Opinie o Zre Katowice Serwis Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zre Katowice Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zre Katowice Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zre Katowice Serwis Sp. z o.o. w Katowice

Micke\\\\\\\\y Nowy wpis

Firma w której nie będziesz traktowany Godnie Jak pracownik. Będziesz tylko pracownikiem podwykonawcy ciemieżącym tylko ciebie. Firma matactwa i kombinacji! Nie polecam tu żadnej pracy!

Brunzler

Ha, pracowałem w tej firmie ale do 1984 roku. Było tam (usunięte przez administratora)! Teraz można sobie tylko pomarzyć o tych czasach.

Kłącze
@Brunzler

Ale piszesz brednie :) przecież ta firma powstała w 27 czerwca 2012 r. sprawdź w KRS-e czubaty człowieczku. Ciekawi mnie gdzie jeszcze pracowałeś paprochu.

black Nowy wpis
@Kłącze

Brunzler masz racje zapytaj gdzie zaczynał i sie uczył..

Milena

Wiecie może czy prowadzą rekrutacje i czy trudno dostać tu pracę?

Kłącze Nowy wpis
@Milena

prowadzą rekrutację w kałuży, także zgłaszaj się!!

Best welder on THE world

Pracuje u nich 6lat i nigdy u nikogo tak długo nie pracowałem wiec są spoko dużo możliwości dużo projektów stawki najwyższe na Śląsku wypłaty na czas polecam

Monter

Monterom na własnej działalności płacą po 25 zeta chyba żart? Jak masz ulgę zusowską to jeszcze marnie wyjdziesz na swoje. Ale jakim kosztem? Bez ulgi w zusie to w ogóle się nie opłaca pracować za te pieniądze, przecież w budowlance zarobisz więcej. I masz umowę o pracę! a nie kłopoty z działalnością. Tak traktują fachowców? Banda wyzyskiwaczy

Dariusz
@Monter

Czy pracownik firmy Zre Katowice Serwis jest zobowiązany do założenia własnej działalności gospodarczej? Może wkrótce pojawi się szansa na zatrudnienie na umowę o pracę. Co myślisz na ten temat - uważasz, że byłoby to dobre rozwiązanie? Czy wtedy zdecydowałbyś się przejść na umowę?

monter instalacji
@Monter

27 zł na działalności gospodarczej I to są najwyższe stawki na Śląsku! Brawo konkuręcja już drży

Kłącze Nowy wpis
@Best welder on THE world

To pracuj dalej jak takiś mondry! A może to ty kałuża co tak dobrze płacisz i zakańczasz zlecenia :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zre Katowice Serwis Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy

To w zasadzie jeszcze w latach 80 było tu lepiej czy niekoniecznie? Pytam, bo trudno zinterpretować ostatnią z opinii ze względu na tę ukrytą treść... widzę, że monterzy nie byli tu zbytnio pocieszeni z powodu przysługującym im stawek czy do dziś cokolwiek podskoczyło? I co z innymi stanowiskami ile się na nich zarabia obecnie?

Acali

Ja wręcz odradzam współpracę z tą firmą, zarządzana jest z nastawieniem na wyzysk pracowników w zmowie z lichwiarzami, którzy tylko patrzą jak wykorzystać cię!!!!!

Czy Zre Katowice Serwis Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Aleksandra

ZRE serwis nie daje nawet ubrania A kartę Multisport u to se musisz kupić sam. Nawet nie będziesz u nich zatrudniony. Tylko u kolejnego pośrednika (usunięte przez administratora)

Ryszard

@Monter dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć. @Spawacz na tym polega wolność słowa w internecie. Każdy komentarz, który nie łamie regulaminu jest przydatny.

Monter
@Ryszard

oczywiście i działa to w obie strony.

Spawacz

Negatywne opinie piszą osoby, które nic sobą nie reprezentują. Alkoholicy i nieudacznicy życiowo. Ja tam pracuję jako podwykonawca i nie narzekam. Stawka i praca ok. Nigdy nie mam problemów z tą firma

Maciej

Nie polecam pracy w tej firmie - wyzysk

ZRE SERWIS korzysta z różnych podwykonawców, jeden jest bardziej chytry drugi trochę mniej ale wszyscy Cię ograbią.

lolo

Firma w której nie zatrudnisz się na umowę o pracę tylko jako podwykonawca, albo na śmieciówie u jakiegoś parobka i nie wiesz czy jest wypłacalny i czy kasa na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Zre Katowice Serwis Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Zre Katowice Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zre Katowice Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zre Katowice Serwis Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Generała Zygmunta Waltera Jankego 13
    40-615 Katowice

Zre Katowice Serwis Sp. z o.o.