Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Pracownica

Witam serdecznie pracuję w tej firmie 6 lat więc mogę trochę powiedzieć ale od początku zacznę moja obecna Pani koordynator Katarzyna Procner jest super zawsze pomoże w miarę możliwości grafiki na czas i zero zarzutu do tej Pani jednak jest mam problem z Panem Marcinem S wczoraj wjechał na obiekt i zostałam upokorzona za to że powiedziałam co myślę na jego temat nie będę cytowała jego słów ale nie były miłe chcę zaznaczyć że na tym obiekcie pełnię zastępstwo ponieważ owy Pan poszedł na urlop z dnia na dzień . Planuje złożenie wniosku do sądu o stosowanie mobbingu wobec mnie firma poinformowana

Miro
@Pracownica

Jak się jest jak koń szmaciarza to tak jest

Prawda w oczka kole

@Pracownica

Was to powini przy porodzie utopić

@Miro

Słuchaj odwal się odemnie bo ja przynajmniej pracuje a nie udaje

Jaka prawda czlowieku

Hela
@Pracownica

Witam powiem ci ze ogromnie sie mylisz i wogule wypisujesz glupoty na temat Marcina nie znasz go to nie oceniaj po za tym sama wiesz ze nie raz i tobie pomagał ale o tym to już sie nie pamieta coo lepiej pisać glupoty a jak trwoga to do boga

@Hela

To raczej ja mu pomagałam on mi nigdy nie pomagał mogę udowodnić grafikami a że świństwo zrobił wgrudniu nikt nie chce pamiętać całe święta w pracy i Sylwester też. Powiem Ci tak nie wypowiadam się na temat tego Pana sprawa jest w pipie z grafikami więc zobaczymy

@Hela

Witam cie miło pracowałem u Pana Marcina to jest bardzo dumny koordynator który zadzil z ludźmi i nie mogłem nic zaplanować bo zawsze mówił że nie ma ludzi jak mu dawałem nr tel do ludzi to nigdy nie zadzwonił tylko mnie przezucal na inne obiekty i tak przez niego straciliśmy obiekty bo się interesował z ludźmi taka jest prawda on by musiał być zwolniony z pracy bo się nie nadaje do pracy

@Waldi

Witam cie ty musisz idź do lekarza bo nic nie wiesz,

@Sylwester rajda

Obiekty traci się przez takich czubów jak ty a podejrzewam że dawał cie na każde możliwe obiekty gdzie mugl bo nigdzie się nie nadajesz . Po za tym ja nie mogę złego słowa powiedzieć pracuje już z nim 7 lat i jest ok tylko współczuję mu ze ma cierpliwość do takich jełopów bo ja bym to pousuwał z firmy

senstom
@Hela

Hela,, za krótko pracujesz chyba żeby mieć dobre zdanie na temat Marcina ,,,. Ten człowiek nie szanuje ludzi a jego dni są policzone w tej firmie.. pozdrawiam

Hela
@senstom

Pracuje wystarczająco długo i dobrze znan Marcina ta firma to niech się cieszy że ma takiego człowieka bo dobrze wiem że nie jedna firma chciała by mieć kogoś takiego kto produkuje się na prawo I lewo by było dobrze a co do szacunku to on szanuje ludzi tylko ludzie nie szanują jego

Wredna
@Hela

Chyba nie wiesz o czym ty mówisz praca w godzinach nadliczbowych na wielu obiektach i brak kontaktu z nim kiedy potrzeba a jego słownictwo zostawia wiele do życzenia słowa wulgarne używa jako przerywniki

@Wredna

No nie No przedszkolaki masakra

Joanna
@Waldi

No ja już teraz kompletnie się pogubiłam. Bo widzę, że 7 lat chyba pracujesz to niby najlepiej wiesz ale skąd aż taka rozbieżność w tych zdaniach?

XYZ
@Waldi

Wie Pan co, trzeba być nienormalnym, żeby komuś coś takiego pisać, najlepiej niech pan sam się utopi, to zaoszczędzi pan problemów innym.

Jan
@Hela

I co uważasz za największy plus? Widzę że bardzo chwalisz sobie tu pracę, więc może powiesz coś konkretnego na ten temat

@Pracownica

Mam małą prośbę może byś podał skąd mnie znasz i na jakim obiekcie pracujesz

Mirosław
@Sylwester rajda

Cześć pod żadnym z twoich sasranych słów się nie zgodzę obiekty traci się przez takich jak ty dlatego na żadnym obiekcie cie nie chcą . Moim Zdaniem on jest ok

Pracownica

Powoli już mam dość tej (usunięte przez administratora) firmy i ludzi rządzących

Hhh
@Pracownica

Niedam się im Wałcz o swoje zęby ci wypłacili a jak nie do PIP daj i będzie po sprawie nas tak (usunięte przez administratora) na urlopie i nadgodzinach

Pracownica

Mam (usunięte przez administratora) nadgodzin a nie chcą ich mi zapłacić tylko rzucają mnie z obiektu na obiekt

Pracownica

Najgorsze jest to że jeżdżę po obiektach i nie płacą nadgodzin

Pracownica

Powiem tak ja nie narzekam pracuje już 6 lat ludzie nie chcą pracować co do koordynatorki Pani Katarzyny Procner i Pana Ireneusza Mikołajczyka są to super ludzie nie dam na nich nic powiedzieć. Co do zarządu firmy nie mam zastrzeżeń urlop wykorzystuje stopniowo więc mi się wszystko zgadza nie wiem czemu takim jadem plujecie. U nastez są ludzie i ludziska ale ja przychodzę do pracy by pracowac a nie się obijac

Hhh
@Pracownica

(usunięte przez administratora) lizesz sedhutowi a na AK naprawdę twój sedhut to firma która (usunięte przez administratora) ludzi sama jeszcze się przekonasz dupolizusko jak ci kasę zabiorą albo urlop i będziesz narzekać na twoj sedhut tchurzliwy i zakłamany

@Hhh

Przez 6 lat pracy nie zabrali mi ani dnia sama kontroluje co i jak jeszcze mam z zeszłego roku urlop i co. To jest jak się nie kontroluje swoich spraw

Sławek
@Pracownica

Urlop z zeszłego roku ??? W październiku ty nadal masz urlop z zeszłego roku????

Pracownica

Chyba mówisz o sobie ja nie widzę żeby odwalali maniane ale każdy kto chce pracować pracuje a nikt nie liże Sed hutowi duży mi zależało na umowie i ja mam

Dfgf

Karma wraca i czeka to sedhut razem z prezesem który nie potrafi dbać o pracowników niewie co się dzieje a przy tym lanca (usunięte przez administratora) i nic nie robi a we firmie pracują dupolizusy firmy co (usunięte przez administratora) liza seglhutowi bo niechca stracić pracy a tak naprawdę ta firma już dawno powinna być rozwiązana z karabela i wszystkie pieniądze co do grosza powinni oddać ludziom co ciężko pracowali na to i każdy dzień poświęcali i odbierali chore telefony z wartowni niepolecane tej firmy dno i zero

@Dfgf

Nie wiem coś przeszedł czy przeszła ja nie narzekam pracuje w miarę normalnie więc nie mam powodów do narzekania i tyle nadgodziny oddane co do godziny się rozliczali i wypłata na czas z urlopów mnie nie okradaja

Dfgf

Sedhut i karabela nadają się na odstrzał nic tam niema każdego robią jak chcą Kazuja robić za darmo za wolne śmiech niech wyplacomnludziom pieniądze te co zabrali

ciekawski

Z ciekawością przeczytałem posty pracowników. Ciekawi mnie czy to co tu przeczytałem jest prawdą czy też tylko zemstą (?????? ). Złożyłem papiery do tej firmy jako osoba niepełnosprawna i teraz mam dylemat czy tam iść i podziękować im,że..................!!!!!!!!!! Trochę wiedzy nie zaszkodzi na temat tej firmy. Czekam czy warto.

@ciekawski

Pracuję już w tej firmie kilka lat i nie narzekam.Ci, co żle piszą mają pewnie jakieś powody.Co do picia w pracy to wiem ,że patrole jeżdżą z alkomatami i jak złapią to nie ma pobłażania .Ktoś kto pisze inaczej jest w błędzie.Grafiki są na czas ,z urlopami problemów nie mamy ,nawet ludzi do pracy dowożą.Firma jest dość duża,a ludzie mają różne charaktery.Zawsze komuś coś się nie będzie podobało,a przecież nikt na siłę nie musi pracować akurat tutaj.Nas jest na obiekcie kilkoro i wszystko mamy dobrze zorganizowane .

Pisanie faktów nie jest reklamą.Trzeba uważnie czytać jak się komuś odpisuje , nie pisałem nic o grupach.Jak Ci tak żle, to po co pracujesz w ;tej; firmie?

Anonim 2

Witam. Z lekką grupą przyjmują, bo mnie przyjęli. Ale wiele obiecywali w sprawie płac, bo według obliczeń dużo mniej dostałem za wrzesień. Wypłata na czas, nawet wcześniej, ale nie wiem ile i za co dostałem pieniędzy, bo przeszło trzy tygodnie czekam na pasek i ponoć jeszcze nie jest wydrukowany. Gdyby nie praca na miejscu, nie podpisałbym nowej umowy. Pozdrawiam.

Artur

Jeśli chodzi o grafiki to wszystko zależy od kierownika rejonu a nie od całego zarządu. U mnie nie ma problemu. Zawsze po 20-tym grafik jest. A reszta jest też w porządku

@Artur

też nie mam większych zastrzerzeń do Sed Huta. Zawsze coś by się znalazło ale ogólnie wywiązują się ze wszystkiego

Ktoś
@Andrzej

Haha (usunięte przez administratora) grafiki 3 razy na miesiąc są robione.. Ogólnie rozgardiasz. O urlop trzeba się prosić. A teraz mam pytanie czy firma wypłaca wg wczasy pod gruszą czy tylko płaci swoim i wybranym

@Ktoś

Kochany ja pracuje w Bielsku białej pod Panią Katarzyna Procner i nie ma.zmiany grafiku jak mam grafik tak przychodzę chyba że dodatkowo ktoś mnie potrzebuje to wtedy dzwoni Krysia Wolny i jest wszystko ustalane ja już 3 lata pracuje w tej firmie i nie widziałam takich incydentów jak ty opisujesz

Zbulwersowana
@Andrzej

Jakos od kilku lat nie widzialam patrolu zeby badal alkomatem a na szpitalu w bielsku przydaloby sie nieraz

Eli.
@Andrzej

masz rację ci co piszą negatywne opinie to niedacznicy życiowi .ciągle narzekajavy i nic nie robiacy ..tylko przyjść odbebnic i do domu. ..

JAMES BOND
@Eli.

Jak żeś taka dobra i nie jesteś nieudacznikiem w pracy a reszta to nieudacznicy to wejdź na dach Katowickich Ogrodów i skakaj se na bangi !

R
@Ktoś

wczasy pod grusza niema bo zlikwidowali nic tam nie ma porazka

W
@R

Myślę że są tylko dla donosicieli, interesownych szuj, wchodzących w du.pe!

@Pracownica

Witam tez pracowałem na bielsku Białej na szpitalu wojewódzkim z Józef biela on był do nas uciwy a inni umia nas obgadywać to ludzie o niskim poziomie interegencji ja nie pozwolę żeby pracownicy z szpitala w Bielsku Białej obrażali mnie i moją żonę

Cd
@Andrzej

Grafikuw niema na czas jazi sobie foto ich robić grafików

Agnieszka Franik
@ciekawski

Powiem tak jest to w dużej części kłamstwo ludzie się obijają i nie chce im się chodzić do pracy więc zostają zastąpieni nowymi

@Pracownica

Popieram w 100 procentach pani Kasia jest po prostu (usunięte przez administratora).... Zawsze prosi nas. a nie krzyczy i mówi że nas zwolni jest bardzo miła a nie jak Pan M. S

@ciekawski

Powiem Tobie Tak nie wszystko jest tak jak piszą ja jestem zadowolona pracuje w tej firmie już 6 lat więc każdy urlop wykorzystuje zarząd wspaniały wszystko idzie załatwić tylko trzeba być człowiekiem. Co do koordynatorów to Pan Piszczek wspaniały człowiek często szedł na rękę, Pani Kasi Procner kobieta z sercem na dloni tylko warto postępować uczciwie i być szczera osoba do niej. Wypłaty na czas sa

@Pracownica

Witam serdecznie ja pracuje od kilku lat w firmie sed-hut i jestem zadowolony z tej pracy bo mamy super koordynator panią kasie procner jest bardzo dobrym człowiekiem nie mam do czego się do czepić bo jest bardzo miła osoba jak coś poczebuje to załatwić można

Małgorzata
@Sylwester rajda

A można sobie wybrać do jakiego koordynatora chce się należeć?

@Małgorzata

Jeżeli masz jakieś problemy zgłoś to do firmy

Pracownica

Pracowałam na rckik wiem jak się tam pracuje niestety bardzo często się tak zdarzało że byłam w pracy

Warto ją nie narzekam

xyz

Przeczytałam wszystkie opinie na forum, chciałam tutaj kandydować do pracy, ale czytając niektóre opinie niejakiego Waldi, uznaję, że pracują tutaj sami psychicznie chorzy ludzie i raczej nie będę aplikować do tej firmy. Jak już na forach się kłócą. Powiem też tak, że lepiej w ogóle opinii nie pisać nigdzie, bo jak ktoś wychwala firmę to od razu widać kto jest dupowłazem firmy i donosicielem. Szkoda czasu na tę firmę.

@xyz

Powiem tak pracuje 6 lat różnie bywa ale nie narzekam ja nie żałuję że tutaj pracuje

Pracownica

Witam pracuje jako pracownik ochrony byłam pod koordynatorem Kasia Procner i Piotrem Piszczkiem i Marcinem Skowronkiem powiem tak z różnymi ludźmi pracowałam różnie bywa ale jak coś to ja jestem zadowolona z pracy

Pracownica

Witam Pana ja powiem tak zmienił się koordynator na Śląsku więc będzie lepiej

Joanna
@Pracownica

A w czym jest lepszy od poprzednika?

Kapi
@Pracownica

W czym jest lepszy ? Tylko zastanawiam się nad jednym czy on jest nie ogarnięty na tyle że przewodnika potrzebuję? Bo jakoś nic sobą nie reprezentuje jak narazie zachowuje się jak by nie umiał czytać ani pisać bo chodzi jak piesek za pania

Łobuz
@Joanna

Też mnie to zastanawia bo jak do tej pory to nawet nie ma z nim kontaktu

Pracownica

Witam pracuje jak pracownik ochrony od 1.01.2017 roku i znam firmę ludzi pseudo dowódców

Jaro

Firma też zachowała się w sposób nieracjonalny dala obiekty osobie z ulicy która sobie z tym zupełnie nie radzi przez co zaczynają tracić większość obiektów. Sam pracuje i widzę co się dzieje z tego chlopaka powinno brać się przykład był ciągle dostępny pomagał jak mógł a teraz karteczki pseudo szefa z ulicy beż żadnego pojęcia i kwalifikacji ze jest dostępny od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00 gdzie większość obiektów to obiekty nocną i co w tedy

@Jaro

Po tej godzinie dzwoni się na wartownie i wtedy jest kontakt wy chyba nie macie serca koordynator pracuje od 7-15

Pracownica

Ja powiem tak wiele osób skrzywdził nadgodziny nie szło wybrać a słowa jego pozostawiały dużo do zyczenia

Pracownica

Pracowałam tam więc wiem jak to wygląda nie ingeruj w to ponieważ ci się oberwie Tak jak mi jak potrzebowali to dzwonili a jak coś chciałam zmienić to odrazu zla

Jaro

Cześć Czemu każdy tak źle ocenia Marcina skowronek poznałem go i nie uważam by był zlą osobą

@Jaro

Dlaczego ponieważ ja z nim.pracowalam i wiem co wyrabial

@Pracownica

A cóż takiego wyrabiał? Ja słyszałem jedynie opinie o Rajdach i innych dziwnych ludziach

Sylwester rajda

Witam serdecznie masz coś do mojej ukochanej kobiety to powiedz mi to w oczy może się spotkamy w oczy co się boisz tylko koordynator pań Marcin który ma na Śląsku obiekty to on jest nic warty a od mojej ukochanej się odwal rozumiesz

Pracownica

Może się przedstawisz ja jakoś nadal pracuje i nie jestem śmierdziel podaj swoje dane a nie pod nickiem się ukrywaj mówię prawdę a za takie coś to mogę iść do sadu

Pracownica

Widzę że piszesz pod pewne dyktando ale ja wiem że jestem ok

I to okaz 1-u

A ty masz 02-p

@Mały

Witam cie ale co ty masz z tym 1-u to nie oto chodzi tylko przemysł co piszesz jak będziesz robił dalej to możemy się spotkać i pogadać w oczy co się boisz

Nie no O2p to ty masz dobra mieszanka szczęście że więcej tego niema

@Pracownica

U mnie w firmie takie pomyłki życiowe jak wy nie mają prawa bytu .

@Sylwester rajda

Człowieku co z takim knypem bym miał robić jak podrośniesz to się spotkamy zresztą często cie spotykam . I żal patrzeć na ciebie

Witam ja nie mam żadnego 02-p

@Sylwester rajda

Witam cie miło uważaj co mówisz ja takich ludzi mam gdzieś ja bym z tobą nigdy nie pokazał się jak chcesz to spotajmy się i wtedy się przekonasz ze jestem innym człowiekiem

Miro
@Sylwester rajda

Spotkaliśmy się nie raz i jesteś namiastka człowieka zwykłym śmieciem koniec kropka

Lolo
@Sylwester rajda

To fakt takich młotków jest mało haha inny jak nic 150 cm skache jak wsza a potem płacze durna sierota

Mody
@Pracownica

Ty muwisz prawde ? Gdzie? Wszendzie juz was maja dosc czy ty tego nie widzis czy az tak durnota oczy zakleja

Diablo
@Mały

To prawda takich ludzi nie powinno sie zatrudniać. Tacy ludzie wymagaja smyczy i opiekuna

Witam w firmie pracuje 12 lat, pierwsze lata były nieciekawe . Później sytuacja się zmieniła jest dobrze na niektóre obiekty firma dowozi, wypłata zawsze jest na czas. Niestety jak jest ktoś roszczeniowcem i niema ochoty , choć ciut dopasować się do sytuacji to wszędzie będzie mu źle. Polecam pracę w tej firmie

Weronika
@Marek

Jak szybko otrzymałeś umowę o pracę na czas nieokreślony? O ile taką masz.

@Weronika

Ja dostałam po 33 miesiącach stala

koko

To co się pisze musi być udokumentowanie poparte dowodami w przeciwnym razie mogą cię znaleźć po IP a wtedy sąd i kara za szkalowanie a może to być sporo tysięcy widać że jesteś bogaty znam już dwóch takich co płacą po 10 tys

Pik
@koko

Uważaj żeby ciebie ktoś nie namierzył ...

Xyz

Najgorsza firma w jakiej można by pracować! Nie polecam. Po czasie wychodzi szydło z worka i zaczyna się robienie pracownikom pod górkę!!!

Zadowolona
@Xyz

Ty chyba nie wiesz co piszesz jakoś ja pracuję i nie ma takich sytuacji jakie ty opisujesz

Xyz
@Zadowolona

@zadowolona chyba Ty nie wiesz, co piszesz. Najgorsza firma na świecie, (usunięte przez administratora) i bezczelni ludzie, za jakiś czas sama się przekonasz !!! Czego Ci nie życzę bo się później po tym nie pozbierasz!

Małgorzata
@Xyz

Co Ty mówisz człowieku. Takie oszczerstwa i to bez żadnych argumentów? Nie sądzę żeby było aż tak źle...

paweł

Pracuję w Grzybowie w firmie sed-hut, mam pytanie dlaczego nadgodziny z roku 2021 przenieśliście nam na rok 2022 bez naszej zgody, i dlaczego przyjmujecie ludzi bez uprawnień

@paweł

Nie denerwuj się u nas też tak jest a co do uprawnień nie na każdym obiekcie są potrzebne są uprawnienia

on
@paweł

Podaj chociaż jedną osobę przyjętą bez uprawnień. Gdyby się tak zdarzyło to firma musiałaby zapłacić karę bo na tym obiekcie wszyscy pracownicy muszą być KPOF. Nie masz pojęcia to nie pisz. Co jak co ale nasz szef na tym się zna i przestrzega tego. To samo dotyczy nadgodzin. Jeśli masz chociaż 1 nieoddaną godzinę to zgłoś to szefowi. Nie ma możliwości zachomikowania nawet 1 godziny czy też urlopu. Masz problem bo twoje podejrzenia się nie sprawdzają. Pisałeś już o problemach w 2021 roku i co i nic bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Chcesz być kierownikiem to telefon do Krakowa , podaj swoje pomysły i załatwione. Albo do innej firmy. Z Osieka chłopak zaaplikował do Stekopu i jest zastępcą szefa w Elektrowni. Ale trzeba mieć pod sufitem poukładane a nie być malkontentem( wiesz kto to?)'

on
@paweł

Nie pisz jeśli nie masz pojęcia. Nie ma takiej możliwości aby na obiekt obowiązkowej ochrony przyjąć osobę bez uprawnień. Dział bezpieczeństwa kontrahenta przed przyjęciem osoby weryfikuje jej uprawnienia. Jesteś zwykłym malkontentem( wiesz kto to?). Chcesz się wykazać to 1 telefon do Krakowa i jesteś kierownikiem. Masz pod powałą jak trzeba to zostaniesz szefem.

Elektronika
@on

Kłamstwo ,niewiedza,lub hipokryzja bijje po oczach, żeby przejść do Stekopu nie trzeba było mieć dużo wiedzy .Nikt nie chciał tego stanowiska z pracowników elektrowni,bo to firma taka sama jak Sedhut , czyli nie ciesząca się dobrą sławą.W takich firmach dużo zależy od szefów, jeśli są ludźmi dla pracowników to i ludzie nie sprawiają problemów,wszystkim się pracuje dobrze.

Robcio

Chciałem się tu przyjąć do ochrony ale z tego co czytam to jest zła sytuacja jak to co czytam tu to jest chore żeby takie podejście mieć dla ludzi którzy utrzymują tą firmę i żywią właściciela firmy .

Karamba Krak

No cóż. Okazało się że oferty pracy zamieszczone wzdłuż i wszerz internetu to fikcja. A dobitnym dowodem na to jest notoryczne nie odbieranie telefonu i lekceważenie potencjalnych pracowników w odniesieniu do Podbeskidzia. Firma podobnie jak większość z tego sektora biznesowego poszukuje pracowników, którzy będą wpłacać co miesięc wejściówkę w kwocie dofinansowania i dzięki temu będą mogli pracować. Przede wszystkim liczą na osoby z problemami alkoholowymi, a także chorych, którzy cechują się wyłączonym logicznym myśleniem, bo tylko takich da się rolować i poniewierać. Chorzy logicznie, myślący i bystrzy są niemile widziani. Ogólnie nie polecam tej firmy.

Franek
@Karamba Krak

Pisząca słowa powyżej ma duże szanse zatrudnienia bo z logicznym myśleniem jest na bakier a jak sama twierdzi takich poszukuje firma O drugi z wymienionych elementów jest jeszcze prościej wystarczy monopolowy 24 h

Krakus Lokus
@Franek

Takiemu bytowi jak ty nie da przetłumaczyć jak czyta się życie. Jesteś najzwyczajniej w świecie zbyt głupi/a by ogarnąć podstawy ekonomii, konstruktywnego myślenia i budowania poprawnego dialogu. Akceptacja rolowania i podpieranie budki z piwem o pomarańczy nie wspominając to twój życiowy sukces. Po prostu twoje IQ znajduje się na poziomie taboretu. Po psychiatrycznemu o takich jak ty mówi się "ciebie jako tkanki społecznej nie ma z Nami !!!!

Iluminati
@Franek

Nie ma najmniejszego sensu odnosić się do tego co wyrzeźbiłeś. Jesteś głupi/sza od konstrukcji gwoździa i cokolwiek by napisał ty i tak tego nie zrozumiesz.

Wojciech
@Karamba Krak

Chyba nie byłeś nawet na rozmowie kwalifikacyjnej a już oceniasz firmę. Dlatego że nie odebrali telefonu? Może trzeba było wysłać CV na e-maila albo skontaktować się bezpośrednio, a nie od razu tak wszystko na "nie".

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.