Opinie o Fader Development Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fader Development Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fader Development Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fader Development Sp. z o.o. w Olsztyn

ja1234

Nie polecam wyjazdu z tej firmy do pracy w Luksemburgu.Pani Marzena przedstawia wszystko w pieknych barwach,zakwatererowanie na niskim poziomie.Praca zadnej organizacji w niemilej atomsferze.Szkoda poniesionych kosztów.

Buhaha

Zwiezle krótko i na temat! Brawo ty :-)

bolo

Te pracownik co ty pier- sz przecież każdy wie że pod pracownika podszywa się BADORA albo ta pierdoła pani HALINKA !!!!!! Wy jeszcze Jesteście na rynku pracy ? ?????? Niemożliwe bo z tego co słyszałem to strasznie popłyneliście na lisażu i że w LUKSEMBURGU to roboty nie dostaniecie A już na pewno nie dostaniecie roboty u Tomasa Pirona . To jest po prostu żałosne jak będziecie ludzi OKRADAĆ to będzie jeszcze gorzej . PA , PA BADORA ZŁODZIEJU

Prac

Bolo aktywny bez roboty.więcej ludzi pracuje od dawna a od jakiegoś czasu fachowcy-stolarze ktorzy myślą że wszystko potrafią .Każden super pracownik a jak ma robic to nie wie jak wiertarkę włonczyć.Kierownik tzryma ludzi krutko ale wymaga ,maja poślizgi w płaceniu i to załamka -czekanie na kasę nie bawi. ale w końcu wypłacają.Pewnie tym po których trzeba poprawiac toi nie-cholera wi.Ogólnie bezchołowie.Ale znam gorsze firmy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fader Development Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
bolo

jak pojedziesz to konrad BEND ci wszystko wytłumaczy a po resztą nie czytałeś opisu wyżej gość który to pisał opisał wszystko ze szczegółami ja też się pod tym podpisuję

,'&#&

Jakie sa prace i w jakim miescie?

Lukasz

Po ile godzin sie pracuje?

Buhaha
@Lukasz

Od 7 do 17 wyjazd z kwatery 5,45 przyjazd 19

UWAGA!!!!!W TEJ FIRMIE NIE LICZĄ SIĘ UMIEJĘTNOŚCI TYLKO KTO DOBRZE WŁAZI DO DUPY KIEROWNIKOWI K.........I PRZED WYJAZDEM OBIECUJĄ PREMIĘ A I TAK NIE WYPŁACĄ ZAWSZE ZNAJDĄ JAKIŚ PRETEKST DO ZABRANIA JEJ . SZCZERZE ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!

Lukasz
@ja

Ludzie jaka jest prawda o tej firmie piszcie co wiecie

Hahahhahaha
@Lukasz

Jak będziesz zdecydowany jechać to wez ze sobą komplet nazedzi , jakies oswietlenie, duzo tabletek uspokajających. Nie popełniaj zadnych błędów .Rób szybko i doskonale ,(twoje błędy na 100% wyjdą w przyszłości i będziesz za nie odpowiadał finansowo. Nie gadaj z ludzmi bo wszyscy są tak zesrani ze im premię przecie nie bagatelna zabiorą że i tak Ci nikt nic nie powie. Może Ci się uda 6600 w miesiąc zarobić . Ale wez pod uwage ze roboty są po terminach a rzesza ludzi robiąca wcześniej czasami nie miała styczności z budowlanką co i widać po efektach ich pracy .Poprawek co nie miara a, główny wykonawca miłością do firmy nie pała. Jak masz nóż na gardle i potrafisz robić robotę szybko i solidnie możesz popróbować tego miodka.

bolo

Ludzie nie dajcie się nabrać . Zwróćcie uwagę na zawieranie umowy BO obiecywane 6000 tys. jak się póżniej okaże to 4000 tys złotych , a nie daj Boże żeby wam się noga powinęła bo tak was BADORA obliczy że was braknie odradzam zawieranie jakichkolwiek umów z tą pseudo firmą

Braniak
@bolo

Bolo,Ty żyjesz ,jeszcze sieś nie zapił?Ano jedźta do Niemców i tam was koncertowo okradną.Rotacja jest bo lebry i pijusy przyjeżdżają .miodu nie ma ale jak dynksiarz zabiera głos to już przesada.a gdzie z osiem osób pracuje cały czas i jakoś im nie jest żle ale jak pijak i pseudo fachowiec z butlą za pasem przyjedzie to najwiecej ma do powiedzenia.Żenada

bolec

pracowalem tam 5 tygodni pierwsze 3 dni zapowiadaly sie nawet zachecajaco pozniej bylo tylko gorzej kwestia finansowa jak kazdy wie jest jest dramatyczna tak urywaja pieniadze za niby jakas nauke pracy i inne ich wymysły opoznienia wyplat sa i to spore i nikogo to nie obchodzi...radz se sam roboty maja tylko szkoda ze ludzi nie maja jak nie placa to nie maja nie ma co tu sie dziwic badora to jeden wielki oszust i buc jakiego nie ma....co do ekipy to ze 3 osoby sa wporzadku a reszta patrzy jak cie pod.er..olic... a kierownik musi miec duza du..pe bo prawie wszyscy tam w nia wchodza pier...olne lizusy... odradzam jaka kolwiek wspolprace z ta firma i tym bucem badora....

bolec

dramat

bolo

panie badora żeby pan wiedział , że takie zachowanie może odbić się czkawką

roger
@bolo

Bolo napisz do mnie na majla i daj nr tel do siebie bo mam parę pytań odnosnie firmy a widzę że jesteś w temacie. desekrator@op.pl

bolo

co można powiedzieć o firmie w której tylko 3 osoby pracują od trzech lat a reszta miesiąc dwa góra trzy ito jeszcze okradzeni

firma cud

Kolego Lecho, Stawka większa od czego? od polskiej stawki? oczywiście, ale pracujesz za granicą, więc to nie jest wysoka stawka. Biorąc pod uwagę że obcinają z wypłaty pod byle pretekstem regularnie. Więc po co pracować w tej firmie za granicą, jak podobną wypłatę zarobisz będąc w Polsce, siedząc w domu.

Robert

Odradzam, zapewne większość pochlebnych opinii jest od pracodawcy. Czy wy umiecie dodać swoją opinie a nie komentować czyjś wpis??

Góral

do tego jak ktoś ma komornika to firma za niego nie zapłaci ,muszą zabrac z pensji.Są opóźnienia to prawda,ale 1500pln to zabrane masz za wódę lub długi,więc nie pier...ziomuś tyla flacha odstaw.

Tyl

Pijak-każdy wie o kogo idzie

Koleś

Kolego, 500 pln i 1000 pln ci zabrali to pewnie zapiłeś i do roboty nie chodziłeś ? Z niczego, to się nie bierze. Mniej pij to będziesz lepiej zarabiał.

Problemy z kasą. na umowie co innego, a płacą mnie. Wymyślają jakieś dziwne bzdury(nieprawdziwe aby za coś obciąć. Co miesiąc z 500pln, 1000pln. Szef idiota, żeby mu sie kiedyś nie nazbierało. Doadtkowo cały czas opóźnienia. Co kogoś obchodzi że główny wykonawca nie płaci. Umowa jest z Faderem. A jak Fader niewypłacalny dla pracowników to niech firme zamknie. Odradzam współprace.

@pracownik

Zwolnij się jak taka tragedia.Na (usunięte przez administratora) tam siedzisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Fader Development Sp. z o.o. - Olsztyn

Fader Development Sp. z o.o.
  • Poziomkowa 2
    42-256 Olsztyn

Fader Development Sp. z o.o.