Opinie o Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k. w Bielany Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k. w Bielany Wrocławskie

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis

Spoko praca nie można narzekać. Czasem nerwowo ale zarobki dobre.

Martyna

Słyszałam ze macie bony świąteczne, a ile mniej więcej dostajecie ?

Pracownik Nowy wpis
@Martyna

To raczej prezenty bilety do teatru itp

Joanna Nowy wpis

Cześć, interesuje mnie ta wspomniana już przez was praca w biurze, ile można wyciągnąć teraz? Nikt z was niestety konkretnie nie napisał tylko jakieś hasła typu że uczciwie -ale co to znaczy? .

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

Uważam ze nie są uczciwe. Najniższa krajowa lub trochę więcej niż najniższa i do tego co 3 miesiące premia do ręki wypłacana a nie na konto wiec nie liczy się ten dochód do emerytury itd i jest zależny od branży jaka się zajmujesz są tacy co maja 2 tys a są tacy co maja 200 zł. Ogólnie nie polecam tam pracy nie ma nic wspólnego z nowoczesnym podejściem do pracownika. Zasady tam panujące są jak w latach 90 1 przerwa w mini kuchni 20 min i tyle. Nie ma zgranego zespołu każdy boi się ze sobą rozmawiać kiedy w biurze jest szefowa. Przykre ale tak wyglada tam codzienność

JA WIEM

Jest ok . Szef jest dziwny ale porządny chłop .Zarobki są uczciwe wszytko co potrzeba w robocie to jest . Nie mogę złego słowa powiedzieć tylko tyle ze dużo roboty

Firma Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

(usunięte przez administratora)Pracuje kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć . (usunięte przez administratora) co tylko gadać potrafią a robić się żadnemu nie chce. Na serwisie połowa się nadaje do(usunięte przez administratora) Lenie i krętacze a my na nich robimy dziwie się ze ich trzymają

PRACOWNIK

A JA TAM JESTEM ZADOWOLONY. WYPŁATA NA CZAS ,NIE NAJGORSZA, ZAWSZE MOGŁO BY BYĆ WIĘCEJ ;) ,BONY ŚWIĄTECZNE ,PACZKI DLA DZIECIAKÓW. ZAWSZE IDĄ NA RĘKĘ JAK SIĘ CHCE WOLNE . ROBOTY DUŻO TO PRAWDA I CZASEM PRZEZ TEN NAWAŁ JEST NERWOWO . ALE NIE MA CO NARZEKAĆ . SKORO WRACJĄ PRACOWNICY TO ZNACZY ,ZE NIE MOŻE BYĆ ŹLE.

Zaciekawiony
@PRACOWNIK

Dzień dobry a pracujesz w biurze czy serwisie? Bo to różnica. Chociaż pomimo tego w obu działach pracownicy zmagają się z krzykiem i wysluchiwaniem przekleństw w czasie rozmowy z szefostwem i managerami. Coś okropnego... Ci ludzie zatrzymali się na czasach komuny z podejściem do ludzi.

@Zaciekawiony

W biurze. I chyba nawet w czasach komuny Ci ludzie by się nie odnaleźli. Typowe prostaki z brakiem kultury. Dziwię się że dziewczyny które pracują w biurach są mądre ogarnięte a tam pracują...

Ale w serwisie niektórzy chwala i lubią taki styl pracy. Kasa w kopercie pod stołem co miesiąc a na umowie marne pieniądze. Emerytura potem na poziomie 900 zl

Rom

Witam, czy może ktoś powiedzieć więcej o pracy w tej firmie mój email, roman.romek27@wp.pl pozdrawiam

Łucja
@Rom

Napisz jakie stanowisko w Labor Cię interesuje. Albo chociaż dział. Każdy z nich rządzi się swoimi prawami.

Dokładnie osoby powyżej maja rację. Najgorsze możliwe miejsce pracy jakie widziałam. Szefostwo krzyczy, nie szanuje pracownikow. Psychicznie człowiek czuje się tam jak zero. Wszystko pod kontrola, pani dyrektor skomentuje. Wszystko i chce-musi o wszystkich wszystko wiedzieć. Przerwy tylko jedna 15 min w ciągu dnia! I nie ma szans więcej coś wyjść zjeść. Trzeba siedzieć i dzwonić i namawiać ludzi na taśmy! Prowizję są słabe wypłacane co kwartał i co najgorsza nie jest to wypłacane tak jak powinno. Jeżeli ktoś szanuje sam siebie nie powinien tam pracować. Na rozmowie odczuje ie że to wspaniała rodzinna firma ale ta rodzina się ciągle kłóci i to naprawdę tylko szopka na rozmowie by zwabic ludzi.

Tywieszkto

Nie wierzcie w bajeczki opowiadane przez panią dyrektor jaka ta praca jest wspaniała i że "wygrałyście los na loterii" że tu trafiłyście. Na myśli mam prace w biurze a dokładnie jako Specjalista do. sprzedazy. Zatrudnione sa same kobiety. Atmosfera masakra. O klienta by sie pozabijały. Większość to lizuski bo takie pani dyrektor lubi najbardziej a do tego dwulicowe Tobie mówią jedno a za plecami Cię sprzedadzą i obgadają. Na umowe trzeba czekać nie wiadomo ile, a zeby wyprosic podwyżkę to 3 miesiące chodzenia i proszenia sie. Nowe osoby sa zatrudniane zeby wyszukiwać nowych klientów gdzie rynek jest juz tak przeszukane przez stare pracownice ze zostają ochłapy i nie sposob z tego zrobic wynik. Na rozmowie o czuliście wszystko wyglądało pięknie. Miałam mieć 6 miesięcy na zrobienie bazy klientów i dopiero wtedy miałam byc rozliczana z obrotu. Wyszło inaczej. Po 2 miesiącach jak sie okazało powinnam zarabiać na siebie firmę i zeby dla szefa jeszcze zostało. Na rozmowie padła tez informacja ze cześć klientów dostanę a resztę mam wyszukać. Nie dostałam ani jednego. Zapewniana tez byłam ze szukają ludzi bo sie rozwijają a jak sie okazało jest taka rotacja. Firma kogucik zydostwo na każdym kroku. Nawet jak raz zgrzewkę mleka za 10 zł do kawy kupili to po tyg pani prezes stwierdziła ze za duzo mleka wypilismy i koniec. Jak jeżdżą we dwie ktoras z dziewczyn i pańi dyrektor na targi wystawiać firmę to śpią w jednym łożku bo żal na drugi pokój wydać :) Sprzedawany towar to śmierdzący syf z Chin a każą okłamywać klientów ze od polskiego producenta. Masa reklamacji. Serwis totalna amatorszczyzna. Nikt nad niczym w tej firmie nie panuje. Dyr. Nie do końca zrównoważona psychicznie. Popada ze skrajńosci w skrajność od stanów depresyjnych przez maks złość i euforię. Strach się bać. Zdecydowanie Odradzam prace w tej firmie. Mało kto jest tam normalny.

NIEWIESZKTO
@Tywieszkto

Wszystko się zgadza co pisze TYWIESZKTO, a te ich gumy to rzeczywiście jedna wielka ściema. sprowadzają najtańszą chińszczyznę która się potem rozlatuje. Reklamacji niesamowita ilość - trzeba być odpornym na wstyd jeśli chce ktoś tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k.?

Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kłodzka 15
    55-040 Bielany Wrocławskie

Labor SWTP Investment Sp. z o.o. sp.k.