Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Zbulwersowana

Od 4 lat pierwszy raz poszlam na chorobowe i sie zaczely problemy maja problem i zal do mnie ze choruje inni mogli a ja nie no niestety skonczylo.sie wykorzystywanie mnie jako taniej sily roboczej

@Zbulwersowana

Kłamstwa

@Anonim

Co do firmy to nie mam zarzutów to ludzie są problemem zegnam

@Zbulwersowana

Pewnie koordynator M.F Tez po pierwszym l4 w tej firmie zostalam zwywywana.przez koordynatora, bo jemu wolno chorować nam nie. Proponuje przeglądać oferty pracy.bo jest ich sporo nie tylko w tym.zawodzie i odejść. Pan Frytek sam sobie usiądzie na obiekcie

Stokrotka
@Laura

U tego pana tylko jego świry mogą siedzieć w nieskończoność na L4 a pijacy zamiast zwolnień są przenoszeni w nagrodę na inny obiekt. To kobiety w jego opinii , mają w tej firmie obowiązek ogarniania chaosu który sam stwarza. Naiwnych coraz mniej , polecam pozbyć się tych seksistowskich przekonań będzie to z korzyścią dla wszystkich.

Pracownik plus

Ciekawe kiedy odlot zaliczy jego krakowski brat bliźniak , Krzeczek jak się mają sprawy ?!:)

Obserwator.

Jestem pracownikiem firmy set-hut i mogę otwarcie napisać jako zakład pracy chronionej za duże mają oczekiwania i chca żeby pracownik swoje narzędzia pracy przynosił do pracy a jak sprzęt się zepsuje firmowy bo żałują na naprawę sprzętu tylko straszą zwolnieniani i karami na firmy jest najlepiej jak nic nie masz do powiedzenia szefostwo podchodzi bez szacunku do pracownika tak dzieje się na terenie Suwałk

Zniewolona
@Obserwator.

Witam mam podobnie dotychczas byłam super ale ze się zbuntowałam to już źle chociaż teraz przeszliśmy pod innego koordynatora i jest super grafik normalny bez przegiec na jednym z obiektów zepsuła się pałka też piesek parę miesięcy nie było czym odbijać teraz jest ok koordynator zawsze pod telefonem grafik na czas . Jednak zmiany wyszły na dobre

Cały alfabet

W firmie Sed-Hut rzeczywiście pracują ludzie którzy powinni się leczyć psychiatrycznie i to na cito. Nic dziwnego że w takiej atmosferze nie można ani pracować, ani się z nikim dogadać. Na obiektach pełno tych zaburzonych, wiadomo chodzi o kasę z PFRON u. (usunięte przez administratora)

Cały alfabet

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz ale cieciuj sobie nikt ci nie będzie przeszkadzał no chyba że trafisz na zmorę Sed-Hut i wówczas zacznie się twój problem w tej sytuacji niejeden (usunięte przez administratora) będzie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami i wybawić cię z kłopotów ale to już nie jest moja sprawa. Pozdro.

Lelum Polelum
@Cały alfabet

Mam pomysł ty pomyłko bo cię zrobili przez przypadek! Idź na tory i czekaj na Spotkanie Trzeciego Stopnia z PENDOLINO ! A wtedy są dwa wyjścia albo przeżyjesz i zmądrzejesz albo robale jakiś czas będą miały silne wymioty !

@Lelum Polelum

Sed-Hut żałosna banda ludzi zaburzonych którzy nie mają nic do powiedzenia. Najważniejsze że z takich świrów jak wy mają całkiem dobre pieniądze z PFRON dlatego was zatrudniają i tolerują , tym gorzej dla normalnych ludzi którzy chcą pracować w spokoju a nie mogą. Ale jaki pan taki kram.

SPIRI GONZALEZ

@ R przestań w końcu bełkotać ! Składaj najpierw myśli potem twórz zdania a następnie przelewaj je w zdania pisane ze słownikiem języka polskiego bo trzeba aby cię zrozumieć używać deszyfratora i enigmy. Po drugie ciągle się powtarzasz na tych wpisach jak małpa w ZOO. Zastanawiamy się jak z tobą w domu wytrzymuje kobitka ( jak ją masz ) bo my na jej miejscu mielibyśmy myśli destrukcyjne i poważne epizody depresyjne z próbami unicestwienia się. Chopie kup se flaszkę zimnej dobrej wódeczki do tagów czteropak mocnego fula włącz se dobrą muzyczke i filmiki erotiko i relaks ! Będzie i niech żyje Wolność ! A u Ciebie tylko Marcin F. to tamto to taki i sraki ! I tylko Sed Hut i Sed Hut ! Jesteś chopie spięty jak guma w majtolach i weź się rozluźnij bo Ci żyłka pierdyknie! A co potem ! ? Odpowiedz sobie NATO pytanie @ R Pozdro Spiri Gonzalez i Zorro Wstyd aby taki duży chłop tak skamlał! :)

@SPIRI GONZALEZ

To ty belkoczesz i bronisz tego sedhutu złodziejskiego co końca i oszukuja ludzi takich jak wy ta firma dawno powinna upaść ale wy jesteście madzejsi i wy (usunięte przez administratora) bzdety

Technikum

Cieszę się bo na takie określenie trzeba sobie zapracować ! A ja sobie zapracowałem ! A z ciebie jest z tej piosenki LADY PANK Mniej niż zeroooo mniej niż zeroooo ooooo !

co to za psychiatryk na tym forum ! chcąc dowiedzieć się czegoś konkretnego nie dowiem się ! Jakieś przepychanki pierdo lamento itp. itd. Takie forum zdaje mi się jest po to aby dowiedzieć się o firmie konkretów a nie jakiś płaczliwych skomleń ! Jeśli miałbym w przyszłości pracować z takimi ludźmi to bardzo dziękuję ! Same (usunięte przez administratora) i agresja ! Dziękuję SED HUT S.A. Takich firm jest multum !

Jeszcze zatrudniony
@Kandydat

W Sed-Hut dominuje (usunięte przez administratora) agresja , stosowany jest mobbing i często pracownicy są szantażowani. Stanowiska kierownicze są obsadzone przez osoby które prezentują taki a nie inny poziom i to co się dzieje w firmie jest właśnie tego efektem a pracownicy znoszą te upokorzenia do pewnego momentu , potem odchodzą bo właściwie po co mają tkwić w tym chorym systemie , skoro nikt z tym nic nie robi. W ten sposób Sed-Hut traci ludzi i kasę ale to już nie nasz problem. Pozdro.

Zatrudniona
@Kandydat

Takie są realia i warunki pracy w tej firmie. Kiedyś było inaczej , niestety ale wytworzyła się taka a nie inna atmosfera , ktoś jest za to odpowiedzialny ale skoro taki klimat odpowiada zarządzającym firmą to właściwie jest ich problem. Na pewno to co się dzieje nie jest winą pracowników oni jedynie muszą to wszystko znosić albo decydują się opuścić ten zakład pracy chronionej.

X

Dla wszystkich ze śląska , uzupełnij szefowi papier w kserokopiarce. Powtarzasz się , jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej zamilcz bo sprawa nie wygląda najlepiej.

Akcent
@Kandydat

Tak ZGADZAM się psychiatryk stworzony przez jednego człowieka będącego szefem ochrony takie są jego standardy. Więc jeżeli chcesz się zatrudnić to unikaj tego osobnika. Poza tym firma do zaakceptowania.

@Kandydat

Powiem tak firma wyplaca na czas pieniadze mundury sa czyste paski na czas a co do grafikow to zalezy u kogo jestes u Pani Kasi Procner zmieniaja sie jak rekawiczki nie znasz dnia ani godziny

R

Taka osoba jak M.Frytekbnigdzie nie powinien dostać pozwolenia na szefa ochrony psuje cały sedhut i cala firmę juz pokazal w innej porobił 2 tygodnie był konfliktowy i go zwolnili

acwa

ja tam lubie sed hut dajo mi jeś, dajo za leki , nawet podwiozo mie do apteki a gdy już rano do domu wstaje to mi się wypoczetym nawet wydaje ,a wy matołki co narzekacie pewnie ze strachu w porcięta sra,,,

BRYGADA ACAPULCO
@acwa

I tak trzymać ! Takich nam trzeba ! Jak coś to przystąp do nas bo masz takie poglądy i podejście jak my ! Jak zechcesz to daj znać i prześlemy ci kwestionariusz :)

@BRYGADA ACAPULCO

Wszystkim wiadomo kto wam ten kwestionariusz kseruje ha, ha

Sprawiedliwy

Po sprawiedliwość do Sądu idą tłumoki którzy wierzą w mity a nie Fakty i że ją tam znajdą ! Sprawiedliwość smakuje wówczas gdy się ją wymierzy samemu i czuje się spełnienie i tamtego skręca z bólu i konsekwencji ! (usunięte przez administratora)

X
@Sprawiedliwy

Sądy są po to aby wymierzać sprawiedliwość natomiast mam wrażenie że tobie zależy na tym aby sprawa o sąd się nie oparła. Nie rozśmieszaj czytelników tego forum, powiązanie sądu z Sed-Hut jest właśnie mitem, chodzi głównie o to aby zniechęcić osoby do składania oficjalnych skarg w PiP i wszystko jasne. Kseruj sobie te kwestionariusze , kseruj.

HANYSY

Dużo zdrowia dla Ciebie i innych GOROLI od chłopów że śląska. My pijemy bo nas stać a gorolu nie bo tam nic niema yno pola buroki kapusta i kukurydza! :)

MALKONTENT

Ciebie nie stać na butelkę wody mineralnej z Biedronki a co dopiero dołożyć do górniczej emerytury ! Stać cię tylko na cieciowanie w SED HUD bo z twoim wykształceniem innej roboty w tym kraju nie znajdziesz i nie dostaniesz ! A jaka jest najlepsza potrawa w POLSCE ! ? Kapusta z pola i łeb z Gorola ! A jaki jest najlepszy Gorol ! Sztywny ! :)

G

Szukał poparcia na Śląsku i znalazł , zresztą za kołnierz również nie wylewa więc poszło gładko i wszystko jasne skąd te wszystkie chamskie wpisy. No cóż nie można od was wymagać wiele niestety , jesteście w tym kraju wrzodem na du..pie zdrowego społeczeństwa ale to już nie potrwa długo. I wszystko jasne niech wam dokseruje więcej kwestionariuszy tyle raczej potrafi rozliczycie się w wiadomy sposób ha, ha

@G

A gdzie ty nasz poparcie ! ? Chyba u dzielnicowego i klozet babci na dworcu PKP !

KIEPSKI FERDYNAND

W SED HUT S.A. grupy z MOPS-u i renty z ZUS-u i zarobki w wysokości 3500 pln chcą mieć wszyscy ! Ale robić to nie ma komu ! Ale ja zapowiadam wam, że zrobię tak, aż wam laczki z tych gierasów pospadają ! Kiepski Ferdynand

Laura

Zakład pracy chronionej to tylko nazwa. Wyzwiska koordynatora M.F sa na pożądku dziennym normą,szantaże i klamstwa, obiecanki i nic więcej. Tego pana juz dawno powinni wywalić.kazdemu polecam znajdz sobie inna firme byle nie ta

SOKOLE OKO

Jak wierzysz w tą instytucję i inne podlegające Ministerstwu Sprawiedliwości i W KLER To Życzę Powodzenia ! Brawo następna co wierzy w paradoks !

Wiktoria
@Laura

Sed Hut nie jest najgorszą firma ochroniarska na rynku, bądźmy sprawiedliwi w ocenie, problemem jest właśnie ten człowiek, który uniemożliwia normalne wykonanie służbowych obowiązków. (usunięte przez administratora) Najgorszy jest fakt, że wszyscy w siedzibie firmy orientują się w sytuacji ale kwitują to co się dzieje ironicznym uśmiechem, drogie panie zatrudnione w poszczególnych działach firmy, zapewniamy, że nie jest to wcale zabawne (usunięte przez administratora)

@Wiktoria

Owszem firma sama w sobie nie jest zła,(usunięte przez administratora)

Jagoda

A ja myślę, jestem pewna, że w siebie i swój układ w firmie Sed Hut. Dzieją się rzeczy niedopuszczalne i nieakceptowalne ale zawsze można kogoś zniechęcić, licząc że nie pójdzie szukać sprawiedliwości bo wówczas zaczną się problemy i skończą żarty takich osobników jak ty i tobie podobni, zapewniam cię że ironiczne uśmieszki przejdą bardzo szybko do historii.

BRYGADA ACAPULCO

Jagoda wyluzuj ! Jak każdy zadba sam o siebie jak ja, to będzie dobrze bo wtedy jednostka ma pretensje sama do siebie ! A w tym kraju jest wiele alternatyw itp itd że każdy ma prawo wyboru. Skoro ktoś lubi jęczeć i stękać to niech to robi ! A nie usprawiedliwiaj innych ! Rób swoje a będzie dobrze ! Pozdro Szybki i Wściekły !

@BRYGADA ACAPULCO

Jak widać po ostatnich wpisach problem w firmie istnieje, jest ich jak wszędzie w wiele ale z wpisów jasno wynika że ich głównym powodem jest właśnie ten człowiek, któremu powierzono zarządzanie zasobami ludzkimi a który z tym sobie zupełnie nie radzi. Odwołujecie się do zdrowego rozsądku prezesa firmy ale przecież pan ten będący jeszcze na chwilę obecną szefem ochrony jest kryty przez swojego bezpośredniego przełożonego, czy zarządzający firmą orientuje się w tej sytuacji, trudno powiedzieć. Wiadomo, że nikomu w tej firmie nie zależy na ludziach ale głównie na pieniądzach które wpływają z PFRON u więc polecam podsumowanie strat wynikających z powodu odejścia pracowników którzy nie chcieli znosić dłużej różnych skandalicznych zachowań tego pana. Myślę, że liczby które się ukarzą po podsumowaniu, będą mówić więcej i szybciej dotrą do świadomości osób odpowiedzialnych za ten zakład pracy chronionej. To że większość osób pracujących w firmie jest zorientowana w sytuacji to widać ale jakoś mnie nie dziwi że nie reagują, pracują tam przecież na różnych stanowiskach w siedzibie firmy, osoby których kwalifikacje są tak niskie że nigdzie indziej nie znalazłyby zatrudnienia. Chodzą więc po korytarzach z głupimi uśmieszkami w swoich tandetnych ciuchach i udają że problem ich nie dotyczy a w tym samym czasie firma traci potężne pieniądze. Myślę, że to forum niczego nie rozwiąże, jedynym słusznym działaniem jest złożenie indywidualnej lub zbiorowej skargi do PiP u lub oskarżenie tego człowieka z powództwa cywilnego. Jest to tylko kwestia czasu a firma wówczas będzie miała ogromne nieprzyjemności. Więc sam widzisz jak wyglądasz, ty również masz w tym interes aby do tego nie doszło, prawdopodobnie również otrzymujesz potężne zwroty za wszystko ponieważ człowiek ten, potrafi użyć swoich wpływów i układów by je załatwić. A ponieważ nie ma w życiu nic za darmo więc należysz do tej tej grupy pracowników która trudni się donosicielstwem, plotkarstwem, manipulatorstwem, takich właśnie osób typ ten potrzebuje ale zastanów się czy warto wchodzić w ten nieźle zaburzony świat tego człowieka i tak skończysz swoją karierę jak inni przed tobą. Owocnych przemyśleń. Pozdro. Jagoda

ZORRO

Do nikogo! Do kogoś kto ukrywa się za hasłem Jogódka i nic więcej kobieto nikt i nic ! A i tak ci pluję do czajnika bo nie wiesz z kim pracujesz. Na obiekcie też jesteś wredna i przemądrzała. Mamy cię!

@ZORRO

Nie jestem ani wredna, ani przemądrzała dobrze o tym wiesz i na tym forum nie chodzi o twoje idiotyczne plucie czy inne głupawe zachowania, nawet fakt że cię ktoś obronił jestem w stanie zrozumieć tylko widzisz gdybyś pracował w normalnych warunkach nikt by tego robić nie musiał. Najwyraźniej firmie nie zależy na dobrej opinii a pracownicy nie będą znosić w nieskończoność czyjegoś (usunięte przez administratora) i braku kompetencji w normalnych warunkach pracy takie zachowania są wysoce naganne i świadczą o kompletnym braku kultury a w tym przypadku również i braku wyżej wspomnianych kompetencji, mam jedynie nadzieję że kolejne skargi doprowadzą do ukarania tego osobnika, chociaż bardzo się dziwię że problem z tym człowiekiem jest nadal zamiatany pod dywan przez jego przełożonych. Jeżeli zarządzający Sed-Hut szukają problemów to je wreszcie znajdą, zatrudnienie takiego pracownika nie tylko niszczy reputację firmy ale i generuje potężne straty. Dlatego twoje plucie czy też nie jest bez znaczenia, chodzi o sprawy poważne, więc już daj spokój. Przenieś się do innej firmy i zmień standardy pracy a na pewno będziesz spokojniejszy i szczęśliwszy bo oprócz tego że jesteś pracownikiem to masz w życiu inne zobowiązania np.rodzinne i nikt nie ma prawa przeszkadzać innym w spokojnym życiu ale są tacy którzy tych więzi nie mają i nigdy mieć nie będą, więc niszczą wszystko wokół siebie. Po prostu traktują innych instrumentalnie, wykorzystując a następnie przychodzi kolej na innych a wszystko to odbywa się w atmosferze skrajnego (usunięte przez administratora) i braku organizacji będący wynikiem braku wiedzy i nie respektowania ogólne przyjętych zasad funkcjonowania w społeczeństwie. Dlatego należy doprowadzić do usunięcia tej osoby z funkcji kierowniczych. A teraz rób sobie co chcesz to by było na tyle w tym temacie.

@Jagoda

zmień robotę bo jej jest multum ! A plucie to taki aperitif ! nie wiem czy wiesz co to jest ale muszę sobie po twoim monologu wziąć leki Sralutan i Rozdupan na (usunięte przez administratora) oraz Kokoloko na epizod depresyjny po czytaniu twoich wypocin ! Kogo to kurna obchodzi kobito co kto, co kto komu ! Bredzisz i majaczysz !(usunięte przez administratora) ! Daj znać !

@ZORRO

Dziękuję ale jakoś mnie nie dziwi że korzystasz z pomocy lekarza specjalisty+psychologa. A to co piszę, obchodzi wiele osób zwłaszcza że sprawa trafiła do PiP u. Jeżeli jest ci to nie na rękę co pracownicy piszą na temat tego co się dzieje w firmie to nie zaglądaj tutaj. Może zorganizujcie sobie zawody w pluciu jeden na drugiego, co ty na to?

@Jagoda

Ty wyglądasz jak ten PIP ! :)

acwa

Moi drodzy ja tam nie narzekam do leków dodają 'do domu podwiozą . do apteki zawiozą .kiedy rano wstaję jestem wypoczęty ,czego chcieć i wy jeszcze narzekacie śpicie leżycie i w gacie robicie a narzekań po samą wiecie co .....

BUDDA

Czy ci co są zadowoleni czy ci co są niezadowoleni nikt nic tym pisaniem i narzekaniem albo radością w tej firemce nie zrobi. Te radostki lub smuteczki są na tym nędznym i żałosnym forum pisane przez te same osoby tylko zmieniają Z na W na X itp itd. Niech ktoś pokaże firmę ochraniarską ( raczej cieciarską ) która w tym kraju jest idealna ! Mnie jest źle ale Frankowi dobrze ! Więc róbta co chceta !

BUDDA

Szkoda że ty nie jesteś w trzech osobach ! Bo ze dwie można by odstrzelić !

BUDDA

Nie mogę bo jesteś chroniony w Zakładzie Pracy Chronionej ! ! ! Pójdę siedzieć za 02-P !

SOKOLE OKO

Osobiście ja odstrzelił bym ciebie gdybyś był HOMO SAPIENS ( Człowiek ) ale jesteś zwierzaczkiem to nie! Bo ja kocham zwierzaczki i od nich można się dużo nauczyć ! Pomimo tego że jesteś gryzoniowaty, daruję, bo one też chcą żyć ! Kocham cię chomiczku !

Agnieszka rajda
@BUDDA

Słuchaj ja będę w grudniu miała 5 lat pracy w tej firmie jedne co powiem to to że nie jest źle jak ktoś chce pracować a jak ktoś szuka pracy śpiącej to raczej nie znajdzie tu miejsca wypłata na czas dodatek do przejazdów na czas za leki zwracają więc nie wiem czemu ma być źle. (usunięte przez administratora). Jakby było źle to bym nie siedziała tu.

W
@Agnieszka rajda

Ty byś wszędzie siedziała tylko z tobą nikt nie chce pracować, oczywiście pozdrowienia dla "cudownej" pani Krysi i pani Kasi, wazelina się odezwała, dzięki tobie te dwie wyglądają jak ostatnie (usunięte przez administratora)i wszyscy znają jakie masz układy z tymi dwoma.

@Agnieszka rajda

W tej firmie najlepiej się mają kapusie donosiciele i wazeliniarze czyli po palcu bez smalcu ! A szczególnie ty A.R. Że śląska ziemia musi takich typków nosić !

@Agnieszka rajda

A co mnie to obchodzi ! Będę we wrześniu miał 55 lat pracy w tej firmie z czego 55 lat przespałem i przechlałem ! I co mi zrobisz ! Rób aż padniesz bo nie masz innego wyjścia ! Umiesz tylko cieciować !

ktosik
@SOKOLE OKO

No w pełni popieram wpis iż kapusie w tej firmie mają się najlepiej , po prostu to jest fakt, każdy członek zespołu na danym obiekcie powinien być traktowany jednakowo , to tworzy dobrą atmosferę i więź a tak nie jest, chyba , ze chodzi o rzymską zasadę dziel i rządź

ktosik
@Agnieszka rajda

Kobieto nie znam Cię ani nie sądzę abym chciał poznać i pewnie VICE- VERSA , ale z Twoich postów wyłazi tyle wazeliny i wdu....włztwa , że chyba już nawet Ci których tak wysławiasz pod niebiosa swoimi peanami na ich cześć mają tego ;powyżej uszu , myślę , że każdy czytelnik tego forum ma już wyrobione zdanie o Tobie i Twoim podejściu (JA TEŻ NIE UWAŻAM SED_ HUT ZA ZŁĄ FIRMĘ) pewnie jak rozmawiasz z przełożonym /ą to jedna ręką strzepujesz im niewidzialny pył z ramienia a drugą gładzisz po drugim ramieniu. ps; mój post tyczy się AR

y
@BUDDA

Jest tyle innych firm do wyboru .

PRAWY I SPRAWIEDLIWY

Pan Prezes Pan Marcin Frytek i Pan Marcin Skowronek to najwspanialsza Trójca Przenajświętsza pod niebiosami ! To ludzie nieskalani o czystych serduszkach i sumieniach! Więc nie wypisujęcie tych pierdół i pomówień ! A Firma Sed Hut to najlepsza firma na świecie i w ogóle we wszechświecie! Ludzie z grupami mają czego dusza zapragnie a pretensje mają nieroby i alkoholicy co wylecieli za chlanie wódeczki podczas dniówki. ! Pozdro PRAWY i SPRAWIEDLIWY !

S
@PRAWY I SPRAWIEDLIWY

Amen, tylko ci pijący wódeczkę nigdy nie wylatują tylko są przenoszeni na inny obiekt, przypominam gdyby ktoś zapomniał lub nie był zorientowany w sytuacji.

R

M.F niepowinien być kierownikiem na stanowisku ksntuje ludzi zle się odnosi wstawia L4 do których niema prawa podrabia podpisy urlopowe albo wpisuje bez zgody pracownika jego kadencja powinna się skończyć juz dawno temu Panu już dziękujemy za jego oszustwa muwie to do prezesa firmy jak Pan coś nie zrobi to pójdę ludzie wyżej i go usuna z całą machloja skończą się rządy kierownika co się na niczym nie zna pracownic Y sedhud obędzie się kanty i oszustwa muszą wyjs albo firma będzie ok albo taka firmę podaje się do inspekcji pracy i tego tam nie wygra jego kłamstwa wyjdą bokiem albo wyżej do sądu pracy wszystkie pieniądze zaległe powinny być oddane anie zabierane ludziom bezpostawnie

Juz zgłosiłem wystarczy poczekać

Z
@R

Więc należy poczekać to daje czas na zastanowienie, myślę że w efekcie tych skarg wpłynie więcej nie tylko z Państwa strony.

S

On się nie nadaje do prowadzenia hodowli trzody chlewnej ponieważ z powodu stresu wszystkie świnki by poprostu zdechły albo wpadły w taki obłęd, że nawet weterynarz by się poddał. Tak czy owak nikt nie jest w stanie mu pomóc, więc stoicie wszyscy na z góry przebranych pozycjach, pozostaje jedynie wysłuchać a następnie wzruszyć ramionami i zająć się czymś innym, zdrowie psychiczne jest najważniejsze.

R

niewiele kierownik setpudu z Ludzie zgrupom z dwujkom co niemajom Renty powini więcej zarabiać a nie Tysionc Dziewiencet Czterdzieści a gdzie reszta u kieroqnika w kieszeni i u Prezesa tak nie może być dalej żeby Ludzi okradac z nocnych i z nadgodzin coś musi punktów żeby się ta firma rozleciała w raz z kierownikiem Frytkiem bo to (usunięte przez administratora) chyba nie umie Liczyć i dodawać okrada Ludzi Niepelno Sprawnych w raz z Prezesem

Pracownica
@R

Ja tez mam grupe i nie mam renty i nie narzekam na kase mamy wszyscy najnizsza krajowa juz nie placz

Ktos

(usunięte przez administratora) Przy przyjęciu obiecują złote góry a przy wypłacie okazuje się ze mimo wielu godz nocnych masz 1940. Panie Frytek pan powinien mieć zakaz pracy na stanowiskach kierowniczych, wyzywanie pracownikow,nie szanowanie,stosowanie mobbingu. Życzę panu aby kiedyś ktoś pana tak potraktowal jak pan traktuje pracowników.

@Ktos

Ta osoba juz dawno powinna usunięta z firmy za kany oszustwa i (usunięte przez administratora)i podrabianie podpisu na urlopach i wysyłanie ludzi na L4 to się nie mieści w głowie j człowiek z grupą psychiczna nie powinien być kierownikiem a zaraz za nim tez kadry cały sedhut to jedno wielkie (usunięte przez administratora) I KLA MSTWO

Zatrudniony
@Ktos

Zgadzam się w zupełności z tobą ! Począwszy od wypłat dodatków i inne po kierownictwo to w tej firmie jeden przekręt ! U mnie na obiekcie zrobili takiego jednego pseudo dowódcą i do pracy przychodzi się z obrzydzeniem i odrazą ! Poklepali deb.....ila po plecach i szaleje i kapuje ! Ale ja przychodzę wcześniej do pracy i pluje mu do czajnika a on ze smakiem pije kawkę i herbatkę !

Zachwycony

Pracuję na obiekcie w Katowicach centrum i jestem zachwycony i szczęśliwy ! Jest przecudnie ! Pan Kierownik Marcin S. to cudowny i wspaniały człowiek ! Dba o pracownika ! Kupuje wodę ze swoich pieniążków i kanapki, jest pomocny w dzień i w nocy ! To przecudny i przewspaniały człowiek ! Jak kończę o 22-ej to przyjeżdża firmowym wozem i odwozi mnie do domu i jeszcze kupuje mi czteropak mocnego fula ! Pozdrawiam Panie Marcinie i więcej takich kierowników !

LG
@Zachwycony

Co za bzdury wypisujesz człowieku ? To jeden z najgorszych koordynatorów, ma pracowników za nic(usunięte przez administratora)

Jaś Fasola

Osobiście nie narzekam bo jak jestem w pracy to na zmianie z samego rana pluje kolegom i koleżankom do czajnika ! :) Bardzo lubię potem patrzeć jak piją poranną kawę lub herbatkę ! Bardzo się cieszę jak delektują się aromatem powyższych napoi ! A pluję bardzo tłusto ! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.