Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Rzeczywistość

Sytuacja wygląda tak ! Pracujemy na urzędach w Katowicach i Mikołowie ! Jest 5-ciu pracowników a do tego 2-ch koordynatorów, 1 Kierownik i 5 dowódców zmiany ! ? I co wy na to ! A my zapierniczamy a oni mają koryto ! I do kogo pójść ! PIP nie, Sąd dowody ! Jedynie zorganizować Białoruś ! A do tego kapuś donosiciel donosicielem pogania ! I tak jest naprawdę !

Wypisujecie Bzdury ! Pracuję kilka miesięcy ! Jest wspaniale ! Nikt jeszcze w tej firmie nie pomylił się w obliczeniach mojego wynagrodzenia na minus ! Mam zawsze więcej w przedziale 150 -250 pln ! Kart urlopowych nie wypisuję bo nie muszę, urlop mam kiedy chcę i ile chcę ! Pranie ubrań wygląda tak, że na obiekt przyjeżdża ładna Pani i zabiera do pralni a jak coś nie pasi to bierze miarę ( Każe sie rozebrać ! ) i i szyje na miarę. A Koordynator Pan M. Skowro.........ek jest tak wspaniały że na obiekt przywozi mi PIZZE i ZIMNE ! NAPOJE ! Jest przecudnie i przewspaniale a Pan Prezes powiedział mi że będzie jeszcze lepiej !!!!! Nie wypisujcie bredni farmazonów i debilizmów ! A Pan od A do Z polecam psychiatrę !

od A do Z

Jednym słowem idylla, skorzystam z Pana rady i nie tylko ja bo będzie nas więcej tylko że lekarz specjalista nie rozwiąże naszych problemów, natomiast istnieją inne instytucje do których możemy się zwrócić w razie potrzeby. Życzę smacznego, oby ta pizza Panu się długo nie odbijała a jeżeli chodzi o napoje to mam nadzieję że w dobroci swej koordynator nie dowozi napojów wyskoprocentowych bo treść Pana wypowiedzi wyraźnie wskazuje na jakąś formę zaburzeń. Pracując kilka miesięcy miał Pan okazję spotkać samego prezesa który do Pana przemówił, gratuluję. Nie zapominajmy jednak o co tak naprawdę chodzi i że Sed Hut jest zakładem pracy chronionej.

@od A do Z

tak Pan tu świeci inteligencją i znajomością życia, prawa i innych, ale nie wykazał się Pan @ od A do Z swoją mądrością i nie zauważył Pan w tym wpisie, że 99% tekstu to ironia,ironia i tylko ironia z fajną zabawą i prowokacją bo rzeczywistość jest odwrotna ! Proszę sobie teraz to obrócić o 180 * i odczytać tam prawdziwe fakty i intencje ! Więcej elastyczności Panie @ od A do Z ! A skoro Pan zauważa tylko, że ktoś jest zaburzony, to może Pana ten PROBLEM DOTYKA ! Pizzę jem jak sobie kupię i zimne napoje ! :)

Bel Ashid

Cierpiący na bezsenność cieć który nie ma co robić ! A co ty robisz o 16.18 na forum !? Mężczyzna pije zimne piwko i myśli o drugim !

Szybki Lopez

Poeta ! Tylko głowa nie ta ! Zaczarowana dorożka ! Zaczarowany dorożkarz ! Zaczarowany ołówek taka bajeczka dla dzieci kiedyś na dobranockę ! Narysuj sobie idealny świat i patrz na niego ! Uważaj na Dzielnicowego i CBA ! Dobry człowieku ! I pamiętaj o takich dwóch co ukradli księżyc ! Uważaj na nich bo mają służby !

Wróbelek

Proszę się odwalić od Pana M. Skowronka ! To Wspaniały i bardzo Kochany koordynator ! Grafiki są na czas ! ( 28 lipca ) woda zimna mineralna na obiekcie jest zawsze ( kupuję sobie ) i jest dostępny przez 24 godziny ( nie odbiera ) . Kochamy go i oby takich więcej ! To przeeeecudny człowiek ! :)

Joanna

tak nie fikaj z tą twoją mądrością bo widać twoje oceny po punktach jakie otrzymujesz ! Inni jednak mają się lepiej od ciebie mądralo i poeto !

Joanna

ty rzeczywiście jesteś z 02-P ! Idź do zbierania surowców wtórnych i śmieci na ulicach bo do niczego innego się nie nadajesz ! Z twoim wykształceniem i IQ w tym kraju nie ma pracy dla ciebie jak wypisywanie głupot ! I nie ma lekarza który by ci pomógł ! Niestety taka prawda ! Ty idź do utylizacji bo eutanazja kosztuje podatników ! :) :) :)

Alfabecik
@Joanna

Nawet liczyć potrafisz, gratulacje!!! Życzę ci takiej mądrości! A poetą był Tuwim nie ja, taka drobna dygresja.

Alfabecik
@Joanna

Zapomniałaś że utylizacja również kosztuje to tak dla przypomnienia, ja ze swojej strony nie życzę ci niczego podobnego, wystarczy że nadal będziesz cieciem w tej firmie, korzystaj i słuchaj cudownego śpiewu Skowronka, takich jak ty jest w tej firmie wiele tylko potem nie płaczcie i nie odgrażajcie się że nagrania przekażecie do PiP u tylko zróbcie to, odrobinę odwagi cywilnej a nie szlochy i skargi. Głupota nie boli, jak widać.

Psychiatra zwierzątek

Zastanawiam się skoro nie jesteś już pracownikiem tej firmy to po co siedzisz na tym forum i wypisujesz te brednie i zwierzątkach ptaszkach. Z psychoanalizy zatem wynika że byłeś uwiązany do budy albo zamknięty w klatce. No zaburzenia psychiczne zwierzątka mają zalecam psychoterapię i silne psychotropy i sanatorium !

ktosik

Co do wypłat nie ma żadnych zastrzeżeń ja pisałem tylko o nierównym traktowaniu pracowników , wypłaty naprawdę zawsze na czas i powyżej minimalnej nieznacznie ale jednak , to ważne ....w temacie wypłaty wynagrodzenia nie można złego słowa powiedzieć .

Od A do Z

Piszecie Państwo żeby zgłaszać uwagi i zastrzeżenia. Na chwilę obecną wiele tych uwag i zastrzeżeń dotyczących osoby która zajmuje kierownicze stanowiska w Państwa firmie zostało zgłoszonych i nadal nie możemy doczekać się jakiejkolwiek reakcji z Państwa strony. Czy nadal pracownicy Sed Hut mają odchodzić z firmy z powodów wszystkim powszechnie znanych, czy nadal będzie panowała agresja słowna, padały wulgaryzmy a wszechobecny brak szacunku w stosunku do osób zatrudnionych, stanowił ich chleb powszedni. Chaos i kompletny brak organizacji, wpływa negatywnie na jakość pracy oraz niszczy często życie osobiste. Może wreszcie ktoś z Sed Hut wypowie się na ten temat i wyjaśni jakie kroki zostały podjęte w tej bardzo nieprzyjemnej sprawie, która dotyczy dziesiątków pracowników tej firmy. Oczekujemy na odpowiedź ze strony Pracodawcy.

od A do Z

Panie Piotrze widocznie nie jest Pan zorientowany na jakich zasadach są zatrudnieni pracownicy firmy a raczej myślę, że Pan wiedzieć po prostu nie chce, prawda jest taka że nikogo nie interesuje CV kandydata do pracy a jedynie ewentualne korzyści finansowe których beneficjentem jest właśnie Sed Hut, wszystko to co jest obiecywane potencjalnemu pracownikowi przed przyjęciem do pracy w dalszej perspektywie okazuje się być fikcją. Proszę również sprawdzić wysokość ekwiwalentu pieniężnego za pranie umundurowania, myślę, że Pan jednak świetnie się orientuje jak wyglądają warunki pracy w firmie która szczyci się statusem zakładu pracy chronionej, grafiki zmieniane kilka razy w miesiącu, osoby przebywające na L4 ściągane do pracy, zwroty za leki i dojazdy do pracy dla wybrańców, wyzwiska, szantaż, brak poszanowania godności ludzkiej oraz prawa do życia osobistego, brak szkoleń oto są warunki w jakich musimy, podkreślam, jesteśmy często zmuszeni z powodów najczęściej rodzinnych funkcjonować. Więc proszę się tym wszystkim zainteresować bo właśnie taki system powoduje że jest on dla Pana korzystny. A jeżeli chodzi o zrozumienie całości problemu to proszę się uspokoić, my świetnie wiemy o co w tym wszystkim chodzi, dorzucę jedynie że wątpię aby były Pan kontrahentem firmy Sed Hut a ta wypowiedź ma na celu pokazanie jak trudno jest kadrze kierowniczej pracować z tak prymitywnymi ludźmi jak my. Być może zamiast płaczliwego tonu Pana wypowiedzi należałoby rozpocząć porządku w firmie a pisać będziemy a wie Pan dlaczego, bo teraz mamy pewność że Wam to przeszkadza i być może dzięki komentowaniu sytuacji w firmie będziecie zmuszeni wprowadzić konieczne zmiany.(usunięte przez administratora)

G

panie piotrze a zastanowił się Pan ze te osoby nie są zdrowe i są chore a zaklad pracy to nie jest agencja tylko zaklad pracy chronionej pan tu nic nie zrobi dużo przychodzi i dużo odchodzi bo nie podoba się wasze traktowanie w tym zakładzie oszukiwanir ludzi chorych zwlasza chorych ja zapłaciłem sroga lekcje za umowę zlecenie przez szefa ochrony bo jak mu się gadało nic nie robił 2300 poszło w świat ZUS sobie wziął przez was a zons straciła urlop i nadliczbowe i nawet nocne tak ma wyglądać wasza polityka i sadzenie ludzi kto co jest kim jest czy na tym polega praca zakładzie pracy chronionej ja żyłem biednie ZUS juz mi tego nie odda a ja zmarnowałem sonmbie życie i kilka miesięcy bo musiałem oddać za was kasę i żyć biednie z żoną puknijcie się wkoncu bo to do niczego nie prowadzi

ww

Kontrahentom tylko chodzi o to , aby było jak najtaniej . Cena usługi odgrywa rolę . Proszę na obiekcie u siebie zatrudnić pełnosprawnych .

Pan chyba myli osoby ja mam swoją firmę która współpracuje z firmą SED HUT ich pracownicy chronią mojego obiektu nie mam tam żadnego kolegi Pozdrawiam

@ww

Mam pytanie kończące moją polemikę bo widzę źe nie jestem rozumiany Czy to źe osoba jest niepełnosprawna zwalnia ją z obowiązku mycia się czesania i ogólnie z zachowania higieny osobistej oraz posiadania czystych ubrań? Proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie Pozdrawiam

@Piotr

To raczej Pan udaje że nie rozumie, dlatego rzeczywiście powinien Pan zakończyć polemizowanie na tym portalu, każdym widzi to co jest mu wygodnie widzieć, rzeczywiście jedynym rozwiązaniem jest zatrudnianie pracowników wpełni zdrowych, rzetelnie przeszkolonych i za odpowiednim wynagrodzeniem. Wszyscy wykorzystujecie ludzi niepełnosprawnych i tyle w tym temacie, więc proszę już zakończyć te swoje żałosne skargi, panie Piotrze, kontrahencie firmy Sed Hut, ha, ha. Również pozdrawiamy.

@Piotr

Ma pan rację sama jestem pracownikiem sed hut i po każdej służbie 24 godzinnej piorę swoje rzeczy i nie narzekam nikt jak kogoś nie stać na mydło i się nie kapie to jak taka osoba wygląda ja nie umiałabym przyjść do pracy brudna

@G

Ludzie psioczycie na tą firmę a jak czegoś wymagacie to dajcie w zamian coś niech pracodawcą widzi że wam zależy a nie wolacie tylko daj daj ja nie wiem czy wyście się nie nauczyli pracować czy co ja jakoś za leki mam zwrot wypelniam wniosek i dostarczam dokumenty a wy piszecie tego nie ma tego nie ma ludzie to jak jest tak źle to zabierzcie wasze zabawki i wyjazd do innej piaskownicy nikt was nie trzyma ja mam wspaniałą panią koordynator Katarzynę Procner i dowódcę Krystynę Wolny jestem zadowolona nie zamieniłabym je na inne.Dziewczyny jesteście the best

PIOTR

I tu się z Panem całkowicie ZGADZAM

XYZ
@Pracownica

Rzeczywiście zatrzymała się Pani na etapie zabawy w piaskownicy oraz wchodzenia w cztery litery swoim przełożonym. Przez takie osoby jak Pani, dbającej jedynie o swój interes w tej firmie się nic nie zmienia, hymn pochwalny na cześć przełożonych zostały odśpiewany, nic dziwnego że potem otrzymuje Pani zwroty za wszystko, myślę że za dojazdy do pracy również, proszę nam przypomnieć nazwę wsi w której Pani mieszka. Żenujące i obrzydliwe.

@PIOTR

Nareszcie panie Piotrze z kimś się udało Panu porozumieć i do tego pracownikiem firmy Sed Hut a wydawało się już że z powodów trudnych do zdefiniowania nie będzie to możliwe. Więc już Pan wie co dalej robić jeżeli chodzi o ochronę Pana obiektu. Pozdrawiam serdecznie.

Ptyś

Skarżył się Pan, że nie może się porozumieć z pracownikami Sed Hut z treści wpisu wynikało iż powodem braku komunikacji jest ich niski poziom intelektualny, teraz nagle popłynęły gratulacje dla osoby która kolokwialnie mówiąc, zatrzymała się na etapie zabawy w piaskownicy, która w odrażający sposób pragnie zaskarbić sobie przychylność swoich zwierzchników dla osiągnięcia korzyści finansowych, zastanawiające jest również, Pana zaangażowanie z jakim uczestniczy Pan w tej dyskusji, przedstawiając się jako osoba postronna, właściciel firmy, skoro tak jest to dlaczego zależy tak bardzo Panu na pozytywnych opiniach na temat Sed Hut, właśnie tak wyglądają manipulacje kadry kierowniczej tej firemki. Proszę nas nie traktować jak dzieci z owej piaskownicy bo jednak nasz poziom zdecydowanie się różni od intelektualnego poziomu Pani, spędzającej swój czas na budowaniu zamków z piasku. Właśnie o takich pracowników Wam chodzi, osoby które widzą co rzeczywiście dzieje się w firmie, postrzegane są jako niepotrzebne a ich postulaty są dla Was niewygodne, ponieważ nadal chcecie funkcjonować na tych samych zasadach a o szacunku i dobrych warunkach pracy należałoby zapomnieć. Jest to dla Was zwyczajnie opłacalne, mamona to Wasza bogini. Szkoda że zapominacie iż zatrudniacie osoby niepełnosprawne a korzyści jakie płyną z tego tytułu są niebagatelne. Tak właśnie wygląda Pana bezstronność i nikt się nie pomylił identyfikując Pana jako pracownika firmy Sed Hut. Miłego

W

A ja ze swojej strony życzę panu wspaniałej współpracy z niekompetentną i pozbawioną kultury kadrą kierowniczą zakładu pracy chronionej Sed Hut.

ktosik
@Pracownica

myślę że (usunięte przez administratora) z gruntu rzeczy nie jest złą osobą ,wg mnie chce aby było dobrze ale z drugiej strony ulega podszeptom szuj, alkoholików, mącicieli, których nadrzędną zasadą jest robić dobre wrażenie w rozmowie i (usunięte przez administratora) kolegów z danego obiektu. A naprawdę nie tylko kable są wartościowymi osobami i przede wszystkim pracownikami....nierówne traktowanie odbiera chęć do pracy i podcina skrzydła , bo pozbawia motywacji , skoro i tak jest się zaszufladkowanym jako ten zły na danym obiekcie....

Jean Claude Ja Wam Dam

Te wpisy z tego całego SED HUT to tak jak bym był na oddziale geriatrycznym z pododdziałem psychiatrycznym. Zero konkretów i informacji co do firmy i warunków pracy tylko jacyś Panowie ą ę udający inteligentów i wymieniając się jakimś tam filozoficznym bełkotem i jazgotem. Udają biznesmenów a siedzą w tej cieciówie i stękają i narzekają jak dziady z pod kościoła i nic nie robią ze swoim życiem ! Osobiście się wk......em i zrobiłem filozofy za 14 zeta na godzinkę

Al Capone

To jest gościu który jest i też co go niema ! Czyli PARADOKS ! Szkoda sobie nim zawracać głowy! Potrafi tylko też spać kasę i kombinować ! Znamy M.S.!

Jaś Fasola

Ciekawe czy w tym miesiącu znowu nas oszfabią z należnych godzin nocnych dodatków itp itd ! Czekamy na info ! Katowice w razie czego składają pozew zbiorowy !

STRUŚ PĘDZIWIATR

Co to za ciecie i wieśniaki na tym forum ! ?(usunięte przez administratora) itp itd ! Weźcie się do roboty malkontenci i róbta co chceta bo kraj w kryzysie gospodarczym a wy stękata i nic nie robita ! Osobiście dałbym wam zakład pracy chronionej ! Chronić się w tym kraju to wszyscy ale robić nie ma komu ! Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje ! Lenie malkontenci stękacze i pół mężczyźni !

Mecenas
@STRUŚ PĘDZIWIATR

To są ci którym będzie źle nawet w raju :) Byłoby tym osobnikom źle że to raj a co dopiero mówić o piekle!

SZYBKI LOPEZ

Panie @ od A do Z trochę luzu ! W tym pięknym kraju jest wiele pięknych firm i ZAKŁADÓW PRACY CHRONIONEJ ! Gościu i nie spinaj sie tak szybko bo ci żyłka pierdyknie i do kibla sie nie dowleczesz i będzie kłopocik jak R- ka nie dojedzie na czas ! To spadaj do innej firemki i wypisuj monologi moralno etyczne i daj żyć innym ! Ciebie już nawet psychiatra nie pomoże tylko chyba weterynarz !

@SZYBKI LOPEZ

A których ludzi w tej firemce masz na myśli, tych co nieźle żyją wysługując się pracownikami, zapewne tak. Już jednego wysłałeś do kibla, może sam zamknij się w tym przybytku i nie wychodz przez kolejną dekadę, oszczędzisz wszystkim oglądania swojej nadętej facjaty. Masz poważny problem gościu. Tobie to napewno weterynarz pomoże, przy takim stopniu zezwierzęcenia.

X

Odezwał się samiec alfa, który zapomniał że to nie portal randkowy, tutaj chodzi o coś zupełnie innego ale dla takich jak ty sługusów nie jest to zrozumiałe i przez takich jak ty w tej firmie jeszcze przez chwilę nic się nie zmieni ale wszystko ma swój koniec, na szczęście, prawda? Popracuj nad stylem bo tylko plujesz jadem, ciekawe dlaczego tak bardzo ci zależy aby firmę przedstawić z jak najlepszej strony a może to nie o dobre imię firmy chodzi a konkretnie o któregoś z pracowników. Dobra opinia o tym zakładzie pracy chronionej to już tylko wspomnienie, szkoda, wielka szkoda. Tobie zależy na jednym a za kasę sprzedał się już w niej niejeden, cóż zrobić takie trendy mamy obecnie w Sed Hut, ktoś je narzucił i ktoś je jeszcze toleruje. Pozdrawiam

Witam

pracowałem w tej firmie i byłem KOPF i zrozumiałem że to pomyłka ! Poszedłem do Wojskowej Komisji Uzupełniej i teraz jestem żołnierzykiem ! Polecam ! Tak wszedłem na to forum przypadkowo ! Ci Panowie od A do Z Piotr L i Inni żenada ! Panowie jak się chcecie spełnić to do woja ! Ale do woja idą mężczyźni a nie narzekające ciecie ! Pozdrawiam ! Powietrzno Desancik Bielsko Biała ! Panie od A do Z jest jeszcze Ź i Ż ! Pozro !

Prawdziwy

(usunięte przez administratora) ! Firma fantastyczna ! Jest wszystko ! Kierownicy cacy ! Nie jęczymy i nie stękamy ! Więc o co chodzi ! Jak nie wiadomo o co to o kasę !

@Prawdziwy

Zgadzam się z tobą firma jest ok i nie mam żadnych problemow

Chybas jest nienormalny ja dostaję 2200 a nie wiem jak ty. Mów za siebie

R

chyba jednavnic nie pomogła kontroli zaczyna się to samo kancenie i (usunięte przez administratora)na nocnych nadliczbowych i urlopach i nic nie widzę żeby to firma zwracała co jest ludzi a ludzie na to pracowali szefowie ochrony wala w (usunięte przez administratora) nie interesuje ich pracownik i co się z nim dzieje wogule maja ich za nic kasa ma być wszystko co macie zaległe macie oddać ludziom każdy chce jakoś żyć

U

Pracuje w innej firmie i za miesiąc jest 80 godzin urlopu i jeszcze kierownik wozi kartki kto ile ma a aedhucie tego niema pan frytek nawet nie muwil kto ile ma urlopu i to jest zaklad pracy chronionej ukrywanie prawdy i kancenie nie jest na poziomie niech się prezes o tym dowie i jak najszybciej działa bo duzo ludzi zostalo wykiwanych i oszukiwanyvh

Praca
@U

Panie Krzeczek nie ważne czy bedzie U, W czy inne i tak wiemy kim jestes. Doczytaj sobie kodeks pracy zanim cos opublikujesz bo piszesz glupoty. 80 godz urlopu za miesiąc? Ty umiesz liczyc? 80 godz to przy pracy 8 godz za miesiac wychodzi 10 dni... hahaha, miesięcy w roku mamy 12 czyli z twoich obliczeń wynika ze pracownik na rok ma 120 dni urlopu. Wez sie chlopie puknij w łeb. Po co wozić kartki jak kazdy sobie liczy ile wykorzystał i ile ma. Ale przecież pan K liczyć nie umie. Weź się chlopie w końcu do roboty, bo od tygodni płaczesz i stekasz, jak masz problem usiądź na kiblu i sie wysraj.

ala
@U

Za 1 miesiąc przepracowany masz 3 dni urlopu jeżeli jesteś pracownikiem ze stopniem umiarkowanym lub znacznym a jak masz stopień lekki to urlopu masz 2 dni czyli 24 godziny za 3 dni lub 16 godzin za 2 dni przestań wypisywać (usunięte przez administratora)

@Praca

Kodeks pracy to ja znam to wy nie znacie kodeksu pracy ile człowiek może robic na rencie a ile powinien dostać wyplaty właściwej bez kantowania i bez oszukiwania ludzi podstawa do wyplat jest 2180zl tylko wy akurat nie potraficie płacić godzin nocnych po 1 zl śmiech kiedy te oszustwa wasze sie skoncza myślicie ze ludzie tego nie widza xe sie nie kapna ze ich(usunięte przez administratora)

Robi
@R

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości odsyłam wszystkich zainteresowanych do ogólnie dostępnego w internecie kalkulatora płac Co się tyczy odejść pracowników z firmy to część sama odeszła z bólem serca interesowała ich lżejsza praca,lżejsza od spania pozostałym nie została przedłużona umowa Co się tyczy kontroli PIP to znając realia naszego życia jeżeli cokolwiek byłoby nie zgodne z przepisami firma tego typu miałaby poważne kłopoty a tak nie jest

R

oddawać urlop mojej żonie i nadliczbowe p szef ochrony nie umie liczyć mam go nauczyć brakuje i godzin to się tak nie skonczy co mało wam konto chcecie kolejna kasa ma być na koncie za to co zabraliście jej

fdfg

Co ty piszesz człowieku za (usunięte przez administratora) co to jest 1 zł albo 11 zł pisz prawdę za przepracowania całego miesiąca czyli np 168 godzin masz około 56 godzin nocnych do każdej godziny w zależności od miesiąca jako godzina nocna masz dodatek każdy miesiąc w tym roku ma inne wyliczenia minimum to jest 2,80 zł max 3,60 zajrzy od miesiąca więc łatwo policzyć że oprócz pensji jest tzw dodatek do godzin nocnych czuli około średnia 120 a 150 zł brutto u nasz w w firmie za przepracowany miesiąc pracownik dostaje około 2158 zł netto na rękę

od A do Z

Ja również z miesiąca na miesiąc jest gorzej, zresztą pod takim kierownictwem nie może być inaczej. Nawet wody brak, bez komentarza. Ciekawe kiedy wreszcie nastąpią zmiany w zarządzaniu firmą, jakoś zapanowała cisza, nikt z Sed Hut się nie wypowiada, (usunięte przez administratora)

u

odkryłem karty 2180 zl wyplaty tyle jest jak to dalej będzie gwarantuje ze bedziecie miec nieciekawie

Y

1zl płacić za nocne śmiech ludzie niedajc8e sie tak oszukiwac to jest wasza kasa wyplaty jest normalnie 2180 a nie 1900 to jest krojenie oszukiwanie ludzi niepelnosprawnych ludziska obudzie sie bo zaniedulgo ta firma was tak wykoleji ze bedziecie biedni chodzić

R

co sie dzieje w sedhucie pytanie

Od A do Z

A dlaczego ma nie pisać na temat tego w jaki sposób został wykorzystany i (usunięte przez administratora) przeszkadza to wam, to możecie tutaj nie zaglądać i po sprawie. Gdybyście byli uczciwymi ludźmi to również opowiedzieli byście o tym co się dzieje w tej firmie. Wszyscy mają dość (usunięte przez administratora) wrzasków, gróźb i nieudolnych prób szantażu, każdy ma w tej firmie problemy z urlopem, nadgodzinami, dobrą atmosferą w miejscu pracy. Wyleciała Grażyna, ktoś musiał zostać ukarany, należało zrobić posunięcie mające na celu uspokojenie niezadowolonych pracowników. Czy usunięto właściwą osobę, na pewno nie a Krzeczki wcześniej czy później skontaktuję się z PiP em i nie będą jedyni , wiem co mówię. Właśnie w ten sposób tłumaczy się Prezesowi konieczność zmian kadrowych, po to aby powrócił spokój, wzajemny szacunek i poszanowanie godności każdej zatrudnionej w tej firmie osoby. Gdybyście byli obiektywni w swoich wypowiedziach to fakt że Krzeczki dużo dobrego zrobili dla tej firmy, ratowali tyłek osobie która na to nie zasługuje, nie podlegałby dyskusji a wszystko to działo się kosztem ich życia osobistego oraz zdrowia (zakład pracy chronionej, brawo!!!). Więc jeżeli należyszycie do grupy wybrańców w Sed Hut to po co zabieracie głos, wszystkie wasze przywileje osiągacie tylko dzięki kablowaniu i podłości a kto wprowadził taką atmosferę to chyba jasne, kto sieje zamęt, dzięki komu kwitnie (usunięte przez administratora) i mnożą się najróżniejsze problemy. Wiele osób odeszło i to dobrych pracowników ale inaczej nie mogli postąpić, nikt nie będzie pracował w upodleniu. A zgłoszenia do PiP u wpłyną to tylko kwestia czasu. Owocnych przemyśleń, następny możesz być ty (usunięte przez administratora)

@Od A do Z

Dziękujemy my dla tej firmy byliśmy wszystkim tylko ta firma nie szanowała nas i naszych kolegów z którymi pracowaliśmy tyle lat wszystko przez kaddry szefow ochrony bo nigdy nas nie doceniali prawda myśmy im (usunięte przez administratora) ratowali kiedy chcieli na każde zawołanie ale czy ktoś (usunięte przez administratora) nam podziękował za to ze przychodzimy i narażamy zdrowie a zwaszcza moja zona bo robila w L4 i kto i podziękował nikt nawet ja nieładnie wyrypali na urlopie a może też godzinach nocnych to nie jest wcale dla tej firmy argument zeby tak okradac biednych ludzi i ich wykorzystywać po co bylo to wszystko ja byłem stratny na rencie musiskem oddawac Zusowi i to nie mala kwotę przezto nie mielimy z czego żyć i co włożyć do garka bo z szefami ochony jeszcze konfliktowymi niemoglismy się dogadać współczuję tym pracownikom i moja zona tez co jeszcze dalej ufają sedhudowi bo nie zasługują na to koniec przemocy wyzwisk i obrazania żarty sie skończyły my przez ta firme i nawet inni jesteśmy stratni ludziska opamietajcie sie trochu

@Od A do Z

krzeczki sie bardzo wkurwily na ta sytulacje jaka dopuścił się sedhut do nas i naszych kolegów których ta firma oszukukala na kase godziny nocne podstawa wynosi do wypłaty i to muwie do was 2180 zl niedajcie się oszukać dosc tego oszustwa kantowania ludzi i wykorzystywania straszenia smsami albo ublizsnia niech to sie wreszcie skonczy pora na zmiany w tej firmie zeby ludzie mieli dobrze muwie to do szefow oddajcie kase ludziom

Proszę o wypłacanie kasy zaległych to co zabraliście ludziom zarty sie skonczyly okantowalisvie ludzi ja podstawę znam ts stawka 2180 a tego ludzie nie mają za nocne perfon urlopy i nadliczbowe oddajcie to ludziom bo będą od was odchodzić jak tak dalej będzie co myślicie xe bedziecie ich straszyc albo używać innych słów na dobre wam to nie wyjdzie tylko pogarszacie swoja sytulacje

w

KK I MF chcieli zawojować Sed-Hut , ale cos nie wyszło . Paka się rozpadła .

A dlaczego sie rozpadła

@w

a dlaczego sie rozpadła pytanie

@D

Dlaczego tak późno .

@D

Bo mu głupot naopowiadał o pracownikach .

@w

Oszpkiwali cieli ludzi z nadgodzin i nocnych brali kase z perfonu a szefowe nie szanowali ludzi juz nie pisze którzy bo szkoda słów te kanty wyjdą im bokiem

@w

To niech tych głupot nie zbiera, gdyby miał satysfakcjonujące życie osobiste to nie interesowałby się plotami. Jak można powierzyć takiej osobie zarządzanie zasobami ludzkimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.