Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

R

Nieznacie pracy w solidzie to się nie wypisujcie tu jest dużo dużo lepiej niż w innych firach jak justus juwetus i sedhut dalej nie będę pisał placa na czas umowę o pracę jak i zlecenie tylko wy płaczecie bo do tej firmy nikt by się z was nie nadal bo uwag tylko spanie picie alkoholu nawet wam się niechce odbijać punktów taka jest u was metodyka

Iska

To najbardziej badziewna firma pelna donosiciel i wchodzących po palcu bez smalcu . Zwłaszcza oni się tam trzymia. Wszystko co tu piszą o tej firmie jest prawda poza wyjątkami którzy piszą że jest cacy i okej pstro prawda dobrzy pracownicy się zwalniają A zostają Ci co wiadomo.... masakra szkoda słów i nerwów.

@Iska

Coś o tym wiem. W tej firmie przetrwają TYLKO kapusie. Radzę żebyś zmieniła firmę bo się wykonczysz.. przerąbane jest.

@Iska

Z tym się zgodzę dawno ta firma nie powinna istnieć na rynku pracy a zwalcza za karty i (usunięte przez administratora)

AKT

Dobre dobre ! Jak żeś to namierzył !! ?

LAKRIMOZO

Znając życie i mając takie samo doświadczenie piszę 3 PRZYKAZANIA Z ŻYCIA dla tych co uważają się za najlepszych z Katowickich Ogrodów i innych tego typu podobnych: 1) Kobiecie nigdy do końca nie dogodzisz chodź byś narobił w portki ! 2) wódki nie przepijesz bo to ona cię rozłoży chodź byś narobił w portki ! 3) roboty nie przerobisz chodź byś narobił w portki Na wasze miejsca znajdą się w każdej chwili lepsi i jeszcze bardziej lepsi co to niby lepiej pracują a de facto chodzi o lepsze umiejętności lizania kapowania donoszenia świrowania itp. itd ! Pozdrawiam tych najlepszych z Katowickich Ogrodów Miejskich oraz Pana koordynatora ( nie wiem co on koordynuje raczej zbiera informacje ) oraz innych najlepszych z najlepszych !

@LAKRIMOZO

ja pracuje od niedawna w Mieście Ogrodów i nie mogę nic złego powiedzieć ...ludzie tam pracujący są super ...jest mila atmosfera ..pracujemy po dwoje .. Ci co tam dłużej pracują pomagają nowym .....ktoś kto wypisuje bzdury to ze złości...bo się nie nadawał do tej pracy ....i go zwolnili ...z tego co wiem to dyscyplinarnie...i się msci............

Nieznajomy 2
@Nieznajomy..

Wiesz tyle co zjesz ! I ty nie wypisuj bzdur bo aby kogoś zwolnić dyscyplinarnie musi wyczerpać znamiona Par. 52 KP (alkohol kradzież itp itd )niedorozwinięty niedorozwoju ! I nie wypisuj bzdetów bo od nich aż szczypie z tyłu ! Pracuj pracuj tylko ci tyle zostało w tym rodzinnym teamie. A za prawdę nie zwalniają !

@Nieznajomy..

wiesz czym różnię się od tych tępych a zarazem wspaniałych z KMO ? ! Że dla mnie świat nie skończył się na KMO i SED HUD ! Idę dalej i jestem już dalej ! tylko ciekawe jak sed hud straci ten obiekt i co zrobią ci wspaniali z Katowickich Ogrodów ! Popełnią zbiorowe SEPUKU ! A ty razem z nimi zachłyśnięty tą wspaniałą atmosferą ! A propos (usunięte przez administratora) mnie zwolnili dyscyplinarnie ! Mam za porozumieniem stron a po drugie mają przerąbane w dwóch instytucjach za machloje w składnikach wynagrodzenia Tłum.....ku i nie siej wrogiej propagandy ! Zapytaj się ich co nawywijali na obiektach w Gliwicach i dlaczego przenieśli to wspaniałe małżeństwo na KMO !

@LAKRIMOZO

co nawywijali..jak taki jesteś mądry..to powiedz.o ile wiem to są normalni ...fajni sympatyczni ludzie. Boli cie to ze są dobrzy ...mamy super atmosferę..fajnie się pracuje ...nie ma żadnych problemów...każdy robi swoje co do niego należy...

@LAKRIMOZO

co nawywijali. Jak możesz kogoś oskarżać..ty niedorobiony człowieku ...widać że jesteś nienormalny ...pisząc takie rzeczy ..zajmij się pracą ..a nie wypisywaniem nieprawdziwych plotek... .nieudacznicy tylko piszą takie plotki o kimś...widać że się tym bawisz ...psycholu....nic ci już nie pomoże.....

@Nieznajomy..

Odpowiadam ! Po pierwsze nawywijali tym że pojawili się na tym Bożym Świecie a po drugie że są na tych nędznych Katowickich Ogrodach i tym nędznym SET HUD-dzie !!!!! (usunięte przez administratora)

Iska
@LAKRIMOZO

Tak też słyszałam od wielu ludzi na temat tych matołów z ogrodów. Nikt tam prócz nich nie chce robić. Masakra!

Pracownica

Ja właśnie zgłosiłam.sprawe na policji mobbing firma nie zareagowała wydrukowałam wszystkie emaile

Nie pracownik

Wysłałem do PIP- u e-skargę z załączonymi dowodami na ich przekręty przy składnikach wynagrodzenia 23.09.2020 i po tygodniu otrzymałem informację że moja skarga wraz z kontrolą będzie rozpatrzona do 23.12.2020 ze względu na covid 19. Tyle informacji ! Ludzie piszcie do nich skargi bo warto Niech ich przetrzepią ! :) Lakrimozo już nie pracownik tej nędznej foremki! :)

@Nie pracownik

No i słusznie. Gdyby więcej takich było to może wtedy by coś ruszyło ale ludzie to tchórze a zwłaszcza te przylepki kierowników... coś o tym wiem........

Ta firma zeszła na psy brak szacunku do drugiego człowieka, (usunięte przez administratora) na pensi, kradną urlopy i mówią że już urlopu nie ma żenada. Złodziejska firma powinni nimi zająć się PIP. Pozdrawiam was

S

Owszem zgadza się PIP tylko dlaczego jeszcze tego nie zgłosiliscie, przecież już dawno deklarowałes że to zrobiłeś, zabrakło Wam odwagi cywilnej?! Wypisujesz ciągle to samo, każdy kto pracuje w tej firmie o tym wie ale jakoś nic z tym do tej pory nie zrobiłeś! Żałosne!

@S

Z tego co wiem to jest zgłoszone tylko głupa zgrywają. Pozdrowienia

Pani M.

w tym kraju wszystko jest mozliwe :)

xp

Firma do bani same kapusie i usługiwacze. Myślałam że bezie dobrze ale niestety.

Lucek
@xp

Czeba donosic i sluzyc ludziom żeby nas z roboty nie zwolniali. Tylko my umimy uczymac się w tej firmie . To nasz świat.

rada
@Lucek

proponuje wizyte u dobrego specjalisty... a potem wrócić do roboty a kapowanie jest do czasu...

Marika

Marcin pseudo menadżer pierwszy powinien być do zwolnienia firmie pozbawia kasy ludzie się masowo zwalniają a ci co się przyjmuja to tylko czas tracą bo robią badania mają omówiony obiekt a co do czego daje gdzie indziej i ludzie odchodzą zanim się przyjma jest cham gbur i czubek swego nosa widzi niech Kraków weźmie sobie opinie ludzi bo z torbami pójdzie w Zabrzu przez swego menedżera powodzenia Krakowie i życzę bo w Zabrzu dziadostwo pod kierownictwem Marcina sie robi .pozdrawiam marika

Edyta
@Marika

Asa dodam że Nie płacą całej kasy i się śmieją nam w mordki A są tacy co by skoczyli z 10 piętra jak by im kazali i się plaszczyli nawet przed klozetem. Taki jest fakt! Są tacy... .

@Marika

Heh ciekawe coś w tym jest

@Marika

To jest święta prawda o sedhucie złodziejskiej firmir i oszukańczej a zwłaszcza o jednym kierowniku M.F bo to co on wyprawia z ludźmi to można już napisać gruba książkę na jego temat w jednej firmie juz pokazal swoje ego uciekł do sehudu i tam (usunięte przez administratora) biednych ludzi wmawia im wszystko grafików na czas niema a jak są to się okazuje ze są machloje i kombinacje urody albo L4 których niepowinien wpisywać ten kierownik jest w tym momencie do zwolnienia tylko pan prezes go trzyma i mu ufa niech Pan prezes się ogarnie bo straci firmę i ludzi odradzam ta firmę nirma w niej żadnej przyszłości

Kiki
@Marika

To taki kochany i męski czlowiek. Jak on coś zrobi to zaraz chce się żyć. . Życie jest piękne w tej firmie ehh cała płone... :)

Pracownica KMO

Pan M.S to najwspanialszy Kierownik Sed Hut o gołębim sercem i. Wspaniałej duszy! Katowice go kochają bo ma podejście i wiedzę! Jesteśmy z panem OGRODY KATOWICE A.K.

Kiki

Oj ah ten kierownik LUBIĘ pracować LUBIĘ i uwielbiam . Oby tak dalej

Claudia

Tak tacy męscy, każdy Marcin w tej firmie to prawdziwy Tarzan i to ich podejście do kobiet , ach , cudownie gdy lecą te inwektywy a ich to tak strasznie kręci że prawie... Ciciolina , masz rację w 100% , niesamowite jak oni to robią?! Prawdziwi , rasowi mężczyźni!!!

GŁUPI i GŁUPSZY

Kochamy Marcinów menadżerów Katowice i Kraków ! Kochamy Trójce Przenajświętszą z Katowickich Ogrodów czyli Wojtusia Ewusię i Anetkę kochamy również cały SED HUT ! To my ! GŁUPI i GŁUPSZY !

Edyta

Ja też!

P.

A coś więcej możesz powiedzieć? :)

CIEKAWE

Jak ktoś chce zobaczyć prawdziwy cyrk mobbingowanie pracowników plotkarstwo klike która wraz z koordynatorem Marcinem Skowronkiem stosują dobieranie pracowników wg własnego widzi mi się w Katowicach na KATOWICKIM MIEŚCIE OGRODÓW to niech się przyjmie. Tam PIP lub Sąd Pracy nie zrobi nic bo działają opieszale łącznie z kierownictwem Sed Hut! Tutaj potrzebna jest grupa uzbrojona niezależna która zrobi poŕządek ! Tacy jak M. Skowronek nie powinni mieć prawa pracy z ludźmi bo patrzy tylko swojego interesu popieranie kapusi donosicieli którzy tworzą historie typu S - F . Do tego niby pseudo dowódcą został alko.....holik który niby się nawrócił i teraz buduje w Katowicach 4 RP ! Obyście nie musielì doświadczać tego na własnej skórze! (usunięte przez administratora) ! Pozďro :)

@CIEKAWE

A to może pan . Marcin S. jest bratem bliźniakiem szefa ochrony pana Marcina F. z Krakowa, dokładnie te same klimaty, szkoda że zarządzający firmą Sed-Hut powierzają zasoby ludzkie właśnie takim osobą, widocznie nie szkoda im pracowników którzy się zwalniają a co za tym idzie kasy z PFRON u. Mobbing, (usunięte przez administratora) plotkarstwo to chleb powszedni, no cóż wszyscy na takim układzie tracą ale ręka, rękę myje, więc?!

Ciekawe

Bratem bliźniakiem to mało powiedziane ! Pan M. S lubi jak się mu cukruje donosi kapuje ciągnie i mlaska ! Ale tutaj Pan M.S. sie pomylił ! Ma ..............! I to bardzo bo mnie ma kto pomóc ale on i jego hau hau hau nie ! A szcególnie jego pieski mają przes....e ! Bo one nie mają wyjścia awaryjnego ale ja już mam !

@Ciekawe

Zdecydowanie w tym kraju mamy problem z takimi typami ten krakowski Marcin ma takie same upodobania , zawsze się któryś na obiekcie znajdzie który mu donosi , kabluje a jeżeli nie ma nic do powiedzenia to wymyśla różne kłamstwa na innych pracowników , tym właśnie żyje ten człowiek w zamian czerpią oni korzyści materialne , zwyczajne (usunięte przez administratora) , takich uwielbia , dorzucić do tego jeszcze kilka (usunięte przez administratora) bab którymi się zabawia w chamski sposób to jest prawdziwy obraz tego co się dzieje w Sed Hut , dziwi jednak że zarządzający firmą tolerują takie zachowania i nie wyciągają wniosków z faktu że pracownicy albo uciekają przed mobbingiem i innymi na L 4 albo się zwalniają. Jakoś żaden z pracowników kadr nie reaguje , nie analizuje tego co się dzieje , pomimo strat spowodowanych ucieczką pracowników i faktem że mają pełne ręce roboty z powodu kolejnych rekrutacji. Jak takie firmy utrzymują się na rynku pracy jest zagadką ale gdyby nie kasa z PFRON to w ciągu kilku miesięcy byliby zmuszeni się wycofać , pieniądze które powinny pomagać niepełnosprawnym osobom służą głównie do utrzymania zarządzających firmą , właśnie z reguły nieudacznikom którzy żerują na ludzkim nieszczęściu od lat i dobrze się mają. Gdzie są instytucje odpowiedzialne za kontrolę takich firm nie wiadomo , widocznie każdemu jest obojętny los ludzi niepełnosprawnych , najważniejsze że za tą kasę dobrze się żyje właśnie takim egoistycznym i zaburzonym osobnikom jak tych dwóch wyżej wymienionych i ich równie beznadziejnym i nieodpowiedzialnym przełożonym . Również skorzystam z planu B , szkoda życia.

Ciekawe

Pisz wymaluj sytuacja z Katowic. Nic dodać nic ująć ! To rzeczywiście są bracia bliźniacy upodleni do szpiku kości !

Eli.
@CIEKAWE

Pracuje na tym obiekcie ..juz od jakiegoś czasu. I nie mam nic do zarzucenia ...ktoś kto chce pracować...będzie pracowal....a ktoś kto przychodzi tylko po to żeby odbębnić dniówkę i nockę ..i do domu ..oraz narzeka na wszystko ...jakie to wszystko be....to wypisuje takie brednie ...zazwyczaj osoby nieudaczne .tak było w poprzedniej firmie w której pracowałam nie związane z ochroną ....nieudacznicy ciągle narzekali..i będą narzekać. Kto wypisuje takie brednie na forum ...pomyślcie sami..ja jestem zadowolona/ny/

ELI 2
@Eli.

Jeśli twoją pracę i pracę tych dwojga można nazwać pracą to chańbisz prawdziwą pracę! Wydać 20 kluczy + szlaban góra lub dół ì oświecić lub zgasić światła to zrobi niedorozwinięty niedorozwój ! Eli kobieto z pięknymi rudym włosami i Ewuniu z takimi samymi wasza praca uzupełniona jest kapusiowaniem donosicielstwem plotkarstwem ciągnięciem lizaniem zainteresowanie się życiem innych tylko nie swoim ! Sama praca na 12 godżin to zaledwie 1.5 godziny a powyższe zajmuje wam 10.5 godziny Dlatego wam się ktoś przeciwstawił i nie dał i narobiliście sobie w metryki sami Pozdro Eli z rudym włosami !

Nieznajomy...
@ELI 2

Pracowałem na tym obiekcie i nie mam nic do zarzucenia ..do pracy przychodzi się pracować a nie wyspać...a dziewczyny tam pracujące są fajne ...jak komuś nie pasuje nie musi tam pracować...i po co te brednie wypisywać...nikt na siłę nie trzyma .człowieku opamiętaj sie bo wypisywanie nazwisk jest karalne ....

Anon
@CIEKAWE

Zgadzam się z tym co tam się dzieje bo sam kiedyś tam robiłem i wiem co jest grane. A ta trójka co się tam trzyma to kapusie i wredne ludzie . Omijajcie to miejsce z daleka...... Bo zwariujecie ludzie. Kto tam się przyjmie normalny to pojdzie. z tymi swirami co nawywijali na innym obiekcie a teraz tu robi trojca swięta.nie da sie robic. Prawda wszystko prawda :/ niestety. Pozdrawiam

BOND
@Nieznajomy...

czyli M.S. z ciebie taki pracownik jak koordynator ! gdzieś ty już nie pracował Sąd Mikołów, Katowickie Ogrody itd itd ! Za niedługo zostaniesz KLOZET OUMOM na Dworcu Katowickim ! bo braknie dla ciebie obiektów ! Jaki Pan taki Kram !

Anonse
@CIEKAWE

Nasuwa się pytanie dlaczego dwóch osobników o inicjałach M.S i M.F. rozwala i niszczy dobre imię firmy i nikt z osób zarządzających nie podejmuje radykalnych kroków żeby ich powstrzymać w tych destrukcyjnych działaniach ,zarówno w stosunku do firmy jak i ludzi którzy są w niej zatrudnieni. Przecież na dobrą opinię o tym zakładzie pracy chronionej pracowało i to ciężko wiele osób .

@Nieznajomy...

Pracowałam na zastępstwo ale nie powiem nic na Marcina ani ludzi

Mikołaj xxx

Macie rację. Coś o nich wiem i tym obiekcie. Dejcie spokój

@Pracownica

pewnie.. najlepiej udawać ze wszystko jest ok po co gadac lepiej milczec i uslugiwac ble ble..

sławek

slyszalem o tym obiekcie i to nie przypadek bo oprocz tej trojki wariatow nik inny tam nie robi a jak porobi to odchodzi z ich powodu. dziwie sie ze kierownik dopuszcza zeby taki ktos sie tam rzafzil. a jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o kase...

PRAWDZIWEK
@Pracownica

A. Radka ty to na Marcina S . nic nie powiesz i tych ludzi bo jesteś odbiciem tych typów ! :)

Mariolka123

coś w tym jest. ja tez kiedys pracowałam z ryża i wiem ze same problemy i cyrkowanie. myslę ze takich to powinno sie odizolować bo psują atmosfere w pracy. a z tymi co znam to mieli podobnie w tej firmie

Grażyna Wójcik
@CIEKAWE

Facet zanim kogoś ocenisz publicznie wejdziesz z butami w jego życie prywatne i zawodowe najpierw zajrzyj w swoje życie czy jest takie idealne i czy sam jesteś ideał Publicznie opisales p. M. Skowronek i firmę z czego widze sporo urozmaiciles Pracuje w tej SED Hut prawie 2 lata i niezgodne się z tym co opisales P. Skowronek jest nie tylko koordynatorem ale Poprostu ma takie ludzkie podejście do swoich ludzi jak może pomoże doradzi wysłucha Poprostu gościu jest w porządku Trzeba mieć tupet nie będę się znizac do twego poziomu Ale tak po chamsku dałabym ci w dziub Może ciebie ktoś opiszę i zobaczymy co sobą prezentujesz Jesteś pusty Burak

XYZ
@Mariolka123

tak. zgadzam się z tobą

Mariolka123
@Grażyna Wójcik

czy ty wiesz babo że burakiem nazywają innych wsioki ze wsi? to już wiesz. Widać po pisaniu żeś wieśniara i boli cie prawda. ja sie ciesze ze ludzie w koncu zaczeli mowic jak jest w tej firemce i to nie tylko na ogrodach ale też na innych obiektach. sama i sami żeściw sobie taką opinie. nikt inny jak wy życzę wszystiego dobrego

Sławek
@Grażyna Wójcik

ludzie was dobrze znaja i nie lubią sami zapracowaliscie sobie na to co jest. gdyby nie wy to by sie o wiele lepiej pracowalo z NORMALNYMI. klika i tyle koncze w tym momencie moja wypowiedź. powodzenia

@CIEKAWE

Masz rację. Potwierdzam że jest mobbing w tej firmie. Robie Bo muszę ale szukam czegoś innego

Slawek
@Grażyna Wójcik

Co ty piszesz kobieto.? Ogarnij się bo właśnie powiedziałaś co robisz w tej firmie. Począwszy od buzi A skończywszy na burakach. Słychać żeś że wsi. A tu sed hut w miescie jest. Tak właśnie się odzywasz do ludzi i przejawiasz agresje. To mobbing.

@CIEKAWE

Na nich powinno się lać tak jak oni na nas!

Anonjeron

Ble ble ble ble ble ble ble pierdu pierdu będzie wiosna :) A ludzie w tej firmie to kapusie i jo ich nie lubia. Jeszcze żem napluła do kubeczkow kapusi :)

@sławek

Niestety jak pracodawca pozwala na mobbing z strony pewnych osób wydrukowałam już meile w których obrażacie mnie i złożyłam doniesienie o mobbing i publiczne obrażanie mnie więc proszę czekać jak policja zacznie prowadzić sledztwo

Don Cicio
@Pracownica

Pierdu pierdu będzie wiosna ! :) ty wyglądasz jak ta cała policja nie ma gróźb karalnych i grożenia nie ma sprawy to możesz sobie pomażyć! A PRAWDA BOLI ! CO ! ? A te maile to se wydrukuj i spójrz w lustro czy prawda czy fałsz ! :)

@Don Cicio

Ciekawe zobaczymy co zostanie zrobione ja tego nie popuszczę żeby ktoś mi ublizal

Don Cicio
@Pracownica

A skąd wiesz że akurat tobie ! ? Coś ty kurna Jasnowidz Jackowski babo ! ? A po drugie zajmij się robotą a nie pisaniem bzdetów !

@Pracownica

Kobieto ty się ogarnij! Piszesz pierdoly i nie znasz znaczenia słów które używasz. Jak masz problem to idź z kimś na kawę i sobie poklachaj. To nie portal od żali tylko publiczny. Robisz z siebie ..?.. . kim kolwiek jesteś. Współczuję Ci bezmyślności. Jeronie.. ;) zajmij sie tą Twoją robotą (usunięte przez administratora). Rzeczywiście mają rację co do tej firmy i ludzi.

Pracownik Ogrodów Katowice

Nie jestem pracownikiem SED HUT ale pracownikiem technicznym Katowickie Ogrody, przeczytałem te wpisy i potwierdzam wersję tych zbuntowanych co odeszli bądź odchodzą bo ta Święta Trójca o której jest w wpisach mnie samego doprowadzają do szału. Potwierdzam że nadają nie tylko na swoich współpracowników do swojego kierownika ale do naszej dyrekcji kierownictwa administracji sprzątaczek i do mnie jacy to oni cacy a inni lenie nieroby i pasożyty. Ostatnie dni pracował tam w porządku gościu i odszedł bo nie że nie wytrzymał ale nie dał się tym najlepszym z najlepszych. Rozmawiałem z nim i już ma pracę w innej firmie i mam takie marzenie że tych Trzech Muszkieterów wywalą z Katowickiego Miasta Ogrodów bo mnie wnerwiają !!! Pozdrawiam

@Pracownik Ogrodów Katowice

Zgadzam się z Panem jednak że kierownik to olewa i nie sądzę żeby coś się zmieniło. W innym razie dalej będą przyjmować się ludzie i odchodzić z powodu trójcy. Ludzie na nich plują A oni mówią że deszcz pada. Pozdrawiam

Pracownik Ogrodów Katowice

niektórzy w przeciwieństwie do ciebie o 4.48 już nie śpią i szykują się i jadą do pracy na 6.00 rano ( dział techniczny i gospodarczy ) i mają internet w telefonie ha ha ha ! Nie zabieraj głosu boś skrajnie ciemny i niedorozwinięty życiowo a co dopiero mówić o umysłowym ! Dzisiaj odpisuję ci o 4.05 bo mnie rozbawiasz !

Hau tau hau

Z Sed Hut chcesz dalej udowadniać że białe to czarne ! Kiedyś leciała dla dzieci taka bajka KOZIOŁEK MATOŁEK co to szuka PACANOWA ! Polecam i obejrzyj boś taķi podobny jak ten KOZIOŁEK MATOŁEK ! Ha ha ha

slawek
@Hau tau hau

każdy mierzy swoja miarą. piszesz pierdoly o koziolku matolku a to nie ten portal co byś chciał czlowieku. ludzie powiedzieli prawde jak jest wiec to co ti piszesz nie ma najmniejszego znaczenia. ośmieszasz sie pan/pani koziołku.

slawek
@Hau tau hau

prosze wybaczyć ale echło mi się nie to co trzeba a z tym koziołkiem to fakt. jak czytam o tym (usunięte przez administratora) to się w glowie plącze a wpis właściwy ;)

Nieznajomy...

brawo ...ma Pan rację takie posty ..to pisza Ci co się niesprawdzili ...lenie ..nieroby .....

Oj Tak ????

Pracowity
@Nieznajomy...

odezwa się kurna przodownik pracy RP ! Z ciebie taki rób i nie leń jak z " Agenta Bolka " ELEKTRYK ! "Nie o take polske walczyłem" ! Cytat od agenta bolka dla ciebie !

abc
@Pracownik Ogrodów Katowice

ma Pan zupełną racje tez tam pracuje i słyszałem co się tam dzieje. niestety nic się w tek kwestii nie zmienia.. jak widać samowolka w firmie.

Witam wszystkich z Bielska białej macie się odwalić od nas wy umiecie obgadywać ludzi a sami macie akocholikow na obiekcie my nie musimy z wami pracować tylko mi jest żal Józef biela bo on jest pozadny pracownik a inni to są ludzie(usunięte przez administratora)

Pani X

Ja nie polecam tej firmy. Cześć ludzi źle traktuje slabszych A tych co się postawią to mobbinguje. Nie jest lekko. Omijajcie ta firmę na odległość. A to co piszą tu o tym i o ludziach to prawda bo dobrze mają się tylko przylepy i Ci co nie mają godności osobistej. Szkoda że tak się dzieje. A robotem nie jestem.

@Pani X

prawda ta firma już dawno powina upaść za oszustwa i karty kierownictwo stosuje mobing xle te osoby traktuje i wogule się nie interesują obiektami przez to tracą placuwki bo dają ludzi co nic nie umia a zwłaszcza pijaków brudasów ludzie omijajcie ta firmę szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!

sławek

haha;D cos w tym jest bo gorole jak do nas przyjada to sie rzadza a nasze ludziska to maja za nic zreszta tak jak w tej firmie. grupa i kasa. szkoda w ogole gadac

XYZ

niektórzy kombinuja to tak jest. a poza tym ze szczerym sumieniem odradzam pracy w tej firmie....... to co tu pisza jest prawdą/

Robin Hood

@ CIEKAWE ja na tym obiekcie chciałem pracować ale z tym Trzema Pokrakami nie szło wytrzymać ! Na jakiś czas przed przejściem na inny obiekcik zacząłem im sikać pluć do czajniczka i tych butli z wodą a oni pili te poranne kawki i herbatki oblizując się ze smakiem ! Szkoda że ty nie kontynuowałeś @ CIEKAWE tej staropolskiej tradycji ! A plułem i sikałem tłusto oj tłusto ! A szczególnie tej z no..... wiesz co ją tak lubisz ! Pozdro !

Zbulwersowana

Powiem tak dowiedzialam.sie za kogo mnie maja pani Krystyna Wolny zadzi grafikami nie informuje pracownika o zmianach nie kontaktuje sie z pracownikiem robi wszystko co jej sie chce wielokrotnie im pomagalam ale jak poszlam na chorobowe to juz jestem jako najgorsza wiec powiem tak niektore osoby nie powinny byc na stanowisku za dowodcow robia osoby bez licencji a od lipca mialo byc zmiana jednak widze ze nie rozerwie nic kliki. Poprosilam o zmiane to co zrobiono przezucono mnie na inny obiekt. Mam nadzieje ze teraz bede miala spokoj

kolo
@Zbulwersowana

Ciekawe gdzie jest administrator tej strony,czyż to jest zgodne z prawem by pisać kogoś nazwisko? !Jeszcze niedawno byłem pracownikiem tej firmy pracowałem na szpitalu w bielsku i nie trudno się domyśleć że swoją wypowiedz pisze Agnieszka tak ta sama która właziła (usunięte przez administratora) dowódcą,donosiła wydawało się Jej że Ona rządzi .Dobrze że wreszcie Kaśka poszła po rozum do głowy i Ją dała na inny obiekt,dużo osób odchodziło nikt nie chciał się otwarcie przyznać dlaczego ponoć (znają się dobrze z prezesem tak też się chwalą że to ich kolega i jak będą chcieli to Oni zrobią porządek) Zastanawiam się tylko czy rzeczywiście nasz Pan prezes ma takie koleżeństwo?Jeśli tak to gratuluję

@kolo

Nie pani Kasia mnie przeniosla tylko ja chcialam i dobrze ze odeszlam od szpitala bo niektorzy tylko by nie robili nic chodzili na chorobowe albo wogole nie przychodzili nie bede wymieniala bo jest rodo ale niektore osoby do dzisiaj pracuja i nie wyciaga sie wobec nich zadnych konsekwencji . Ja sie ciesze z tego ze nade mna jest inny koordynator co do Pani Kasi nie mam do niej nic nie moge jej nic zarzucic ale moge zarzucic innym sorry nazwisk nie podam bo jest rodo. Nigdy nie powiedzialam ze Pan Prezes jest moim kolega powiedzialam ze znam Pana prezesa . Wole isc tam gdzie teraz jestem do konca wrzesnia mam chorobowe i niech mnie nikt nie straszy ze nasle zus tak jak to zrobila jedna osoba uwazajaca siebie za pania

Zbulwersowana

Chorobowe jest wynikiem przemeczenia co skutkowalo choroba zyl wiec sie prosze odwmnie delikatnie odwalic nie chce miec kontaktu z nikim z bielskiego szpitala teraz mam inne towarzystwo lepsze i jakos nie klocimy sie nie wyzywamy kazdy wykonuke swoje zadanie i jedzie do domu

Polo
@Zbulwersowana

Pracownicy ochrony szpitala w Bielsku białej informują zbulwersowaną Agnieszkę że robią imprezę z okazji pozbycia się jej z obiektu i przypominają że została wyrzucona ze szpitala bo sama by nigdy nie odeszła. Wreszcie na szpitalu jest czyste i pachnące powietrze A jej wypociny na tym forum to czyste kłamstwa i zemsta. Powinno się ich wywalić z firmy bo tylko sieją spustoszenie na wszystkich obiektach na których pracowali. Już żaden koordynator ich nie chce widzieć, może Święta ziemia Częstochowy wyleczy im nogi bo na głowę za późno. Według opinii wielu z tego forum i nie tylko nadają się tylko do przeżucania (usunięte przez administratora)

@Zbulwersowana

Że co? Niby spowodowane przemęczeniem. Stek kłamstw. Agnieszka. R .Za każdym razem wymyśla powód jak nie przyjść do pracy. A nawet będąc w pracy robi numery. Jak nie siedzi cały dzień na telefonie zamiast pracować wydzwania po kochankach i nie tylko to cały dzień siedzi i je tony jedzenia petem znika na godzinę w ubikacji bo ją wszystko boli z przejedzenia. Albo wydzwania po lekarzach że głowa boli i musi iść na l4 . Najbardziej konfliktowa osoba która już dawno powinna być zwolniona. Ps. Jak gołębie na dworcu PKP w Katowicach widzą że nadciąga to uciekają gdzie pieprz rośnie.

Zniewolona

Wara od nas prawda w oczy kole niestety taka jest prawda odwal się chłopie od nas i zajmij się swoim życiem a nie wkładaj palca w nasze życie my może jesteśmy karły ale jesteśmy tak samo pracownikami teraz już kończę do poziomu zera się nie znizam . To napisałam ja Rajda Agnieszka. Wiedz że za takie pomówienia mogę skierować sprawę do sądu i wtedy zobaczymy ale powiem tak swój swojego pozna

@Polo

Kurde to ja zrobiłam imprezę z powodu przeniesienia mnie na Częstochowę tam mam spokój i ciszę nikt mna nie pomiata nie dokucza z powodu mojej tuszy nie wiem co ja im zrobiłam nie chcę się denerwować bo już moje serce nie wytrzymuje . Teraz odpoczywam do końca miesiąca potem jadę do pracy dzisiaj wypijam dobre wino za zmianę miejsca pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.