Opinie o Ballenic Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ballenic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ballenic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ballenic Sp. z o.o. w Rumia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ballenic Sp. z o.o.?

Hieronim

Szczecin zadzi.liverpool z Gdańska paly nie muszą jezdzic porządek zrobimy tylko Kaszebe- jest ok to są ludziska tylko elita tu będzie pracować

@Hieronim

Ciagnij pałę japo (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ballenic Sp. z o.o.?

antek Nowy wpis

wcale samozatrudnienie

Kacper Nowy wpis

Czy firma ma problem z rotacją ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ballenic Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Bogdan

Ballenic bła ha ha co to jest totalne dno nie polecam tego czegoś pani A. Ego większe niczym rybka akwariowa. A teraz konkrety balenic typowy naganiacz chandluje żywym towarem oszustka totalna sprzedaje psyho tropy informacyjne nie dajcie się nabrać.

Turbo

Do dupu z takim gównem. Nie polecam Szmaciary

@Turbo

Swoją niecenzuralną wypowiedzią naruszasz zasady regulaminu jakie obowiązują na portalu GoWork. Odsyłam Ciebie abyś się z nim zapoznał by w przyszłości stosować się do niego. Zechcesz napisać swoje zdanie na temat pracy w firmie Ballenic w sposób bardziej merytoryczny?

Adam.Pomerania
@Wiktoria

Tak mam opinię na temat. Czy to firma Ballenic??????? Jaka to firma To nie jest firma to jest naganiacz żywym towarem!!!!!!!!!!!!!. Przecież ona nie ma nawet swojego biura nie mówiąc o kiblu. DLACZEGO POZWALACIE KASOWAĆ REALNE POSTY NA TEMAT TEJ FIRMY CZY INNEJ DĄDACIE DO ZEALIÓW KTÓRE MARZECIE TAK SIĘ NIE ROBI ADMINISTRATOR ŁAMIE SWÓJ BLOG KTÓRY ZAŁOŻYŁ dla niego kasa jest ważna tak jak dla nas OPINIA.

@Adam.Pomerania

Niestety, ale nie zgodzę się z Twoją chaotyczną opinią. Widzę, że nie przeczytałeś zasad jakie panują w regulaminie na GoWork. Oto i one --->>https://www.gowork.pl/regulamin Idąc tym tropem, opinie niecenzuralne są niezgodne z zasadami na forum i to jest podstawą do ich usuwania. Twoja opinia, na którą w tym momencie odpowiedziałam ma również wiele do życzenia. Przede wszystkim jest chaotyczna, pozbawiona jakichkolwiek argumentacji i niewiele wnosi do wątku na temat firmy Ballenic. Jeśli jednak czujesz się skrzywdzony przez tego pracodawcę zachęcam Ciebie do zapoznania się z nową usługą jaką świadczy portal GoWork. Jest to prawna pomoc osobom poszkodowanym przez pracodawców, jeśli tylko takowi posiadają na to udokumentowanie.

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Ja ua
@Jerzy

Nie da rady żenada

Bruby

Nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) Ballenic to totalne dno A kokosów nie ma Na dzień dzisiejszy żerują pośrednicy byłem zasmakowałem i szczerze ODRADZAM lepiej poszukać czegoś lepszego.

Ble Ble

Ballenic firma krzak piepszony pośrednik co to za stawki śmiechu warte niech Alicja jedzie sama spawać A wogóle gotować obiady o ile potrafi za takie pieniądze to tylko ludzie od pług jadą A nie fachowcy bo to można zarobić spokojnie w PL PS. Mam w (usunięte przez administratora) pośredników.

Johnto
@Ble Ble

To pracuj w Polsce kolego, czy ktoś ciebie zmusza to wyjazdu. Pewnie karnie zjechałeś i teraz tu wylewasz swoje żele. Stawka jak jest każdy wie przed wyjazdem i to co podpisuje to dostaje.

Ble Ble
@Johnto

Wyraziłem swoją opinię A tacy jak ty właśnie psują rynek pracy takich desperatów potrzebują żeby podpisywali tak marne stawki i o więcej się nie domagali. A to pewnie karnie zostaw dla siebie bo pewnie nie potrafisz szukać pracy. W PL. więcej się zarobi niż jechać z BALLENIC. Zastanów się zanim podpiszesz i otwórz oczy.

Long

Wyjechałem z tej firmy wyjeżdzałem z interu również.kasa rzedu 9.5 tyś mnie interesuje.wiem co podpisywałem .nikt mnie nie zmuszał czy was smuszali do wyjazdu i podpisania kontraktu.zazwyczaj opinię wystawiają papryki i chlejusy tyle w temacie .

Spawacz123
@Long

Gdzie ty mieszkasz że 9.5 tyś. cię zadowala niepsuj naszego chrakteru pracy idź na pole buraki zbierać.

Wiktoria

@Były, zgłaszałeś do działu BHP swoje obiekcje dotyczące warunków pracy i ubrania roboczego? Rozumiem, że nie wszystko można załatwić od reki, ale należy o tym mówić, aż warunki się poprawią. Czy prócz tego inne aspekty pracy Cię satysfakcjonują? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Możesz liczyć na premie lub ekstra płatne nadgodziny? Atmosfera w pracy Ci odpowiada? Czekam na Twoją opinię.

Wiktoria

@swiety, może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź, bo nie bardzo rozumiem, co miałeś na myśli pisząc te słowa. Pracujesz obecnie w firmie Ballenic skoro wypowiadasz się w tym wątku? Pamiętaj, że to forum dla pracowników szukających pracy i informacji o pracodawcach. Jeśli pracujesz w firmie, proszę o rzetelną opinię dotyczącą warunków pracy.

Były
@Wiktoria

Warunki socjalne bardzo fatalne. Na stoczni w Newcastle brak szatni ani warunków żeby się umyć. Ubranie robocze dostałem po jakimś kolesiu ,tylko wyprane.Jeszcze takiego SYFU nie widziałem.

swiety

lysy ma racje firma krzak Alicji zależy tylko na prowizji a dalej rac sobie sam z problemami maja cie w d . mieszkania ruiny zagrzybione wyglądają jak chlew . firme odradzam chyba ze ktoś jest zdesperowany i ma noz na gardle.

Wiktoria

Witam, wiele czytałam na temat Ballenic. Chciałabym dowiedzieć się czy w Rumi szukają pracowników oraz na jakie stanowiska? Ciekawi mnie struktura firmy oraz system wynagrodzeń.Szczególnie tu pytanie do @Rozbawiony. Może coś wiesz na temat wynagrodzeń i stawki godzinowej Wszystkie informacje mile widziane! Pozdrawiam!

Wróżka Zębuszka

Witam,no więc oceniamy nie firmę Ballenic, tylko angielską firmę GME dla której pracujemy.Ballenic tylko dostarcza pracowników do firmy GME Serwices.Pracuję na stoczni w Birkenhead (Liverpool),stawka 9 funta na czysto 62,5 godziny tygodniowo.Otrzymujemy 70 funtów diety z czego 50 funa jest bezzwrotna ,a 20 potrącane z wypłaty.Od poniedziałku do czwartku po 10 godzin ,piątek 8,5 godz.sobota 8 i niedziela 6 godz.W przeliczeniu na złotówki przez pełny miesiąc 10 klocków nie zarobisz,a i funt słabo stoi. Umowa legalna,lecz samozatrudnienie.Praca na halach ,nowe blachy,sprzętu pod dostatkiem.Kwatery w stanie dobrym przeważnie pokoje jedno osobowe.Na mieszkaniu od trzech do pięciu osób.W mieście dwa polskie sklepy zaopatrzone w podstawowe krajowe produkty.Kontrakty 8 tygodni pracy 2/3 tygodnie w domu.Pozdrawiam, jeśli komuś pomogłem w podjęciu decyzji pracy w tej firmie :). Alkoholików i bumelantów nie tolerują :).

Rozbawiony .
@Wróżka Zębuszka

9 funtów na czysto w tej branży ale się uśmiałem ....Dlaczego patrzysz na to że dużo godzin ?Idż na zmywak do knajpy zarobisz i dostaniesz tyle samo na godzinę .

Wiktoria

@Bartek pisząc o atmosferze w pracy - zależy ci na opisie jakiejś konkretnej relacji typu pracownik-przełożony, pracownik-pracownik czy może jesteś zainteresowany ogólnym klimatem panującym w przedsiębiorstwie Ballenic? Czy atmosfera jest dla ciebie kluczowym czynnikiem, który może cię skłonić do aplikowania do tej firmy?

Bartek

Może dowiem się coś o atmosferze w pracy?

@Bartek

Jakie dają stawki dla spawaczy

Łysy

Witam firmy nie polecam szybko szybko do roboty wysłać a potem w szyscy mają cię głęboko gdzieś co byście nie chcieli załatwić z firma to nagle cię nie znają . Ludzie do bani morze nie wszyscy ale większość piekarze w chałupach chlew garnki zardzewiałe doprosić się nie idzie o nowe bo pani Kasia ma wszystkich w gdzieś powiedział bym inaczej

Frank Mega Boss
@Łysy

Łysy,ty prostaku jak zwykle przyjadą nowe mordy i wielkie wymagania.Ostatni sort co dojechał to typowe gamonie i oszołomy,chyba karnie z Langsetu tu trafili.Na robocie dno i pomyje.Same pijackie mordy ja to bym w piździet wszystkich zwolnił !!! ,,morze'' w tym znaczeniu pisze się przez z z kropeczką oszołomie piekarzu!!!. Pani Kasia fajna dziewczyna nawet tulipany dostaje od chłopaków.Pozdrawiam Wejherowo :-)

robi

witam, może ktoś napisać czy na tych wyjazdach monterzy robią w parach, czy każdy robi sam ? z góry dzięki za odpowiedź

kolek
@robi

pracujemy w parach

Hieronim

Ja się niepodoba nikt nie musi wyjeżdżać może pracować w polsce paprakow .firma nie potszebuje i zadymiazy z Gdańska alkoholicy i narkomani. Symulanci. Tylko Kaszebe-moznaliczyc i szczecin góra. fachowcy jak ta lala..

Bartek
@Hieronim

A Gdansk to nie kaszuby ? Idioto pierdo... twierdzisz ze z gdanska pijaki? Jakos ja znam ze Szczecina pare osob I same pijaki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ballenic Sp. z o.o. - Rumia

Ballenic Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Gdańska 24
    84-230 Rumia