Opinie o Leroy Merlin Szczecin w Szczecin Maksymiliana Golisza 10H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Leroy Merlin Szczecin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin Szczecin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Szczecin w Szczecin Maksymiliana Golisza 10H

Lala

A co znowu postawili ochroniarza żeby nie iść do szatni się przebrać a wozić towar z magazynu zwykły mobbing ciekawe co by powiedział na to pip

Asan
@Lala

To jest lamanie prawa dosc tego niech ktos w warszawie uslyszy co sie dziej za zarzadow pani dyrektor to jest obrzydliwe

kiki

super sklep wspamiała obsługa pozdrawiam panią kierownik .Sobota 22 godz.

Ada

Tak od wielu elementów czy dobrze z ucha strzelasz bo wtedy dostaniesz więcej podwyżki a tak jak nie strzelasz dostaniesz wyrównanie a powiedzą że to podwyżka ty się będziesz cieszyć a nowy przyjdzie i ma to samo albo więcej i się śmieje z tych co się starają tak Filip jest a propagandę to umiecie nawijac na uszy jak mało kto

Filip

Wysokość stawki zależy od wielu elementów!!!

Doradca Klienta

Nie czuję pana CV.poszedlem się spić, żeby baby nie zaje.....

Dlaczego takie przerwy w zatrudnieniu,

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.

Aplikuje na dekoracje

MICKI
@Mirek

ILE SIĘ DOSTAJE NA DZIEŃ DOBRY W LM NA STRUGA I NA GOLISZA.?

Mirek

Chodzi mi o moloch na golisza izo

Iza

@Mirek A o który market Leroy Merlin w Szczecinie pytasz? @Robson A ty, o którym mówisz? @Mirek na jakie stanowisko aplikujesz? Napisz coś więcej, może znajdzie się ktoś kto poda więcej szczegółów o tym jak się pracuje w Leroy Merlin.

Mariusz
@Iza

w obu sklepach jest coraz mniej osób z dużym stażem. W sklepie na Golisza najlepiej miała dziewczyna z ogrodu, dostała kwiaty od dyrektora za 10 lat pracy, a potem wypowiedzenie.

Seba
@Iza

Jestem po rozmowie i stwierdzam że cienka ta oferta na doradcę, mało kasy, jakiś system premii mocno zagmatwany, możliwy "rozwój", ale tego nie kupiłem. Podsumowując mało dają, dużo wymagają.

@Seba

Bardzo duzo obiecuja nie daj sie nabrac

Mowa o sklepie na Struga

Mirek

Mam pytanie mam na rozmowę przyjść o pracę i moje pytanie brzmi czy dużo osób pracuje z dużym doświadczeniem

@Mirek

Przyjdz normalnie a czy duzo osob pracuje z doswiadczeniem coraz mniej wartosciowi odeszli w tym klimacie z pewna Pania nie mozna pracowac

Agata
@Mirek

W obu sklepach takie same warunki pracy, dużo wymagają a mało oferują. Ciekawe jest to, że w sklepie na Golisza zaproponowali mi 120 zł więcej niż na Struga.

Maria

Dzis bylam w sklepie w ogrodzie na zewnatrz balagan, suche rosliny ,brak obslugi ogolnie nie wroce tam nie warto nie ma nic ciekawego widoczny brak nadzoru kadry kierowniczej

RONNY
@Maria

Czyżby pani nie dostała rabatu na kwiatka?

@RONNY

Prosze Pana nie o rabat chodzi ogolne wrazenie zle a mowic wprost balagan ,nie porzadek ,brod, i smrod

@RONNY

Ps,Castoramie nie dorastacie do piet

Radek

Jakieś podpowiedzi na rekrutację dostanę na forum?

She

Obsługa przy kasach niemiła zwłaszcza ruda pani w okularach z bodajże białymi oprawkami nie za młoda. Odgoniła nas od kasy bo jak cytuje "tamte nic nie robią" po czym pusciła mi niemiłe spojrzenie takie pogardliwe

MIA
@She

A pan jako klient był miły, może zgaszo e było światełko i kasjerka informowała o podejście do innej kasy,a pan na złość stał i wzrok pewnie też miał ciekawy,może należy pan do tych złośliwych ludzi,którym się wydaje,że mogą wszystko,wstyd,takie banał pisze pajac niedowartościowany????????????????

Szajba
@MIA

Olać go to pewnie jakiś pseudo fachowiec takich niestety klientów nie brakuje pracuje na Golisza już dwa lata przyniosłem się że struga tu przynajmniej spokój dyrektor ok nie to co tam prawie sami karjerowicze trzeba lubię pracować z klientem jak tego nie będziesz miał to nawet nie macie po co składać CV

Iza

@Falco, może warto poruszyć to, o czym piszesz, z odpowiednimi osobami w firmie? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Leroy Merlin Szczecin? @Xxxx, odnośnie grafiku - czy jest on elastyczny? Czy przy jego układaniu brane są pod uwagę dyspozycje pracowników? Napisz proszę też jak wygląda sprawa z urlopem. Czy nie ma problemu aby wziąć na przykład kilkudniowy?

Jodl
@Iza

Iza rozumiem ze jestes osoba odpowiednia w firmie?to zrob porzadek tak ladnie piszesz , mysle ze jestes lizusem i nawet domyslam sie ktonpersonalnien jestes nic nie zrobisz za mala jestes

Lala

Grafik sypie się najczęściej jak ktoś weźmie zwolnienie lekarskie i wtedy są zmiany i wydzwanianie czy możesz przyjść lub na inną zmianę

Ada

Miało być nie trucizna tylko trzeba marudzić kierownikowi

Ada

Życzenia grafików zależą od kaprysu kierownika urlop to też śmiech na sali żeby wziąść kilkudniowy urlop to musisz wcześniej zaplanować albo trucizna kierownikowi czy da tobie atmosfera to jak Falcon napisał żenada dyrektor lata po sklepie non stop premi to myślę że już nie będzie ponieważ większość pracowników mówi że nie ma dużo ludzi a najlepsze to jest to że mrówka na Warszewo ma być otwarta

Falco

Na Golisza jest masakra.Nawet firmie sprzatajacej narzuca sie protegowana brygadzistke ktora nota bene nie ma pojecia o prodesjonalnym sprzataniu.Atmosfera tam to zenada.

Xxxx

Nie polecam pracy na kasach Szczecin struga, atmosfera tragedia, pokażesz że umiesz coś więcej to tylko będą wykorzystywac jeszcze bardziej. O przerwach po 2h nie wspomnę... Grafik zmieniają jak chcą nawet nie zapytaja przecież nie masz swojego życia prywatnego musisz być zawsze jak zechcą.

pyt

Pracowałem tam kilka lat, to co najważniejsze dla kierownictwa to wynik. Cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony że ma prace i niską pensję. Podwyżki to fikcja, tak jak możliwość rozwoju, chyba że rozwój oznacza wykonywanie więcej pracy za tą samą kasę. Propaganda w firmie świetnie rozwinięta, obiecują złote góry, a potem dostaniesz bilet kina, 150 zł w bonie na święta, "wybrańcy" mogą załapać się na spływ kajakowy w dobrej cenie. Ktoś zatrudniony rok później ma już więcej, ale ty dalej jesteś mamiony możliwości rozwoju i podwyżki, w następnym roku oczywiście. Grafik zmienia się z prędkością światła, strach odbierać telefon na wolnym, a spróbuj tylko nie odebrać... Nie płaca za nadgodziny, a pracujesz po 10-12 godzin, bo pojawiła się "nowa koncepcja". Potrafią ściągnąć Cię z przerwy bo nikt nie doradzi tak jak ty. Dobrze że chociaż są szkolenia produktowe, to można się napić i czegoś dowiedzieć. Ktoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze latem, nie zrozumie jakie warunki są na hali - duszno i parno, a zimą jest po prostu zimno. Coraz mniej liczy się jak pracujesz, tylko kto z kierownictwa Cię lubi. Pracują tam w większości "mierni ale wierni". Jako pierwsza praca miejsce świetne, będziesz wiedział czego masz unikać.

Mia
@pyt

Całkowicie podpisuję się pod tym wpisem i potwierdzam

Eryk

Dobry pracownik nie narzeka na zarobki, chociaż wiadomo , że zawsze przydałoby się więcej.!!!

@Eryk

To sam sobie pracuj za grosze w kiepskiej atmosferze gdzie beda cie gnojic , moze cie ukarza a na koniec kopniak w tylek

Mia
@Eryk

Nie zgadzam się,że dobry pracownik dostaje podwyżkę,pracuję i podwyżki (na kasach) dostaje pracownik " coś za coś",nie jest oceniany obiektywnie za pracę.Podwyżkę dostały osoby,które kogoś podwożą,kogoś lubią,lizydupy.Wiem coś o tym i tak stało się ze mną.Podwyżkę dostała koleżanka,która pracowała pół roku krócej ode mnie,inne dziewczyny dostały podwyżki również,a ja zostałam ocenione nie za pracę,tylko,na zasadzie,że mnie stać,że mam kasę i nie muszę mieć takiej podwyżki,tylko mniej-pracuję sumiennie ,odpowiedzialnie,nie ściemniam,nie kombinuję ze zwolnieniami i taka ocena-masakra.Wiem,że to ocena koordynatorek i pełniącej obowiązki kierownik.Smutne ale prawdziwe,to się nazywa mobilizowanie pracownika,grafiki do kitu,przerwa po 2 lub 3 godzinach,masakra,a propaganda-super.

Ada

Niech napiszą stawkę za ile zatrudniają to się dowiedzą czemu nie ma chętnych

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Szczecin?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin Szczecin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin Szczecin napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin Szczecin