Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

B

Ludzie w sedhucie to jest szara strefa wyjeci z marginesu tak ich szefowstwo ochrony uczy

Ann

SED HUT TO NAJWSPANIALSZA FIRMA NA ZIEMI I ŻADEN SĄD JEJ NIE ZMIECIE :D super chłopaki super dziewczyny i super koordynatorzy a jak komuś coś nie pasi to niech idzie UP :)

@Ann

Najgorsza firma i najgorsi koordynatorowi (usunięte przez administratora) końca na kasie a firma zastrasza osoby a ludzie są nierozumni i gupi ze ufają takim koordynatorom ochrony ufajcie im dalej a będziecie w sandałach chodzić

MANIFEST

JEŚLI KOMUŚ COŚ NIE PASI ! JEŚLI Z JEGO WYKSZTAŁCENIEM W SED HUT NIE MA PRACY ALBO COŚ MU NIE PASUJE ZAPRASZAM DO KOLEJKI W URZĘDZIE PRACY ALBO MOPS PO DOTACJĘ! ZOSTAJE JESZCZE PIELGRZYMKA W DOWOLNE MIEJSCE W UNII EUROPEJSKIEJ POLSCE LUB NA ŚWIECIE STRAWY NIE ZABRAKNIE KORZONKI I SUSZONE RUNO W LASACH JEST I WSZELKIEGO RODZAJU KORA DRZEWNA ORAZ SUSZONE LIŚCIE ! POZDRAWIAM PIELGRZYM

GŁUPI I GŁUPSZY

Jak czytamy te przepychanki to stwierdzamy że ci mądrzy uznając się za mądrych i najwspanialszych przeciwnych są poniżej głupszych! Bo mądry i skromny nie będzie dyskutował z głupszym że jest mądrzejszy ! A XYZ i JAGODA dyskutuje ! Czyli są głupsi od głupszego !

rzeczywista

no i co cwaniaczki? co w tym sądzie zdziałaliście ?! ;D nie ma to jak nasze polskie prawo! ;D

R

M.F powinien oddać cala kasę ludziom to co ich (usunięte przez administratora) i gupik zwolnił z pracy albo dobrzy ludzie musieli się sami zwolnić bo jest konfliktowy ale większość osób mu wchodzi bez wazeliny i mu (usunięte przez administratora) liże bo potrafi takie osoby zastraszyć i trzymać ich w garści sprawe w sądzie powinien dostać po (usunięte przez administratora) i powinni go wylac bo niszczy dobre imię tej firmy

Niedorozwinięty

Moja odezwa do @ XYZ @ JAGODA @ W @ R @ Z @ itp itd ! Też bredziłem i pisałem durnoty jak wy drodzy parafianie ale znalazłem uķojenie ! Jestem klubie AA i mam w zadzie wasze problemy.(usunięte przez administratora)

Do Krzeczka

Panie KRZECZEK po co rekomendujesz swoje głupawe wpisy i niedorozwinięte wywody bo to się ani (usunięte przez administratora)nie trzyma ! (usunięte przez administratora) do Solidu razem z tą chorą na ciele i umyśle Bernadettą ZORRO

Benek
@Do Krzeczka

Jeżeli Bernadetta jest chora na ciele to zasługa jej pozbawionego honoru małżonka i Marcina F. zarówno jeden jak i drugi wykorzystywali tę kobietę nie szanując jej jako człowieka i pracownika. Jej mąż miał z niej kasę a szef ochrony święty spokój bo ratowała mu cztery litery gdy ciągle zaliczał wpadki na różnych obiektach z powodu swojej nieudolności. Nie myślę, że cokolwiek innego dolega tej kobiecie, po prostu jest łatwowierna i infantylna, więc nie wypisuj bzdur wybielając swojego beznadziejnego szefa ochrony, ten to napewno ma poważne problemy psychiczne.

Benek

Zorro ha , ha przypomnij sobie jaką rolę odgrywała ta fikcyjna postać , tak to jest gdy ktoś pisze o sprawach o których nie ma pojęcia i próbuje nieudolnie bronić osób które na to nie zasługują , odrobinę szacunku dla kobiet chamie. Zgadzam się że twój szef wygląda dokładnie tak jak to opisałeś. Miłego

ZORRO
@Benek

fikcja fikcją mity mitami rzeczywistość rzeczywistością ale Benek trochę trzeba schudnąć bo szybciej cię przeskoczyć niż obejść.Mnie tam jeszcze dynda i szef się znajdzie a ty gdzie to masz sierżancie Garsija wróg ZORRO. Piszę fonetycznie bo z Hiszpańskiego jesteś noga. ZORRO

@Do Krzeczka

Ta obraza ci nic nieda ze teraz w tym momencie obrażasz mnie i żonę ty się bujaj bo nic innego nie umiesz robić tylko kogoś opisywać

@Benek

Dzięki ze ująłeś się za kobieta

@Benek

Cięciu moja żona sama chciała robić jak chcesz wiedzieć to miała ze mną umowę zlecenie dzięki M.F bo mi dał i za to mu dziękuję bo takich cięciu co opisują moja żonę i mnie na tym portalu jest dużo i jeszcze jedno ona sama chciała robić .M.F dzwonił i dawał jej godziny a wam chyba się nie chce robić bo piszecie obrażacie cały czas

@ZORRO

Dobrze napisane

Seniorita Elena
@ZORRO

Uważaj bo spadniesz ze swojego Tornado jak się będziesz tak napinał, prostaku, rzeczywiście Twój szef wygląda tak jak go opisałeś, zgadzam się z tą opinią.

Akcent
@T

A ona te godziny brała nawet będąc w trakcie L4 i ty jesteś normalny? A jak wygląda w tej sytuacji twój były szef? PiP to za mało na takich jak wy a to wszystko w imię twoich chorych zakupów bzdur , gadżetów , trafił swój na swojego w tym żałosnym sed hut.

@Akcent

Twojemu szefowi duże uratowałem bo by wylecial z pracy nawet wstawiłem się wyżej żeby M.F przed czasem nie wyleciał a moja żona zona jak nabyła potrzeba to poszła nawet w L4 bo nie było człowieka na obiekcie a szanowny szef M.F bibal sprawę i nie pokazywał się we firmie i co teraz mi powiesz a od gadżetów się (usunięte przez administratora) pracowałem na to ciężko w sedhucie i się odjeb od demnie i żony

S

Owszem brała służby podczas L4 i to nie na jednym obiekcie , ciebie i byłego twojego szefa powinno się za to i nie tylko ukarać. Proponuję abyś wreszcie zniknął z tego portalu bo już wszyscy mają ciebie dosyć. Nie jesteś ani mężem , ani człowiekiem a twoja mentalność jest taka sama jak każdego zwolennika dobrej zmiany. Miejmy nadzieję że twoja żona w porę się opamięta i rzuci ci pozwem rozwodowym w twarz , inaczej straci zdrowie a potem życie przez nieudacznika.

@S

Tyjestes nieudacznik nic nie wiesz a za takie coś co piszesz znajdzie się paragraf i oskarżenie co piszesz na moją żonę i na mnie poważne oskarżenie i zarzuty

@T

Więc uważaj bo ciebie ktoś wreszcie zgłosi , nieudaczniku.

Ciekawy
@S

to ciekawe,że ta sama osoba jest na płatnym L4 i wykonuje pracę na obiektach ....Według mnie trzeba to zweryfikować i zwrócić zasiłek za chorobowe,niestety.Sprawą już się zajmujemy.Ciekawe sprawy tu są poruszane i ZUS oraz PIP tym się zajmie.Obiecuję

@X

Xa zastraszania są paragrafy za to ze mnie straszysz to uważaj sonie do kogo pijesz za zastraszanie i obelgi do mnie do żony to mogę cię pozwac i za takie wpisy

@S

Ja wiem to się kryje pod tymi symbolami X.S i kto nas smaruje xobacxe jeszcze jeden wpis na mnie na żonę to się policzymy gdzie indziej

Ela
@Ciekawy

Mnie bardziej intryguje w jaki sposób księgowość Sed-Hut rozliczyła i wypłaciła wynagrodzenie pracownikowi który przebywał na L4

@R

Uważaj tchórzu bo twoja żonka zwróci kasę ZUS owi i jeszcze wlepią jej karę a jeżeli tęsknisz za spotkaniem wiary z Sed-Hut to możemy się spotkać pod twoim obiektem. Oby ktoś nie zwróci się do ZUS u z prośbą o zweryfikowanie twoich praw do renty inwalidzkiej , jakoś masz dużo siły żeby pracować ponad normę , może się okazać że cofną ci świadczenia , wiadomo takim jak ty się należy , oczywiście do czasu..

@Ela

Elu ludzie robili na L4 bo M.F niemial pracowników i dodatku oszikawal na wszystkim co się da urlop nocne które płacił 1zl i przy tym was kołował niedajcie mu się bo będzie źle takiego szefa ochrony powinno się zwolnić od razu a nie trzymać w sedhucie

R

Może ty sobie weź pampersy i zalatw żeby dodatkowe bo jak cie spotkam to za Bernadetta i za mnie i ci je powybijam i skonczy się wasze pisanie i co zatkało cie

B

Z gumkami się nie bije jeszcze bym cie uszkodził i po co mi by to było siedzieć za gupka co nic nie potrafi miałem takich pracowników na zmianie na ogrodach co jeden lepszy od drugiego był a może to ty jesteś

@Ela

Kreatyna księgowość, kreatywny szef ochrony M.F. i jego przełożeni którzy przymykają oko na to co się dzieje w firmie , oto przepis na udany związek.

T

Ja ta firmę nie podałem ze zona do sadu są inne osoby co kierownictwo ma na pieńku z nimi i proszę nas nie obwiniać mnie i żonę pracujemy w innej firmie to nie zaczynamy z wami niech juz gupot nie gadają na nasz temat wszyscy razem z wartownia

O
@T

Już ktoś cię prosił żebyś przestał wypisywać brednie na tym portalu. Jesteś pospolitym pieniaczem i zwyczajnym tchórzem , więc jeżeli nie zrozumiałeś to powiem wprost , zabieraj tą swoją babę jeżeli nadal chce z tobą siedzieć to jej problem i wypierd.....cie obydwoje! TERAZ JASNE!!!

@O

Chlopie do kogo ta gadka wiem kim jesteś właśnie sprawdziłem vie na policji jeszcze raz takie sprawa będzie w sądzie o zniesławienie

O
@R

Uważaj bo niejeden ma ochotę złożyć zawiadomienie dotyczące twojej osoby na policję a twoją żoną zainteresuje się wkrótce ZUS , więc macie kłopot obydwoje a wszystko przez twoją porażającą głupotę.

@O

Zejdzie z naszego tematu i naszej osoby i dotyczącej naszej osoby jak nie wiecie co się dzieje u was we firmie to nie gadajcie na nas dajcie nam spokój swiety

Jak zakończyła się sytuacja ze złożeniem do sądu pozwu przez pracowników ?

@Karolina

Dopytaj w firmie!

M.J.

Nie polecam pracy u Pana M.F. bo za prawdę zostaje się usuniętym z obiektu.

XY
@M.J.

Prawda w oczy kole , szczególnie takiego nadętego , seksistowskiego , buca. Pan (usunięte przez administratora)głuchy i ślepy , zapewne zaślepiła go mamona i to jest zakład pracy chronionej . Pozdrowienia dla jego piesków hau , hau donosicieli , interesownych szuj i świrów wszelkiej maści , siedzących po obiektach a może kilka słów prawdy na jego temat do każdego kontrahenta , to na pewno ostudzi jego chamskie zachowania i władcze zapędy . Rządzić to on sobie może pijaczkami pod wiejskim sklepem w jego wiosce .

M.

Trzymajcie sie z dala od tej firmy. dobra rada.

@M.

Święta racja firma (usunięte przez administratora)

@T

Krzeczek spadaj do PiP u albo zajmij się pracą w tym swoim Solidzie, dosyć tych twoich wypocin , tchórzu. W Sed-Hut trafił swój na swojego, zadzwoń pod właściwy numer i sobie wyjaśnij problem ze swoim byłym przyjacielem. Pozdro

Pepe

ZASTANAWIAM SIĘ TYLKO NAD JEDNYM..? PO CO PISZECIE CI KTÓRZY ZMIENILISCIE MIEJSCE PRACY? JAKI TO MA SENS? A MOZE TAKI ZE BOICIE SIĘ PRAWDY NA SWÓJ TEMAT ? MYŚLĘ ŻE W TYM JEST POGRZEBANY! Pozdro

@Pepe

TO MA TAKI SENS ŻE NIEJEDEN KANDYDAT NA PRACOWNIKA SED-HUT ZASTANOWI SIĘ ZANIM APLIKUJE DO TEJ FIREMKI. PRACA POD RZĄDAMI ŚWIRÓW MOŻE MIEĆ POWAŻNE KONSEKWENCJE NP. ZDROWOTNE!!!

@Pepe

Nie każdy jest skrajnym egoistą takim jak ty, ludzie mają w sobie dużo empatii. A gdzie jest pies pogrzebany to ty wiesz najlepiej a pozostali bez problemu to wywnioskowali czytając twój tendencjny wpis. Miłego

MON

W tym badziewnym Set Hud już nie pracuję ponad dwa lata i wszedłem na wpisy tak z nudów i stwierdziłem przeżywałem te same pierdółki jak oszukiwanie i traktowanie jak psa. W końcu stwierdziłem że stać mnie na dużo więcej i poszedłem Wojskowej Komendy Uzupełnień i złożyłem dokumenty na zawodowego. Udało się. Nie jest lekko jest ciężko ale jest to wynagrodzone w kasie dodatkach dostałem mieszkanie. Przynajmniej nie widzę tej mo....dy M.F. i tego Pana R czyli KRZE......CZEK ! Pozdrawiam wszystkich cieci:) tym mądrych i tych niedorozwiniętych których w Set Hud nie brakuje Pozdro wojak powietrznego desancik Bielsko Biała Czuwaj ty nedzniku M.F. I R

@MON

Ja cie nie przeżywam a co do M.F i do sedhutu to jedna wielka porażka możesz się cieszyć ze jesteś we wojsku

Panie T naucz się najpierw pisać bezbłędnie i używać znaczenia słów ktore są adekwatne do sytuacji. Kajś ty szkołe kończył? Gdybyś był mężczyzną i miał jaja jak chłop to byś postąpił podobnie. a z ciebie jest zwykła ciota.

Nie pracownik

SOLID to jeszcze większe badziewie jak ten SED HUT ! Można wejść z deszczu pod rynnę !!!

Tak w solidzie szukają idiotów do pracy 300 godzin miesięcznie, jak nie masz życia prywatnego to sobie tam haruje.

Piotrek
@Nie pracownik

SOLID TO WIELKIE (usunięte przez administratora) NIBY ZATRUDNIAJĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH NIBY TYLKO CZEMU PIERWSZE PYTANIE TO JAKA GRUPA I MUSI BYĆ MINIMUM STOPIEŃ UMIARKOWANY I ZNACZNY SCHORZENIA SPECJALNE JAK JEST OFERTA PRACY TO CZĘSTO JEST REKRUTACJA ONLINE PRZEZ PORTAL NP OLX LICZY SIĘ TYLKO STOPIEN UMIARKOWANY I ZNACZNY SCHORZENIA SPECJALNE IINNE STOPNIE TO NAWET PEWNIE NIE SĄ ZWRACANE POD UWAGĘ A JAK CZŁOWIEK ZADZWONI DO PRACY POSIADAJĄC INNY STOPIEŃ BEZ SCHORZEŃ SPECJALNYCH TO W ROZMOWIE PRZEZ TELEFON OGŁOSZENIE JUŻ NIE AKTULNE W SOLID NIECH NAPISZĄ POTRZEBUJEMY DO PRACY STOPIEN UMIARKOWANY I ZNACZNY SCHORZENIA SPECJALNE A NIE W OGŁOSZENIACH NAPISANE CHĘTNIE OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE MOGĄ SKŁADAĆ OFERTY TYLKO CZEMU LUDZIE KTÓRZY NIE POSIADAJĄ STOPNIA SCHORZENIA SPECJALNE TO PRACY NIE MA A PRZECIEŻ NA SCHORZENIA SPECJALNE WYŻSZE DOFINANSOWANIE SOLID TO JEDNO WIELKI(usunięte przez administratora)TYLKO KASA I JAK NAJWIĘKSZE DOFINANSOWANIE I PRACA PO 24 GODZINY I PO 200 GODZIN ZA NAJNISZĄ KRAJOWĄ TO NORMA

Jan
@Piotrek

Jak wszędzie

S

Jeżeli ktoś zgrywa wariata to właśnie ty, rzeczywiście nadajesz się wyłącznie do pracy w solid bo nie wiesz co to jest życie rodzinne w ten sam sposób traktujesz swoją żonę a potem jesteś zdziwiony że M.F.was oboje wykorzystał. Do tego wszystkiego zamiast zgłosić to co się zdarzyło do PiP u siedzisz na tym portalu i plujesz jadem. Współczuję twojej żonie, mieć nieodpowiedzialnego męża i do tego tchórza to bardzo przykre. W solid tylko jedno hasło, robić, robić a będzie kasa. W sam raz dla kogoś kto nie ma żadnych zainteresowań ani pasji a do tego brakuje ci odwagi żeby załatwić sprawę definitywnie, należało zrobić to już kilka miesięcy temu..(usunięte przez administratora)

@S

To jest dom wariatów i (usunięte przez administratora)razem z M.F wy nawet byście się nie nadali do solidu matoły takich tu niechca bo by nerwy stracili M.F juz pokazal w solidzie niech głupoty nie gada bo juz wszyscy onim gadają głośno ta osoba juz dawno powinna wylecieć tylko pan prezes przymyka oko i go trzyma bo ma grupe sedhut to (usunięte przez administratora) i porazka ani ja ani zona tu już napewno nie wrócimy żeby się wykończyć przez tych wariatów istny kobierzyn jak moj kolega świętej pamięci mówił że do sedhutu przyjmują ludzi z konierzyna

@S

Bernadetta i tak dobrze zrobila niesuchala was tylko przyszla ze mną i tu więcej od was zarobi i ma dobrych ludzi którzy i dadzą zarobić nie to co w sedhucie ze nawet nie miała umowy zlecenia bo i Pan prezez nie podpisal tu ma umowę zlecenie i umowę o pracę żeby cie zgasić to na 3 lata i większe zarobki a tak napierdalacie na solid wy tylko chyba sedhut kochacie i kierownictwo któremu (usunięte przez administratora) lizecie komu (usunięte przez administratora)co ludzie robią za darmo niektórzy za urlop zavnadgodziny śmieszne skubią was a wy się im dajecie bez urazy i mieszacie pod moim i mojej zony ego zona od tej foremki dawno odeszła i zapomniała i juz napewno nie wróci chyba ze kadry kierownicze i cala reszta się zmieni ale to jest chyba niemożliwe prędzej ktoś to znosi do PIP i sedhutu juz nie będzie my tego niemusimy robic zrobi ktoś inny a sedhut ma trochu to napędowy ludzie upomną się o kase i sedhutowi będzie gupio ze tak (usunięte przez administratora)ludzi na wszystkim

@S

Ty tez pokazas w sedhucie jak jesteś bernadetta i ja mamy wszystko bo sobie na to zarobimy i sobie kupimy dzieci niemamy i życia prywatnego i mi wolne i żonie niepotrzebne a .M.F nas wcale nie wykorzystywał braliśmy mu służby żeby zarobić i chodził mu do pracy bo przeciwieństwie do was tumokow miałem umowę zlecenie z firma i to stała wolałem robic niż siedzieć na (usunięte przez administratora) tak jak wy i narzekać ze wam się niechce robic tchorz i ublizanie mi dobrze ci nie służy wręcz odwrotnie sama miałaś prace i ja stracilas a teraz się wytrzymasz na mnie i bronisz zony co ja ci zrobiłem takiego zazdrosna jesteś bo niemasz kasy bez pieniędzy jestescidz do pracy i sobie zarob a nie pisz na portalu navmnie bo mi niczego i żonie nie brakuje

@S

Bernadetta i tak dobrze ma ze mną pracuje u mnie zarobi wszystko i kupuje i robie w domu a tobie jak się coś niepodoba to możesz się zamykać i ci gupio jestvjestes zazdrosna ze ja i zona mamy prace a ty nie i komu teraz jest nie do śmiechu

racjaxxxxx
@R

dobrze. trzeba próbować aż znajdzie się w miare dobrą pracę :) życzę powodzenia i zdrowia przede wszystkim :) Pozdrawiam

racjaxxxxx

z dala od kapusi i lizusów !!! :D

Q
@R

oni wszyscy są dobrzy.. proponuję jednak uważaj bo nie takie firemki byly i będą. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. Jeszcze nie spotkałam sie z uczciwą firmą. od uczciwości jeszcze nikt nie zarobił na mercedesa zwłaszcza na nas z grupami.

Cedro
@R

Tobie brakuje piątej klepki tłumoku !!!

R

Człowieku idz się leczyć mojej żonie dużo pomogłem i dużo pomagam w sedhucie wykorzystał i obraził ja kierownik przez to się zwolnila okancil ja z urlopu i z kasy a wy im wierzycie madrale wierzcie im dalej jesteście tacy sami jak oni banda tumanów idiomów baranów

R

Nawet byś solidu nie przeżył i byś się nie nadal bucu takie twardy pokaz się zobaczymy co potrafisz

R

A może ty straciles stracilas prace i się mścisz na mnie i tez nie ogarniasz niczego brakuje Ci klepki bo tylko potrafisz kogoś wyzywać ja dużo pomagam bernadecie jeżeli to cie tak boli i masz zjebane sumienie bernadetta i tak wam pokazała wszystkim po kolei niedowiarkom ze bez sedhutu da się żyć tu ma ze mną dużo lepiej a co do ogarnięcia ja więcej ohmgarnalem niż ty popisując się i obrażając mnie tutaj popatrz na siebie w lusterku może masz zjebane życie nikt cie nie chce i nikt nie szanuje ze jestes taka pyskata zle ci to będzie służyć twoje ego jak tak dalej będziesz pyskować i pokazywać kim ty nie jestes na dobre to nie wyjdzie dobra rada jak sobie niedajesz rady idz się leczyć adres ci dam do specjalisty chorób psychicznych i tam cie naprawia i wyleczą ze jestes taka bezczelna i dodatku obrażasz mnie i zone co zazdrościsz ze ma prace a ty nie bo cie wszędzie przyjmują i tracisz reputację my sobie chwalimy na was nie patrzymy wcale bo niema na kogo patrzyć nie oglądamy się za siebie a tobie dobra rada idz do specjalisty i się odjeb

R

A może bernadetta ma się zwolnić i ma z toba robic chore sama sobie rob zwalniaj przyjmuj i tak cały czas długo nigdzie nie porobisz i kto jest teraz mądry ja czy ty bernadette będę szanował i dużo zalatwial a ty się odjeb zostaw nas w spokoju weź się za siebie bo twoje pyskowanie nic ci nie da tutaj jak coś napiszesz na mnie wiedz o tym ze cie opisze a ludzie przeczytają to o tobie cala recenzje to się (usunięte przez administratora) odwal

Cedro

Ok, zgadza się że została wykorzystana w podły sposób , tak jak M.F. potrafi to zrobić, tak jak udawał twojego przyjaciela, teraz znalazł sobie innych "przyjaciół", te jego niekończące się manipulacje , wszyscy znają , zresztą dosyć ułomne dla wytrawnego obserwatora. Tylko co ty jako mąż, facet zrobiłeś w tej sprawie, podobno zgłosiłeś się do PiP u, kolejne twoje kłamstwo, potrafisz jedynie bredzić na tym portalu, zero odwagi, nic dziwnego że wszyscy się z ciebie śmieją a najgłośniej ten który was oboje wykorzystał i obraził twoją żonę. Taki właśnie z ciebie mąż, opiekun i człowiek. A tak między nami, trafił swój na swojego , jesteście siebie warci i tak właśnie wygląda Sed-Hut, pełen tchórzy, donosicieli , plotkarzy , pospolitych kanali . Teraz wszystko jasne , dotarło ? Pozdro

Z
@R

IDIOM dla ciebie Krzeczek, jesteś jak piąte koło u wozu , w każdej firmie ale i w życiu doczesnym.

R

TA FIREMKA DAWNO JUZ NIE POWINNA ISTNIEC ZA PRZEKRETY OSZUSTWA DAWNO JUZ POWINNA JUZ WEJSC INSPEKCJA PRACY I SPRAWDZIC DOZNANIA TEJ FIREMKI I KIEROWNIKOW OCHRONY CO GUPIO PRZYJMUJA A POTEM ZWALNIAJA Z ROBOTY LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE WALCZCIE O SWOJA KASE I O DOBRE MIENIE BO TAK NIE MOZE BYC TA FIREMKA WSZYSTKO POWINNA ODDAC CO DO GROSZA TO CO UKRADLI LUDZIOM KTORZYVNA TO CIEZKO PRACOWALI NAWET NIEMAJA PELNYCH WYPLAT A NA WSZYSTKIM SKUBIA NA URLOPACH NOCNYCH I NADGODZINACH

W
@R

A dlaczego ty nie walczysz tylko wypisujesz ciągle to samo, może to wyjaśnisz.

@R

Ciekawe jak pracujesz to masz jakoś ja dostałam pełna wypłatę i nie narzekam jak się coś nie zgadza to powinieneś to wyjaśnić a nie pisać na forum

kumata
@Pracownica

wyjaśniać to ty możesz sobie pojęcia a nie tą badziewną firme. wiesz kiedy płacą dobrze? wtedy kiedy pali sie koło (usunięte przez administratora) y ! ogarnij sie kobieto bo piszesz jak byś miała dla nich oddać życie i donosić. żałosne.......

kumata
@Pracownica

bronisz tego badziewia i jesteś tyle warta co ta firma. czyli nic. TYLE W TEMACIE na temat tej firmy.

Pracownica

Człowieku masz coś do mnie ja już ich nie bronie zgłosiłam sprawę na policji i do innej instytucji teraz odpoczywam dopiero jakoś idzie zrobić grafik żeby się nie zapierdzielalo jak pamiętam nie miałam życia własnego zawsze zmiany grafiku nigdy nie szło nic zaplanować teraz mam odpoczynek i luz a z nowym Panem koordynatorem nie mam problemu

Pracownica

Niestety teraz jestem szczesliwsza odkąd odeszłam z szpitala w Bielsku tam panuje obóz pracy a tu gdzie teraz pracuje nie ma takich sytuacji dobra decyzja z mojej strony

Lady M.

Krzeczek to tchórz który nie ogarnia rzeczywistości. M.F. wykorzystywał Bernadette właśnie z powodu jego głupoty i zachłanności. Prawdziwy facet załatwiłby tę sprawę po męsku. Rzeczywiście powinien się zamknąć. Tyle w tym temacie.

ł
@Lady M.

no tak

Nie pracownik

Jak wcześniej wspominałem zgłosiłem sprawę do PIP-u ! Otrzymałem odpowiedzi zaskakujące ! Na machloje z urlopem że koordynator wypisywał mi i dawał zdalnie ze względu na COVID co jest brednią i oszustwem a kasy nie było i nie ma ! Z wyników pokontrolnych wynika że nie pracowałem w nocy tylko w dzień a grafiki z podpisem koordynatora mówią co innego ! A reszta to też cała brednia aż się wku..........em ! Ten cały PIP to jedna (usunięte przez administratora) a SET HUD druga ! Trzeba to chyba zgłosić Alkadzie bo w tym kraju nie ma instytucji będącej za pracownikiem ! Byłem u prawnika i powiedział że można oddać do Sądu ale potraw to w tej sytuacji lata, ale ja już zmieniłem branże i nie pracuje w cieciowaniu ! Tak że Kochane Ludziska nie liczcie w tym kraju na PIP y Sądy bo to jedna (usunięte przez administratora) ! A teraz to bierze każdy oprócz ryby ! Żyjcie i nie liczcie na nikogo tylko na siebie ! Pozdrawiam

Pracownik plus
@Nie pracownik

Na sądy można liczyć tylko należy wykazać się cierpliwością. Powinni im cofnąć dofinansowanie z PFRON u i skończyłoby się oszukiwanie i wyzyskiwanie osób chorych i pokrzywdzonych przez los. Szefowie ochrony zmuszeni byliby się przebranżowić a pan prezes w tej sytuacji straciłby swój nieuczciwy biznes.(usunięte przez administratora)

bardzo dobrze powiedziane hehe :)

DZIELNICOWY

WY MALKONTENCI WY STĘKACZE I NARZEKACZE I POKRZYWDZENI PRZEZ ŻYCIE BO MIELIŚTA DO SZKOŁY POD GURKA DO SZKOŁY A TERA STENKATA JAK TE UŁOMKI I NIE CHCETA ROBIĆ BO SIE WOM NIE CHCE A DO TEGO Z WASZYM WYKSZTAŁCENIEM W TYM KRAJU ROBOTY NIE ZNAJDZIETA ! WY ZAJMIJTA SIE ROBOTOM I PO WYJŚCIU ZE SZYCHTY ZBIERAJTA ŚMIECI I CZYŚTA ŚWIAT BO ZASYFIONY BO JAK NIE TO SIE ZA WOS WEZNYMY ! PRZYJDŹTA TYŻ ZBIRAĆ JABŁKA W SADZIE BO NE MA KUMU A DAJE 3 GROSZE ZA KG WY NIEROBY I NIECHLUJE !(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.