Opinie o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska w Nowa Wieś Wrocławska

xyz

Firma śledzi aktywność pracowników po godzinach pracy i zwalnia za inne poglądy niż ma zarząd firmy. Ponadto popiera dzielenie ludzi na rasy i ich różne traktowanie.

Co wchodzi w socjal Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

CNCMaster

Miesięczna odprawa po zwolnieniu grupowym

Jasiek

Może nie jest idealnie ale generalnie to dobra firma i niestety czasami trzeba zrobić roszadę ,żeby odświeżyć umysły,

Nie ma mnie

hej, Co kilka miesięcy pojawia się ogłoszenie na kontrolera jakości. Czy to dlatego że, zwiększa się załoga czy jest spora rotacja ??

ZEBER
@Nie ma mnie

Omijaj z daleka - kilka dni temu zwolniono 30proc załogi, w tym 3 z 5 kontrolerów.

Bezrobotny
@Nie ma mnie

Teraz raczej sie nie pojawi chyba ze wywalić ludzi i zatrudnic nowych to jakiś nowy plan kierownictwa

Operator Cnc

Całościowy proces rekrutacji mogę opisać w kilku zdaniach. Po wysłaniu Cv przez stronę internetową firmy, po 2 dniach otrzymałem telefon z prośbą o stawienie się na rozmowę kwalifikacyjną. Pojawiłem się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie. Osoby, które mnie rekrutowały to przedstawicielka działu HR oraz kierownik działu produkcji.

Całość spotkania przebiegała bardzo chaotycznie, każda z osób zadawała pytania bardzo mało związane z pracą, pytań natury technicznej praktycznie nie było, same ogólniki. Bardzo dziwiło mnie pytanie przedstawicielki HR, która zapytała mnie, cytuję "Jakim zwierzęciem chciałbym zostać, gdyby to było możliwe?"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Koronawirus

Totalna olewka że strony kierownictwa, nikt nic nie mówi co dalej w związku z panujacym wirusem.Biorą prace zdalną z domu albo zamykają się w swoich biurach udając że wszystko jest ok.Ciezko jest z kim kolwiek porozmawiać ale jak widać taka jest specyfika tej firmy,nic się nie zmienia od czterech lat.Gora sobie a plebs niech sobie radzi.

Plebejusz
@Koronawirus

A kto z plebsu awansował do biura ?

Czajko
@Koronawirus

A co ty chcesz wiedziec ile nowych przypadków jest w wroclawiu czy co ? Jezeli cos sie dzialo to byla podana informacja bedziemy stac tydzien ale staramy sie zalatwic to inaczej i tez tak bylo ze byla dezynfekcja zamiast postoju dlatego nie wiem po co takie glupie komentarze ze nic nie wiadomo bo nic sie nie dzieje takiego a chcesz wiecej ić do kierownika a sie dowiesz ja z tym problemu nie mam i jakos wiem co sie dzieje w firmie. Praca w domu hahaha jak mógł byś maszene z domu puścić to jako pierwszy w kolejce bys byl do pracy z domu jak bylo dobrowolny urlop na noce to co zostalo 4 osoby i decyzja kierownika zamkneli zaklad bo nikogo by nie bylo. Tak wiec daruj sobie dodawanie komentarza tego typu bo kazdy cwany na forum a zaden sie nie podpisze nawet czemu na spotkaniu jak byly nikt nie powie co go boli nie podoba sie droga wolna takie moje zdanie albo rusz (usunięte przez administratora) spod maszyny i zamiast na kawe ic i sie dowiec jak wyglada sytuacja firmy albo twojej osoby a nie czekasz na transparent

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

Kontener

W jakim sensie? Rozwiń pytanie jak możesz? U nas nie ma liderów. Tylko brygadzisci. Wolnych etatów też nie ma na to stanowisko.

Nick007

Bardzo pozytywnie, firma rozwija się powoli, ale praca ok

@Nick007

Ważne, że - tak jak powiedziałeś - firma Paradigm Precision się rozwija. No skoro firma się rozwija, to i na pewno jej pracownicy. Fajnie byłoby wiedzieć coś więcej na ten temat. Jak tam ze szkoleniami? Pracodawca wysyła Was na jakieś?

Miłośnik zwierząt

"kota" nie ma , to myszy harcują....

Templariusz

Podobno eksperyment z uchodźcami z Palestyny się nie udał . Teraz zostaje tylko nadzieja w desant z Marsa !

Saturnianin
@Templariusz

Desant będzie z Podkarpacia. Ciekawe czy w stylu Pana o którym śpiewali cicho sza :)

Jupiter
@Saturnianin

Teraz będzie cicho jak mchem zasiał :)

Ala

Witam Mam niebawem rozmowę na stanowisko starszego inspektora jakości. Jak wygląda praca? Czego można się spodziewać? Jak z zarobkami i socjalem

Pixi
@Ala

Praca zmianowa na trxy zmiany. Na kazdej dwoch kontrolerow. Sprawdzasz zarowno polprodukty miedzy kolejnymi operacjami obrobki jak I gotowe wyroby plus papiery. Na rozmowie na pewno rysunek techniczny jak I obsluga podstawowych przyrzadow pomiarowych (prxygotowanie do pomiarow, zerowanie itp. Pomiarowka na rozmowie to zaxwm suwmiarka lub mikrometr, rzadziej inne). W zaleznosci od doswiadczenia I umiejetnosci do wyrwania ok.4-5,5.tys. Przelozony spoko, ekipa raczej tez. Mam nadzieje, ze pomoglem.

@Pixi

Widzę, że pomogłeś @Ala. Liczę, że mnie też zechcesz coś podpowiedzieć. Nie znalazłam ogłoszeń o pracę w Paradigmie, a chciałabym spróbować pracy na produkcji w tej firmie. Jakich oczekują kwalifikacji? Zrobiliby mi przeszkolenie na starcie?

Pixi
@Iwona

Nie znalazłaś ogłoszeń bo nie ma przyjęć na chwilę obecną. Ludzi bez doświadczenia raczej nie przyjmują. Czasu jest mało a pracy dużo. Szkolenie raczej mocno stanowiskowe udzielane przez pracownika z jakimś tam stażem. Zewnętrznych nie ma. O pieniądzach się nie wypowiem bo bez jakiegokolwiek doświadczenia szanse pracy są nikłe. Za to za duże doświadczenie, wyrobienie oraz brak brakowosci i frekwencję na wysokim poziomie pieniądze są konkurencyjne.

Ciekawa

Ktoś żyje tu na tej stronie? Pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej na pracownika jakości... Jak wygląda rozmowa? Można spodziewać się jakichś testów? Jak z zarobkami i socjalem oraz jak wygląda system zmianowy?

@Ciekawa

Też jestem ciekawa, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Paradigm Precision na wspomniane przez Ciebie stanowisko. Wielka szkoda, że nikt nie zdecydował się udzielić odpowiedzi. Sama na pewno jesteś już po takiej rozmowie, więc może powiesz, jakie warunki Ci zaproponowano?

Poszukujący

Witam poszukuje pracy jako operator cnc. Obecnie pracuję na tokarce cnc. Jak wygląda praca w firmie: jakie są maszyny i jakie sterowania oraz czy operator pisze programy ; Jak wygląda stabilność pracy; Jakie są średnie zarobki na produkcji oraz jaka jest kondycja firmy tj czy jest robota

@Poszukujący

Widzę, że jakiś czas temu pytałeś o pracę w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska, ale niestety do tej pory nikt nie udzielił Ci odpowiedzi na zadane pytania. A może już zatrudniłeś się w tym miejscu i jesteś w stanie rozjaśnić kilka kwestii osobom, które są w takiej sytuacji, jak Ty niedawno?

mcfly

Cześć, napiszcie proszę jak się pracuje w jakości jako kontroler. Jakie są obowiązki, czy kontrola odbywa się na linii, czy w laboratoriach, jaka atmosfera, kierownictwo. No i jakie zarobki? Można liczyć na 5,5 brutto? Czy ktoś z doświadczeniem w jakości w innej branży niż lotnicza może do Was aplikować? Z góry dzięki za info :)

Nionio
@mcfly

Nikt Ci nie odpiszę bo tam nikogo już nie ma. "Pani HR robiła "Stalinowskie czystki" żeby awansować swojego zięcia, co też jej się udalo, bo odeszło już kilku bardzo dobrych kontrolerów i mogła mianować na inżyniera swojego "synalka". Ale co tam...jakoś to będzie...segmenciki oczywiście zięciu teraz na nadgodzinach nawala. Dla produkcji nadgodzin nie ma bo się "kontrola" nie wyrabia. Ogólem to dobra firma która czasem rozwalają niezrozumiałe decyzję ludzi z góry:p

Elektroda
@mcfly

Jak jestes znajomym nowego kierownika produkcji to moze i tyle dostaniesz. Jak nie jestes, to dostaniesz dużo mńiej a potem możesz liczyć na to na co liczą ci którzy jeszcze nie odeszli. Czyli podwyżki których nie ma a jak bedą to pewnie jakieś śmieszne 100 złotych .

Misiaczek
@mcfly

Jedyne czego brakuje w odpowiedzi Nionio to przedrostków "niedołężny" czy "nieudacznik" przed słowem "zieciu". Reszta to przykra prawda niestety że Pani HR musiała załatwić stanowisko Kubusiowi bo gdyby nie ona to byłby nikim albo czyścił by zęby sarnom w lesie, co niestety skutkowało przesiewem zajebi stych ludzi z jakości. Niestety też nie ma co liczyć na godność czy chociażby iskrę rozumu Kuby który jest jak taka pijawko-larwo-pasożytnicza kupka gnoju i że przyzna w końcu że nadaję się tylko do lizania szyb inaczej dawno by sam oddał stanowisko komuś kto ma pojęcie co to jakość i to nie to samo co jakoś...

Muller
@Misiaczek

W jakości nie ma już ludzi ...nie ma też jakości.

Tony Montana

Cześć . Dostałem propozycję pracy jako operator cnc. Czy jakiś pracownik mógłby się wypowiedzieć o tej pracy ? Czy jest tam programowanie maszyn? Czy jest go dużo? Jak wyglądają zarobki ? Czy praca jest trzy zmianowa czy to cztero brygadówka? Czy na hali jest klimatyzacja ? Czy na hali jest monitoring ? Czy praca ma charakter (usunięte przez administratora), tzn czy lider będzie nade mna stal z biczem i poganial ? Jak wygląda premią świąteczna? Czy któryś z pracowników przeniósł się tutaj z firmy również związanej z branża lotniczą zlokalizowanej na Bierutowskiej? Czy sobie taka zmianę chwali ?

Scrap
@Tony Montana

Powiem tak. Na początek będziesz operatorem bez możliwości programowania. Jak poznasz proces , maszyny i będziesz już wszystko wiedział może ktoś pozwoli Ci robić małe zmiany w programie. Rozumiem że chcesz uciec z Bierutowskiej, jest tu kilku specjalistów którzy już zauważyli że tu obrabia sie trudne stopy z którymi tak jak z hu....em nie ma żartów . A jeśli chodzi o resztę to tak, mamy klimatyzacje, wode mineralną, latem rozkladamy basen. Jest ciepła woda i biały, miekki papier w kibelku. Monitoring...dlaczego pytasz, dla nas nie ma znaczenia jeśli sumiennie wykonujesz pracę i nie walisz w h.... nie powinieneś zwracać ma to uwagi. Praca na trzy zmiany, nikt z biczem nie stoi bo kazdy wie co ma robić. Jesli chcesz pracować- to dobra firma , jesli lubisz walic w (usunięte przez administratora) nie przychodz. Mamy tu juz kilku takich .

N
@Scrap

Niesamowite ,niesamowite o ja p.........

Łukasz L
@Tony Montana

Jako były pracownik firmy mogę się trochę wypowiedzieć. Chyba w żadnej pracy na produkcji nie masz dostępu do programowania maszyn, nikt do Ciebie nie przyjdzie i powie weź napisz program pod to czy tamto. Od tego są Technologowie/Programiści. Inna sprawa że masz podgląd na program, więc jeśli masz doświadczenie i wychwycisz błąd lub też wiesz jak coś poprawić to jak najbardziej możesz się taką wiedzą podzielić, wyjdzie Ci to na plus. Jeśli chodzi o zarobki to jest temat tabu, negocjuj i nie patrz na innych bo może się okazać że jeden ma 8000 brutto a drugi 2000, raczej się głośno o wypłatach nie mówi. Klimatyzacji na Hali raczej nie ma, ja się co najmniej nie spotkałem z tym żeby była włączona. Monitoringu nie ma na Hali, to wszystko zależy od Ciebie czy Lider będzie stał nad Tobą z biczem. Jeśli będziesz przeginał to możesz liczyć na docinki, jednak w przypadku kiedy robisz swoje, będziesz mógł spać spokojnie. Premii świątecznych nie ma, są paczki na święta, nie ma również wczasów pod gruszą. Z HS jest parę osób, opinie są różne. W większości gdyby ktoś miał wybór pracować za te same pieniądze to wybrałby Hs. Są też opinie że ludzie w Hs czują się jak mrówki, tutaj jest zdecydowanie inaczej, każdy każdego zna. Ja trochę już pracowałem w różnych firmach i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jeśli wynegocjujesz sobie dobry i satysfakcjonujący dla Ciebie pieniądz w Paradigm to tam przejdź i zostań, ja osobiście firmę polecam. Z Paradigmu ludzie się zwalniają z trzech powodów, lepszy pieniądz, stanowisko lub możliwość rozwoju a nie ze względu na panujące warunki pracy.

H

Za zaoszczędzone pieniądze na świętach zatrudniłbym trzecia Panią HR.

HH
@H

Myślę, że 4 panie w HR dadzą nam wreszcie to na co czekamy. A może się mylę? Może 5 ?

Handlarz kawiorem

Właśnie siedzę na 2'ce i śmiem twierdzić że poczęstunek był całkiem dobry. Wszystko luźno zeszło. ....i nie narzekać na paczki, kawior,wino l. Który z WAS jadł wcześniej kawior ???? Nikt bo poprostu jest za drogi ...ale jak się pracuje w amerykanckiej firmie to i kawior jest na święta. Pokażcie swoim dzieciom, żonom, kochankom, ojcu i matce jak wygląda kawior , gdyby nie ta firma to kawior tylko z opowieści. Oliwki, daktyle....dziekujmy za tak wspaniałe dary mimo tego ze nie dali nam kaszy, mąki i ryżu...jest kawior!!!! Ps. Zamienię kawior i oliwki na daktyle.

Mikołaj

Trochę wstyd, że w takiej firmie nie ma premii świątecznej. HR znowu się popisała.

Handlarz

Wymienię oliwki za wino!

Handlarz2
@Handlarz

W kiblu o 15. Przynieś fanty.

Kciuk w dół

W tej firmie bardzo mi sie podoba socjal. Mianowicie będą paczki na święta. ;) A tak poważne to szkoda,że nikt się nie zapyta ludzi z dołu co oni o tym myślą.... Żenada...

Jurek
@Kciuk w dół

Na dole ludzie nie myślą -:)

Jestem zainteresowany stanowiskiem starszego kontrolera. Orientuje się się jakie są zarobkki na ww stanowisku, ile można krzyczeć? Sa jakies premie? Grusza, premie na świeta itp?

Dj
@Zainteresowany

Nie ma premii (chyba że jesteś zięciem), pieniędzy na święta ani wczasów pod gruszą

DJ2
@Zainteresowany

No niestety stanowisko zięcia jest już zajęte także nie ma co liczyć na dodatki, chyba że pan kierownikowi wejdziesz między pośladki to pod stołem dostaniesz dodatek ale to oczywiście będzie ściśle tajne. Ale za to jak masz chociaż znikomą wiedzę o jakości to możesz wołać jaka sobie zażyczysz stawke bo sprawdzać Cię będzie inżynier który nie ma inżyniera, a wie tyle co zapamięta co czytał przed rozmową :) no ale takie właśnie ma się przywileje jak "mamcia" rządzi na zakładzie. Mam tylko nadzieję, że kiedyś dyro albo ktoś po nim się obudzi zanim nas wszystkich wydymają.

Zostaw merytoryczną opinię o Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

Zobacz opinie na temat firmy Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska?

Kandydaci do pracy w Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paradigm Precision Poland Nowa Wieś Wrocławska
2.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Czerwonego Krzyża 6 lok. 7
    00-377 Nowa Wieś Wrocławska