjacji. W moim przypadku zadziałało. We wcześniejszych firmach jakoś nigdy nie było czegoś takiego, o czym piszesz. Pracowałeś sumiennie, byłeś nagradzany. Ciężko wymagać od kogoś czegos nie dając niż w zamian.

Xcv
@Szukajacy pracy

Oj to nieprawda. Nie warto.

@Kolega Antka

Ale ja nie mam biurka !

@Kolega Antka

Wypełnianie planu plus lizanie (usunięte przez administratora) to zadziałało

Prorok
@Kim Dzong

To są w firmie podwyżki ? Ustawiamy kolejkę pod HR z podaniami o podwyżkę? Na pewno nas wysłuchają, główką pokiwają a potem jak zwykle g. dostaniemy z uwagi na problemy obiektywne.

Wzrost
@Prorok

Nie ma żadnych podwyżek. Szok. Zero wzrostu

Sezam

Nie polecam firmy, brak wizji i jakiegokolwiek zarządzania. Przy takiej kadrze zarządzającej firma nie ma prawa istnieć i prędzej czy później zamknął ta budę. Parę osób jest tylko kumatych ale oni szukają roboty i uciekają z stąd. Management będzie trzymał się stołków do końca bo za nic nie robienie nigdzie tyle kasy nie zarobi.

Święty Mikołaj
@Sezam

Najpierw stali murem za Grahamem a teraz będą się pchać by pierwsi na niego napluć. No i oczywiście premi nie będzie przez Grahama a nie tych co dbają tylko o swoje 4 litery.

Cgyh
@Sezam

Bhfy.prawda jak nie wiem co

Cgyh

Prawda hak nie wiem co

Brak

Brak zarządzania. Brak perspektyw. Brak premii.Brak przyszlosci. Nie warto tu przychodzić. Raczej odchodzić i to szybko.

Karuzela

To jest skandal, że w takiej firmie nie ma żadnej premii na swieta...

Miauczek

Nie wiem jak Wy? Ja tez bym wziął Home Office tylko przywiezcie mi tokarke do domu.

Ojciec Rydzyk

A co wy tam wiecie szaraczki? Wazne, ze innym sie kasa zgadza!!! Proponuje wam zmienic prace, bo mi was zal. Przyjdzie to mnie dostaniecie 500 zl na swieta.

Pracujący
@Ojciec Rydzyk

Jest klasa nierobów. I klasa pracująca. Racja. Kasa dla nierobów

Zzy

Najlepszy jest management. Ciągle ich brak.albo w domu.albo coś. Albo zamknięte drzwi bo ploty lecą. Zapomnij ze dowiesz się ile masz urlopu czy coś.

Niewazny

A po co plebsowi premia swiateczna? Plebs ma tylko i wylacznie zapier...

Tomcio Paluch

Jest jak jest. Zalezy kto jakie ma wymagania. Jednym sie podoba inni szukaja juz pracy gdzie indziej. Ludzie sie zwalniaja co chwile. Ostatnio wiecej nawet z biura niz produkcji. Takie stawki jak na produkcji mozna juz dostac nawet w Purinie. Chociaz nie, bo tam maja dodatkowo premie frekwencyja i uznaniowa oraz dojazdy za darmo. A tu nawet chyba nie bedzie premii na swieta:-(

Kim Dzong

Ta firma to ŻENADA!!! Lider to gówniarz, gó.no się zna na swojej pracy, brygadziści to cwaniaki z prowincji, którzy zamiast pomagać to pomiatają ludźmi, śmierdzi mobbingiem i wkrótce posypią się zgłoszenia. Management jest zakłamany, operatorów traktują jak śmieci i śmieją się w żywe oczy pytając kiedy się zwalniają.

Yyy
@Kim Dzong

Komentarz napisany, to rura na nockę:)

Wściekły pies

Witam panów. Mam pytanie odnośnie pracy w firmie. Mam okazję zacząć pracę jako operator tokarek...tylko nie wiem czy warto.

Jayjay
@Wściekły pies

A czego oczekujesz od swojego potencjalnego pracodawcy? Doświadczenie masz?

@Jayjay

Ogólnie chodzi mi o zarobki_ mam ponad 5 lat doświadczenia, o atmosferę, czy jest możliwość awansu na programistę po kilku latach czy zostaje się operatorem do końca życia.

Jayjay
@anonymous

Zasada jest jedna, mianowicie ile sobie wywalczysz tyle zarobisz:) pytanie ile chciałbyś zarabiać to powiem czy jest to realne. Odnośnie atmosfery to zależy. Ja osobiście nie mam większych zastrzeżeń , ale znajdziesz w firmie osoby co będą mówić tylko zła opinie. Nie wiem jaką teraz masz prace, więc ciężko określić czy Ci się spodoba. Produkcję nazwałbym malo seryjna. Produkujemy od 3 do 7 detali dziennie. Odnośnie awansu to dzień dzisiejszy raczej sprawa niemożliwa, w przyszłości nie wiem. Firma cały czas się rozwija. Może kiedyś będzie szansa awansu:) napewno na awans trzeba sobie zasłużyć a na dzień dzisiejszy Cię tu nawet nie ma, więc odstaw to na bok:) będziesz dobry w tym co robisz to może ktoś Cię doceni:) to firma w trakcie rozwoju więc nie pozbywają się raczej ludzi z produkcji na tą chwilę, a co będzie za jakiś czas, zobaczymy. Ja osobiście jestem zadowolony:)

Arabica
@Jayjay

Styl wypowiedzi wskazuje, ze pisal to ktos z biura kto nie ma pojecia co my produkujemy. Tam sami detalisci siedza i pilnuja kto ile kawy wypil. A co do pracy to mozesz sie tu wiele nauczyc ale nie licz na to, ze ktos to doceni. Anglik z uprzejmosci powie good job a panienki z biura nawet nie zauwaza, ze istniejesz.

Wypalony Drucik
@Arabica

Arabica trafnie opisała rzeczywistość.Zamykanie kuchni przed plebsem z produkcji dobrze pokazuje standardy tej firmy.

@Jayjay

Tak, firma nie pozbywa się ludzi z produkcji, oni sami odchodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

Zobacz opinie na temat firmy Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

Kandydaci do pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska
2.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Czerwonego Krzyża 6 lok. 7
    00-377 Nowa Wieś Wrocławska