Opinie o During Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie During Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w During Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o During Polska Sp. z o.o. w Katowice

Anonimowy

Jednym słowem chaos. Nikt nie ma określonych zadań. Dziwi mnie, że ta firma jeszcze nie zbankrutowała.

@Anonimowy

Dzień dobry, dziekujemy za Twoją opinie. Niestety nie jesteśmy w stanie się odnieść do wiadomości, ponieważ jest dodana anonimowo i bez konkretów powodów.

Wewnętrzni na uop? chodzi o speca od rekrutacji? jest teraz oferta, nie ma podanych widełek, wiec to pierwsza kwestia, czy ktoś zna średnie zarobki? same integracje z opisu mnie ciekawią, kto je organizuje i jakie były ostanie? Do tego czy ktoś określiłby zasady premiowania? Widzę ze jest premia miesięczna

@During Polska

Dzień dobry. : ) tutaj zostało napisane „w danym obszarze” nie wiem do końca czy jest tu mowa o ofertach od firmy czy bezpośrednio do niej? Czy rekrutrzy często są potrzebni?

Witam, czemu tak jest, że w niektórych ofertach można znaleźć widełki placowe a w innych nie? na przykład teraz jak są dwie dodane na taki portal dla magazyniera to w jednej zostały uwzględnione. Co z drugą? Po jakim czasie od zgłoszenia dowiem się o jaka kwotę chodzi?

During Polska Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Niestety nie w każdym ogłoszeniu możemy podać widełki wynagrodzeń - zależy to od warunków współpracy. Bywają również sytuacje, gdzie wynagrodzenie jest negocjowane i ustalane bezpośrednio z naszym klientem.

Maria Nowy wpis
@During Polska

witam serdecznie, ja też jestem w sprawie ogłoszenia dla magazyniera. tak jak wspomniano warunki pracy mogą być ustalane indywidualnie. Czy chłopak może podjąć się pracy na część etatu?

Trochę „januszex”. Oszczędzają na wszystkim tylko nie na autach wyżej postawionych. Nikt nie szkoli nowych pracowników każdy rzucony na głęboką wodę. Brak jasno określonych celów. Miła atmosfera ale czy wystarczy?

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z nami - chętnie zbierzemy pełny feedback, aby móc nad tym pracować.

Anonimowy

@Anonimowy

During Polska

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Pracownicy wewnętrzni During Polska są zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Warunki finansowe są uzależnione od kompetencji oraz doświadczenia jakie posiada kandydat na to stanowisko.

Alutka
@During Polska

Witam. A przyjmują Państwo osoby bez doświadczenia? Chciałam poszukać tej oferty, do której występuje tu nawiązanie, ale chyba już wygasła? Był w niej podany minimalny staż pracy? i co ze szkoleniami bądź kursami? Zagwarantują późniejsze podwyżki?

@Alutka

Dzień dobry, w naszej firmie pojawiają się oferty pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego w danym obszarze. Serdecznie zapraszam do obserwowania nas w Social Mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn).

logo firmy Serwisant rowerowy
Doma

Z tym ze o jakie określone zadania mogło komuś chodzić w tej poprzedniej opinii? czy wiecie? chce się zorientować, bo zaciekawiła mnie ta oferta na prom dla kosmetyczki. Był ktoś na takim rejsie może? wiem, że to dopiero od kwietnia będzie dostępne, ale powiedzcie czy warto już klepać ofertę?

Pracownicy wewnętrzni zatrudniani są na podstawie umowy o pracę.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paula Serkowska

22.03.2023 01:03

Paula Serkowskaikona wywiad

Chciałabym opowiedzieć, dlaczego uważam, że warto dołączyć do firmy During Polska oraz zobrazować to, jak pracuje się na stanowisku HR Specialist.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Paula Serkowskaikona wywiad

Pracuję jako HR Specialist. Do moich obowiązków należy: przeprowadzanie rekrutacji, research rynku pracy, zatrudnianie kandydatów, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, kontakt z klientami oraz opieka nad pracownikami w całym procesie zatrudnienia.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Paula Serkowskaikona wywiad

Tak, mam możliwość pracy zdalnej. W porównaniu z moimi wcześniejszymi miejscami pracy mogę powiedzieć, że tu jest to całkowicie normalna forma pracy. Przełożeni respektują to, że chcę pracować z domu. Wzajemne zaufanie jest jednym z filarów firmy During Polska.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Paula Serkowskaikona wywiad

W firmie pracuję prawie pół roku.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Paula Serkowskaikona wywiad

Zdecydowanie tak. Firma prowadzi jasny i przejrzysty proces rekrutacji, oparty na szczerym dialogu. Cenię sobie także zrozumiały proces premiowania i nagradzania pracowników. Mam poczucie, że głos każdej osoby w tej firmie ma znaczenie. Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł, to z pewnością zostanie on wysłuchany przez Kierownika. Dodatkowo wielki plus za atmosferę, która jest przyjazna, nawet jeśli pracujemy wiele kilometrów od siebie.

Paula Serkowskaikona wywiad

Możliwości rozwoju na moim stanowisku są, ale trzeba wykazać się i pokazać postawę godną naśladowania i proaktywną. Żadna firma nie awansuje pracownika w pionie/poziomie za samo doświadczenie i chęć pracy. Wyniki rekrutacyjne oraz zaangażowanie w codzienną pracę i postawę wobec innych pracowników oraz klientów w każdej tego typu organizacji są ważnym elementem decydującym o awansie.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Paula Serkowskaikona wywiad

Szkoleń w firmie jest bardzo dużo. Możemy je planować sami, ponieważ mamy dostępy do platform szkoleniowych. Podoba mi się to, że sama mogę decydować o tym jaką dodatkową wiedzę przyswajam. Nasz dział HR organizuje również szkolenia działowe, aby dzielić się wiedzą i trickami rekrutacyjnymi.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Paula Serkowskaikona wywiad

Atmosfera w pracy zdecydowanie jest dobra! Szanujemy swoje zdanie, szanujemy siebie nawzajem, mówimy wprost o problemach na cotygodniowych odprawach. Kiedy potrzebujemy zwołać narady szybciej, nie ma z tym problemu, nawet jeśli oddziały są oddalone od biura głównego.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Paula Serkowskaikona wywiad

Pojawiło się jedno niedopatrzenie, ale zostało szybko rozwiązane. W pracy cenię sobie szczerość oraz uczciwość. Jesteśmy przecież tylko ludźmi i pomyłka mogła się zdarzyć, ale została szybko rozwiązana.

Paula Serkowskaikona wywiad

Wprowadzone zostały zmiany w tym roku, ale fajnie gdybym mogła wraz z kolegami dać ujście emocjom na siłowni, więc do pakietu benefitów przydałaby się karta sportowa.

Zawiedziony

Mimo spełnienia wszystkich wymagań odnośnie zamieszczonego ogłoszenia o pracę(a nawet aż nadto ponad minimalne wymagania w ofercie pracy) dostałem odpowiedź odmowną bez słowa wyjaśnienia z bezczelnymi życzeniami sukcesów :,, na wybranej ścieżce zawodowej " Dno, kpina i sto metrów mułu Żenujące korpo - pajace.

Seb.Pol

Rzetelna agencja pracy. Wynagrodzenie wpływa na czas, zawsze wszystko OK. Panie w biurze miłe i pomocne. Rekrutacja również przebiegła sprawnie i przyjemnie.

@Seb.Pol

To jak szybko zajęło Ci znalezienie pracy? :)

AnkaSkakanka

Duuuuuuuuuży plus dla During. Widziałam sporo negatywnych opinii od osób z Ukrainy ale nie wiem w sumie jak to wyglada z Ukraińcami. Ja jestem zadowolona: umowa, wypłata jest zawsze na czas. Zawsze można liczyć na panie w biurze w Katowicach!!!!!!!!!! Uczynne, miłe, uśmiechnięte z normalnym podejściem do pracownika a nie w stylu „nie pasuje ci to spadaj”. Stawki to nie wina agencji bo takie im narzucają. Nie wiem kiedy ludzie to zakumają ze agencja pracy nie zarabia drugie tyle na pracowniku co jego wynagrodzenie

@AnkaSkakanka

Fajnie, że Ci się tak podoba :) A można wiedzieć na jakie zarobki mniej więcej można liczyć?

Anna S.

Polecam z całego serca! wszystko bezproblemowo

Janusz

Trzeba przyznać że ta agencja ma super podejście do pracownika. Panie zawsze wszystko wyjaśnią czy to telefonicznie czy można podjechać do biura. Nie idą na ilość tylko na jakość i to się ceni

Wiktoria
@Janusz

Wow fajnie ze tak pozytywnie ta firma wyglada, a powiesz coś więcej w czym Ci pomogły?

Janusz
@Wiktoria

@Wiktoria, Panie z During Polska przede wszystkim zawsze pomocne. Jak coś ci nie pasuje możesz zawsze zadzwonić lub przyjść porozmawiać. Przede wszystkim nie olewają pracownika tylko faktycznie starają się wytłumaczyć czy wyjaśnić sytuację. W innych agencjach miałem wrażenie, że wygląda to tak: "zatrudniony to ciesz się, że masz pracę i pracuj". Panie mi pomogły bo akurat nie mogłam pracować w jednej z firm ze względów osobistych, panie wszystko załatwiły i znalazły mi nową pracę.

Bez

Nierzetelna firma. Przez telefon obiecane cuda a docelowy pracodawca proponuje kasę o 1000zl mniejszą i zupełnie inne stanowisko niż omawiane. Nie winie pracodawcy bo pewnie jasno określił firmie during swoją ofertę, to raczej tzw koordynator nasciemnial byle złapać jelenia

Polecam bardzo tą firmę. Nigdy żadnych problemów ani niedomówień. Wynagrodzenie zawsze na czas! A Pani Ewelina zawsze przyjeżdżała do firmy z nowymi umowami, a wcześniej pisała do pracowników czy taki termin im odpowiada. I do tego bardzo miła i sympatyczna osoba, oby więcej takich! Naprawdę godna polecenia firma :)

@Anonim

Jaka panuje atmosfera pracy na zakładzie pracy? Jakie jest nastawienie kierownictwa wobec pracowników i odwrotnie ( chodzi mi o to czy Nie ma (usunięte przez administratora) przysłowiowej wazeliny)? Jakiej branży jest ta firma? Pytam się dlatego ponieważ firmy Nie znam , a szukam zakładu pracy gdzie Nie ma zwolnień grupowych ( ponieważ w zakładzie obok są zwolnienia grupowe dlatego że brakuje pracy . Czekam na odpowiedź i rozważę wtedy złożenie CV do tej firmy.

Aga

Od września przeszłam z Agencji pod zaklad pracy.Z współpracy z Agencją Pracy jestem bardzo zadowolona.Panie zawsze sympatyczne,służące pomocą.Pensja zawsze wypłacana w terminie.Z umowami też nigdy nie było problemu.Przesympatyczna Pani E. osobiście dowoziła umowy na zaklad,co mnie oszczędzało dużo czasu.Jakiekolwiek pytania związane z zatrudnieniem nigdy nie zostawały beż odpowiedzi.Dla mnie firma godna polecenia.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją During.

Agata Z.

Z czystym sumieniem polecam tą firmę, a zwłaszcza panią Ewelinę. Super się współpraca układała z każdym problemem mogłam się zwrócić i zawsze otrzymałam pomoc.

Wiesława

Praca ok, umowy mogłby być dłuższe... ale nie ma co narzekać. Panie w biurze mają anielską cierpliwość i zawsze pomogą.

Mariusz S.

Niebawem zaczynam pracę u jednego z klientów During Polska - co prawda, jest to zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, agencja uczestniczyła w procesie rekrutacji. Wszystkie informacje zostały przekazane od razu podczas wywiadu, tak więc nie było później rozczarowania na spotkaniu u potencjalnego pracodawcy. Jeżeli ktoś z was szuka pracy - polecam zgłosić się do agencji During. Mają wiele ofert w całej Polsce.

Olek

Agencja During może nie jest gigantem jak Adecco czy inne wszystkim znane, ale to nie znaczy jest gorzej! Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie ze względu na jakość. Rekrutacja przebiega sprawnie, panie cierpliwie wszystko tłumaczą, wypłata jest na czas. Za minus mogę uznać jedynie lokalizację biura

Jurek77

wynagrodzenie na czas, nie oszukują na premiach czy nadogodzinach. Fajna firma

Zostaw merytoryczną opinię o During Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w During Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy During Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w During Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy During Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w During Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

During Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 108 ocen.

During Polska Sp. z o.o.