Opinie o Leroy Merlin Szczecin w Szczecin Maksymiliana Golisza 10H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Leroy Merlin Szczecin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin Szczecin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Szczecin w Szczecin Maksymiliana Golisza 10H

JERZY

GAMONIU NIE WIESZ CO TO JEST MOBBING ZAJRZYJ DO ENCYKLOPEDII

JOKOONA

STARASZ SIĘ O PRACĘ LM STRUGA 31 SZCZECIN NA STANOWISKO KASJER ZASTANÓW SIĘ DOBRZE MOBBING PRANIE MÓZGU WARUNKI TRAGEDIA .PRACOWAŁAM TAM JAKIŚ CZAS TEMU ,JAK DUPY NIE LIŻESZ I NIE KABLUJESZ JESTEŚ SPALONY .A TEN NIBY KIEROWNIK TO PORAŻKA .

BRONEK

OPINIA DOTYCZY SZCZECIN STRUGA

BRONEK

jestem klientem od dawna w tym sklepie wydałem sporo kasy na zakupy zawsze kiedy chcę zapłacić muszę odstać w kolejce co najmniej pół godziny 10 kas a tylko dwie otwarte ,gdzie jest osoba która zajmuje się tym działem .kiedy spytałem się o osobę która zajmuję się działem kas p.marlena koordynatorka kas burkneła coś pod nosem żeby tylko mnie zbyć ,a ten cały niby kierownik zamiast być na swoim stanowisku pracy włóczył się po kfc bo akurat po zakupach poszedłem coś przekąsić a on sobie spędzał czas na jedzeniu .zamiast zajmować się swoimi obowiązkami .specjalnie piszę z małej litery bo te osoby nie zasługują żeby o nich pisano poprawną POLSZCZYZNĄ.BOŻE CHROŃ KLIENTÓW OD TAKICH SKLEPÓW.

Doradca Klienta

Nie czuję pana CV.poszedlem się spić, żeby baby nie zaje.....

Dlaczego takie przerwy w zatrudnieniu,

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.

ZNÓW USUNIĘ BĘDĘ PISAŁ DALEJ ZŁE OPINIE O TYM SKLEPIE .LUDZIE NIE STARAJCIE SIE TAM O PRACE .WYKORZYSTAJĄ CIĘ NA MAKSA ZROBIĄ PRANIE MÓZGU I CO? NAPISZESZ ŻE TO (usunięte przez administratora) TO ZOSTANIE USUNIĘTE A TO JEST PRAWDA

basiek

ceny inne na półkach inne na kasie oszukują klientów ,a do tego cały czas kolejki

kamil

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAMIL
@kamil

NAPISAŁEM ŻE NIE POLECAM

mysza

ja tam pracowałam nie polecam

kitek

najgorszy sklep cały czas kolejki gdzie jest dyrekcja oczywiście dotyczy struga31 więcej tam nie wrócę

BARKUB

DLACZEGO WSZYSTKIE ZŁE OPINIE O LM STRUGA 31 USUWANE SĄ PRZEZ ADMINISTRATORA ? TAKIE FIRMY TRZEBA PIĘTNOWAĆ .LUDZIE NIE STARAJCIE SIĘ O PRACE W TYM SKLEPIE TO (usunięte przez administratora)

robson

CHCIAŁBYM NAPISAĆ NA TEMAT PRACY KOORDYNATOREK NA DZIALE KAS STRUGA 31 W SUMIE NA JEDNĄ P. MARLENĘ DN 22.06.2013 W GODZINACH POPOLUDNIOWYCH BYŁEM ŚWIADKIEM JAK TRAKTUJE UCZĄCĄ SIĘ KASJERKĘ .TO NIC PARĘ DNI WCZEŚNIEJ TEŻ BYŁEM ŚWIADKIEM JAK W PONIŻAJĄCY SPOSÓB TRAKTUJE NIEPEŁNOSPRAWNEGO PRACOWNIKA .TO HAŃBA ŻEBY TAKA OSOBA PRACOWAŁA MIĘDZY LUDZMI

ghuikl

najgorszy sklep w szczecinie struga 31

kamil

obsługa na najniższym poziomie kolejki przy kasach a kierownik działu kas zamiast być na swoim stanowisku pracy sprawdzał kible i wiecie co dalej , pownien sam czyścić kible

boltre

pracowalem kilka miesiecy temu trudna sytuacja w domu kierownik działu miał mi przedłużyć umowę o prace 'nie udało sie pani dyrektor wisiało że mam trudną sytuacje ,liczyły się wyniki ,a sami kręcą jak mogą do dupy z taka firma dotyczy struga 31 szczecin

franmar

szczególnie nie miłe kierowniczki z działu kas niedouczone opryskliwe więcej nie wrócę do tego bajzlu

klient

Kierowniczka oświetlenia z tego co zapamiętałem Anna jakby pracowała za karę,bardzo nie miła,opryskliwa taka osoba na kierowniczym stanowisku wstyd.

but

Plusy tej pracy to m.in: opłacony zus, niska ale regularnie wpływająca pensja, premia, socjal w postaci 2 biletu do kina oraz 120zł brutto na święta, szkolenia wyjazdowe, dobra atmosfera między doradcami.

mizad

to dziwne, bo wcześniej spotykałem się tylko z pozytywnymi komentarzami na temat pracy w LEROY. Myślę że w dużej mierze większość zależy od samego nastawienia i podejścia pracowników. warunki zapewne tak jak wszędzie więc nie wiem o co chodzi. ktoś mi wcześniej mówił ze wynagrodzenie jest ok to możliwe że w każdej placówce jest inaczej?

miki

Takiej(usunięte przez administratora) firmy dawno nie spotkałem, nigdy więcej.

mops
@miki

zgadzam sie

majk

Typowe korpo, pranie mózgu, sztucznie "przyjazna" atmosfera. Od początku wiedziałem, że długo tam nie popracuję i od razu szukałem innej pracy-znalazłem Nie rozumiem tych narzekających, którzy nawet nie próbują wyrwać się z tego posranego "zielonego trójkąta". Zarobki-żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Szczecin?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin Szczecin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin Szczecin napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin Szczecin