Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

RA

Może tak i kiedyś było, ale od ponad roku jest wręcz odwrotnie. Kiedy ja przyszedłem do pracy na szpital, to ludzie stamtąd rzeczywiście uciekali. Teraz jest wręcz przeciwnie, ludzie chcą pracować na szpitalu wojewódzkim, gdyż na tej placówce czują się dobrze.

Józek

Plusy - wypłata na czas a często nawet 1 dzień wcześniej, muszę przyznać jeszcze nigdy się nie spóźnili - dofinansowania, tzn zwroty za leki, rehabilitację ale wg własnych kalkulatorów Minusy - grafiki robione na ostatnią chwilę tzn ostatniego dnia miesiąca a często nawet dopiero na początku miesiąca. Praktycznie żyjesz z telefonem w ręku bo nigdy nie wiadomo czy nie zadzwonią o 6 rano żeby na 7 przyjść do pracy. Zmiennicy często nie przychodzą bo albo nie wiedzą że mają przyjść(usunięte przez administratora) - nie możesz zaplanować żadnej wizyty u lekarza czy innego wolnego za względu na brak grafików - z urlopami trzeba cały czas się prosić i wciąż się słyszy "proszę przypomnieć później" a gdy nadchodzi "później" to niestety kierownik nie ma dla ciebie zastępstwa, więc nic z urlopu. Przez 2 miesiące obiecanki a potem urlop trzeba odwołać Reszta tak jak we wszystkich firmach ochroniarskich, mundurki, ręczniki, mydła A i jeszcze tyle dobrego że możesz sobie w pracy wypić, dużo ludzi przychodzi do pracy "pod wpływem" nie ma z tym żadnych problemów, najwyżej poproszą żeby się to więcej nie powtórzyło.

@Józek

Jeśli to co piszesz jest prawdą, to wpisz sobie to do osobistej historii. Od pewnego czasu są to rzeczy z pogranicza baśni. Nowy dowódca obiektów Józef B. wprowadził rygor i dyscyplinę, o czy przekonali się ci, którzy częściej zaglądali do kieliszka, niż w monitory!. Pozdrawiam.

RA

Lubię atmosferę w Sed-Hut S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe za: Solidna firma płacąca na czas. Możliwości rozwoju pracy w ochronie : kursy, szkolenia doskonalące, awanse...itp. Bardzo dobre zarządzanie koordynatorskie, świetne dowództwo, sympatyczna atmosfera, trafnie dobrani ochroniarze na poszczególnych posterunkach - BRAVO!

Doro

Normalna robota. Umowa o prace jest i na tym mi zalezalo. Nie czuje sie tu zle. Pozdrawiam

mendzik

o niebo lepiej niz w wczesniejszjej firmie. sa dofinansowania na leki. pierwszej mlodosci nie jestem a pracuje a i moge liczyc na wsparcie koordyntora. dziekuje

zerki

No mój drogi z tego co opowiadasz na szpitalu to sobie chwalicie z (usunięte przez administratora)pracę w Bielsku,czyż nie?Teraz prezes Wam nie przeszkadza

Nie taki on wspaniały szef wszystkich szefów , za dużo opowiada o problemach firmy na lewo i prawo nie zdając sobie sprawy komu to mówi . Lecz dalej smarujcie jak najwięcej wazeliny na jego temat może trafi na ołtarze jako św. koordynator .

tomo

witam! firma sed-hut jest godna polecenia jako pracodawcy, jeżeli sie się dostanie pod skrzydła(usunięte przez administratora), SUPER Koordynator,dba o pracowników, wszystko potrafi załatwić jeżeli chodzi o dobro pracownika.

Malgorzata

Podjelam prace w tej firmie jako ochrona jestem pelna uznania dla tej firmy .Firma jest w porzadku a koordynator (usunięte przez administratora) jest bardzo kompenentna osoba na tym stanowisku dba o dobre imie firmy i pracownikow szacunek dla tego pana nigdy nie pracowalam z rownie wspanialym czlowiekiem .Pozdrawiam cala firme i zycze samych sukcesów zawodowych.

wolf
@Malgorzata

kim jesteś że piszesz takie bzdury ??!!

Psiara

Witam co się takiego stało że Pan narzeka ja pracuję w tej firmie ponad rok i jak na razie jest ok

Staszek

Nie ma firmy idealnej, w tej jest jeszcze znośnie. Wypłata zawsze na czas, często już 9-go. Mundurek dostajesz bez problemu, wystarczy przyjść do magazynu, jak nie ma rozmiaru to zamówią. Ręczniki i mydło też jest. Pracują tylko ludzie z umiarkowanym i znacznym stopniem, tych z lekkim pozwalniali. Są dofinansowania z PEFRONU na leki itp. Grafiki odwieczny problem (usunięte przez administratora) zawsze spóźnione i zmieniane x razy w miesiącu. Jak się ktoś rozchoruje czy nawali o zastępstwie można zapomnieć. Często ludzie siedzą po 2 zmiany bo nie ma ich kto zmienić. O urlop trzeba się prosić, zawsze problem a potem wciskają go kiedy nie chcesz. Ogólnie facet jest niezorganizowany i sobie nie radzi ciężko się z nim dogadać, dużo obiecuje jak coś potrzebuje i na obietnicach się kończy. Prezes dobrze wie o wszystkim ale nic z tym nie robi, najwyraźniej ma to gdzieś.

Weronika

@Psiara, czy mogłabyś podzielić się szerszym zakresem informacji co do pracy w tej firmie? Jak sama mówisz pracujesz już tam rok, więc z pewnością mogłabyś napisać coś więcej o atmosferze jaka tam panuje i o ogólnych warunkach w pracy. Komu poleciłabyś pracę w tej firmie?

marian

firma jest ok tylko ma slaby marketing

firma jest ok tylko ma slaby markietyng

Weronika

@Anonim 2 od Twojego wpisu minęły już 2 tygodnie. Czy w tym czasie udało Ci się wyjaśnić niejasności jeśli chodzi o wynagrodzenie i otrzymać wspomniany pasek? Czy oprócz tych wspominanych przez Ciebie kwestii, reszta warunków zatrudnienia zgadzała się z wcześniejszymi ustaleniami?

Weronika

@Andrzej to ważna informacja, że można liczyć na transport do pracy, który jest organizowany przez firmę. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Osoby z jakich miejscowości mogą liczyć na dowóz?

marek

czy w sed-hut przyjmuja z lekka grupa niepelnosprawnosci.

Weronika

@ciekawskichętnie dowiemy się więcej o Twoich wrażeniach na temat pracy w firmie. Z tego co widzę na wątku to pojawiają się zarówno pozytywne jaki i negatywne wpisy. Pewnie bardzo dużo zależy od rodzaju wykonywanej pracy, stanowiska oraz indywidualnych preferencji. Warto też wyrobić swoje zdanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

dr.know

Firma jak każda inna,są plusy i minusy płaca adekwatna do wykonywanych czynnosci czyli fakt faktem siedzenia i bardzo mnie wkurza jak tu wielu narzeka i pyta o przywileje bo maja grupe i im się to należy,boże ludzie sam mam grupe 2 i nigdy nie prosiłem by ktos mi dal za dojazd do pracy czy za cos innego,to ze jestesmy chorzy nie świadczy o tym że mamy dostawac zwrot za przyslowiowe pierdniecie w pracy,jestesmy dorolsli wiec sie tak zachowujmy a nie żerujmy bo nam sie wszystko NALEŻY godnosci troche! A co do samej firmy to wyplata na czas co do godzin trzeba sobie samemu liczyc takie Polskie realia ze pracodawca tych co nie pilnuja wycycka i tak jest wszędzie,z urlopami nie ma problemu ani z wolnym na rzadanie tylko trzeba umiecumiec rozmawiac i wiedziec ze predzej zmiescisz sie z wielkim tylkiem niz pyskiem tyle w temacie

@dr.know

Masz rację myślisz realistycznie ,a nie jak ten Ben jakiś tam.

Firma Solidna

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.