Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Sdd

Ludzie jest tyle lepszych agencji jak juwentus ja pracuję na osiedlu zamkniętym mam na rękę 14 złotych wypłata do 5 już jak w juwentusie kontroli nie mam żadnych idę spać o 22 wstaje przed 5 jestem wyspany więc następnego dnia idę na 12 dorobić ponad 5;tysi na łapę materac w pomieszczeniu socjalnym mam koc poduszki nawet jestem tak beszczelnu że mam pidżamę

Ing
@Sdd

Dlatego ciagle ,, szukaja chetnych ,,

Makos

wie ktos kiedy pierwsze przelewy maja wyjść.

Gosc
@Makos

Dzus to raczej malo prawdopodobne raczej poniedziałek, wtorek

@Makos

najlepiej zmienić firmę , ja to zrobiłem i już nie muszę o tym myśleć bo od wczoraj już kasa jest na koncie .

A na jaką firmę jeśli można wiedzieć bo ja też chcę zmienić

Gosc

Tez myślę o zmianie firmy, denerwują mnie te wyplaty pensji co drugi miesiąc i ciągle braki ludzi na obiektach, ciągła rotacja

Sdd

A jak się pisze że są lepsze roboty od juwentusu to kasują połączenia juwentus jest beznadziejny z wypłatami odległy termin i na raty niech szukają dalej (usunięte przez administratora)

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Sdd

Dobra agencja to minimum 14 zł na rękę zero kontroli wypłaty do 5 w całości spanie od 22 do 4.30

Sdd

Fiziu widać.ze nie masz zielonego pojęcia o dobrej pracy w ochronie

Dżejk

Ludzie, czy ktoś może konkretnie wyjaśnić na przykładzie, jak wygląda proces tych wypłat. Zatrudniłem się 1 czerwca. W jakich mniej więcej terminach wysyłają poszczególne transze z wypłata. Takie konkretne objaśnienie jak to wygląda. To bardzo ważne z perspektywy osoby chcącej podjąć pracę w tej firmie. W opiniach tylko pytania czy ktoś już dostał wyplate albo info ze co 2 miesiące i w ratach. Konkretów jednak brak.

Gosc y
@Dżejk

Proste , wyplata za czerwiec i lipiec od 12-30 sierpnia kolego w 3 ratach .

Wwe
@Dżejk

Wypalta w sierpniu za czerwiec i lipiec

Ing
@Dżejk

Pierwsza raczej po miesiacu a kolejne co dwa .

Książę
@Dżejk

Czytaj umowę,która podpisałeś,tam wszystko jest po polsku napisane.

@Dżejk

2 raty po 3 spłaty . Tak to wyglada .

Glock77
@Dżejk

Jak zatrudniles sie 1 czerwca to wyplate dostaniesz 30 czerwca w calosci za czerwiec potem lipiec jestes bez zadnej wyplaty i potem 15 sierpnia masz wyplate i jest to 1 czesc wyplaty za lipiec potem 25 sierpnia dostajesz 2 polowe za lipiec i 30 sierpnia cala wyplate za sierpien czuli w 1 miesiacu 3 wyplaty potem 1,5 miesiaca bez wyplaty i tak dalej Skomplikowane ale mam nadzieje,ze dobrze wytlumaczylem i rozumiesz

Kevin58

Co będzie z nami od nowego roku, kiedy będzie trzeba płacić wszystkie składki???

k..
@Kevin58

Będzie mniej pracy na rynku. Tylko etat mało godzin.

@Kevin58

zreudkują ilość obiektów oraz ilość ko- or - dy na to rów

@Kevin58

Mniejsze lokalne firmy juz dawno placa skladki od calosci .

Gustel
@Kevin58

I o co dygasz? Budowy czynne, ty pewnie nic nie robiłeś tak jak Wacek D. I pewni nic nie umiesz. Obawa całkiem słuszna. Pozdrawiam

Acros
@Kevin58

A co ma być , to samo tylko 1 umowa .

Szeryf

Jak z wypłatą z umowy zlecenie, ma już ktoś ?

Dostaliście już przelewy za umowę zlecenie ?

Pawel

Jakie warunki dla zastępcy dyrektora handlowego obszar lubelski? Jakie auto sluzbowe?

,,.,,

Co do koo w tej firnie to jest jakiś żart , dublerzy w duetach a efekt żadne .

Robot

Dostał już ktoś przelew za maj do 10 tego za umowę ???

1962
@Robot

Tak dziś dostałem za maj umowa o prace

Jak z wypłatą za maj, dostał już ktoś?

Piotrek

Obecnie pracuję w Juwentusie i jak na razie przelewy mam normalnie

^^^
@Piotrek

Nie chcesz to nie podejmujesz pracy , informujesz oddajesz na magazyn co pobrales i nara , gorzej jak im rzucisz z dnia na dzien zamiast chyba 3 wczesniej to ci moga upierdaczyc z wypracowanych godzin , rozumiesz .

Agnieszka
@Piotrek

To dobrze, że wypłaty wynagrodzenia są na czas firmie. A co możesz powiedzieć o tym, jak oceniasz pracodawcę – czy praca jest w porządku twoim zdaniem? Bo to, że przelewy są w terminie, to nieco mało. Powiedz coś o tym, jaka jest atmosfera w pracy i czy jest ona bardzo stresująca według ciebie.

@Piotrek

Co 2 msce to jest wg ciebie normalnie ,?ogarnij sie troche .

Piotreeek
@Agnieszka

Nie polecam pracy w tej firmie, mega korporacyjna atmosfera, zwykły pracownik nie ma żadnego zdania i musi wykonywać każde polecenie (usunięte przez administratora)

Piotrek

Witam, mam pytanie chciałem się zatrudnić w Juwentusie ale nie wiem jak to jest u nich z wypłatą co 2 miesiące np. dostanę wypłatę w trzech ratach tak jak mi mówił kiedyś jeden koordynator powiedzmy w kwietniu a w maju już bez wypłaty dopiero w czerwcu czy w lipcu

WuZet
@Piotrek

Może zapytaj się w rekrutacji bo tu sami życzliwi plują jadem i raczej się nie dowiesz jak jest. A chyba u źródła najlepiej się dowiadywać, żeby mieć pewność

@Piotrek

Z wyplatami to tak jak na tym forum widac ciagle powtarzajace sie pytania : kiedy bedą i dlaczego jeszcze nie ma ? Żenada .nie polecam wspolpracy .

3 raty po dwie splaty.

@Piotrek

jeden koordynator mowił ? to zapytaj drugiego

.21..
@Piotrek

Dlatego ciagle szukają chetnych ?

Marto
@.21..

Tak bo traktuja pracowników jak smieci

Stefun
@Marto

Dokladnie , wycisnac ile sie da a poźniej olać i kolejnego chetnego poszukac aby go eksploatować do zajechania. Nie dajcie sie zwieść na ich puste wierszyki , oni szukaja wyłacznie zwierzyny płowej , czyli bmw w ludzkiej odmianie .

Pracus

Dostaliście drugi przelew?

Xxx
@Pracus

Nie dostałem żadnego przelewu w tym miesiącu

@Xxx

Placa jak placa trzeba sie troche orientowac kiedy .

Pracuś
@...

Czy dostał ktoś dzisiaj przelew?

@Xxx

Bo wyplaty co 2 miechy w 3 ratach .

Nor-way

Kurcze w sumie dla studenta super praca. Ale teraz przeszedłem na ozusowaną umowę i juz nie jest tak kolorowo. Do tego lider jest chory psychicznie i codziennie mowi sam do siebie, śpiewa. Ogolnie ciekawie jest, jako przesjciowa praca w dobie koronawirusa to nie jest najgorsza opcja. Pozdrawiam

@Nor-way

Jezeli obydwie umowy Ozusuja od nowego roku to zapewne kosztem zejscia na minimum stawki , ale za to juz nie uciekna od platnych L4.

W
@Gosc x

Będzie jeden kontrakt umowa o pracę bez nadgodzin pełen zus stawki za usługę pójdą mocno w górę. Wielu klientów zrezygnuje.

irek
@W

Będzie też lipa z zarobkami tylko etat.

@irek

Ale chociaz wyplata co msc , a nie co dwa .

@irek

Jezeli jeszcze dodatkowo malo by sie pogorszyc z zarobkami to czesciej beda szukać ,, chętnych ,,

xxx
@irek

Będzie płatny urlop tak jak powinno być.

Xzx
@xxx

A ciecie kosztow niech rozpoczna od zbednych dublerow z ko .

Tygrys

Czy to Prawda że stracicie obiekt na Galeri Dębiec w Poznaniu Jeśli tak to przykro Mi.

lol

Nie tylko ten .

Wwa

DOSTALIŚCIE PRZELEW DZISIAJ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus