Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Prezydent

wy nie dziękujcie tylko funkcjonujcie zgodnie z PRAWEM a będzie dobrze a nawet wspaniale ! Gdzie warunki pracy chronionej !? Nie ma ! I nie mydlcie oczu itp itd ! Bo ja pracuje i mam poważną grupę i jak tak dalej będzie to na posterunek wezwę karetkę ! Brak wypoczynku i innych spraw gwarantowanych niepełnosprawnym!

@Prezydent

swieta racja (usunięte przez administratora)kanca na godzinach i nadliczbowych i perfumie żadnego socjalu niema niedbaja o ludzi (usunięte przez administratora)ludzi i obrazajs wyzywają to jest zaklad pracy chronionej WSTYD

PRACUJĄCY

Jeśli nie wiecie co to kapitalizm to uwaga ! Jest wyzysk człowieka przez człowieka ! Jeśli firma ciebie i innych durniu jeden z drugim zatrudnia a ty podpisujesz umowę to po to aby uzyskać ZYSK ! To że ja mam taką czy inną grupę to nie ma znaczenia i możesz jeden z drugim skarżyć się nawet Ojcowi Świętemu ! A ten ostatni bełkot na tym forum jakiś tam Z i W itp to frustraci którzy nie osiągają orgazmu w związku ze swoją pracą bo lubią kapować i donosić a przez to mają lęki i obawy że zostaną zdemaskowani ! Lekarstwo jest banalnie proste Robić swoje i olać (usunięte przez administratora) ! Też pracuję z kapusiami ale sobie to z nimi załatwiłem PO MĘSKU !!! A nie bełkocze i stękam ! Kapusie sami się zwolnili ! PROSTE !

D
@PRACUJĄCY

to dalej kapuj sedhut z tego slynie

W

fajnie dzięki ale wiesz ze takie słowa obrazy i itp pójdę na policję i będziesz mial (usunięte przez administratora) znajdą twuj ip kompa albo komórki z której piszej bedziesz mial wala Don Cerlone pisz więcej

W

czy my jesteśmy na ty przedstaw sie jak piszesz a nie pseudonimy ja twojej dumy nieobrazam co to za slowa kocham cie i do kogo zastanowiłeś się trochu widać nie

Profesor Miodek
@W

przede wszystkim nie umiesz pisać po polsku ! Błędy na poziomie przedszkolaka ! A po drugie na tym forum SZUMISZ JAK WODA W KLOZECIE ! I nic więcej ! A po trzecie nie strasz malutki człowieczku policją bo ta instytucja sama potrzebuje pomocy i funkcjonują dzięki kapusiom i donosicielom ! I ty się tam nadajesz ! Po czwarte człowiek rozwinięty i inteligentny ( taki jak ja ! ) nie pisze ze swojego tłoko tłuku ! Całujta w du.....pe wójta Panie Krze.......czek !

@Profesor Miodek

krzeczek to nie wizytówka i takie obrażanie to sie nadaje pod paragraf koniec tematu

@Profesor Miodek

wiem kim jesteś

W

(usunięte przez administratora) O spaniu, braku obchodów i piciu pisze pan o sobie i swojej żonie? Skoro było panu tak źle w tej firmie to czemu pan w niej tak dlugo pracował?

@W

ja grupy 02-P niemam moja zona obchody robiła jak juz coś bo się przekonałem ze firma niezle (usunięte przez administratora) ludzi i stosuje mobing dobrze ze odeszlem

@W

Ja i zona robiliśmy obchody caly czas ratowaliśmy ta firme bo daja takich ludzi na chwile przyjdą a później niems ich a jak coś to kanca kłamią stosują mobing dawniej w tej firmie bylo inaczej lepiej a krzeczek to sobie muw po nazwisku to po pysku

@W

Taki (usunięte przez administratora) z Ciebie,ze nie umiesz nawet zaprzeczyc. Teraz juz wszyscy wiemy kim jest W.... Jasnie Pan Krzeczek, ktory swoim wygladem odstrasza kazdego kontrahenta... jeczysz od tygodni, straszysz i jakos PIP nie widać. Weź sie czlowieku do roboty, bo w tym solidzie tez dlugo nie popracujesz

346r4
@W

nie ublixaj mojej żonie bo ja tego nie robie a dlaczego tak długo pracowałem było ok dopóki niezaczeli rolować ludzi na grupach dodatkach itp

@W

wiem kim jesteś mamy na ciebie tyle ze wystarczy

@W

tylko jakos ty długo w solidzie tez nie popracowałes wyleciałeś bo cie warszawa zwolnila prawniku zasrany bez żadnych kursy jakos sie mnie kontrahenci nie bali tylko twoich pijakow

@W

weź sobie wsadz w (usunięte przez administratora) te osoby z wroclawskiej co myślisz że nie wiem pietruszka i tak już ma (usunięte przez administratora) niech więcej pisze i się rozpisuje i mnie obraza wystarczy mi to a ty się przekonasz oddasz wszystko ludziom z procentem

@W

Niestrasz niestrasz pomyłka pomyliłeś adres do kogo piszesz za takie coś jest paragraf a po drugie kontrahenci to was nie chcą widza jakich ludzi przyjmuja i juz msja dość was ja jeszcze coś ratowałem a slowa dziekuje nieuslyszalem wogule a moja zona zostala potraktowana zle i niewypacili osob

W

panie prezesie niech pan zrobi czystkę w tej firmie bo z takimi kierownikami co kanca i używają mobbing i strasza to tragediato jest zaklad pracy chronionej pracują osoby chore to nie jest azyl ze pracownik jest wykorzystywany i ma wszystko robic niedostawac za to kasy albo dostawać urlop kłamanie i niepłacenie uropow oszukiwanie przez kierowników to juz podlega karze i każdy pracownik jak będzie (usunięte przez administratora) sprawę daje do PIP a jak pip wejdzie to będzie po was ludzie opomna sie o swoje takie jest prawo kazdy ma ku temu prawo bo z czegoś musi żyć

Krakers
@W

I bardzo dobrze że wreszczie ktoś zauważa problem. Szanowny pan prezes popełnił jeden błąd zwalniając pan Adama Gajocha a na jego miejsce przyjmując osobę której nawet bym miotły nie powierzył nie mówiąc o kierowaniu ludźmi. Szacowny panie prezesie apel do pana najwyższa pora naprawić swój błąd. W innym wypadku ludzie zaczną odchodzić z firmy a to grozi upadkiem.

@Krakers

dobrze napisałeś adam gajoch byl 100 razy lepszy a teraz przez szefa ochrony odchodzi duzo ludzi i będzie to robić csly czas bo szef ochrony zastrasza stosuje mobing wśród ludzi i taka osoba mianuje się szefem ochrony

W

ty jestes pol mężczyzna a ja się wikiwac nie dam ty jęczysz ciota nie jestem kazdy normalny człowiek bije się o swoje a ludzie widza co robi firma kanci (usunięte przez administratora) i sam szef ochrony zastrasza stosuje mobing i co gupio ci teraz

jakoś niejecze a z firmą nieda się tego załatwić wogule kapusiem nie jestem wiem kto pisze gwiazdy z wroclawskiej tylko patrz na fakty ile osób sie juz tej firmy zwolnilo bo niedostawalo kasy kazdy szuka innej pracy prawda robilem bylo ok ale potem bylo coraz gorzej nawet obiekty wspólnie ratowałem ze zona alr czy ktoś mi za to podziękował kazdy ma szeroki ryj i lubi bluzgac stosując mobing i zastraszanie

Don Corleone
@W

nie jest mi ani gupio ani nie gupio ! Jest mi normalnie ! Jesteś dla mnie nie zmiennie ciota i kapuś ! Jesteś mądry w mordzie i na tym forum w słowie pisanym ! Paszoł won !

Don Corleone
@65756

ty najpierw pisz ze Słownikiem Języka Polskiego bo robisz błędy i najpierw konstruuj myśli a potem zdania bo w tych wpisach bredzisz i mamroczesz niedorozwinięty niedorozwoju ! Wita cię Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych A ty wyglądasz jak nękanie i zastraszanie ! Mężczyzna z takimi pierdołami sobie poradzi a nie skarży się jak mały dzidziuś 1 Ciota byłeś jesteś i będziesz !

@Don Corleone

Ciekawe odezwała się gwiazdy z wroclawskiej podlozywacxe a zwlaszcza ty konfident co caly czas albo na telefon albo jeździł i (usunięte przez administratora) w sedhucie ty smiesz nazywać się kibicem jestes byles konfidentem

W

Co ja widzę gwiazdy z wrocławskiej się odzywają co nieznaja dobrze ludzi i się boja szefow ochrony Don Corleone to jest gwiazda z wrocławskiej nauczcie się pisać potem oceniać a nie oceniajcie innych i wmawiajcie mi ze ja piłem jak ja nie piłem a symbolu 02P niemsm jak niewiecie to się nie odzywajcie prawda pracowałem w tej firmie ale za Adama gajocha czy rez Mariusza Kmity bylo dobrze a co do innych to porażka sami się przekonacie i to zaniedulgo kto kapus jest ja się bije o swoje takie czy zona bo ja oszukali i sie niedamy a kapusiem to ty byłeś i straszyłeś kolegami myślisz że cie nie poznam J.Pietruszka

PREZES TEN GŁÓWNY

Moi kochani ! Obiecuje Wam że od lipca dostanie każdy 5000 pln podstawy + 2000 pln dodatku nocnego + 2500 pln dodatku szkodliwego za Pandemium. Każdy pracownik aby nie tłuc się komunikacją do pracy dostanie taki malutki helikopterek i będzie se mógł latać gdzie chce i kiedy chce ! No i każdy dostanie obiecane nie przeze mnie 100 milionów pln a wiadomo o kogo chodzi ! Od lipca każdy pracownik/ca dostanie karnecik do każdego lokaliku nocnego no wiecie z tym tego ! aby się mógł zabawić ! Wszystkich kierowników koordynatorów i dowódców wymienię na świetnie wyszkoloną kadrę zarządzającą sprowadzoną z Somalii i Afganistanu ! Obiecuję wam że jest dobrze a będzie wspaniale ! Wasz ukochany i kochający Was Prezes Prezesów ! przestańta tylko jenczeć i stynkać i weśta sie do roboty !

y

robi się ciekawie

koko

SZANOWNI PAŃSTWO Pisząc komentarze zawsze należy pamiętać o tym ,że wymieniając w nich osobę z nazwiska i dodatkowo używając w jej stosunku obraźliwych wyrazów i nieprawdziwych faktów można narazić się na konsekwencje prawne , używacie Państwo różnych ników ale to nie przeszkadza w zlokalizowaniu autora takich wpisów po adresie IP tak czy to komputera , telefonu itp Miejcie więc Państwo na uwadze to co napisałem , wszystkie opisane przeze mnie wpisy będę od dzisiejszego dnia kierowane do odpowiednich organów ścigania a ich autorzy poniosą zasłużone konsekwencje Pozdrawiam

@koko

niestrasz niestrasz pisanie prawdy nie jest karane jest wolność słowa to nie komuna gdzie wszystko było zakazane a na woork każdy może pisać to co mysli

Dowódca
@koko

ty nie strasz bo się zes......asz ! IP se wsadź ! Można pisać z telefonów służbowych tak samo komputerów itp. itd. Jak myślisz że każdy jest taki gupi jak ty to się mylisz ! Obraza to pojęcie dyskusyjne a w tych wpisach nie ma GRÓŹB KARALNYCH i gorszych Paragrafów tylko prawda o niektórych bucach prawniku zas......y !

@Dowódca

popieram to nie jest groźba karalna każdy może pisać to co chce jest wolność słowa

L
@koko

My na ciebie mamy tyle , że wystarczy

@Dowódca

nikt niejest gupi i nienormalny ze się ma bac niech on się boi koko straszeniem ludzi i mobbingiem są paragrafy tu bym się bal

@koko

Każdy może pisać co chce ja bym się bal mobbingu i straszeniem na to jest paragraf i niewypłacone dla ludzi kasa cala sprawa poszła do PIP

Groclin

Załataj sobie dziury ale w mózgu. Przykry człowiek z Pana Panie „W” ????

@Groclin

przykry to ty jesteś

WAŻNE !

Kochane ludziska ! jak prześledzicie wpisy i opinie tych NIEDORAJDÓW to stwierdzicie że ich świat zaczyna się i skończy na SED CHUD ! Oni śpią jedzą (usunięte przez administratora)żyją w SED HUD i tam zakończą swój nędzny żywot w tej żałosnej firemce ! A co najgorsze włażą po palcu w(usunięte przez administratora) bez wazeliny tym pseudo kierownikom dowódcom i tym podobnym bo oni nic innego nie umieją robić a z ich wykształceniem w tym kraju innej pracy nie ma ! Tak z nimi jest przykład jak się nie ma HONORU i GODNOŚCI !

@WAŻNE !

Witam idealnie się od nas

Sylwester rajda
@WAŻNE !

Witam proszę się oddalić ode mnie i od mojej żony bo macie coś z głowami

W

nie wszystko js stracil bym rente i urlop mi zginął to taki swiety nie jest boisz się go

Ciec

Firma taka jak inne tego samego pokroju, bazują na niewiedzy ludzi (usunięte przez administratora) Brak środków ochrony, nie płatne nocki, brak ubezpieczenia od wypadku, obiecuja szkolenia, premie a jak potrzebujesz zwrot za dojazd,leki czy karte multi sport trzeba pisać jakies podania i jest komisja.i przyznaja tylko tym co sa pipulami i (usunięte przez administratora) Nie masz godz normy zabierają urlop, chcesz isc na wolne sa problemy, idziesz na l4 jestes wyzywany przez koordynatora. Czy to jest praca chroniona? Kiedyś ta firma miała renomę teraz jest klika złodziei i oszustow, wszyscy koordynatorzy sa mili na początku bo nie maja ludzi, obiecują zeby sie tylko zatrudnic a później kazdy jest traktowany jak śmieć. Ludzie powinni sie zebrać w kupe i isc do PIP zlozyc zbiorową skargę. Lepiej już na pewno nie będzie, będzie dużo gorzej

@Ciec

oni kochają kablarzy konfidentow zresztą ta firma z tego słynie potrafi oszukiwać kłamać i niewypałach ludzi prezes firmy niech się opamieta bo jak tak dalej będzie to nie będzie to wszyscy odejdą za kanty w tej firmie przez szefów ochrony i ich pupili co kabluja ta firma juz nie powinna być na rynku a kontracheci niepowini zawierać z nimi umów daja pracowników co sie nie nadają dpis pija i to jest ochrona kilo ochrony za byłego szefa ochrony A.Gajocha tego nie bylo zwolnili dobrego kierownika dali szefa ochrony co die nie xna psuje reputację w tej firmie i renomę i jeszcze kanci na wszystkim tu jakby ludzie złożyli pozew zbiorowy do PIPU to by ta firme zamnkneli i oddali by ludziom kase ta co firms ich okradls

Feliks

Brak maseczek i rękawiczek i środków czystości PAN kordynatoor ochrony Marcin Frytek nie interesuje sie obiektami przyjmuje osoby co nie powinni robić w ochronie a dodatku jak chodzi o wolne tłumaczy sie ze niema ludzi dodatku obraza ludzi co źle wpływa na pracowników

Misiek.
@Feliks

Szczera prawda temu człowiekowi to bym nawet miotły nie powierzył a nie kierowaniem ludźmi. Mam nadzieję że go szybko wywalą z tej pracy.

z

on jest

takich to gonić

Krakers

Jeśli zamierzasz podiąć pracę w tej szacownej firmie to od razu strzel sobie w pusty łeb! Była to świetna firma do czasu puki nie zwolnili szefa ochrony pana Adama a na jego miejsce został przyjęta osoba o naturze konfliktowej i bez zrozumienia problemów osób mu podwładnych. Jednym słowem bufon mieniący się wszechbogiem. Radzę omijać szerokim łukiem tą fimę do czasu aż pan prezes w swej mądrości nie podejmie decyzji i nie wywali go za burtę. .

Pracownica

Jak ciebie oszukali przecież musisz wiedzieć ile powinieneś dostac. Ja dostałam tyle ile trzeba

Don Cicio
@Pracownica

to weź sobie wejdź na kalkulator wynagrodzenia ! wpisz swoje składniki wynagrodzenia jak godziny nocne nadgodziny pranie itp. itd to ci wyjdzie ! A ja dostałem gołą pensję z 2600 kurna ! 1921 pln 24 grosze ! No i co ! (usunięte przez administratora)

Agnieszka rajda

Weź się zjebaj od mojego nazwiska padalcu i tyle ja dostałam dobrze kasę ani grosza mnie nie (usunięte przez administratora) może masz zajęcia komornicze i dlatego

Agnieszka rajda

Rajda to nie nalepka na kondom ani jabol wejdź zejdź z mojego nazwiska bo ja to zgłoszę gdzieś indziej

@Agnieszka rajda

ta firma powinna upaść bo robią co chcą z ludźmi oszukuja na godzinach na urlopach na nadgodzinach ludzie się boja bo się nie odezwa taka jest prawda cala przez takie coś duzo osob juz odeszło bo widza co sie dzieje a sedhut lubi podlizusuw lejow i tych co skarżą świetnie im to idzie

kanca na urlopach nadgodzinach

Don Cicio
@Agnieszka rajda

ty wyglądasz jak zajęcie komornicze ar

Entelegent

@ Agnieszka rajda ! imię duże nazwisko małe ! to ciebie chyba boli bo widać że was ludzie znają i nie kochają ! A wy chcecie udowodnić że padlina pachnie kurna ! Jak widać nikt was nie lubi a to coś znaczy !

@Entelegent

Witam nikt nas nie musi kochać my robimy swoje i mamy z tego zadowolenie my pilnujemy zeby praca była dobrze wykonana

@Entelegent

Ty moze jesteś zazdrosny i masz od nas się odwalic bo my jesteśmy tylko zwykłymi ludźmi i robimy co do nas się należy tylko tyle

Ludzie

Ludzie nie denerwujcie się tak bardzo bo gdyby nie SED HUT S.A> to te niedorajdy rajdy byłyby nikim !!!. Sed hut ratuje im życie i dlatego tak włażą bez wazeliny ! Ja osobiście z ty wazeliniarzem pracuje to go znam i wiem co to za hiena ! Sprzeda każdego żeby się tylko podlizać nalizać i zalizać ! To jest cioteczka czyli ciotka ciotki !

Sonia
@Ludzie

No cóż niektórzy ludzie muszą klęczeć i robić loda tej firmie , bo nic innego nie potrafią.

@Ludzie

Wiesz co gdyby głupota ludzka umiała fruwać unosilaby się jak gołębica ja mam swój honor niestety ja nie tylko pracuje ale staram się wykonywać swoje obowiązki zgodnie z wytycznym

@Sonia

Mówisz o sobie chyba tak

Majk Tajson
@Agnieszka rajda

raczej wtycznym bo masz wtykane kurna !

@Sonia

Witam my nie robimy nikomu loda może Ty to lubisz i masz od nas odwalic to jest ostatnie ostrzeżenie

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kiepski Ferdek

papier toaletowy, mydełko FA, gumy i żel oraz denaturat !

adam

firma jak wszystkie tego typu , co do pracy w tej firmie oceniam na 4. + . zaznaczam że obecnie w niej nie pracuje ,ale wspominam w niej prace dobrze ,nie wiem jak jest teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.