Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

FHU

Frytek przyznał się że zabrał grafiki i tuszował sprawę sam się przyznał nagadywal na każdego a to on ponosi całą winę w tym jak ta sprawa się nie zakończy nie oddadzą kasy to sprawa ludzie wyżej do sądu a tak sedhut przegra sprawę i firmę zamkną i wszystko odda co do grosza każdemu

Bożena
@FHU

Możesz napisać o co chodzi? Za co wam zabrali pieniądze? I o co chodzi z tym tuszowaniem grafików? Trochę mnie zmartwił ten komentarz bo przymierzam się do pracy tutaj

@Bożena

Frytek kancili ile się da tuszowali godziny okradali urlopy przez to mieli sprawę w sądzie bo mieli kłopoty ze zusem bo nie płacili składek ale oczywiście sedhut nie wstawia się do sądu firma dno dużo osób już wyrobili na kasę na urlopy i na godziny przeczytaj sobie wszystkie opinie o nich

Była pracownica
@Bożena

Witaj ja pracowałam 6 lat i pieniądze na czas mundur też nie było fałszowania grafikow

Aga.

Witam. Czy firma Sed Hut wypłaca wczasy pod gruszą,?

Weronika

Wcale nie tak dawno szukali pracowników ochrony z orzeczeniem. Niestety nie widzę już treści ogłoszenia. Można wiedzieć, czy lekki stopień będzie ok? Czy musi być wyższy?

Hjk

Panie Marku. Dowiedziałam się co robiliście bez. Z góry pracownika jak tak można. Bez mojego. Podpisu w tegowac urlop. W godziny ja to powiem w Sondzie jedna osoba ma te grafiki. I mi powiedziała. Co pon robi ja urlopu nie podpisywałam wogule. Kasy za urlop scie mi nie oddali. I tak. Karabela. Kradła w szystko w sondzie powiem cyganstwa nie Lubię i. Złodziei dlaczego teraz się z nalazly te grafiki sond już jest niedługo. Ciekawam czy się w starocie ja powiem prawdę o panu co pan robił z urlopem. Bez mojego podpisu. Kradliscie moje pieniądze. I na nocnych było z złotówkę płacona w szystko wiem prawdę

Hjk

Przez pana frytka dużo osób straciło pracę frytek straszył wysylal SMSmi moją żonę chciał poderwać w samochodzie a firma nieźle kantowal dopiero teraz po dużym czasie pojawia się frytek z grafikami i urlopami coś go gryzie że tyle osób (usunięte przez administratora) a firma się cieszyła ze swojej gupoty ta firma już dawno przez przekręty kanty się powinna rozlecieć za to też że kantowali perfonu

Hjk

Co boicie się prawdy ta prawda wyjdzie zaniefldulgo w sądzie nawet Marcin frytek mnie i żony nie przekupi żadnymi grafikami ani urlopami żonie ukradliscie urlop a na grafikach cię oszukiwali taka prawda zaniedulgo spotkanie w sądzie na mogilskiej tam się wszystko rozczugnie nawet wadzi prawnicy nic wam nie pomogą bo też (usunięte przez administratora) ale to wam nic nie pomoże ci koniec będzie z wami takimi kierownikami jak frytek Grażyna i mnie co oszukiwali firmę i kierownika z karabeli co mi re potrafi się pokazać w sądzie

@Hjk

Jaki jest powód, że składasz lub planujesz założyć sprawę w sądzie? W czym firma miałaby Cię oszukać? To tylko Ciebie dotyczy czy innych pracowników też?

Jk
@Paweł

Jaki powód za składki która firma nie płaciła na emeryturę teraz się boi nie wstawia a to przeważnie zrobiła karabela

Hkk

Grabarz i wszyscy kierownicy plus prezes to największy kant grabarz ze swoimi prawnikami chodził do sądu ludzie ich podawali a jak się pojawili już było po sprawie takie. Cykory nic wam to nie wyjdzie przekupstwo pięty i frytka w sądzie dużo się dowiedzą o sedhucie i karabeli bijcie się bo będzie po was

Hkk

Pięta i frytek i cały sedhut cykory grafikami urlopami to możecie sprawa zaniedulgo dostanie się wam i wolakowi za kanty karabeli i jeszcze prawnicy co siedzą bierackase w karabeli co prawda w końcu wyjdzie w końcu wszystko oddacie co do grosza wasze kanty się skończą pięty frytka Wolaka i całej reszty

Wacek

Ghj to myślę że to jeden z tych co my uczciwie pracujacy musimy pracować za nich bo chodza co chwila na l4 czy urlopy i co ciekawe zawsze te same osoby a my też ludzie chorzy a póżniej zapominaja ile dni byli i sie tutaj żalą, ja zawsze sobie liczę i zapisuje jakoś mi się zgadza na kierowników nadajecie a żadnego tu nie chwalę ale jakbyście chodzili dodatkowo tak jak ja to co jakiś czas dostaję premię i za leki a w innch firmach to 2 razy w roku a ta praktycznie co miesiąc, co prawda od jakiegoś czasu płacą za leki mniej bo kiedyś nawet dawali 100% ale czasy mamy nie ciekawe to pewnie dlatego.

@Wacek

To ciekawe wacus zobaczysz jak twoja firma nieraz cię okanci na urlopie albo godzinach ja bym był chory chodzić do pracy za premie pracuje w innej firmy dostaje za godziny wiecej niż w sedhut daje premi i przy tym kantuje (usunięte przez administratora) i ma prablem że zus i sądem bo niepotrafil się karabela zgłosić brak odwagi ta firma powinna dawno upaść za swoje (usunięte przez administratora) a wy jak im (usunięte przez administratora) to dulgo na tym koniku nie pojedziecie dalej to rubcie

@Ghj

Krzeczek, nie możesz znieść że nie pracujesz już w Sed-Hut, zostałeś zmuszony do powrotu do Solid a tam wiadomo jak jest. Podczas pracy w Sed-Hut oszukiwales, kombinowales, pracowaliście ty i twoja żona podczas L4, wzniecales awantury i bójki, nigdy też nie wspierales innych pracowników a zwłaszcza w momencie kiedy próbowali wyjaśnić pewne sprawy w PIP ie a sąd im nie przyznał racji, wówczas nawet wyśmiewałes się z tych osób, wystarczy cofnąć się do komentarzy sprzed dwóch lat. Przez cały ten czas liczyłeś na to że ZUS nie dobierze się wam do skóry ale stało się inaczej, dlatego od miesięcy wypisujesz te swoje bzdury których się już nie da czytać. Zresztą, zamiast się ośmieszać na tym portalu, wróć do szkoły, naucz się zasad pisowni i ortografii, popracuj nad stylem i w momencie kiedy będziesz miał coś sensownego do powiedzenia napisz, być może wówczas kogoś to zainteresuje. Na chwilę obecną twoje komentarze jedynie wskazują na to że powinieneś pilnie zgłosić się na konsultację do lekarza specjalisty a to co piszesz nie jest ani obiektywne, ani sprawiedliwe, to tylko bełkot furiata.

Ghj

Niebilem się z nikim to jest kant kantujecie oszukujecie zejście że mnie i że żony bo podam was do sądu i skończy się wasza firma szybko niewkurwiajcie mnie i żony bo skończy się to dla was źle i spotkamy się w sądzie a podał was do pupy sądu i zusu i do innych instytucji Marcin frytek co teraz się boicie kanty oszustwa wyszły a ZUS pip i sąd was leje po dupie ja się cieszę z tego że w końcu wam się za nas dostanie a ludzie niech o was czytają wszystko bo im pleciecie gupoty i kity zeby czasem nie zostac ma lodziee gazeta za niedługo się dowie i będzie koniec z wami

@Ghj

Witam serdecznie jestem już kila lat pracownikem i nie narzekam firma jest bardzo miła

@Ghj

Aczytam Pana wypoci y i nie wierze w to co Pan pisze ja już 6 lat pracuje i nie mam problemu z urlopem. Nigdy nie oszukiwali nas na wyplacie. Zawsze na czas mam wypłatę nie wiem.skad ma Pan takie opinie. Zgadzam się że nie każdy może zostać koordynatorem ale idzie to zalatwic

Pracownica

Ja się wypowiem tak pracowałam na kozielskiej nie jest to prawda że źle się pracowało tylko ze jak dowódca był gienek sieniada to się robiło mnóstwo godzin. Teraz jest ok ja nie narzekałam jakoś na pracę jest tam troche pracy ale ja lubiłam tam pracowac. Chcesz więcej informacji udzielę je

Pracownica

Ja za czasu starej gwardi pracowałam po 7 dni po 12 godzin i skakałam albo na raciborska albo na kozielska a jak zachorowałam to były do mnie pretensje. Dlatego odeszłam Ja teraz mam Super obiekt i super koordynatorow

Pracownica

Ja tam pracowałam i nie narzekalam

Ghj

Widzimy się w sądzie za niedługo ciekawe czy się pokażecie tym razem czy stuchycir brak wam odwagi żeby oddać kasę

Szanowni Państwo, dziękujemy za wszystkie Państwa opinie. Pozwolą one w przyszłości jeszcze lepiej dostosować warunki oferowanej przez nas pracy do Państwa wymagań. W zakresie kwestii, które budzą u Państwa zastrzeżenia prosimy o kontakt z naszą firmą: sekretariat@sed-hut.pl Pozdrawiamy SED-HUT S.A.

olo
@Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

1.wynagrodzenie na czas 2.odzież robocza używana i niepełna!! 3, miesięczny dodatek za pranie UWAGA....... 5zł i 20 grosz!!!!!!!!!!!!!!! 4. zwrot za lekarstwa OK 5,zwrot za dojazd nie dla każdego! 6, nadgodziny i "premie" tylko dla wybrańców

Z

To po co mu donosiłeś na wszystkich Krzeczku ?

Z
@Z

A teraz ta osoba z wroclawskiej mu nie donosi wcale duzo osob sie pożegnało dobrych osob i dużo zwolnilo szkoda ich bo niema kto robic za wolne nikt nie pójdzie tylko kasa

Y
@Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Jak niewypacivie ludzi i niedacie ludziom kasy co robili przedtem i teraz to sprawa pujdzie dalej a PIP nie bedzie tym zachwycona i wszystko pan frytek będzie musiał oddac z procentami i jeszcze za obrażanie ludzi i straszenie smsami oraz jego ludzmi co szuka sobie sojuszników

Y
@Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

wszystko wyszło na jaw ile płacicie zs nocne 1zl to wstyd i hanba a pesja wychodzi nie 1900zl a 2180 karty zostały odkryte jak nadal będzie kancic oszukiwac ludzi to caly czas bedziecie miec kontrole dopóki to sie nie zmieni wasze ksnty i oszukiwania ludzi niepelnosprawnych pora na zmiany kadr i pora na zmiany kierownicze i wypłacenie ludzi tego co jest ich ciezko zarobione pieniądze

@Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Nie polecam wielu uciekło od nich do innych firm i lepiej na tym wyszli. Trzeba najpierw umieć szanować pracowników a później rządach dobrych opinie. Jak narazie w tej firmie totalne dno.

loi

Ja z ciekawości spróbowałem napisać maila i powiem Ci że miałem odrazu odpwiedz,jutro spróbuje jeszcze raz, zobaczymy,ciekawe czy masz dobre adresy,ja wiem tylko jedno że jak dzwonie do pani Kasi a nie odbierze od razu to zawsze oddzwania a to się chwali.

@loi

Pani Kasia i Pan Ireneusz zawsze oddzwaniają jak nie zdążą odebrac

@Pracownica

Witam serdecznie pani Kasia i Pan Ireneusz zawsze odbieraj telefon komórkowy jak nie mogą to odzwanaja nigdy mi się to nie zdążyło są bardzo poradni koordynatozy ja z nimi nie mam żadnego kłopotu

Pracownica

Witam dziwisz się że nie dostajesz na przejazdy ja dojeżdżam też pociągami i mi nie zwracają. A ja płacę i za tramwaj i pociag

@Pracownica

Witam serdecznie czeba złożyć wniosek na przejazdy do firmy sed-hut I oni decydują jaka kwotę dostaniesz

Sylwester rajda

Witam serdecznie tylko skąd dojeżdżasz do pracy i musisz złożyć wniosek na dojazdy i musi to podpisać to twój koordynator I on wyślę to do firmy

Pracownica

Witaj może być powodem że nie masz w symbolu orzeczenia literki R czyli ruchowej tzn ze nie masz schorzenia na narządy ruchu

Milo

Teraz sam się przekonałem jaka to złodziejska i zakłamana firma mam nadzieję a nawet sam dopilnuję by stracili obiekty które mają na Śląsku chyba że jeszcze ktoś się chce przyłączyć?

@Milo

My bo w Krakowie nie zasługują na obiekty kantuja (usunięte przez administratora)

@Milo

Masz całkowitą rację. Byle (usunięte przez administratora) człowieka. Powinni trafić do (usunięte przez administratora) i cały koordynator śląski.

@Ghj

Zawsze (usunięte przez administratora) pracowników.maja do tego smykałkę. A najgorsze że sami uważają się za porządnych. No cóż gorszego pracodawcy chyba już nie ma od sed hut

@Ghj

Tak nie zasługują na obiekty w Krakowie ani nigdzie indziej. Szkoda że wciąż firmy dają się nabrać skoro sami nie umiał szkolić pracowników a tylko wymagać tylko czego? Że dziadek sam z siebie się nauczy?

@Beznadzieja

Sedhut to złodziejska firma razem z tymi kierownikami co (usunięte przez administratora) kradną na urlopach przy tym się nieźle bawią kosztem ludzi chorych chorych (usunięte przez administratora) obłęd przez to niechcacoch na obiektach dużo potracili same straty zmieńcie kadry i zmieńcie prezesa i kierownictwo może coś to zmieni ale do tego czeba czasu

@Milo

Człowieku przez takich jak ty tracimy obiekty. Jakoś ja nie narzekam jestem w tej firmie 7 lat i nigdy nie zostałam (usunięte przez administratora)

Milo

Ale który koordynator

Leszek

Pracowałem w ruznych firmach ale ta jedynie płaci na czas nigdy mnie nie (usunięte przez administratora) ani na wypłacie ani na urlopie jak to ini pisza z poczadku pod Panem Piotrem ale zostałem pzeniesiony do Pana Jerzego i nigdy nie miałem tak dobrego szefa zawsze pomoze ,nawet byłem świadkiem jak dał koledze 2 szanse bo zawalił a on go nie wyzucił Pan Piotr to dawno by go zwolnił.Tak ze nie rozumiem tych nazekających

Halinka

Potwierdzam dusza człowiek jak byłam w potrzebie pozyczył mi pieniadze

Samatha

Wciąż się ogłaszają na olx że szukają pracowników. Do czego ? Do wykorzystywania i okradania ich z wypłaty? Jaki pracodawca taki brak kadrowy. Czasami myślę że ta firma to banda złodziei i oszustwie z naczelne J. K. Kierownikiem bez doświadczenia.

Ewelina
@Samatha

To co jest nie tak tutaj z wypłata? Nie jest na czas, nie wypłacają całości? Twoja wypowiedz jest mocno emocjonalna ale szczegółów brak..

@Ewelina

Wypłaty na czas nigdy się nie spoznili

@Samatha

Najgorsza firma oszukiwała i (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) z godzin z urlopów sprawy mają w sądzie nawet się nie zgłaszają udają gupkow dość takiej firmy do wora i do Wisły jak nie potrafią ludzi wypłacać moja żona okantowali iz urlopów niewyplacil mnie na składkach emerytalnych taki właśnie jest sedhut i kadry lanca lanca jeszcze raz kancax

@Ghj

Nie wiem.skad bierzesz takie informacje ja pracuje od stycznia 2017 i nie miałam problemów z urlopem może nie mieliście godzin wyrobionych i wam urlopem pokryli. Jak dla mnie firma beż zarzutow

Hjuk
@Pracownica

Chyba w porządku dla lizusów co liza firmie (usunięte przez administratora) firma nic niewarta nawet świeczki to co robili i to co niewyplacil to dlaczego karabela ma sprawę w sądzie i dlaczego się nie wstawili jakby była w porządku to by nie kancili ludzi na urlopach okradali

Jhg
@Ghj

Ponownie frustrat Krzeczek, człowieku ty jesteś obłąkany, podobno masz tyle dowodów na te (usunięte przez administratora) w tej firmie ale do tej pory ani ty, ani twoja żona nie zglosiliscie sprawy do PIP u, natomiast to was ZUS przywołał do porządku i z tego powodu mieliście duże nieprzyjemności. Skoro sami jesteście nieuczciwi to przestańcie obwiniać innych za wasze ówczesny kombinacje, zwłaszcza że większość tej kasy którą zarobiliście przepuściłes na elektroniczne gadżety. Wizyta u lekarza specjalisty wydaje się być konieczna.

@Jhg

Krzeczek na wizytuece a dowody mam jak chcesz wiedzieć pip też wie bo sprawa była zgłoszona nawet do zusu bo wasza firma kanci kłamie kręci nawet do sądu nie potrafi się zgłosić tacy jesteście odważni w gębie a nic po za tym pilnujcie siebie bo sami przegrywacie obiekty pracownicy co uciekają z obiektów psychikę i lizusy i kablarze to jest cały sedhut złodziejski

@Jhg

Specjalista to wam jest potrzebny i psycholog których ta foremka przyjmuje i okłamuje a z ZUS to wy macie nieprzyjemności wasza firma karabela za kanty i niepłacenie składek i niezgłoszenie się do sadco brak odwagi zabrakło dobrzy jesteście ale w gębie a nie mówię bo nic nie potraficie ale kłamać potraficie i (usunięte przez administratora) ludzi na urlopach składkach i rżnąć ludzi na godzinach nieplacac kasy boli żus już wie PIP też nawet wszystko w sądzie powiedziałem

@Jhg

Pięta taki kablarze z ciebie jest siedzisz na wartowni i kablujesz ludzi tak się wiele razy zdarzało we firmie a w sądzie i zusie to wy macie przejechane nie my wszystko wyjdzie za wasze kanty i kłamstwa dajcie nam spokój już nie pracujemy u was i niechcemy mieć z wami nic wspólnego trzeba się przyznać żeś cię okradali ludzi ale tego nie potraficie zrobić brak odwagi

@Hjuk

Słuchaj jakoś tyle lat pracuje i nie zabrali nawet godziny

@Pracownica

A jak im (usunięte przez administratora) pisałaś to ci nie wzięli sedhut kocha takich co kabluja do szefów i nagadaja jeden na drugiego firma nic nie warta sama się przekonasz czemu a mam pytanie dlaczego tyle osób odeszło sama zobaczysz czym śmierdzi sedhut

@Ghj

Pracuje od 2017 roku i nie narzekam to co mi się należy dostaje na urlopie nie kantują wybieram kiedy chce

@Pracownica

Skardze nie kantuja tylko (usunięte przez administratora) giną urlopy i godziny

@Ghj

Krzeczek, złóż skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, tam na sto procent zajmą się rzetelnie twoją historią.

Ghj

Jak was udupca to mi się poprawi bo na nic nie zasugjecie przez wasze przekręty i kłamstwa i oszukiwanie ludzi i niezgłoszenie się do sądu dajecie sprawę do sądu że zusek a nie potraficie się zgłosić takie fakty są i nic tego nie zmieni

Dfgf

Kogo. Sedchud przyjmuje do pracy. Jak posterunek bes on stawy. Budowa. Zue budowa. Była otwarta i to ma być ochrona tak dalej nie może. Być dobrych pracownikiem pozwalniali a zostawili Lewych budowa bez ochrony. Brama. Otwarta na oścież. Pisze bo widziałam i tak taka firma traci posterunki. Co pracownicy nie przychodzimy do. Pracy. To jest. Porażka Roku dla mnie to nie ochrona to przeczkole.

@Dfgf

Witam kryjesz się pod nickiem niestety w każdej ochronie są jakieś osoby migające się od pracy więc nie porównuj wszystkich trudno są to ludzie chorzy

@Pracownica

Ale. Firma za. Coś im płaci. Chorych na głowę. Nie powini przypaść do pracy. A gdzie. Ludzie z wartowni a pani nie jest. Chora. Opuściła by obiekt. Chyba nie. Zachód. Firma pani płaci. Nie zaspanie na obiekcie tylko za. Pilnowanie

@Hhh

Ja nigdy nie opuściłam obiektu

Joanna
@Pracownica

No tak jak napisał, nie ma co do jednego worka wrzucać. No i w tej konkretnej sytuacji to były już jakieś konsekwencje może?

Bez nadzieja

(usunięte przez administratora) ja 3 mięs na wypłacie o kilka stowek. Idę PIP. Oni myślą że mają pracowników za darmo. A pracownik musi z czegoś żyć i opłaty zrobić.

@Bez nadzieja

Już mieli sprawę w sądzie po której karabela i sedhut się wogule nie wstawiły ale to im plazem nie przejdzie wszystko oddają co zabrali

Bez nadzieja
@Hhh

Wiesz co jak ktoś nie szanuje pracowników niech nie wymaga szacunku do. Siebie. Tam jak kogoś nazywają bucem z kierownika to rzeczywiście nim jest. Ma się za niewiadomo kogo a tak naprawdę to szaraczek chłopiec na posyłki który nic nie umie. Brak słów co za tępaków mają w koordynatorach

Tuhh
@Bez nadzieja

Bardzo dobrze Napisane bo czymajom Ludzi z grupom zero dwa pe co się nic nie odzywajom żeby było wiencej takich osób jak ty to by się przekonali ze okradajom urlop kancom na godzinach ale oni dostanom za swoje mieli teraz sprawę w Sondzie I się nie w stawili zaplacom karę ta firma nie powina istnieć na polskim rynku zaduzo wiem bo pracowałam wtej firmie prezes to (usunięte przez administratora) pierwszej klasy proszę was nie bójcie się walczyć o swoje każda zlotuwka jest teraz miałaś rację że żyć czeka z czegoś ale po co jeszcze pracujecie w tej firmie dobrych Ludzi pozwalniani a czymajom Najgorszych ja poszłam gdziendziej jestem zadowolona zobaczę jak za nocne placom i ocenki do wypłaty żeby scie mieli ale jak się Ludzie nie odezwom to tak jest szkoda mi tych Ludzi za prezesa czeka się brać z Lodzieja okradajom też peron z koń towiem bo mi okradli cały urlop i połowę wypłaty ale ja nie po puszcze to jest moja kasa ciężko zarobiona ja tak Łatwo nie po puszcze bendom Ludziom odawac z nawionzkom to co ukradli

Hhh

To jest banda cykorow i tchurzy dlaczego nie pokazali się w sądzie brak odwagi karabeli że oszukiwała ludzi na kasie ludzie robili a oni składek nie płacili do tego dali sobie prawników pana prezesa i myślą że mogą wybrać z każdym ale tak nie jest są ciency mója żone okradli z urlopu i godzin nocnych przez nieodpo wiednich ludzi w tej falszywej firmie firma dno powinna upaść razem z prezesem a pieniądze powinny być zwrócone ludziom bo ciężko na to robili

Pracownica

Witam czytam ten post i nie wiem czy się śmiać czy płakać bo jak czytam to zastanawiam się czy pisało to dziecko tyle błędów po drugie ja pracuje 6 lat i nie mam takich problemów jestem osobą niepełnosprawna i jakoś nie okradli mnie na urlopie nie wiem co wy chcecie. Zgadzam się że nie wszyscy się nadawaja na pracowników ale Pan Prezes jest dobry ja nie zaznałam z jego strony żadnej krzywdy. Co do koordynatorów również Pani Kasia Procner I Pan Ireneusz Mikołajczyk starają się że wszystkich sił. Na wielu obiektach pracowałam Tak samo miło wspominam Pana Piotra Piszczka wspaniały człowiek. Moje odczucie jest takie nie chce się niektórym pracowac wiesz szkalują opiniami nieprawdziwymi firmę.

@Hhh

W sądzie się nie pokażą bo nie mają chodź minimalnej inteligencji a jedynie spryt do oszukiwania pracowników o okradania z wypłaty to im świetnie idzie. Dlatego zgłoszone jest PIP I PEFRON.

Popieram zawsze tak jest

A o kim mowisz

Jaro

Uważam również że to dobry człowiek pomaga na tyle łudzą co jest w stanie a każdy się mu tak opłaca że wiesza psy na nim

D.gg.06.pl
@Jaro

Jakaś masakra co ludzie piszą szybko ocenia czyjaś pracę a może najpierw niech zaczną od siebie czy to zwykly prac.ochrony czy koordynator to ciężki kawałek chleba zależy też od obiektu są obiekty gdzie jest maraton w pracy i są takie na których śpią bywałam na różnych to i owo widziałam.pracownik pracownikowi też wilkiem poprzez nieprawdziwe pomówienia potrafi zniszczyć życie. Ludzie chyba nie myślą chcą odwalić 12godz.i tyle a taki koordynator też ma rodzinę inne obowiązki.zanim kogoś ocenimy zacznijmy od siebie dajmy komuś czas .Duuuzo można by się wypowiadać.

Jaro
@D.gg.06.pl

W pelni popieram to co piszesz czasem było mi go aż żal bo starał się ile mógł a każdy był przeciwko niemu ale jedno co to nawet w nocy można było liczyć na pomoc a teraz po 15 nikt już telefonu nie odbierze i niszczy się wszystko

@D.gg.06.pl
@Jaro

Zdaje się że nie do końca się rozumiemy Nie oceniałam pracy konkretnego Koordynatora lecz ogólnie. Natomiast ludzie piszą bzdury Nie wszyscy . Ogólnie jeśli ktoś chce pracować to pracuje tylko niektórzy poprostu trochę odwalą trochę prześpią służbę i do domu.A taki koordynator ma być dostępny 24godz.smieszne.Choc koordynator a koordynator też różnica szacunek w obie strony.A ludzie szybko ocenia prace kogoś nowego a to nie tak działa. To że pracuje to znaczy że chcę. Zanim kogoś ktoś oceni niech zacznie od siebie.Pozdrawiam.A tak nawiasem pracuję 4 lata.czyli jak się chce to można

Marko

Pracuje to wiem jak jest człowiek co jakiś czas musi iść na zastępstwa na inny obiekt pod przymusem bo zaraz jest się wyszywanym od różnych i to jest chore żebym był zmuszony do przejścia na inny obiekt na 2 czy 4 dni a potem człowiek ma 228 godzin w miesiącu a nawet 24O czy to jest normalne . Jeśli mówiłem że mam kolego ze stopniem lekkim to twierdzi że takich nie potrzebują bo za małe zwroty mają i muszą mieć w 8O % chociaż zwrot bo za małe zyski mają czy to jest normalne żeby takie podejście mieć . Niech się sami wezmą do uczciwej pracy nie aby wyzywać pracowników a sami tłuki nic nie potrafią .

@Marko

Ja też chodzę na zastępstwa nie masz przypisanego jednego obiektu masz dane miasto i okolice

Niki
@Pracownica

A jakie ty masz miasto przypisane???

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.