Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Feliks

Firma dziurawa koordynatorzy nic nie dbają o ludzi w pracy nic nie prztwozom odradzam ta firmę bo nie są za ludźmi przyjmują ludzi co wogule nie znają sie ns robocie tylko jak przyjść i iść na L4

KIEPSKI FERDEK
@Feliks

zacznij naukę od podstawówki i wspinaj się z wiedzą i pisaniem po polsku ! bo pomimo że trudno cię zrozumieć to piszesz (usunięte przez administratora) ! Więcej nauki z języka polskiego i przestań się jąkać i mamrotać w tych wpisach bo chyba wciągasz albo dajesz w żyłę !!! KIEPSKI FERDEK :)

@KIEPSKI FERDEK

Ty chyba dajesz w żyłę jak chcesz to rub twoja wola nie moja ale nie będziesz mnie obrazal

Agnieszka rajda
@Feliks

Człowieku ja pracuję 4 lata i nie narzekam pod opieką Pani Kasi Procent mam wszystko pracownicy w Krakowie super Pan Prezes wspaniały człowiek dostaje za przejazdy leki itp

Polak

Jakie warunki sa w tej firmie? Liczba godzin ? Ile za etat i czy płaca za nocne godziny? Jak z zastepstwami za urlop i choroby innych czy jest komu przyjść? Jak z pefronu dofinansowania za leki ? Dojazdu? Czy cokolwiek płacą czy szukać normalnej firmy która zapłaci za takie rzeczy np solid juventus

@Polak

chłopie zapomnij o Solid Juwentus ! (usunięte przez administratora) pracowałem ! Pracuję w tej firmie krótko ale jestem mile rozczarowany ! Dostaje wszystko co mi się należy :) A z pracownikami i kierownikiem idzie się dogadać ale znajdzie się jakiś pajac co miesza ! Na razie polecam !

ktosik
@Nowy

No cóż jest ok ale nie zwrócili mi za dojazdy , a miało być zwracane poza tym jak pisalem jest ok.

@Polak

Rsdze ci szukaj innej firmy bo (usunięte przez administratora) nic nie dają ludzie robią ale dostają za godziny urlop

Kiepski Ferdek

Pracuję od niedawna. Jednak mogę stwierdzić że praca i pochodne warunki są więcej niż dobre, przełożeni również są na poziomie. Nie zaprzeczam że jednak wśród załogi znajdzie się jakiś bez 5-ej klepki :)

Piotr Piszczek

Wszystkim pracownikom iFirmy SED-HUT Ś.A.i ich najbliższym tą drogą składam serdeczne życzenia spokojnych ZDROWYCH ŚWIĄT i szybkiego powrotu normalności w naszym życiu

KOKOLOKO

a co byś chciał ? Szampana z kawiorem ! Denaturat to czysty spirytus tylko skażony najlepszy na tego syfa ! jak ci nie pasi smaruj łapy kocim gó....em ! :) KOKOLOKO

@KOKOLOKO

Denaturatem to możesz się otruć lub nawet wykonczyc i 2 metry pod ziemię denaturat to niech sobie pije w biurze sed hutu biurokrakracja a nie dają pracownikom na obiekty do dezynfekcji rąk niech sobie najpierw gardła zdezynfekuja denaturatem a potem pogadamy

KOKOLOKO
@Kermit

prawdziwy z ciebie KERMIT bo jak byś chodził do szkoły to i liznął troszeczkę chemii to byś wiedział młotku że dezynfekując ręce przez skórę się nie zatrujesz chyba że walisz do środka Kermitku z Mapet show ! Proponuje zrób doświadczenie z dezynfekcją od środka i dowiesz się że g........o ci będzie ! :)

Tom

Jak masz problem to sobie sam kup a nie krytykuj jesteś zalosny

KIEPSKI FERDEK
@Tom

pisz powoli zrozumiale i ze słownikiem matole a po drugie ty jesteś żałosny bo ze mną pracujesz a nawet o tym nie wiesz ! :)

Kermit

Wolałbym przejść do pana Jarosława Wolaka lub do pana Piszczka przejść na obiekty bo już mnie szlak trafia u pani Grażyny Adamczyk na obiektach bo tylko jestem zucany po samych budowach mam tego serdecznie dość i po wyżej a jeżeli tak dalej będzie to albo ja się zwolnie albo będę cały czas siedział na zwolnieniu lekarskim

Kermit

Od kad trafiłem do pani kierownik do pani Grażyny Adamczyk do ochrony sed hut Kraków ulica Ujastek 1 to tylko potrafi pracownika z licencja pracownika ochrony zucac po budowach i nic więcej a jak chce się wziasc wolne czy jak kto jest na zwolnieniu lekarskim to już Wielka krzywda że ona nie ma pracownika

Jan Paweł II

Cóż w tej firmie takiego fantastycznego i wspaniałego. Pracownik ma swoje prawa i obowiązki i to samo posiada Pracodawca ! Przyjąłem się do tej żałosnej firmy i nie mam kontaktu z Kadrami i innymi komórkami. Mam tylko kontakt z kierownikiem za pomocą sms-ów i to bez odpowiedzi. Dzwoniąc na sekretariat to albo zajęte albo Kadry mają nawał pracy i są zajęci. I to ma być zakład pracy chronionej !? teraz jestem pewien tylko tego że jestem tylko po to aby robić i mogli za mnie trzepać kasę z PFRON-u. Mam gdzieś taką firmę i szukam czegoś konkretnego !!????????

Jurek

Firma ustala samodzielnie urlopy zatrudnia 5 osób na obiekt i z Twojego urlopu wyrównuje godziny grafikowe. Oczywiście Ty o niczym nie wiesz. Dowiadujesz się że nie masz urlopu jak go potrzebujesz. Nie wysyła do Zusu zapytania o jednostkę chorobową. Kłamie przez telefon że to uczyniła. Tak traktować osoby Niepełnosprawne nie do przyjęcia. Panie w Kadrach nie kompetentne raz jedna mówi że mam urlopu NS drugi dzień dzwonie nie MSM urlopu jestem na zwolnieniu lekarskim. Nie mam siły czeka mnie chemia. Sprawę oddaję w ręce Radcy prawnego.

Weronika
@Jurek

Przykro mi, że masz takie nieprzyjemne doświadczenia z pracą w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. Czy udało się jakoś rozwiązać tę kwestię? Jeśli tak, to daj proszę znać, powodzenia.

krakus
@Jurek

Jeżeli jesteś zatrudniony na umowę o pracę na pełny etat a masz przepracowane np 144 godziny do etatu brakuje ci 24 godziny to reszta pokrywasz z urlopu i to jest normalne a co do urlopu jak jest was 5 osób na obiekcie to wystarczy zamienić się z kimś służbami powiadamiając kierownika obiektu i masz czasami nawet 2 tygodnie wolnego to czego ty nie rozumiesz i robisz (usunięte przez administratora) burzę.

inwalida
@krakus

Z przedstawionej przez Państwa sytuacji wynika, że niedopracowanie godzin ma związek ze specyfiką miejsca, w jakim praca była świadczona. Zatem skutek takiego niedopracowania w pełni obciąża pracodawcę. Pracownicy nie przyczynili się bowiem do tego, lecz realizowali pracę zgodnie z harmonogramem lub specyfiką zleconego do realizacji zadani

inwalida
@inwalida

PODSTAWA PRAWNA: art. 81, art. 94 pkt 2, art. 128, art. 129 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (j.t. Dz.U. z 2014 r. poz. 1502; ost. zm. Dz.U. z 2015 r. poz. 1268).

Witam jakie dofinansowania można otrzymać jako zakład pracy chronionej Czy dofinansujecie wczasy dla pracownika

@Nowy

Witam ,informuję, iż finansujemy koszty leków oraz dojazdów do pracy. pozdrawiamy, P.U.SED-HUT S.A.

xxx
@Nowy

dofinansowanie do lekow po trzech miesiacach pracy, dofinansowanie dojazdów po pół roku pracy, co miesięczne dofinansowanie ekwiwalent za pranie 5zl20gr brutto ;-)

pracownica
@Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Fajnie że dofinansowujecie dojazdy ,ja nie mam dofinansowania.Do kogo mam sie zgłosić?

Rodzio

Witam chciałbym zapytać czy ochrona ruszy od Stycznia Fontanna Multimedialna w Rzeszów?

Kermit

Pracuje już prawie 3lata w firmie sed hut ochrona jak pracowałem pod dowództwem świętej pamięci szefa ochrony pana Leszka Włodarczyka to miałem bardzo dobre placówki czysciutko spokój cisza a od kad zabrakło najlepszego szefa ochrony pana Leszka Włodarczyka to trafiłem do innego kierownika ochrony to trafiłem na budowy (usunięte przez administratora) kila mogiła brak środków czystości grafiki zmieniane parę razy w ciągu miesiąca ze strony kierownika ochrony brak zainteresowania obiektem i ludźmi a kontrolnych by tylko nasylali z alkomatami i obciążali karami a jak się poprosi o przeniesienie na inny obiekt to kończy się tylko na obiecankach że przeniosą a nic nie robią a jak ktoś nie przyjdzie lub zapije palę to jest sto telefonów na minutę tylko żeby przyjść do pracy nawet nie można iść z dzieckiem do lekarza a nic zrobić bo nie wiadomo w kiedy będzie telefon od wartowni

Kermit

Witam jeżeli chodzi o firme sed hut z Ujastek nowa huta jak się prosimy o środki czystości na obiektach budowlanych do kierownictwa to jak grochem o ścianę grafiki parokrotnie zmieniane w miesiącu szefostwo wogole brak zainteresowania obiektem byle by była sztuka a jeżeli ktoś zawali nie przyjdzie lub zapije palę to telefonów sto na minutę traktują nas jak przedmioty jak żył świętej pamięci szef ochrony Leszek Włodarczyk to wszystko było dobrze i to był człowiek do rany przyłóż

@Kermit

O jaki obiekt chodzi na którym nie ma środków czystości? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Krzysztof

Witam.Chciałbym się zapytac panstwa czy przyjmujecie osoby ze stopniem lekkim?Pozdrawiam.

Rafał.

U nas nic załatwić p. (usunięte przez administratora)nie potrafi. Nic zrobić się nie da, dlatego pracujemy w fatalnych warunkach i ciągle nam ludzi brakuje. Omijać tę firmę szerokim łukiem.

@Rafał.

Myślę że nie jest tak zle skoro jeszcze pracujesz.A firma nie jest może najlepsza ale na czas dają wynagrodzenie i mają kompetentnych ludzi do obsługi koordynatorskiej.Nikt Cię nie trzyma na siłe jeśli jest tak zle to się zwolnij ,zrobisz przysługę tylko firmię i nie bedziesz wypisywał bzdur

Psiara
@Rafał.

Ciekawe kto jest twoja koordynatorka ja mam pania Kasie i jest ok

Uczuciowa
@lala

Ja moge powiedziec wiecej brak kontaktu po godz 15 tez jest problem jak sie pracuje to ok a jak chcesz wolne to juz jestes najgorszy

Uczuciowa

Szkoda gadac brak kontaktu z kooedynatorka po 15 najlepiej jka czlowiek (usunięte przez administratora) a jak chce odpocząć to juz zle

Jan

Czytam czasami te opinie i muszę powiedzieć że zgadzam się z osobami które piszą że Pani Kasia to złota osoba.Jestem pod skrzydłami Pani Kasi od dwóch miesięcy i już mogę powiedzieć z całym przekonaniem że jest to złoty człowiek ,przede wszystkim traktuje wszystkich na równi nie ma u Niej lepszych i gorszych.Kontrahent wreszcie zaczoł traktować nas jak ludzi po rozmowie z Panią Kasią.Idzie wyczuć zaangażowanie oraz profesjonalizm w tym co robi jako Koordynator.Panie Prezesie gratuluję takich ludzi jak Pani Kasia, Szanujmy sobie naszą Panią Kasię by nas nie zostawiła bo to Ona nakręca całą pracę.Przewspaniały człowiek

MILKA

Pracuje w tej firmie cztery lata i nie wiem jak jest na innych oddzialach ale praca w Bielsku pod skrzydlami P Kasi to praca ktorej kazdy pracownik by sobie zyczyl. Ta koordynatorka zawsze znajdzie czas na rozmowe i rozwiazanie problemu dotyczacego obiektu ,zawsze jest pomocna i w kazdej sytuacji mozna na Nia liczyc. Od kiedy P Kasia jest z nami firma sie rozwija a pracownicy sa zadowoleni,wiec szanujmy nasza koordynator zeby byla z nami jak najdluzej,

lala

Hela,pracujemy u jednej Koordynatorki co prawda nie znam Ciebie ale zgadzam się z tym co piszesz .My(usunięte przez administratora)mamy od niedawna przyszła posprzątać zamieszanie za (usunięte przez administratora)ale jak narazie załatwiła z (usunięte przez administratora)takie rzeczy o których nawet nie śniliśmy( zwrot za leki,dojazdy do pracy,dostaniemy pieniądze za dodatkowe sprzątanie)(usunięte przez administratora)nieszło się o nic doprosić,wiecznie nie odbierał telefonu a na obiekt przyjechał bardzo żadko ściemniał nas na każdym kroku.Z ciekawości po pierwszej wizycie Pani (usunięte przez administratora)zadzwoniliśmy na inne obiekty które rzekomo obsługuje,ludzie tam pracujący są zachwyceni że mają taką opiekunkę ,babka konkretna ,ponoć nie ma z Nią problemy nawet gdy się do Niej w nocy zadzwoni,potrafi przyjechać na obiekt w nocy tak jak wczoraj (1 w nocy)i nie ma dla Niej to żadnego problemu a tak na marginesie czy Ona wogóle śpi?My sobie jak narazie chwalimy współprace z Nią i z tego co słyszę to nawet dyrekcja obiektów w Zabrzu które ma pod sobą Pani (usunięte przez administratora)jest zachwycona ze zmian jakie wprowadziła.Super babka -Prezesie Pani Kasia to chyba jakimś dyrektorem powinna zostać-konkretny człowiek na konkretnym miejscu.

TOSZ
@lala

LALA ....to co piszesz czyli zwrot za dojazdy, zwrot za lekarstwa to nie zasługa Pani koordynator Ktarzyny tylko jawne prawne dotacje PEFRON dla osoby niepełnosprawnej zgodne z zarządzeniem Ministra,,,,,,,,,no mogłaś tego nie wiedzieć więc Pani Koordynator Cię uświadomił i na tym jej zasługa się kończy, ze swojej kieszeni czy kieszni firmy ona tego nie daje. Podobą mi sie jeszcze słowa w Twojej wypowiedzi mianowicie "od NIEDAWNA przyszła"......"jak NA RAZIE załatwiła,,,," więc przzy dłuzszej współracy utwierdzisz się czy to prawda...... Moja opinia co do Pani Koordynator Katarzyny jest bliższa wypowiedzi Andrzeja.....

@TOSZ

Widać że coś z Tobą nie tak pewnie jakiś roszczeniowy chłop z Ciebie ,obowiązkiem (usunięte przez administratora)jest nas uświadamiać i Ona to robi jak najlepiej potrafi,za mało masz o Niej informacji albo zalazłeś Jej za skórę a z tego co mówiła to ma takich dwóch gigusiów na Woli i pewnie jesteś jednym z Nich ,niestety to nie hotele pięcio gwiazdkowe i nie wczasy ani koncert życzeń tylko praca w ochronie w której nie ma kokosów ani luksusów znając (usunięte przez administratora) to napewno zostałeś zapoznany z warunkami pracy i płacy więc jeśli było coś nie tak to trzeba było się nie zgadzać.w ochronie pracuję od 11 lat i wiem że są różne warunki pracy czasami trzeba było siedzieć przy świeczce bez ogrzewania w budzie a z tego co wiem to mamy tylko taki jeden obiekt gdzieś koło kalwarii .Myślę że powinieneś zadzwonić sobie do tych obiektów które obsługuje (usunięte przez administratora)i spróbować się dowiedzieć jak tam funkcjonuje jej sposób pracy a nie krytykować.Powiem Ci tak po przyjacielsku nie czepiaj się tej babki bo Ona ma więcej sprzymierzeńców niż wrogów a tak na marginiesie przyszło mi do głowy że może babka Ci się spodobała,zresztą jest bardzo atrakcyjna tak twierdzi cała nasza męska obsada zresztą Pan dyrektor też tak twierdzi i pewnie odrzuciła Twoje zaloty a teraz próbujesz jej się odgryść.

Tosz
@lala

czy niejaka lala to nie sama pani koordynator?? czy to próba wybielania się?? dziwne że jesteś tak dobrze poinformowana co dzieje się na innych obiektach, znasz warunki pracy, znasz pracowników itp Wiesz co lala na pierwszym miejscu jestem człowiekiem , Nie potrzebuje luxusów bo sam ich nie posiadam ale minimum podstawowych warunków pracy bo jest rok 2019. Siedenienie przy świecach beż wody czy ogrzewania ...o czym ty piszesz?? ludzie w więzieniu mają lepse warunki a myludzmi z niepelnosprawnościami zdrowotnymi czyli gorsi od przestępców??? Koncówka twojej wypowiedzi jest wręcz zabawna :-) no cóż jaki poziom pracy tacy pracownicy

@lala

Ale Ty jesteś głupia! Do nas w nocy do każdego chłopa przyjeżdżał, który chciał. A to że ktoś pracuje w budzie przy świeczce świadczy, że jest głupim jaskiniowcem.

zadowolony
@lala

Bardzo lubie tutaj zaglądać i czytać opinie. Twoje wypowiedzi lala bardzo mnie zaintrygowały że nie mogłem się powstrzymać i odpowiezieć. Napisałaś że od niedawna macie nową koordynator to jak na szeregowego pacownika masz sporo informacji o przełożonej i obsługiwanych przez nią obiektach, Takie rozgadywanie świadczy o braku profesjonalizmu. Jestem zadowolony z pracy w firmie, bo pracuje w miejscu gdzie jest prąd, woda ciepła-zimna, ogrzewania(i inne drobne udogodnienia) a zarabiam tyle samo co pracownik ktory tego nie ma zapewnionego w pracy. Cż to sprawiedliwe?? Może Ty masz niskie wymagania i życiowe potreby ale nie wsyscy są jak Ty. PEFRON dopłaca do niepełnosprawnego pracownika po to by mu pomóc w aktywizacji zawodowej oraz by dostosować stanowisko pracy do niepełnosprawności i osoby mają prawo tego żądac, a dlaczego ty to podważasz? Rozumie osoby co dobrze się wypowiadają i są zadowolone tak jak ja i osoby ktore nie są zadowolone, A to co piszesz na końcu o jakiś "zalotach" to jest prymitywne, obrażasz i Panią koordynator i osobe której to zarzucasz

@Tosz

No niestety za głupia jestem na stanowisko koordynatora,na to stanowisko trzeba mieć wykształcenie a ja go nie mam .A w sed hudzie zadzwoń na wartownie a jak umiesz słuchać to napewno obiło Ci się jakie Pani Katarzyna ma obiekty więc co za problem dla takiego nieuka jak jak siąść na internet i znaleść namiar np na szpital wojewódzki w Bielsku białej.Myślę że Pani Kasia nawet nie czyta takich rzeczy co tu wypisujemy bo by się załamała że ma takich idiotów na obiektach jak niektórzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.