Opinie o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska w Nowa Wieś Wrocławska

Raz dwa trzy

Dlaczego w firmie nie ma jawności wynagrodzeń?

Nowyyyy

Witam. Jestem świeżo po kursie o szukam firmy w której złapie jakieś pierwsze szlify, nauczę się podstaw itp. Na kursie spodobały mi się tokarki, a z plot słyszałem że w waszej firmie można się na tym dziale sporo nauczyć. Czy udzieli mi ktoś informacji czy jest szansa przyjęcia bez doświadczenia? Drugie pytanie to czy obecnie na tym dziale pracują ogarnięte w temacie osoby, bo nie ukrywam że nie chce tracić czasu z gościem który nauczył się kilku detali i tak zostanie na całe życie. Chodzi mi o to żeby ogarniał rysunek, umiejętność czytania programu i żeby coś tam poopowiadał, pokazał co z czym się je. Poprzednie komentarze o drzwiach obrotowych, marines itp już czytałem więc liczylbym na szczere odpowiedzi. Jeżeli chodzi o pieniądze to raczej jest to drugoplanowa sprawa.

Arek
@Nowyyyy

W Fortako szukają operatorów bez doświadczenia.... Do przyuczenia

Łukasz L
@Nowyyyy

Masz szanse dostać się bez doświadczenia. Jeśli jesteś świeżo po kursie i nigdy nie miałeś styczności z tokarkami to nawet taki co jest ..wyuczony kilku detali" ma większą wiedzę na ten temat od Ciebie, więc na pewno nie jest to stratą czasu. U nas każdy operator spełnia Twoje wymagania. Jesteśmy firmą produkcyjną więc produkujemy te ..kilka detali", nie oczekuj że ktoś będzie Tobie poświęcał czas byś mógł nauczyć się programowania, zawansowanego rysunku czy tego jak toczy się materiał inny od tego który mamy. Takiej wiedzy musisz się nauczyć sam albo zapłacić za dodatkowe kursy. Za to do kogo pójdziesz na szkolenie odpowiada brygadzista bo on najlepiej wie kto jak pracuje na zmianie, logicznym jest że pójdziesz do tego kto dobrze ogarnia detale które produkujemy.

Witam. Wkrótce mam rozmowę w sprawie pracy w tej firmie. Czy możecie mi powiedzieć ile mógłbym życzyć sobie jeśli chodzi o wynagrodzenie finansowe. 8 letnie doświadczenie na tokarkach, frezarkach. Z góry dziękuję

Złoty
@Zainteresowany

5-5.5 brutto

?
@Złoty

To jest praca tylko na tokarkach czy również na frezarkach?

złoty2
@?

z tego co wiem aktualnie tylko tokarki.

Scrap

Zamiast premii za przekroczenie planu sprzedaży jest ciasto, którego nawet dla nas nie starczyło. Super. Nic dziwnego, że operatorzy ciągle na L4.

Operator Cnc

Całościowy proces rekrutacji mogę opisać w kilku zdaniach. Po wysłaniu Cv przez stronę internetową firmy, po 2 dniach otrzymałem telefon z prośbą o stawienie się na rozmowę kwalifikacyjną. Pojawiłem się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie. Osoby, które mnie rekrutowały to przedstawicielka działu HR oraz kierownik działu produkcji.

Całość spotkania przebiegała bardzo chaotycznie, każda z osób zadawała pytania bardzo mało związane z pracą, pytań natury technicznej praktycznie nie było, same ogólniki. Bardzo dziwiło mnie pytanie przedstawicielki HR, która zapytała mnie, cytuję "Jakim zwierzęciem chciałbym zostać, gdyby to było możliwe?"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Aaaaaa

...i obudziłeś się z ręką w majtkach...

Prokurator

A Ty po prostu klamiesz. Bo jak jestes nowy to nie mogles polecic kogos dosatac za to kasy bo okres probny nowego poleconego na 100% jeszcze sie nie zakonczyl. Klamczuszek z Ciebie.

E

i przyjmują nowych na tokarki po 5000 brutto Moje sugestie dla Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska: szanuj i wynagradzaj tych pracowników którzy jeszcze są

Dawid

Każda firma musi zachować dyscyplinę finansową i pewnie nie zawsze podwyżki są możliwe, ale warto pytać.

N
@Dawid

Tak masz rację ale wyższe stawki dla nowych pracowników niż posiadają>starzy< tylko skłóca załogę i podważa zaufanie do ''dyrekcii"a-że w firmie panuje kumoterstwo to wszyscy wiedzą. teraz pracujemy przede wszystkim dla pieniędzy bo jesli ich nie mamy to jest frustracja i niechęć do przyjazdu do pracy.Mowisz warto pytać a my uważamy że tak na prawdę to są żebry i słyszymy głupie odpowiedzi.

X

Mam pytanie do wszystkich operatorów i kontrolerów jakości. Czy też sądzicie, że nowy pracownik powinien zarabiać więcej od was, bo taki jest rynek pracy?

@X

W żaden sposób tak nie powinno być! Niby tak narzekają, że nie ma pracowników, to czemu nie podniosą stawek żeby doświadczonych zatrzymać? Tak trudno zrobić przegląd wynagrodzeń?

Doświadczony operator

Których doświadczonych? Hahahaha hahahaha tych z niespełna rocznym doświadczeniem walących złom za złomem? Kurfa do roboty i starać się a nie roszczenia same..... Hahahaha doświadczony..... Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha oczy mi krwawią.... Hahahaha hahahaha hahahaha

N
@Doświadczony operator

No oczywiscie nowy pracownik to już jest bardziej doświadczony niż ten co pracuje w firmie już rok i jemu się należy,a jeśli jest taki dobry to po co go szkolić niech staje przy maszynie i robi

Widz

Moim zdaniem dawanie młodemu operatorowi większej stawki niż operarorowi pracujacemu rok jest dyskryminacją płacową niezgodną z regulaminem firmy ( prawo pracy też coś o tym mówi )

@Widz

Wg. prawa pracy to świadczenie pieniężne za wykonywaną pracę powinno być adekwatne do rodzaju pracy, stanowiska i sposobu zaangażowania pracownika do wykonywania jego pracy, można przytoczyć kilka wyroków SA. Wg SA większą dyskryminacją pracownika jest dysryminacja hierarchiczna aniżeli płacowa. Ponadto nie ma żadnych przesłanek aby negować doświadczenie nowo zatrudnionego pracownika w kontekście rodzaju wykonywanej pracy. Wartość pracownika należy rozpatrywać po pierwsze jako wartość merytoryczną oraz podstawowych umiejętności. Nie ma możliwości mówić o dyskryminacji kiedy rozważa się zatrudnienie pracownika który godzi się na warunki pracy jednakie z innymi pracownikami, gdzie różnicą, pozostaje różnica wynagrodzenia. Wynagrodzenie pracownika jest jedynie częścią umowy na którą składa się wiele innych klauzuli. Biorąc powyższe pod uwagę, wynagrodzenie, zasadniczo powinno opierać się na opinii pracodawcy który jako jedyny jest w stanie ocenić wartość pracownika.

Żal mi Ciebie,, Zlotousty''. Naprawdę tak po ludzku. Nie masz nic lepszego w niedzielę o 7.00 rano!!!! Tylko durne wypisywanie na go worku. Dajmy sobie ludzie już spokój z tymi żalami. Przecież to już jest chore.

Xyz

Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania... Wróć do podstawowki, potem do Paradigmu:

@Xyz

Pasuje.... Bo to nie ma sensu w stosunku do Ciebie. Taki jesteś cwany bądź cwana to podpisz się z imienia i nazwiska! Nie będę Ci ublizac tak jak Ty to robisz nie mój poziom. Możliwe że nawet w pracy się lubimy i szanujemy a tu wychodzi taki (usunięte przez administratora) Po co to i na co? Pogodzimy się? Jak ludzie. Nie bądź taki /taka

Pawel

Podsumowując......... To żenada tu pisać każdy na każdego objazdy ma tu ziarenko prawdy ... Ostatnie posty pokazały klasę jak dzieci ja się z tego wypisuje robię swoje mi tu w sumie jest dobrze a będzie tylko lepiej ... Nie mój plac zabaw a wy się drapcie na portalu tylko czy to ma sens... Ja dozę do osiągnięcia jakiegoś celu nie jest to łatwe nie zawsze ktoś może mi w tym pomuc ale wiele się nauczyłem i mogę więcej dzięki zespołowi który jest może dlatego za nim staje bo ekipa jest świetna a doświadczenie biorę od najlepszych.... Dzięki G.S & J.M a potem się okaże.... Miłej zabawy pa

Mrv

Przemek ( Złotousty ) - ogarnij się. Chyba ładnie ci kierownik oczy mydli.

@Mrv

Od Przema się odczepcie bo nikt wam tak (usunięte przez administratora) nie ratuje koledzy operatorzy. M.Mydło Mydłowski czy H.Dawid? Od dawna się tu wylewacie.. Każdy to wie. Chcesz to masz ;) Po pysku boli?

Aaaaaa
@Złotousty

Ten pierwszy z wymienionych to nie czasem z próby przeszczepu?

@Aaaaaa

Byłby wartościowy gdyby nie był takim cwaniakiem, głupi nie jest...No i jak prezes Quwetien parkuje na miejscu dla gosci... Hahahaha

@Złotousty

Nie możesz zapomnieć że zna jak nikt inny wszystkie maszyny:D przynajmniej tak mówi:D myślę że to daje mu takie możliwości, jak parking przed firma, miedzy nasza 'inteligencja'. Swoją drogą nawet kiero staje z plebsem:) być może przeszczep się udał a to była jego nagroda:)

Dawid - Hory
@Złotousty

Panie albo może bardziej Pani złotousta. Chciałem tego uniknąć ale jednak coś napisze. Każdy wpis tutaj pod pseudonimem to lekkie wejście na patologię i raczej brak odwagi bo większość ma problem ale chowa głowę w piasek jak w przedszkolu bo fajnie jest się wypłakać tak żeby nikt nie wiedział kto beczy na portalu. Dla sporostowania Pani złotousta to moj pierwszy i ostatni wpis

Pawel

Ale bzdury wydaje mi się ze poniższe trzy komentarze dodaje jedna osoba wszystkie o 11.??? . Nie mówię ze jest źle Ale nie jest super niech firma doceni osoby które tu pracują a nie operator bez doświadczenia zarabia tyle co operator z dwu letnim doświadczeniem .... Odejdą od nas świetni operatorzy !!!!!

@Pawel

(usunięte przez administratora) jeżeli nie odpowiadają Ci warunki zatrudnienia, na które się zgodziłeś, znajdź nową pracę, odejdź. Ale nie siej proszę fermentu. Mam wiele lat przepracowanych i ten sam schemat pojawia się wszędzie. Młody zarabia więcej ode mnie? To ja im pokażę, albo kasa albo odchodzę. Odejdziesz, na Twoje miejsce zatrudnią kolejnego, mniej doświadczonego ale za lepsze pieniądze. Pracodawcy często nie wyrównują stawek doświadczonym pracownikom, bo po pierwsze nie nadarzają za rynkiem, po drugie i ważniejsze, to nie jest w ich interesie. Więc jeżeli komukolwiek jest źle, a uważa że jego praca jest więcej warta, proponuję szukać roboty. ;) Co do odejścia świetnych operatorów. To jak są dobrzy w swoim fachu świadczy poziom przeszkolenia i wdrożenia w obowiązki. Jasne, doświadczenie ma kluczowe znaczenie, bardzo pomaga w zdobywaniu nowych umiejętności, jednak zaklady jak ten nie potrzebują magików, a jedynie fachowców którzy sumiennie będą wykonywali obowiązki. Na koniec tak z mojej perspektywy. Jest impreza, super. Jak nie było to każdy płakał że nie ma inicjatywy, jak jest to źle bo ja PANICZ wielki nie będę się bratał. No to wio! Była obiecana premia, cyklicznej nie ma ale wszyscy gamonie zapomnieli już o tym że dostali + dwie wypłaty ekstra w zeszłym miesiącu. Wszyscy przełożeni na każdym szczeblu traktują podwładnych jak jajko żeby nie było jakiegoś kwasu. A tak na serio to kilku z was bym wybierdolił od teraz bo wiem dobrze który z was tu pisze, a na MRB co rano wasza historia. Przypadkiem się pomyliłem. W pompie macie tą pracę, szkody robicie. A jakby ktoś uczciwy chciał tu pracować, to jak najbardziej polecam. Nikt nie bije, nie krzyczą, naprawdę w toalecie jest papier i duże lustro. Wypłata jest na czas a perspektywa długoterminowa.

@Złotousty

Ja nie powiedziałem że jest zle... I zgodzę się z tobą w 100% i nie mówię o sobie bo wszyscy w firmie wiedzą na jakich warunkach pracuje ja ... Dlatego nie miałem podwójnej wypłaty... Spoko pracujesz robisz co należy jest ok Ale czasami wymagają więcej od niektórych niż powinni zakres obowiązków każdy zna mi to nie przeszkadza.... Ale ponoć jesteśmy wielką drużyną w tej firmie i gdzie to się podziało ???? Gdzie rozmowy na temat tego co operator potrzebuje ??? Jak usprawnić procesy ???? Nie ma a to fajna sprawa by była jak by każdy wiedział że to naprawdę firma inna iż zwykły warsztat u chenia.... Osobiście mi się podoba Ale nie jestem za tym żeby ktoś był pokrzywdzony bo taki jest rynek to my go tworzymy i moim zdaniem powinny być jakieś profity za swoją wiedzę.... Chociaż ci co prowadzą szkolenie nowym .... Dlaczego to są operatorzy ??? Są od tego osoby brygadzista ??? To że ma jeden drugi 4 na jakieś tam tablicy to ma i co zarabia mniej . To po co dawać z siebie 120% skoro nic nie masz .... Ja się uczę tak więc mi to na rękę Ale rozmawiam z ludźmi i moim zdaniem warto ich doceni!!! Oni nie wciskają zielonego guzika tylko czasami szary operator rozwiązuje problemy tej firmy razem z tech..... Żeby szła produkcja

@Złotousty

Aaaa co do NRB to najlepszym operatorem też nie jestem ale się uczę.... A moje nazwisko tam się parę razy w miesiącu... Każdy popełnia błędy niektóre są naprawdę śmieszne aż głupio się przyznać... Ale na miejscu innych operatorów trzymał bym się tego żeby być w jaki kolwiek sposób doceniony.

@Paweł

Jeżeli zostałeś pominięty w ostatniej premii co na pewno nie było niczym innym uwarunkowanym jak tylko zasadami Twojego zatrudnienia, jest mi głupio. Byłem przekonany że tak jak Q.H. obiecał premię dostali wszyscy. Jeżeli nie, i znasz więcej takich przypadków, napisz, chętnie o to zapytam tego który to obiecał, znam sposób. Jedna złota myśl ode mnie. Nie otrzymasz nic wojując otwarcie. Rób swoje i czekaj, jeżeli czujesz, że się marnujesz, szukaj czegoś innego. Rozwijaj się. Dla zasady nikt Ci niczego nie da jeżeli się stawiasz. Praca to nie zakład karny, to my sobie ją wybieramy.

@Złotousty

Czyli w momencie gdy zwolni się jednocześnie 2-3 najlepszych operatorów np z tokarek, będziecie wstanie bez problemu zapełnić tą luke nowymi operatorami? A pomyślałeś kto ich wtedy przeszkoli?

@Pozdro

Ja ich nie zapewnie. Jestem tak szary, jak piepier do D. Ale uwierz. Znajdą na wasze miejsce innych. Gorszych, lepszych? Znajdą, takich którzy będą robić swoje... Do przeszkolenia znajdą 1-2 którzy dostaną swoje... Zrób coś żebyś był to Ty ;)

T
@Złotousty

Nie życzyłbym wrogowi dostać marines z Sandomierza do nauki.

@T

Marines są żywym przykładem że na 3 nadaje się jeden....

@Pozdro

Bardzo dobrze napisane! A jeżeli za kilka miesięcy to on będzie was szkolił to się nie zdziwcie. Bo 1/3 jest jak tych dwóch pozostałych.

@Złotousty

Chętnie porozmawiamy w 4 oczy..... Poza tym nie wojuje mówię co myślę jak połowa firmy na tym portalu Chociaż mnie to nie dotyczy.. Ale kiedyś mam nadzieję będzie... I się z tobą zgodzę zacznę robić co domnie należy tylko ile można tego słuchać.... A w kwestii zakładu karnego nie wiem co to ma do rzeczy jak aczkolwiek też go sobie w jakiś sposób wybrałem za głupotę i swoje pzerzylem i nie żałuję jestem tu gdzie jestem i dzięki temu pracuje w tej firmie z czego jestem dumny może brak mi samo dyscypliny i mówię co myślę Ale robię to otwarcie a nie pod jakimiś nikami nie wiadomego pochodzenie jedziecie po sobie

Donald T.

Oto moje trzy grosze. Jezeli każdy z nas uważa ze powinien zarabiać więcej to należy iść i o tym powiedzieć ...mamy taki dzial jak HR. Jeśli wiesz zer robisz 150% normy i dajesz z siebie wszystko to należy gonić piętro wyżej i o tym porozmawiać. Jeśli ktoś robił u prywaciarza lub w innej firmie to doceni to co ma tu. Doświadczeni operatorzy... mamy kilku takich są doceniani , widać że się starają i mam nadzieję że ich docenią....w jaki sposób każdy wie $$ W dalszym ciągu firma buduje fundamet , solidny fundament w postaci ludzi którzy chcą pracować i wchodząc do firmy chcą wykonać swoją prace jak najlepiej. Ja uważam że jeśli się starasz to na pewno to widzą i kiedyś docenią.

X
@Donald T.

Przecież Agnieszka nie wie co się w tej firmie dzieje. A i nie ma nigdy czasu albo każe Ci czekać, a potem zapomina

Donald T.
@X

To ja zaproscie na dol niech zobaczy jak wyglada praca na dole

@X

Dobrze nas czuje. Co poniekąd jest zaletą dla HR. Źle robi w kwestii poplecznictwa, ale tu jeszcze się przekona że to był błąd. Poczekajcie...

Operator kj

Biedota

Op5
@Operator kj

Nic nie wie i nic nie czuje

CLk

Powiem tak . MI się poddoba, staram się wykonać plan nie robiac skrapow. Każdy chce zarabiać ale.... Wystarczy popatrzeć dookola i widzimy kto wali w h...a. większość wciska zielony i hop na telefon ...dlugie przejscia wiec sie należy chwila zapomnienia ...a godz później placze bo nie wie co się stalo o scrap i tłumaczenia .... bo płytka, bo miler bo material bo maszyna, bo proces bo swiatlo itd itp. Nie wiesz co się dzieje to patrz w maszyne obserwuj program ....masz chwilę weź miotłe pozamiataj, przetrzyj maszynę, pomóż koledze, przygotuj plytki, kluczyk ...qurwa tyle jest do zrobienia. Owszem sam zerkne do telefonu ale (usunięte przez administratora) tylko wtedy jak wiem że nic sie nie odjeb...e.

6iX

Obiecanej od pół roku premii nadal nie ma, ale będzie impreza! Super! Bawcie się dobrze

Bercik

Ja też się z tym zgadzam! Jest postęp na wielki +! Atmosfera bardzo się poprawiła, większość ludzi jest miła i pomagają jak mogą. Niby tyle negatywnych komentarzy poniżej ale wystarczy tylko przejść się miedzy maszynami aby zobaczyć jak wygląda szczęśliwy operator, sumiennie wykonujący obowiązki, zadowolony że ma pewną i bezpieczną pracę. Jest nawet takie nie pisane święto w zakładzie jak śpiewający wtorek. Wszyscy chodzą i śpiewają sobie wesoło. Niektórzy to nawet śmią mówić że da się więcej i lepiej. Widać postępy w zarządzaniu firmą, wszystko zaczyna się układać. Uwielbiam tu pracować! Moja najlepsza robota jak do tej pory! Do zobaczenia jutro na imprezie koledzy i koleżanki :) :)

Fred

Sorki ale muszę przyznać że sytuacja w firmie bardzo się poprawiła na plus. Jedni narzekają drudzy chwalą normale zjawisko. Patrząc wstecz to dużo się zmieniło!!!- nawet będzie impreza integracyjna . Taką pracę jak ta należy sobie chwalić!!! Czysto, papier w toalecie, mydlo, ciepla woda, duże lustro ..... nie wszystkie firmy na to stać. Latem trochę ciepło ale są wentylatory także da się wytrzymać. Można by pisać więcej pozytywów ale po co. Firma szuka operatorów więc warto przyjść i sprawdzić....chociaż na rozmowę. Polecam firmę !!! Pozdrawiam tych co już od nas odeszli ????

Pozytywny

Firma przeszła mały kryzys, ale najgorsze ma już za sobą. Jest nowy kontrakt na kolejne lata, są inwestycje (nowe maszyny, rekrutacje i narzędzia). Problemy są wszędzie, a komentarze poniżej piszą ludzie którzy już dawno odeszli bądź są zniechęceni. Dzieje się dużo dobrego, nawet impreza integracyjna jest w planach. Ludzie również sa przesympatyczni. Podsumowując - jeżeli nie boisz się wyzwań, i chcesz być częścią fajnego zespołu pracującego na rozwój firmy - nie bój się aplikować! :)

Sandomierz

A w (usunięte przez administratora) mam taką imprezę integracyjna. Atmosfera w firmie jak w rodzinie... patologicznej. Agnieszka żenada.

PRZECZYTAJCIE!!!

Kodeks pracy mówi wyraźnie, że pracownicy powinni być równo traktowani m.in. w zakresie warunków zatrudnienia, do których wlicza się również wynagrodzenie. Każdy pracownik ma więc prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. Prace o jednakowej wartości. Co istotne, gdy pracownik oskarży pracodawcę o dyskryminację płacową, to na pracodawcy ciąży obowiązek udowodnienia, że zarzuty są bezpodstawne. A DO NAS NA PRODUKCJĘ NAWET NIKT Z GÓRY NIE ZSZEDŁ. Wymiana informacji dotycząca wysokości wynagrodzenia pozwala stwierdzić, czy pracodawca przy ustalaniu wysokości pensji stosuje zasadę równego traktowania pracowników. Pracownicy mogą zatem mówić o swoich zarobkach, a także je porównywać. Ma to przeciwdziałać dyskryminacji. Wymiana informacji dotycząca wysokości wynagrodzenia pozwala stwierdzić, czy pracodawca przy ustalaniu wysokości pensji stosuje zasadę równego traktowania pracowników. Pracownicy mogą zatem mówić o swoich zarobkach, a także je porównywać. Ma to przeciwdziałać dyskryminacji. Wymiana informacji dotycząca wysokości wynagrodzenia pozwala stwierdzić, czy pracodawca przy ustalaniu wysokości pensji stosuje zasadę równego traktowania pracowników. Ponadto wciąż pokutuje przekonanie, że pracownik nie może rozmawiać z kolegami z pracy o swoim wynagrodzeniu. Powód? Ochrona danych osobowych. Tymi przepisami często zasłaniają się pracodawcy, obawiając się niezbyt przyjemnych reakcji swoich podwładnych: wyraźnego sprzeciwu czy wręcz wybuchu złości. Może się bowiem okazać, że kolega zatrudniony na tym samym stanowisku zarabia więcej. To z kolei może rodzić uzasadnione (przynajmniej w części przypadków) roszczenia poszczególnych pracowników o podwyżkę. Nie ulega więc wątpliwości, że rozmowy o wynagrodzeniu między pracownikami bywają dla pracodawcy niewygodne. Ich zdaniem wprowadzają też niezdrową atmosferę. Szef, wprowadzając tajność wynagrodzeń, ma większą kontrolę nad pracownikami, może wynagradzać, KOGO CHCE!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

Zobacz opinie na temat firmy Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

Kandydaci do pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska
2.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Czerwonego Krzyża 6 lok. 7
    00-377 Nowa Wieś Wrocławska