Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

D

Bo to jest praca dla (usunięte przez administratora) jedni rozumia drudzy nie ze zaklad pracy ich (usunięte przez administratora) robi co chce nawet z perfonem nadliczbowymi i urlopami to poprostu ginie jak się ludziska nie ocenicie to będą was wałować caly czas a wy na tym bedziecie cierpieć

X

Witam, ten sam problem. Jakoś pracodawca milczy i nie wypowiada się na forum. Rzeczywiście, mają nas za idiotów, najważniejsze ściągnąć kasę z PFRON u, warunki pracy, traktowanie pracowników, skandaliczne. Zakład pracy chronionej, jakaś farsa.

@X

Jak ci nie pasuje to idź się bawić zabawkami do innej piaskownicy a ta opuść zmień prace

Zakochana

Pan M. F. to wspaniały i czuły człowiek ! Jest przyjazny czuły ciepły i pogodny ! Załatwi wszystkie bolące sprawy ! Gdy dzwonię do niego w nocy do domu zawsze odbierze i pociesz a nawet przyjedzie i utuli ! To człowiek najlepszy na świecie ! to mój najlepszy kierownik i dowódca ! Gdyby nie ten człowiek to moje życie nie miałoby sensu i kolorów ! Zostawcie Pana M.F. w spokoju ! To człowiek do rany przyłóż ! Takich już nie ma ! Kocham ! Was !

@Zakochana

Boisz się go ze tak piszesz czule o nim a to człowiek nie na poziomie nastraszył cie

G

nastraszyl cie ze ze stracisz prace i musisz pisac o nim tak czule takie brednie to sobie wmawiaj ale nie mi jak my dzwonili to nas opierdalał i sie brzydko zachowywał nie na poziomie zero tolerancji lepiej sobie kase przeluc i urlop czy cie nie oszukali bo duzo osob odeszło zostało (usunięte przez administratora)

@Zakochana

odbiera telefony chyba snisz czasami smsa napisze a dodzwonić się do niego jest ciężko niepisz tak czule bo sie będą z ciebie śmiać i z kierownika ze go kochasz i macie romans ten człowiek niejest na poziomie zaduzo osob sie o tym przekonało i ta firma co kantuje ludzi na urlopach perfumie i na godzinach przemysl co piszesz

G

Ty jestes niedorozwój spoleczny i vie nie obrażam a będą się z was smiali wszyscy caly sedhut

g
@Zakochana

a ile dostałeś kasy moze ty jestes wybrańcem sedhutu bo kablujesz

@Zakochana

szkoła specjalna sie klania a nie ochrona moze jesze WTZ

XYZ
@Zakochana

To już chyba sam zainteresowany wypowiedział się na swój temat, stąd to idealne postrzeganie swojej osoby, zaburzenia narcystyczne zniekształcają rzeczywisty obraz siebie. Przykre i niebezpieczne.

Ptyś
@Zakochana

Twój problem to brak sensu i kolorów w życiu w tej sytuacji potrzeby jest odpowiedni lekarz specjalista on pomaga takim jak ty. Zresztą, widać że to okres letniej kanikuły, odezwała się kolejna amatorka lodów, jakie smaki preferujesz? Uważaj, bo lody jedzone w nadmiarze mogą cię doprowadzić do problemów gastrycznych i otyłości.

Pracownik 2

Pracodawca zatrudniając osobę niepełnosprawną a szczególnie z grupą specjalną ma obowiązek dostosować stanowisko pracy do jego możliwości i stanu zdrowia ! Byłem w PFRON Katowice i taką otrzymałem odpowiedź ! Jeśli tego nie robią powiedzieli aby pisać i opisywać co i jak ! Po kontroli która wykaże że są nieprawidłowości cofną im Status Zakładu Pracy Chronionej ! Osobiście już to zrobiłem ! Róbcie to również bo ten SED HUT nie zasługuje na takie przywileje bo ciągnie kasę od Państwa i robią nas w WAŁA ! Piszcie i róbcie coś ! To ich zamkną !

@Pracownik 2

Wara od sed hut bo nie kantuja ani na kasie ani na urlopie

X
@Pracownica

Cóż za zmiana stylu i formy wypowiedzi, agresja i (usunięte przez administratora) zawsze pojawia się w momencie gdy zaczyna brakować argumentów. Za ile się sprzedajesz?! Nie warto szanuj się.

Czy ta firma to jawa czy sen !? Czy to Zakład Pracy Chronionej, czy fakt albo mit ! ? Czy to w ogóle jest coś warte bo wiem że robią nas kurna w wała i tylko trzepią kasę z PFRONU ! Ludziska obudźcie się i chodźcie coś zrobić wspólnie bo jeden zginie !

Ja pracuję prawie 5 lat i nie narzekam

Prawda

napisałem prawdę i dostałem umowę na 2 miesiące ! D.B Mikołów

Neutralny

Drogie Krzeczki, przestańcie się już okładać z tą bandą mocno zaburzonych ludzi, proszę się uspokoić i zgłosić sprawę do PiP u, zgromadzić dowody, poszukać świadków PIP Kraków plac. Szczepański 5 tel. 12 424 04 50 lub ewentualnie do Centrum Poradnictwa PiP, porady są udzielane telefonicznie od poniedziałku do piątku 9-15 tel. 801002006 dla telefonów stacjonarnych i 459 599 000 dla telefonów komórkowych. Należy się uzbroić w cierpliwość z powodu licznych telefonów i obciążenia linii telefonicznych. Tam wejdziecie w kontakt z prawnikami, specjalistami z zakresu prawa pracy, którzy Was dalej poprowadzą. Ukłony dla małżonki i powodzenia. Skargi na forum nic nie dadzą, wszyscy się świetnie orientują w sytuacji.

Za co macie te nowe samochody za nasze nadgodziny za nasze pieniądze z pefronu za osoby niepełnosprawne jak tak traktujecie pracowników to się dziwicie że macie duża rotację ludzi

U

niepodpisuj się jan pawel 2 bo to grzech

U

cala sprawa zajmie się teraz perfon skarboeka i sad pracy skończyły się żarty firma zamiast być za ludzmi nie była wikiwala nas na kase i to duza sprawa nie odbije się echem to wszystko wina szefa ochrony bo tak poniza i zastrasza osoby ale to sie w koncu skonczy i odda to ludziom co ich jest bo ludzie wiedza(usunięte przez administratora)

Jest kolo mnie taki pan xpolicji i sprawdza wasze SMS na portalu z czego piszecie jak was znajda będzie mieli duży klopot

G

Marcin szuka sojusznikow na Śląsku bo wie ze w krakowie niema szans ze ludzie jak go dorwał to sie z nim policzą

w

a ty uciekniesz z pracy jak ci się zjawia kibice cracovi ciekawe czy będziesz tski mądry mądry to jestes ale w gębie ale na solo dawno już bys dostal i co zatkało cie

Marcin frytek specjalnie szuka osob i sojuszników takich galganow co sie nie znają nic nieznaja się na polszyznie i ochnie ale w końcu mu się odechce bo kanty oszustwa firmy wyjdą na jaw do wszystkich ludzi co robią w sedhucie niedajcie się oszukać zaduzo w tej firmie jest kantor czy to krakow czy slask juz tej firmy maja dość

Zakochana
@6789

Krzeczek ty już skończ wymyślać te pseudonimy bo my wszyscy wiemy że to ty de...ilu ! I weź się za robotę bo z tego twojego 02-P zrobi ci się 0876-P a to już jest nieodwracalne ! Jesteś de...l !

F

Dobra rada przeliczeniu sobie Urlop i godziny moze ciebie tez oszukali na kase ciekawe co byś zrobił

Gh

Kreci osobami i dodatku fałszywie kaze przynosić wnioski od lekarza po co po to żeby były guzik warte a ludzie zeby byli bez kasy duzo osob juz tak przynosiło wnioski od lekarza i dostali wolne bo pan frytek niezaplacil im za to istny kant

Pracuje na poważnym urzędzie na śląsku. Ciągły kontakt z frustratami i czubkami. Zero zainteresowania przez kierownika ! Grafik przesyłany mailem albo na telefon ! Zero zainteresowania pracownikami ! Wszyscy mają grupy a praca nic nie ma się do Pracy Chronionej ! Prawie zero odpoczynku a praca wymagająca. Ludzie nastawieni do siebie na granicy niechęci a wrogości ! Rzygać się chce a nie pracować ! Uważam że te wpisy nic nie pomogą bo wszyscy od góry do dołu dobrze wiedzą co jest i jak jest ! Mają to w zadzie bo każdy patrzy swojego ! I takie mydlenie oczu nic nie daje !

T

cos daje ta firma i tak długo nie pozyje czym wiecej wpisów to się ludzie przekonają o tej firmie taka prawda

Ja pracuję u Pana Piotr.P jest wszystko bardzo dobrze,zrobił zmiany na obiekcie, usunął osoby które robiły tylko zamęt i nie chciało im się robić teraz jest spokój dobrze się pracuje interesuje się obiektem czy wszystko mamy

@Marek

Pan Piotr Piszczek jest ok w porównaniu do frytka to frytek tam już nie powinien robic i zostać tylko jeden szef ochrony

E

Daje sprawe do sondu Pracy i skarbuwki jak mi kasy nie odaci ja wiem ile bylo urlopu i kradniecie nad godziny tez mi się nie sprawdzały bo co zaslam do biura do niego zanosiłam mu karty godzin to mu ginely z naszymi godzinami tak nie moze być ja taka gupik nie jestem ze Marcin kradnie wiem za dużo ja przyszlam pracować do tej firmy anie zeby mnie okradanoano z pefronu tez ginely pieniondze bo pisałam na pięćset złotych a dostałam dostałam dwieście jak nie odzyskam z z kazkiem tych pieniędzy ja nie zartuje sprawa juz poszla nik nas nie będzie obrazal iniech Marcin nie straszy ine osoby bo to jest karalne igrozi poragraf a oszukać się niedam wam tylko zależy na grupie a nie szanujecie wogule Ludzi czekam na odzyskanie kasy sprawa juz poszla niedam sie oszukać zlodziejowi

E

Oddam sprawę do ska

W

Ja go rozlicze za to że chcial moja zone poderwac snuł insynulacje jest osoba konfliktową pisze brednie i niestworzone rzeczy natym ucierpiała moja xona i ja przez niego stracil bym rente żyłem biednie musialem odsawac kase a zona była stratna na urlopie panie prezesie niech się Pan w końcu obudzi i ocenie takiego szefa trzeba zwolnić a nie trzymać w sedhucie innym wypadku przyjdzie inspekcja pracy i was rozliczy i takich szefow ochrony

W
@W

Panie Krzeczku wez sie do roboty i przestan juz drzec (usunięte przez administratora)bo tylko to potrafisz... gdzie ten PIP co od tygodni straszysz? Tylko w gebie jesteś mocny. Zyjesz w biedzie bo oboje z krzeczkowa długów sobie narobiliscie tu nie ma winy firmy a tym bardziej koordynatora. Firma zatrudnia kilka set osób a tylko krzeczki maja problemy

@W

ładnie tak kantorach oszukiwac ludzi ludzie widza co sie dzieje u was M.F obiecuje cuda przykład jedna osoba co obiecywał i kase i ta osoba nic nie dostsla a moja zona zostala wyrolowana z urlopu obrażanie drugiej osoby i pisanie gupot straszenie to chyba tak wy potraficie nikt inny widać was ochrona nic nie nauczyła tylko (usunięte przez administratora) a ja się z was śmieje bo piszecie bzdety i n8emacie rowno pod sufitem

@W

tylko te kilkanaście osób juz was (usunięte przez administratora) bo widza co robicie a ludzie zavurlop nie chcą robic i odchodza dobrzy jesteście w gębie

Praca
@W

Pracuje w tej firmie ponad 4 lata, owszem pieniądze mogłyby być większe. Wcześniej byłem pod p. A.G - ten pan traktowal ludzi jakby byli w wojsku. Pan (usunięte przez administratora)jest dużo lepszy nigdy problemow z nim nie miałem, kiedy potrzeba wolne zawsze daje,kiedy brakuje cos na placowce robi wszystko zebysmy wszystko mieli. Najwiecej krzyczą ci ktorzy nic nie robili, Pan Krzeczek był za mnie na obiekcie jak miałem urlop- zero obchodów, balagan po sobie zostawiony, wieczne wiszenie na telefonie. Panie Krzeczek praca nie polega na tym ze bierze sie każda służbę (łata dziury) tylko sie pracuje bo reprezentuje Pan firmę a nie siebie. A na każde pytanie pracownikow obiektu dlaczego Pan nie pilnuje zawsze pan odpowiadal ze to nie pana obiekt pan jest tu na zastępstwo Przestań Pan już płakać i się zalic bo dorosly chłop jedzie do firmy i rozmawia jesli ma prawdziwe argumenty a nie jeczy i steka jak dziecko przez neta.

Y
@Praca

tylko ja jakos tak nie mówiłem to jest wymysl na obchody chodziłem i brałem kazdy obiet za A.G bylo inaczej lepiej niż za pana frytka bo pan frytek (usunięte przez administratora) ludzi muwi o premi ale jej niema straszy smsami i uzywa mobingu wśród pracowników a ty mu (usunięte przez administratora) nie liz bo wiem co zrobił wystarczy mi to a sprawa znalazła się dalej ja przez pana frytka stracil bym rente i co odda mi teraz tak duza kwotę nic nie pomógł

Y
@Praca

A z toba robilem miałem taka panią co przynosiła sobie wyro i taki pan co u A.G poszedl na L4 wymyślił sobie operacje a potem robil u Pana frytka na osiedlu i tam dupe zmoczył bo die nie sprawdził a po jakimś czasie pan frytek ten obiekt stracil

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.