Opinie o 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O. o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O. w Sosnowiec

Widzę, że tu od lat nikt czego nie pisał, szkoda. Ja szukam informacji o pracy, ale w necie nie ma żadnych ofert pracy. Ktoś wie coś o tym, czy firma działa i zatrudnia nadal ludzi? Mam doświadczenie w telemarketingu więc byłabym cennym pracownikiem. Jak wiecie coś o pracy, to jeszcze napiszcie, gdzie firma prowadzi rekrutacje?

Dziwne Nowy wpis

Kontaktowano się ze mną w sprawie możliwości zakupu dostępu programu online „Lepiej Przeżyj - w oceanie nałogów i uzależnień” ( scenariusze, filmy, ankiety) Prosiłam o fragment materiałów aby poznać ich jakość/ wartość przed zakupem. Otrzymałam odpowiedź, że nie ma takiej możliwości. Mimo uzyskania środków na zakup programu , zrezygnowanym. Dziwne, że firma nie dysponuje materiałami poglądowymi i nie umożliwia zapoznanie się z ofertą przed jej zakupem.

Wolna Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Pracowałam tam kilka miesięcy. Mobbing psychiczny. Ciągłe "normy". Wciskanie felernego "towaru" potencjalnym klientom , byle tylko sprzedać, za wszelką cenę. Kiedy już zrezygnowałam z pracy, nie wypłacili mi prowizji za sprzedane towary i dostałam połowę miesięcznego wynagrodzenia. Uciekajcie ludzie od tej firmy, chyba że lubicie być pomiatani to powodzenia.

Zdziwiona Nowy wpis
@Wolna

Nie rozumiem Z tego co wiem ok 80% gmin szkół PCPR Mops GOPS zna firmę i chwali sobie produkty Gdyby tak było to za każdym razem nie kupowaliby NOWEGO produktu Zadaje sobie pytanie Ktoś został zwolniony i się mści? Bo ktoś mądry korzystający z produktów czytając to nie uwierzy

Poldek

Ja łatwo przychodzi oczernianie firmy ale zastanawiam się czy są dowody na takie informacje. Polecam pracę w firmie.

@Poldek

No byłoby super, gdyby wszystkie opinie były rzetelne i uzasadnione. Ale sam nic nie napisałeś o pracy w 4 YOU. Podoba Ci się atmosfera?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma kogucik stawki śmieszne , podejrzane certyfikaty itp dla frajera nie polecam

@Ania

Serio? Długo tam pracowałaś?

Aleksandra

Bardzo dobra firma, szkoda że nie można znaleźć żadnych ofert!!

Zamówiłam pomoc dydaktyczna dla wychowawców żłobka i przedszkola a otrzymałam grubą książkę, z krótkimi artykułami dotyczącymi uzależnień charakterystycznymi dla wieku dojrzewania. Gruba książka, ale nie do szkolenia i na pewno nie dla wieku od roku do 6 lat !!! To skandal i ostatni raz kupuję ufając telemarketerowi! !

Halina

@Igor nie znalazłam na razie żadnych aktualnych ofert pracy, zamieszczonych przez 4 YOU HOPE FOR FUTURE w internecie. Niemniej jednak, jeśli interesuje Cię zatrudnienie w tej firmie, zaglądaj regularnie na nasze forum. Często pojawiają się tu informacje o tym, że jakaś firma prowadzi rekrutację. A w międzyczasie mam pytanie: jakie stanowisko Cię interesuje?

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ksjksjs

panie Marcienie tyle że piszecie ładnie że płacicie a w efekcie jak się od was odchodzi o pieniądze się człowiek tygodniami dochodzi i z zarobionego 1600 na rękę dostaję 400...mam na to dowody więc niech pan się nie wybiela

Halina

@Warto sprawdzić dwa razy., a czy tylko na umowę zlecenie można pracować w 4 YOU HOPE FOR FUTURE? Czy jest szansa na umowę o pracę w tym miejscu? Jakie są plusy i minusy pracy w 4 YOU HOPE FOR FUTURE? Polecacie starać się o pracę w tej firmie? Może prowadzone są aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Warto sprawdzić dwa razy.

Jak pracujesz na umowę zlecenie a masz sprzedaż, to też nie ma co liczyć na prowizję.

pozytywny

A ja póki co pracuje w tej firmie i jest ok. Jak nie ten produkt zainteruje klienta z naszych ust to szukany jest inny. Nie każdy sprzeda różowa koszule gdyż sam lepiej czuję się w żółtej. Firma ma duzo koszul gdyz nie pozostaje przy jednym wzorze. Na tym to polega Ważne by umieć je sprzedać i tego życzę wszystkim pracownikom.

Witam Panią, Nie ukrywam przykro mi czytając takie opinie tym bardziej że jak sama Pani napisała rozmawiałem z Panią i uważam że rozmowa była w miłym tonie. Może od początku, przykro mi jak nie została Pani poinformowana o stanowisku pracy zwrócę w firmie na to uwagę. Prawie każda firma która coś sprzedaję stara się też sama to produkować, stworzyć markę itd. jednym z celów strony jest promowanie uczciwych firm ,niestety w naszym kraju są tylko strony których celem jest hejt. Informuje Pani iż była na kilku dniach próbnych co jest niestety nie prawdą była Pani jeden dzień,warto zamieszczać rzetelne informację. Prawdą jest iż rozmawiałem tylko z Panią gdyż tylko na tyle pozwolił mi czas a jak Pani pewnie pamięta poprosiłem Panią aby zapytać czy pracowała Pani w jakiejś firmie telemarketingowej gdyż ma Pani bardzo dobre rozmowy. Co do stawki tu niestety też zamieszcza Pani nie do końca rzetelne informację, każdy pracownik w naszej firmie ma stawkę w wysokości 2tys netto i taką też Pani podałem co w przeliczeniu na 160h wychodzi 12.5h. Ewentualne premie za wyniki jak wspomniałem nie były jeszcze przygotowane stąd poprosiłem o dzień zwłoki Co do bazy jak Pani pisze z internetu nie widzę w tym żadnego problemu , teraz wszyscy szukamy klientów w sieci,sprzedawcy czy pracy. Co do bazy naszych klientów,średnio do naszego klienta dzwonimy raz na pół roku ma prawo nie pamiętać,czasem też zmienia się dyrektor więc mają prawo nie znać firmy. Jak uważa Pani iż zmarnowała pieniądze na dojazd nie widz∂ę problemu zwrócę Pani za dojazd. z wyrazami szacunku Marcin

Rozczarowana

Strasznie podejrzana firma. Otworzyli nowe biuro w Bytomiu w budynku firmy MAZUR. Byłam na kilku dniach próbnych. Pomijając już wgl, ze na rozmowie nie przedstawili mi się jako konkretna firma i nie powiedzieli, ze to będzie telemarketing. Pierwszego nia byłam rozczarowana ale postanowiłam spróbować. Okazało się, że sprzedają jakieś 'pożal się' certyfikaty, które sami stworzyli, a oprócz tego wpisują pracodawców do bazy strony wzorowypracodawca.pl, którą też sami stworzyli i której nie widziałam, bo cały czas była w przebudowie mimo, że inni pracownicy od tygodni już sprzedawali ten produkt. Byłam w grupie z pięcioma osobami i tylko ze mną 'szef' chciał rozmawiać. Zaproponował mi podstawę w wysokości najniższej krajowej plus prowizję od sprzedaży ale kartki z wysokością prowizji nie dostałam do wglądu, bo ponoć nie miał jej przy sobie. Na pytanie czy pamięta chociaż jakieś konkretne stawki z tabeli po prostu mnie zbył. Później już nie szef a 'liderka' całej grupie powiedziała, ze wynagrodzenie to 12zł/h plus prowizję co też wydawało mi się bardzo podejrzane, że każdemu proponują coś innego. Baza klientów to u nich przypadkowe firmy z internetu, a 'stali klienci', do których już później dzwoniłam nie mieli żadnego pojęcia o tej firmie. Zmarnowałam tylko czas i pieniądze na dojazdy tam, bo biuro jest na 'za*upiu'. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O. - Sosnowiec

4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Teatralna 9 lok. 809
    41-200 Sosnowiec
  • NIP: 6443507669 KRS: 0000519390

4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O.