Opinie o Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek w Kalisz

Ola

Fajni są. Porządna firma. mają swoje zasady, wymagajacy, ale ja to lubie. Dzieci są super, jak ktos lubi, to praca dla niego. trzeba sie tylko przygotowac na to, ze rodzice sa coraz trudniejsi

Iza

Pracowałam w 2021 roku. Bardzo dużo się nauczyłam. Pierwszy turnus był trudny, ale szybko się wciągnęłam, lubię dzieci i chętnie będę u nich pracowała w kolejne wakacje.

Lubię z nimi pracować.

Konrad

jestem bardzo zadowoly

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierownik?

Kierownicy wypoczynku zatrudniani są najczęściej w ramach umów zleceń, ale bywają sytuacje, w których pracuje się na umowie o pracę.

Sebastian
@Tomek

Jakieś specjalne wymagania są na to stanowisko? Ile lat doświadczenia trzeba mieć?

@Sebastian

W Sun Sport Kierownicy wyłaniani są z kadry. Muszą to być osoby, które poza wymaganiami stawianymi przez prawo, muszą mieć doświadczenie w pracy w Sun Sport i znać specyfikę organizacji imprez. Warto jechać do nich na zgrupowanie kadry. Mają tam szkolenia, warsztaty, wtedy można się wiecej dowiedziec.

@Tomek

Brałeś udział w tego typu szkoleniach lub warsztatach? Są one płatne?

@Joanna

Tak. Nie są płatne. To w ramach zgrupowania dla osób, które chcą pracowac w Sun Sport. Chyba tylko jak chcesz zrobić kurs wychowawcy, a nie podpiszesz umowy, to trzeba zapłacić za niego. Cała reszta bezpłatna no i zakwaterowanie i wyżywienie masz.

Czy Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

No na obozach to umów o pracę nigdzie nie ma. Zawsze jest zlecenie. A w biurze to chyba mają o pracę.

Anna (pytanie)

Czy osoby przyjmowane do pracy na stanowisko "pomocnik opiekuna", co jest na stronie nazwane "projektem", a nie pracą, otrzymują za to w ogóle wynagrodzenie? Jeśli tak, to czy ktoś ma jakieś wrażenia z pracy na tym stanowisku?

Wera
@Anna (pytanie)

To funkcja pomocnicza i związana z nauką. Pomagamy i uczymy sie organizacji, postepowania na zajeciach albo z dziecmi. Aby kiedyś zostac wychowawca albo instruktorem. Nie otrzymujemy za to pensji. Jest zwrot za badania lekarskie i Ci którzy są tam już dłużej tzn. drugi lub trxzeci raz otrzymują jakies drobne gratyfikacje. Na miejscu mamy zakwaterowanie, wyżywienie.

Czy pracownicy w Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek dogadują się między sobą?

Joanna

Tak. Oczywiście. Zawsze można liczyć na pomoc kierownika, dyrektora programowego, biura. Czasem zdarza się, że ktoś z kimś nie nadaje na tych samych falach, ale jak w jednym miejscu jest kilkadziesiąt osób kadry, to nie jest to nic niezwykłego. Ale ogólnie jest naprawde fajnie.

Izabela

Polecam polecam polecam. Sun Sport to nie tylko firma która zatrudnia-to firma, która daje możliwości czerpania doswiadczenia garściami z ogromem wsparcia merytorycznego i do tego rozwija i pobudza kreatywność. Sun Sport charakteryzuje dobrze dobrana kreatywna kadra, która podczas pracy uzupełnia się i pobudza do zdobywania nowych umiejetności. Sun Sport stwarza warunki do rozwoju zawodowego i jest swoistym dobrym praktykiem bazującym na latach doświadczenie pracy z ludźmi i dla ludzi. Sun Sport daje też coś ważnego czego brakuje w dzisiejszych czasach- nieszablonowe podejście do każdego pracownika zorientowane ze względu na jego doświadczenie i predyspozycje. Ponadto :) wynagrodzenie zawsze zgodne z umową, pełne wyżywienie i bardzo okej baza noclegowa.

Dagmara

MIEJSCE NAPROMIENIOWANE UŚMIECHEM! Oba ośrodki, to raj na ziemi! Zarówno dla dzieci, jak i dla kadry. Ośrodek wymaga od nas dużo, ale jest to oczywiste - w końcu praca z dziećmi. W każdym razie, sam ośrodek jest nam w stanie zaoferować wiele. Zawsze możemy liczyć na wsparcie, kadry, jak i zarówno kierownictwa. Wszystkie kwestie są zawsze omawiane podczas codziennych odpraw. Tłumaczony jest dokładnie plan, gdzie każdy nowicjusz może zasięgnąć rady. Ponadto zawsze każdy problem, nawet najmniejszy jest poruszany - otrzymujemy wsparcie, motywacje i rady (co moim zdaniem jest bardzo ważne). Jest to praca, podczas której możemy poznać w s p a n i a ł y c h ludzi, do tego stopnia, że odjeżdża się z płaczem

Czy Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pablo

Pracujemy wg planu dnia, który pisze kierownik. Jak pisałem to dużo pracy, bo jest to praca z dziećmi i nie możesz iśc spać o 21.00, ale o 23 już tak :)

Pablo

moja opinia jest pozytywna,dlatego pracuje z nimi juz tak dlugo

Godziny pracy jak i obowiązki są dość ściśle określone jak na tak specyficzny rodzaj pracy. Trzeba mieć na uwadze, że praca z dzieciakami na wyjazdach wymaga 24 h dyspozycyjności. Istnieje dużo wytycznych/standardów pracy, niektóre mogą przestraszyć nowych pracowników. Dzień pracy zaczyna się o stałej porze (ok7:30), zaś zakończenie obowiązków przypada na 22-23. Dużo zależy od funkcji: wychowawcy zobowiązani są cały czas do pieczy nad podopiecznymi, instruktorzy dbają również o sprawność sprzętu, kierownictwo prowadzi kadrę, rozwiązuje problemy i tworzy plany. Gdy wszystkie dzienne obowiązki są wykonane można iść odpocząć. Istnieją wyjątkowe sytuację gdy dzień nie kończy się o 23: np gry nocne wynikające ze specyfiki danego obozu.

Finger

Specyfika pracy jaką są obozy dla dzieci i młodzieży wymaga niejednokrotnie stawienia czoła nieposkromionej wyobraźni dzieci, które są na aktywnych wakacjach (na których wrażeń im nie brakuje). Pomimo tego niejednokrotnie będąc w kadrze wychowawców czy instruktorskiej (o czujności kadry kierowniczej wspominać chyba nie trzeba) należy wykazać się kompetencją i odpowiedzialnością swojej pracy oraz stawić czoła wielu sytuacjom po „godzinach pracy”. Plan dnia zaczynamy od godzin porannych, kończymy w późnowieczornych. Jednak jak wspomniałem, niejedna sytuacja wymagała odłożenia wypoczynku na „później”. Lecz to właśnie takie sytuacje kształtują w nas charakter i wzbudzają zaufanie współpracowników oraz kierownictwa, że mogą na nas polegać, co nie odbywa się bez wzajemności w ośrodkach Sun Sport. A będąc bogatym w zaufanie, szacunek i zrozumienie, nawet nieprzespana noc nie zdejmuje uśmiechu z twarzy drugiego dnia. Uważam, że każdy młody (i nie tylko) człowiek powinien doświadczenie życiowe i charakter kształtować u boku odpowiedzialności i poświęcenia. A Sun Sport niewątpliwie nam to oferuje. Podchodźmy do pracy z szerszym pojęciem niż „od-do”, a poza tym, że uszczęśliwimy niejednego człowieka, samemu zyskamy na tym krocie. Jak najbardziej pozytyw

Jaki dress code obowiązuje w Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek?

Joanna

Pracujemy w koszulkach, plastronach firmowych.

Otrzymuje się koszulkę firmową. Jest to obowiązkowa cześć garderoby. Gdy pogoda jest niesprzyjająca na krótki rękaw ową koszulkę można ubrać na cieplejsze ubranie lub zgłosić się do kierownictwa po plastron. Bardzo fajnym ukłonem pracodawców byłoby zapewnienie większej ilości koszulek. Niestety nie zawsze można liczyć na odpowiedni rozmiar. Myślę również, że pracownicy (a przynajmniej ich część, tą która pracuje tam dłużej niż pojedynczy turnus/sezon) powinni otrzymać również bluzę Sun Sport. Lepiej wygląda bluza z logiem, aniżeli koszulka lub plastron na randomowej bluzie.

Ala

Posiadam bardzo pozytywne wspomnienia z pracy w Sun Sporcie. Wymagania duże, ale jak wiadomo, wszystko dla dzieci i ich bezpieczeństwa. W każdej chwili można liczyc na pomoc kierownictwa. Atmosfera wśród pracowników bardzo rodzinna, nawet jako nowa osoba szybko można się poczuć jak u siebie. Super infrastruktura i ogromna ilość sprzętu, dzięki czemu każde zajęcia mogą być inne a za razem ciekawe dla dzieci. Dzieciaki w grupach przydzielone pod względem wieku, co ułatwia pracę dzięki możliwości dostosowania zajęć do wieku. Chętnie jeszcze kiedyś wrócę :)

Polecam :) bardzo miła atmosfera! Byłam na dwóch turnusach letnich w ubiegłym sezonie i z pewnością pojadę na minimum trzy w nachodzącym sezonie! pozdrawiam Sun Sport :) Ania B

Pablo

Pracuje już kilka sezonów. To mówi za siebie. Dużo pracy, duże wymagania, ale za to sa bardzo dobre opinie rodzicow i dzieciaków. Nowa kadra a stara, zawsze poczatki jest trudne, zanim nowy sie wdrozy, ale raczej wszyscy sobie pomagaja.. Jak ktos chce a nie ze sie obija i unika pracy zrzucajac na innych to na pewno zanjdzie przyjaciół. Uważam ze to dobry pracodawca, płaci, pomaga, jezdze na szkolenia i warsztaty.

Julia

A ja polecam, współpracuje już kolejny (drugi) sezon z firmą Sun Sport i bardzo sobie chwale tego pracodawcę. Pracy jest dużo, jak to przy dzieciach. Kadra bardzo się wspiera, raczej nie odczuwa się podziału stara-nowa kadra, każdy jest przyjmowany, a nawet kierownik zwraca na to uwagę, aby była rodzinną atmosfera:D pracowałam w Giewartowie i w Mrówkach i chociaż w Giewartowie jest więcej pracy (młodsze dzieci), to tutaj czuje że jest moje miejsce. Najlepsze są zgrupowania, integracje.

Milena

Bardzo dobrze pracuje się w Sun Sport. Jest to praca dla pasjonatów, jak chcesz zarobić łatwo i szybko, to nie tutaj. Ja kocham prace z dzieciakami wiec rozumiem zasady jakie tam obowiązuja i warunki jakie stawiają. Ale zawsze mozna na nich liczyc, no i jest super jak dzieciaki sa zadowolone, płacza przy pozegnaniu a rodzice przywożą czekoladki w podziekowaniu albo wysyłaja sms :))) to jest ogromna satysfakcja!

Kacper

Pracownicy, jak to pracownicy, zwykle mają uwagi do kierowników :) ale ja uwazam ze to dobra firma. Wymagają, praca z dziecmi sama w sobie jest ciezka. Placą zawsze w terminie i w kazdej trudnej sytuacji mozna liczyc na pomoc kierownikow a nawet dyrekcji. Ludzie fajni, miejsce fajne, nigdy niebrakuje sprzetu.

Kasiia

Ja osobiście bardzo polecam prace w firmie Sun Sport :) Nie miałam żadnego problemu w kontaktach z biurem przed zatrudnieniem. Na kierownictwo w obu ośrodkach można zawsze liczyć :) miłe, pomocne dziewczyny, bardzo wyrozumiałe i chętne do pomocy!

Magda

byłam w obu ośrodkach wyvchowawca, kiero wymagajacy bardzo, praca do pozna, ale zdawalam soebie sprawe,bo to dzieci, rozbia zgrupowania (co prawda w tym roku nie bo covid) ale mozna sie na nich doszkolic, ludzie fajni, ja jestem zadowolona,

Zostaw merytoryczną opinię o Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek - Kalisz

• Jak się pracuje w Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek?

Zobacz opinie na temat firmy Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport Jolanta Walas-Zdunek