Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

ZIBI

Pracuje w tej firmie od prawie dwóch lat ,na początku byli koordynatorami trzech panów po kilka miesięcy rekordzista był dwa miesiące pozostali karierę kończyli po trzech czterech miesiącach ,rzecz działa się w Bielsku.Bałej kompletny zero zaangażowania panów,każdy robił coś innego a tak naprawdę nie robili nic tylko chcieli rządzić oczywiście przez telefon bo rzadko przyjerzdzali,myślałem a nawet byłem pewny że kontrakt ze szpitalem wojewódzkim zaraz na starcie zostanie rozwiązany,i powróci nasza wcześniejsza firma bo w przeciwnym razie stracilibyśmy pracę.Po panach dali panią Katarzynę która zrobiła porządek do tego co chwilę przybywa jej nowych obiektów.Laska umie rozmawiać z górą załatwiła dofinansowanie do przejazdów,leków ,leczenia.Nowe mundury dla wszystkich pracowników,no i co najważniejsze jest pod telefonem przez 24 godziny jeśli jest potrzeba można dzwonić .Zdarza się dość często że jedzie po pracownika bo spora część nas mieszka w Żywcu ,jeszcze nie słyszałem żeby miała z tym problem,poza tym kiedy by nie przyszła na obiekt to pogada i pożartuje z Nami.Wypłaty mamy przeważnie wcześniej a nadgodziny jeśli jest już dużo to załatwia wypłatę ale częściej jest do wybrania a jeśli chodzi o grafiki to rzeczywiście są pózno ale każdy grafik jest ustawiany pod pracownika więc podajemy jakie potrzebujemy dni wolne ,z urlopem też nie ma większego problemu,więc nie każdy w tej firmie jest nastawiony na kasę.Ludzie jeśli odchodzą to tylko dlatego że przechodzą na emeryturę lub tracą orzeczenie .Jedyny rzeczywisty problem tej firmy to brak takich ludzi jak pani Katarzyna no i brak kwitków z wypłaty są dopiero ok 20 każdego miesiąca. Osobiscie znam osoby które u nas pracują z orzeczeniem lekkim. Pani Katarzyna jest wspaniałym koordynatorem na terenie Bielska i okolic i jestem przekonany że ten kto miał okazję z Nią pracować jest zadowolony i chwali sobie ten czas.

RA
@ZIBI

U jej boku pojawił się Dowódca Obiektów Józef B. Razem z panią koordynator wprowadzili wiele zamian co do zasad pracy. Jego obecność sprawia, że do pracy idzie się bez stresów, obaw i uprzedzeń. Gościu rozmawia ze wszystkimi podległemu mu pracownikami i tym samym tworzy świetną atmosferę. To sprawia, że służy nie ciągną się w nieskończoność a, wręcz przeciwnie. Gorąco polecam!

lala
@ZIBI

zgadzam sie tym

A gdzie moja opinia? Usunięta, bo negatywną?

Hela

Muszę wam powiedzieć wymodliliśmy sobie nową koordynatorkę Panią Kasię do tej pory obsługiwała tylko obiekty Bielska białej i okolic a teraz ma Mikołów ,super babka ,konkretna,pogada ,wysłucha ma dryg do organizacji na obiektach ,wszystko załatwi,anioł

Dziadek

Cześć koledzy i koleżanki.Na początku chciałbym złożyć wszystkim życzenia,szczęśliwego nowego roku.Oby był lepszy od minionego.Mam kilka pytań do kolegów którzy pracują w firmie,bo ja aktualnie myśle o zmianie chlebodawcy.Pracuję w pewnej firmie chyba dość dużej.przy przyjęciu obiecywali bardzo dużo tzn.zwrot za leki,przejazdy,godziny nadliczbowe itd.Z tego wszystkiego zostało niewiele.W związku z powyższym proszę napiszcie,tylko bez zciemy na co mogę liczyć przenosząc się do sed-hut.Nadmieniam że mam pierwszą grupę inwalidzką.Czy dają mundury,oraz czy warunki pracy sa znośne.

zadowolony
@Dziadek

pracuje juz trzy lata w sed-hut, do tej pory nie było problemów, wypłata i grafiki na czas, za leki zwracają ale trzeba mieć kopie recepty albo zaswiadczenie od lekarza. premia tez sie trafila. Nie wiem czemu zbynio taki niezadowolony - moze cos nie halo z jego strony skoro mu nie przedłuzyli umowy. pozdrawiam

ktulu
@zadowolony

też jest takie moje zdanie, bo ani ja ani żadna osoba z która pracowałem nie miała problemów. Leki, grafik, dojazd, wszelkie środki potrzebne nie chce mi się wypisywać więc krótko powiem polecam

Stasiek
@ktulu

podepne sie pod ktulu

Lolek
@zadowolony

Popieram Twoje słowa. Również pracuję w tej firmie kilka lat i raczej wszystko jest ok. Od Ciebie różni mnie tylko to, ze nigdy jeszcze w naszej placówce nie było premii. Żadnej. Ale poza tym naprawdę jest ok.

swen

Bardzo polecam

pracus.
@swen

Do SWEN Ja nie chcę trafić na koordynatorkę Grażyna A ta osoba nie nadaje się na to stanowisko nie potrafi rozmawiać z ludzmi i poniża ludzi omijajcie szerokim łukiem.

Kristiano
@pracus.

w sumie krotko z nia pracowałem ale nie mialem problemow ale sa tez inni koordynatorzy wiec nie ma co oceniac firmy po jednej osobie

kapitan Jack
@pracus.

Pracus. nie mówie, że ty ale już nie jeden mówił, że go poniżają a to on się poniżał bez kontroli wiesz o czym mówię ale też lata temu miałem przejścia z pewną panią ale ją wywalili i przyjeli nową porządną babeczkę, ale tak jak mówię to było lata wstecz

jan

Tak to prawda G.A.jest beznadziejna

jan
@kapitan Jack

Opisujesz historię która była w Sed-hucie ?

xxxl

Witam mam pytanie co jest w umowie o pracę bo kolega pracuje w NOWA i tam ma 5.50zł szok i to od kilku lat tak ma.

Max

Ja pracuję juz 3 lata, żadnych paczek na święta nie ma nic, talonow itd. Recznik i mydla dali w gurdniu za 1 polowe roku czyli do czerwca. Żadnych zwrotów za dojazdy nie ma. Nic ci się nie nalezy co musza dac ta najnizszą wyplate i grosza wiecej nie ma żadnych premi nie ma. Wode w lecie przywiezli 6 butelek 1.5 l na 11 ludzi. Jedynie wyplata jest na czas. Kariery tu nie zrobisz. Dla nich liczy sie kasa za grupę. I tyle. Nie wiem może tylko u nas na Podkarpaciu tak jest. Inspekcja pracy przyjechala to razem z dyrektorem. I co opowiesz jak dyrektor stoi nad tobą nad głową. Jak by była inna praca już bym tu nie siedział.

tritu
@Max

Ja akurat zupełnie inny rejon i mam zupełnie inne doświadczenia. Ej a gadaliście w tej z przełożonym ? bo to co mówisz jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem może wystarczy pogadać?

Bocian

A jak jest w tej firmie w lublinie

zbynio

Dziatostwo a nie firma . Obiecuje fenomen Gradzik 2300 tylko nikt tego nie dostaje , a premia pracując przez 3 lata ani grosza nie dostałem , a tym co trzeba było dać umowe na stałe bo to trzecia to won z firmy . Mieszkańcy Ełku olejcie tą firme bo będziecie żałowć , a Grzegorz Gradzik to człowiek nieodpowiedzialny i (usunięte przez administratora). zibi

chudy

najwazniejsze ze jest stabilnie

Derek
@chudy

No tego odmówić nie można, jak ktoś uczciwie pracuje to może liczyć na stabilną prace i wsparcie

krisu
@Derek

też się pod tym podpisuję , jak słucham o masowych zwolnieniach. Ostatnio znajoma mi mówiła, że cały dział u niej we firmie zamykają i starzy młodzi od cholery osób wylatuje to aż mi się lżej zrobiło, że nie muszę się ja tak stresować

Castrol

Pracuję w Sed-Hucie i jestem zadowolony, nie planuję zmieniać pracy szczególnie, że jak już wcześniej wątek był poruszany, żaden inny pracodawca nie zagwarantowałby mi dofinansowań i podwózek do pracy co jest dla mnie dużym ułatwieniem, chwalę sobie

stefan
@Castrol

Ciezko sie z toba nie zgodzic. Tez sie trzymam tej pracy i nie na razie nie planuje zmian

Optis

Jest w porzadku

pendolino
@Optis

rozgadałeś się Optis ale faktycznie jest

lidek

pracuje zwykle w nocy wiec pensja wychodzi mi niezła, akurat mam bardzo blisko domu wiec trafiło mi się nie moge nie narzekac

Jestem byłym pracownikiem od niedawna ale pamietam, że jak miałem problemy to mi pomogli. Bez dofinansowań pewnie miałbym duży problem wyrobić finansowo. Ale pozmieniało się w moim życiu, i już nie pracuje w Sed-Hucie ale dalej ich dobrze wspominam i jestem wdzieczny wtedy za pomoc.

tritiiiiti
@Piotr

mma podbone doswidczenia tyle ze dlaej tu prcauje

pampa

jest dobze, polecam

Mamuska.

Może dobrze się pracyje ale to wyjątki,mamy wielką prośbę do prezesa by zorganizował wywiady może by to zrobiły kadry na temat zachowań ,leceważenia i (usunięte przez administratora)kierownika LW. potrzeba na obiektach od pracowników zaciągnąć opinii każdy pracownik wypowie się na pewno dla prezesa będzie korzystne w ocenie pana LW.,który daje bardzo złą opinie o firmie ludzie są z niego bardzo niezadowoleni.

tatusiek
@Mamuska.

Mamuska. wszystko wpozradku ale napradwe uwazasz ze pisanie do prezesa przez goworka cos zmieni? serio?

morty

Dajcie juz spokoj, dofinansowuja dojazdy do pracy własnym samochodem, turnusy rehabilitacyjne, sprzęt rehabilitacyjny, leki, nie wiem co jeszcze . mi sie tu dobrze pracuje bo gdyby tak nie bylo to bym tu nie pracował

D

Pracuje w tej firmie jest nie fer bo jak mialem stały obiekt 1,5roku a po obiekcie zucajom cie po różnych obiektach bo ludzi nie ma bo idom na ulopy i latasz z kwiatka na kwiatek jest taki pracownik debil ze piję arkochol na obiekcie albo opuszcza obiekt i go nie ma a firma go czyma bo kasę ma stego ale jak bym to ja zrobil to do zwolninia od razu ta sprawa tylko zgłosić do inspiracji pracy

GS
@D

Poziom niektórych wypowiedzi tutaj jest delikatnie mówiąc denny,co za gramatyka i składnia.Nie róbcie sobie obciachu.

ANNA
@GS

Nie wiem jakie miejsce w tej firmie zajmujesz, ale jesli razi cię poziom wypowiedzi to zastanów się jakich ludzi przyjmujesz do pracy a jakich chciałbyś mieć. Szkoda, że nie razi cię poziom taktu kadry zarządzającej. W momencie pytań o możliwości premii /bo nadgodzin się nie wypłaca/, o pytania o zwrot kosztów dojazdu , o ubrania itp. panowie z Krakowa bez żenady przekazują sobie wiadomość o zgodzie na obiad za służbowe pieniądze. TO SIĘ NAZYWA WYCZUCIE CZASU I TAKT. brawo PANOWIE. Szczycicie się ,ze wychodzicie ze straży przemysłowej ale jak widać w niej dalej pozostaliście zapominając o ćwierćwieczu , które dawno już minęło.

Ryszardboreczek5@gmail.pl
@GS

Czytam te wypowiedzi i dochodzę do tego samego wniosku. Niezły ubaw .Pozdrawiam. Rysio

Pica

Mi się tutaj dobrze pracuje, przychodze robie swoje i sie kreci

jko

specjalnie piszesz z takimi bykami aż w oczy razi co chcesz tym udowodnić

RA

Przyjmij sobie panie kolego jedną zasadę. Najpierw pisz, a potem się napij - nie odwrotnie, bo bredzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.