Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Fghhgh

Biorą sobie prawników z karabeli a dokładnie pań grabarz i każda sprawę wygrywają z chorymi ludźmi bo taka osoba się nie odezwie w sądzie ta firma dawno nie powinna istnieć bo ich kantach i tolerowaniu tak ludzi

Fghhgh

Firma kant nawet nie potrafią się przyznać do błędu i wypłaceniu składek społecznych i rmerytanych to właśnie robiła karabells państwo prezesa tak robili żeby nie płacić ludziom kasy i nie oddawać do tego dochodzą urlopy na których firma sedhut kancelarii oszukiwała ludzi moja żona była temu przykładem jak ja zwolnili dostała 873zl presji beż urlopu i co gupio wam prezesowi i innym że ludzi oszukujecie przyjmują specjalnie takie osoby żeby się nie odzywali żeby nic nie musieli a oni robią swoje same szwidle w tej chorej firmie sedhut się dzieją i nadal twaja odradzam ludziom ta firmę ponieważ nic nie dają zlikwidowali socjal a jak chcesz chcecie więcej to wszystko pisze w sedhucie

Jaaa

Koszmar. Firma jak firma ale skąd o I biorą tych ludzi!

Pracownica sed hut

Bardzo dziękuję pani Kasi za to że jest i za to że tyle pomaga mam nadzieję że będzie na zawsze z nami bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrówka i cierpliwości

glinka

Czy wiecie co ze Skowronkiem? Czyżby Prezes przejrzał na oczy i w końcu zrobił porządek z " koordynatorem"? Ponoć Jego rewir obieła jakaś babka wiecie kto to i o co w tym chodzi?

@glinka

Tak do końca roku obiekty przejęła Nowa Pani koordynator

@glinka

Ta babka jak to Pan napisał jest o 100 razy lepsza. Szanuje ludzi. Chodź jej dobrze nie znam to bardzo ładnie z jej oczu patrzy i bardzo bym chciała dalej być pod nią tylko niewiem jak to zrobić pozdrowienia

@Pracownica

Trzeba do tej Pani zadzwonić i ja z tą Panią współpracowałam i było wszystko ok

Pracownik sed hut
@Pracownica

Pani Kasia jest bardzo miła i spokojna osoba chociaż nie krzyczy po pracownikach i życzę jej wszystkiego najlepszego

Pracownik sed hut
@Pracownica

Tak ma pani rację jest bardzo miła osoba zawsze jest usmiechnieta i zapyta czy mogę iść do pracy w danym dniu a nie co nie którzy z krzykiem że masz iść i tyle pozdrawiam panią kasie i życzę jej dużo zdrówka pozdrawiam

Nina

P.ago jak mało Pani wie zapraszam do Zabrza i przyjrzenie się pracy Skowronka to facet nie kompetentny i nie powinien być na tym stanowisku dzięki niemu Kraków traci setki zł bo nikt o zdrowych zmysłach nie pozwoli sobie aby taki glut pamiętał człowiekiem i każdy żegna się z nim a od teraz każdy patrzy mu na ręce i z tego co wiem to preform i pop są powiadomnieni o jego metodach pracy skoro góra się nie interesuje to kto inny się tym zajmie i wreszcie skończy się wyzysk i darmowy pracownik .

Nieznany
@Nina

Witam .szukam osoby zytelnej co pracuje firmie nadal. Bo chcem się dowiedzieć. Wiencej. Bo. Mam propozycję. Pracować firmie. .proszę pilny kontak

@Nieznany

Witam, w sprawie pracy prosimy o wysłanie CV na adres email: sekretatiat@sed-hut.pl

pusia

(usunięte przez administratora) i prostactwo szczególnie ze strony t pluty. ustawia swoich znajomych , tak jak wieśniara skotniczna, która pracuje w ośrrodku kultury w hicie w ochronie. ona na na noce nie pracuje, inni za ni ą muszą chodzić, latem pracuje po godzinie czasu, a bierze taką pensję, jak ci co pracują 12 godzini .

pusia

układy, (usunięte przez administratora) i prostactwo, szczególmie ze strony kierownika pluty. na obiekcie w osrodku kultury pracownicy pracują po nocach za wieśniarę skotniczną w nocy, ona latem pracuje po godzinie czasu, a dostaje pensję taką jak inni, bo ma układy z plutą.

Spidi gonzales

Do firmy Sedchud I do Pana (usunięte przez administratora) dziękuję Panu za to że Pan mi stargal umowę zlecenie pod Stołem jes pań szefem wszystkich szefów ale to chamskie zachowanie doz że ta Firma mi nie zapłaciła połowę wypłaty ukradła mi urlop przychodziłam dzień po dniu do pracy Nie ro zumiem że ta firma okrada osoby Niepełno sprawne i przyjmuje pijakuw I kablarzyy czego nie Lubię ta firma dla mnie nie powinna istnieć na Rynku Polskim za oszustwa Iza nie płacenie Ludziom I za kanty dobrych pracowników pozwalniali azostawil kablaży i pijakuw czego nie Lubię na obiektach nie było odpowiednich warunków takie jakie powinny byc

Agnieszka Franik

Jesteście super firma tylko ludzie pracujący są nieodpowiedzialni wspaniała firma już 5 lat u was pracuje

@Spidi gonzales

Szanowny Panie, nawiązując do Pana maila widzę że jest Pan osobą bardzo sfrustrowaną, gdyż wypisuje Pan takie słowa o naszej firmie od dłuższego czasu. Czy nie przyszło Panu do głowy, iż może Pan nie sprawdził się jako nasz pracownik i dlatego została z Panem zakończona umowa. Jest bardzo dużo wpisów na tej stronie pozytywnych odnośnie naszej firmy, które zaprzeczają Pana słowom. Nasza firma jest odpowiedzialnym pracodawcą i Szefowie Ochrony dokładają wszelkich starań aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy. P.U.SED-HUT S.A.

@Agnieszka Franik

Dziękujemy za pozytywną opinię:) pozdrawiamy, P.U.SED-HUT S.A.

Spidi gonzales
@Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Firma nie jest ok bo niewyplaca osobom za urlop urlop ginie i rzeba die prosić o swoje pieniądze mam pytanie robiła moja żona gdzie jest urlop I 10 dni rechabilitacjnego jakby firma była ok to by wszystko wypłacia a nie okradala a czy mnie zwolnili sami się zwolniliśmy po tym jak były kierownik marcin frytek używał słów (usunięte przez administratora) do pracowników i mobingu jak jesteście firma na poziomie to wypacajcie wszystko swoim pracownikom bo widocznie tak nie jest a urlopy nadgodziny i cała reszta jest dla donosicieli kabalarzy itp ci co kabluja maja u was wszystko taka prawda o was

@Agnieszka Franik

Pani chyba (usunięte przez administratora) liże sedhutowi niewie pani co pani pisze o tej firmie chyba pani krótko pracuje i mało wie co ta firma robi z ludźmi niewypaca za urlop a pieniądze giną pod stołem taki jest sedhut ani wczasów nie ma bo firma wycofała socjal i niema wczasów pod grusza porażka i (usunięte przez administratora)

Agnieszka Franik
@Spidi gonzales

Witam Pana czytam Pana wypociny i już wiem.ze jest Pan sfrustrowanym.czlowiekiem ja już 5 lat pracuje więc wiem co się dzieje nadgodziny wybieram i jest to wiadomo od samego początku że nadgodziny są do wybrania a nie do wypłacenia jakoś ja nie mam żadnych problemów i jest ok a co do urlopu ja mam zawsze pełen urlop. Jak już Pan nie pracuje proszę się nie wypowiadac

@Agnieszka Franik

Pani pisze wypociny sedhut ma kłopoty ze zusem i inspekcja pracy kłamie ludzi i będzie kłamać ludzi

@Spidi gonzales

Z reguły pracownicy odchodzą nie od firmy tylko od szefa, wszyscy którzy chociaż odrobinę Cię znają wiedzą, że agresja zarówno werbalna jak i fizyczna dawno zdominowały Twoje zachowania, sam byłeś największym donosicielem i próbowałeś ustawić siebie i swoją żonę w tej firmie a to było na rękę Twojemu szefowi który uzupełniał Wami brakujących pracowników a Ty kochający kasę i układy chętnie się na to godziles, pracując niekiedy na kilku obiektach i tylko dlatego tolerowano waszą obecność. Gdybyś naprawdę został oszukany i miał na to dowody to sprawę zgłosił byś do Państwowej Inspekcji Pracy tak jak to zrobili inni, sami oszukiwaliscie system pracując podczas zwolnień lekarskich i nie mów mi że zostaliście do tego zmuszani, bo to nie jest prawda. Korzyści materialne jakie czerpaliscie obydwoje z tego procederu były niebagatelne. A sama firma przeciętna jak wiele innych firm ochroniarskich na rynku.

M

Oczywiście Krzeczek z żoną będą obecni od miesięcy mają tyle do powiedzenia na temat Sed-Hut i szefa ochrony pana Marcina F. Sam fakt ściągania do pracy osoby przebywającej na L4 podlega karze.

GRATULACJE, naprawdę bardzo się cieszę że istnieją tacy ludzie jak Wy, powodzenia, trzymamy kciuki, pan F.M. przekroczył wszelkie granice podłości i niekompetencji. Pozdrawiam

O której godzinie

@M

Chodzi o rzetelnych świadków majacych prawdziwe dowody a nie wymyslone jak Państwo K.

X

Jasne najważniejsze żeby gówna nie ruszać bo śmierdzi. Szkoda że zmysł powonienia stracił przełożony tego człowieka i prezes Sed-Hut, dziwne, firma utraciła dobre imię przez M.F. a on ciągle nie został odsunięty od wykonania obowiązków służbowych a zwłaszcza od zarządzania zasobami ludzkimi, zastanawiające czym trzyma sed hut ten "wybitny" szef ochrony , wchodzenie w zażyłości z takim człowiekiem zakończy się wcześniej czy później potężnymi problemami.

Akcent

Jasne broń tego trolla , najważniejsze żeby nikt nie pojawił się w sądzie, prawda?! Po raz kolejny próbujesz za wszelką cenę zniechęcić pracowników do składania zeznań, na głupków to wyjdą gdy w tym sądzie zeznawać nie będą a o sytuacji w Sed-Hut należy po prostu informować zleceniodawców. Jest to bardzo skuteczny sposób żeby się pozbyć tego osobonika z firmy. Sed-Hut stracił przez niego potężną ilość dobrych pracowników ochrony , wystarczy sprawdzić dokumenty w kadrach.

@T

Proponuję północ do bladego świtu !

X

Oni nie wymyślają to wszystko jest prawda, praca w trakcie L4 ciekawe jak księgowość Sed-Hut w takim razie się rozlicza , gratuluję kreatywności , ściąganie ludzi z urlopów wypoczynkowych , szantaż , obelgi to wszystko zarówno oni jak i pozostali pracownicy znoszą już od kilku tylko dziwi że zarząd Sed-Hut to wszystko toleruje.

T

Dobrze musisz maja prawnikow

@Akcent

I tu musisz prawdę przez tego trolla odeszło dużo dobrych ludzi ludzie niedajcie die firmie firma (usunięte przez administratora) jak moze ale ludzie się boją czego co on może

@Akcent

Trzeba sprawdzić dokumentację dokładnie firmy jak w ostatnich latach działała wszystko wyjdzie na jaw ile kasy brali za ludzi i oszukiwali na czym tylko się dało urlop godziny nocne itp a taka osoba jak M.F niepowina juz być szefem ochrony w innej firmie juz pokazal swoje ego i wyleciał bo się nie nadawał na to stanowisko ludzie nie chcieli u niego robić taki był

STEVE WONDER
@Akcent

ty nie rozróżniasz zniechęcania od pokazania bezsensu i beznadziejności upokarzania się w sądzie i dlatego tym się różnimy ! Może was być 100 albo 500 i tak z tego nie będzie. Przeczytaj sobie w KP jakie warunki muszą być spełnione aby nastąpił mobbing ! Gadanie w Sądzie nic nie da tylko dowody ! Dyktafony nagrania kartoteki od lekarza stwierdzającego rozstrój z powodu nękania psychicznego ! Przeszedłem przez to i nie miałem tego i mam to w (usunięte przez administratora) ! całe sądy bo idą za pracodawcą ! Jeśli macie to wszystko wygracie bo ja przegrałem ! Możecie se pogadać i potem iść na piwo !

@T

Panie Kazku, interesuja nas tylko prawdziwe dowody, nagrania,smsy. U nas PIP znalazl bardzo dużo zaniedbań ze strony firmy m.in nie wyplacanie wszystkich pieniedzy i oszustwa na urlopach. Nasza prawniczka będzie w tej sali cały dzień 8-15. Zapraszamy wszystkich którzy oprócz wylewania żali i pretensji na tym forum chcieli by w końcu cos konkretnego zrobić

T

Słuchaj mam pisma z inspekcji pracy na którym sedhut tak klamie i oklamuje ze byś się zdziwil tyle jest tam nieprawdy i niedomuwien wszystkich we firmie a począwszy od M.F

XYZ

Strach zagląda w oczy , czytaj ze zrozumieniem prawnik będzie dostępny dla strony skarżącej , prawników na rynku nie brakuje. Co obawiasz się utracić przywileje czy też nie chcesz żeby cię powołano na świadka w sprawie?

B
@M

Krzeczek ma tyle argumentów z tali ze jeszcze was niezle zagnie jak je wyciagnie z rękawa pan M.F juz może się bać ze (usunięte przez administratora) krzaczków a przy tym żonę jego w paskudny sposób a on się dowiedzial o tym

Jagoda

Niestety jest nadal M.F. a jeżeli chodzi o przywileje to widocznie je utraciłeś skoro tak dużo na ten temat wiesz , poza tym nie jesteś kobietą więc to ty raczej niewiele wiesz ... Żyj że ZROZUMIENIEM jeżeli potrafisz!!!

T bis
@Jagoda

mam to gdzieś bo w tym (usunięte przez administratora) już nie pracuję tylko całkiem innej branży ! Mam do dzisiaj telefony od prawniczki aby przyjść zeznawać jednak skończyłem z tym nędznym i żałosnym cieciowaniem.! Są lepsze miejsca i firmy gdzie spokojnie można pracować ! Skoro kobietko tkwisz w tym (usunięte przez administratora) to dajesz mi znak że na nic innego cię nie stać tylko trzymać się tego dna! Najgorsze jest to że nie ZROZUMIAŁAŚ SENSU SWOJEGO ŻYCIA! (usunięte przez administratora)DALEJ DLA SED HUT I BYĆ MOŻE M.F. A ode mnie precz ! Ja książkę thriller pod tytułem Sed Hut przeczytałem i użyłem na dzìałce do rozpalenia grilla! ZROZUMIAŁAŚ KOBIETO ! ADIJOS MUCHACHOS !

@T bis

Raczej niewiele zrozumiałeś nikt nie będzie dobrowolnie przeżywał tego co określiłeś jako thriller, każdy rozumny człowiek który szanuje swoją godność reaguje natychmiastowym odejściem z takiej firmy w życiu trzeba mieć jaja a dla tych którzy ich nie mają pozostaje kolejna (usunięte przez administratora) praca no i oczywiście działka.

Jagoda

To musi być raczej twój pomysł na życie, zgodny z twoimi standardami, renta, byle jaka praca, działka i cudowne wnuki z programu 500+. Użalanie się mężczyzn nad ich ciężkim losem to również norma, w tym kraju jaja mają kobiety, to widać od dawna a obecnie bardzo dobrze słychać, więc słuchaj może cokolwiek zrozumiesz, chociaż szanse są nikłe. Do odważnych i rozumnych w tej firmie, życzę powodzenia w sądzie i trzymam kciuki. Miłego dnia.

Malina
@Jagoda

Boli cię jak ktoś wyczuł prawdę o tobie ! Sama zdradzasz się że jesteś krzykaczką i wolisz drżeć facjatkę itp itd zamiast mieć porządną robotę i działkę ! Chwalisz i trzymasz kciuki za tych nieudaczników z Sed Hut którzy dali się wydymać przez jednego ułomka a teraz płaczą i skamlą tak jak ty i zazdrościsz zaradnym ! Jestem kobieta i zamilcz bo gardzę tobą ! (usunięte przez administratora)

@Malina

Pisałam już i powtarzam, zwracam się do wszystkich rozumnych, światłych i odważnych w tej firmie, trzymam za Was kciuki i gratuluję. Natomiast przedstawiciele wsi małopolskiej oraz spadkobiercy morgów po przodkach z mentalnością chłopstwa galicyjskiego, może zakończcie te wasze wywody i wynurzenia. 500+ jest, kasa na flaszkę i czteropak również, pozostaje zająć się działką i zejść uczciwym i mądrym ludziom z oczu dla mnie i nie tylko poziom Krzeczów jest waszym poziomem oraz ich byłego szefa i "przyjaciela".

Rzeczywista

uważajcie bo możecie się bardzo zdziwić BO PO SPRAWIEDLIWOŚĆ DO SĄDU W TYCH CZASACH IDĄ MŁOTY DO KTÓRYCH NIE DOCIERA RZECZYWISTOŚĆ. (usunięte przez administratora)

@Malina

Ja cie nie obrazem malunka ja z takim czymś idę na policję i kieruje akt ze na forum niestosuje się rodo dane osobę nie nauczyli cie przełożony aha oni tez nie wiedzą jak ty

B
@Malina

Co boicie się przegrać w sądzie a może cie M.F namawia i każe ci pisać o nas niech sam napisze a nie wysuguje się wami

@Malina

Krzeczki to cie robiły i twojego szefa co niewiele co to jest Rodo Dane osobowe

Jagoda

Czyli nie masz właściwe nic i nikogo, nie dziwię się że jesteś zdezesperowanym singlem, kobiety przy zdrowych zmysłach nie interesują się pracownikami ochrony a mieszkanie i działkę musieli ci kupić rodzice bo pracując w sed hut nawet 100 lat nie byłbyś w stanie niczego nabyć. (usunięte przez administratora)

@Malina

A ty nie powinnaś pracować w ochronie bo tez nie znasz regul w ochronie i nieznasz pojęcia co jest Rodo Dane Osobowe firma sedhut i twój szef chyba cie tego nie nauczyli wogule

@Jagoda

Ja cie nie obrażam chyba insteje Rodo dane osobowe jak je znasz bo chyba je nie znasz i zejdz ze mnie i mojej zony

T bis
@Jagoda

z tobą polemika jest na poziomie zadu z rzecznikiem episkopatu i rządu ! Dla nich wszystko jest czarne ! A w rzeczywistości społeczeństwo wie co w trawie piszczy ! Ty to samo ! Od środka trawi cię zazdrość i zawiść ! On ma a ja wielkie...... ! Wolę być sam i singlem jak być z takim czymś pod jednym dachem ! Żyj sobie w harmonii że społeczeństwem i rodziną Pani Nosferatu !

Jagoda

A to MIASTO to oczywiście Nowa Huta ! Myślę że to już wszystko i nie wypowiadaj się za tych którzy próbują działać aby zaszły zmiany w tej firmie , kolejny sługus swojego pana , zmień pracę i szefa to być może odzyskasz również godność. Powodzenia

W
@Rzeczywista

Odezwała się rzeczywista , zejdź na ziemię sądy są po to aby szukać w nich sprawiedliwości tak postępują normalni ludzie w cywilizowanym świecie , chociaż w tym przypadku prościej i taniej byłoby wymierzyć sprawiedliwość we własnym zakresie. Tak czy owak , zgadzam się z opinią że twój szef na własne życzenie jest SKOŃCZONY! (usunięte przez administratora) , arogancja , buta oraz jakże niebezpieczny narcyzm tego osobnika o tym zdecydowały , oczywiście za sprawą mądrych i odważnych ludzi .

T

(usunięte przez administratora)boją się odezwać i bic się o swoje nawet niewiedza co to jest Rodo dane osobowe ich szef im o tym nie powiedział skończyć z takim szefem (usunięte przez administratora)

@Jagoda

Nie obrazaj dziewczyno ze wsi nowej huty a zresztą kto taka by chciał krzykaczke

Rzeczywista

Ty już wypaliłeś się swoimi mądrościami na tym forum wìęc przestań ! A kto jest twoim szefem CWANIACZKU! Moim szefem jestem sama dla siebie bo jak jakiś młot każe mi skoczyć z 10 piętra to go sama zepchne tchórze ! M.F. kazał wam skakać a teraz jęczycie w Sądzie ! Mnìe próbował ale go (usunięte przez administratora)i dał spokój wy cienkie bolki!. I weź przestań i skocz jak następny szef powie SKACZ !

@W

Juz jest po sprawie jaki werdykt wiesz coś

T

Bo się boją tego (usunięte przez administratora)wszystko zabiera nic nie daje a przy tym jest konfliktowy i (usunięte przez administratora) na kasie a ludzie się go boją i (usunięte przez administratora)mu liza

@R

Krzeczek już was opisali na GoWork Solid , wy tak wszędzie ludzi sprzedajecie?

@Rzeczywista

A co M.F boi się przegrać w sądzie bo ludzie gupia babo wiedzom o nim bo jest kawal drania człowiek konfliktowy ale lubi psycholi i (usunięte przez administratora) i nieudaczników i nimi manewruje co nic nie umia nawet niewiecie co to jest Rodo dane osobe takie z was teki i tumany nadadujesz na ludzi a ludzie się bronią jak mogą i chcą odzyskać to co ukradł im sedhut a ty chyba tego nierozumiesz

@R

2 : 0 dla Sed Hut- u ! Co było do przewidzenia ! :) :)

@Rzeczywista

MATOŁ/MATOLICA typowy pracownik sed hut kapuś, plotkarz, donosiciel , standardy wylansowane przez szefa ochrony Marcina F., totalne (usunięte przez administratora)

Rzeczywista

raczej ciągne i bujam miechem że śmiechem! :)

Ann
@X

SED HUT GÓRĄ! :D

@Ann

I z czego się tak cieszycie z tego ze sedhut wygrał sprawe ze nadal was będzie (usunięte przez administratora)na kasę i na godzinach nocnych a wasz szef robi machloje i klamie i (usunięte przez administratora) z tego się cieszycie niema z czego ta firma dawno powinna upuść razem ze swoim szefem bo ludzie się nie odezwa bo się boją i wy się boicie tego trolla róbcie nadal za marne grosze i wyzysk firmy

@T

W tej kwestii wypełni się z tobą zgadzam, zostaw ich, niech dalej wyzywa, znieważa, szantażuje to już jest wyłącznie problem tych którzy pozostają w jego gestii, zdrowych na umyśle ta sytuacja nie dotyczy, głupota ludzka nie zna granic.

@Akcent

kogo wyzywa znieważa szantażuje to może Ciebie bo się dajesz i (usunięte przez administratora)zamiast przeciwstawić się prosto w twarz jak mężczyźni prawdziwi tylko skamlesz na forum anonimowo albo coś tam bełkoczesz w tym (usunięte przez administratora)i godnym pożałowania Sądzie.(usunięte przez administratora)

PEgi
@Akcent

i po co wam to było ? teraz już wiecie że do sądu chodzą Ci co wierzą w sprawiedliwość której nie ma! (usunięte przez administratora)

PEgi
@T

To żeście zrobili z siebie pośmiewisko :D trzeba wiedzieć kiedy gdzie i Z CZYM iść do sądu gorole. to nie takie hop siup jak myśleliście! :D MACIE NAUCZKE NA PRZYSZŁOŚĆ :D :D HEHEHEHEHEHEH

Rzeczywista

Nowa Huta to dzielnica jak by coś(usunięte przez administratora)

R

To wy jesteście (usunięte przez administratora)bo nic nie umiecie nic was ten szef nie nauczyli

Pani X

Ty idź do szkoły gorolu bo piszesz A nie masz pojęcia co ☺

@Ann

Głupota niektórych pracowników sed hut zawsze dołem i w ten sposób aż do końca ich dn,i ha, ha ...

@Pani X

To nie sezon na lody więc zacznij się szanować a jeżeli chodzi o to co zostało napisane to widzę że jesteś kolejną naiwną i trudno nazwać cię panią , istnieją inne określenia na takie osoby jak ty.

@PEgi

Pośmiewisko to ty zrobiłeś z siebie, oni osiągnęli to o co walczyli, czyli sprawca tego całego zamieszania opuścił firmę.

Spidi gonzales

Sedhut niech lepiej powypada ludziom składki zdrowotne i społeczne bo kantuje ludzi ile się da na godzinach urlopach dobrze ze zus I inspekcja pracy zajmują się ta firma bo dużo oszukiwali I oklamywali ludzi a teraz muszą się spowiadać ze oszukiwali ludzi

Art

Jestem pracownikiem firmy Sed-hut w Siarkopolu, może ktoś mi wyjaśni co jest grane. Grafik zmieniany 5 razy w miesiącu, ludzie przerzucani z miejsca na miejsce a jak pytamy to jest jedna odpowiedź, że to decyzja Krakowa. Niektórzy pracują w ochronie na Siarkopolu bardzo długo i Ci co mają pojęcie o pracy to są przenoszeni często a Ci co nie mają ale mają dobre grupy siedzą na dobrych posterunkach. Pytaliśmy związkowców co mamy robić, powiedzieli abyśmy napisali pismo a oni postarają się pomóc. Doszły też nas słuchy że niektórzy co sobie nie radzili gdzie indziej będą pracować u nas, piszę to dlatego, bo jak pytamy co jest grane to jest ciągle ta sama odpowiedź. Albo w tej firmie jest ktoś poważny i będzie z nami rozmawiam a nie robił z nas i.....w.

Pracownica

Jakoś pracuje 5 lat i nie mam takich problemów

AC
@Art

A czego ty się spodziewasz, szef ochrony jest na posterunku po 5 minut, chyba że mu daja pracownicy grzybki i tym podobne albo sprzedaje na targu kwiatki.

on
@AC

napisz do Krakowa jaki masz pomysł i może zostaniesz kierownikiem. I nie posługuj się nickiem AC, bo nie jesteś osobą o tych inicjałach.

on
@Art

I co związki pomogły?

Pracownica

Słuchaj wypierdku jeden jak ktoś chce pracować to będzie a ja nie muszę się zniżać do twojego poziomu pracuje u koordynatora i jest ok to co potrzebuje z munduru to dostaje więc w czym problem

wow
@AC

W Siarkopolu to pracownicy ochrony zamiast pracować do 19 to schodzą z posterunku o 17 bo do innej firmy idą pracować. Może tym by się Kraków zainteresował i skontrolował pracowników.

Agnieszka rajda

Niestety ja nie mam problemów z Panem Marcinem pracuje w sed hut 5 lat i nie narzekam

@Agnieszka rajda

Z naciskiem na niestety ...

Pan Marcin jest dobrym koordynatorem

mnich

podobno wygrali jakiś przetarg w Katowicach

@mnich

Tak krwiodastwo

Nina

Jest coś takiego jak p.i.p . Sąd pracy jeśli nie da się dogadać to występuje się ma drogę sądową i żąda swoich zarobionych pieniędzy z odsetkami i zadość uczynienie to może wtedy będą doceniać pracownika bo to my ich utrzymujemy a nie oni nas .

Art

Jestem pracownikiem firmy Sed Hut w Siarkopolu, może mi ktoś wyjaśni jak to jest że grafik 5 razy w miesiącu jest zmieniany, pracownicy Ci co mają pojęcie o pracy są przerzucani z miejsca na miejsce a Ci co nie mają pojęcia a mają "dobre" grupy siedzą na spokojnych posterunkach, jak się o coś pytamy to jest tylko jedna odpowiedź, że Kraków tak kazał. Jeśli ktoś się nie zna niech się za to nie bierze.

mnich

JACY LUDZIE PRACUJĄ W SED-HUT TO JEST CHORE WYZYWANIE JEDNYCH PRZEZ DRUGICH TO FAKTYCZNIE JEST CHORE.

Czy często w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Sed-Hut

Rekrutacja wewnętrzna ma miejsce gdy jest takie zapotrzebowanie. Pozdrawiamy, P.U. SED-HUT S.A

Niezadowolony

Firma sed-hut jak by to napisać firma (usunięte przez administratora) na każdym kroku na święta nic. Ludzie pracują po 24 godziny w lecie nie ma zapewnionych napoi do picia. W czasie pandemii nie są dostarczane maseczki ochronne ani płyny do dezynfekcji rąk. Firma nie dostarcza kwitków z wypłaty lub z 3 miesięcznym opożnieniem. Godziny nocne nie są wypłacane zgodnie z tym co ma być wypłacone dlatego warto wszystko dokładnie zbierać notatki robić i potem domagać się swoich pieniędzy bo nie są one małe .

Gregory

Ostatnio znalazłem się na na terenie Katowickich Ogrodów przy Urzędzie Wojewódzkim i była tam na portierni Pani z Sed Hut i poprosiłem o informację jednak ta Pani była wulgarna opryskliwa i nastawiona agresywnie ! Piła kawkę z jakaś Paniusią ! Do tego jest (usunięte przez administratora) i jak mówi staropolskie powiedzenie Co (usunięte przez administratora)..że to wredne !

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.