Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.

Joa

Zwalniaja z dnia na dzien . Toleruja pijakow a porzadnych zwalniaja .ale taka firma sama skraca swoj zywot .zycze im tego i pomoge im jeszcze w tym haha

Pp

W twoich snach, obudź się.

Spidi gonzales

Najgorsza firma najgorsi kierownicy którzy końca (usunięte przez administratora)z urlopów

Spidi gonzales

Przez takie coś tracą obiekty bo dają osoby które do tej pracy się nie nadają kosztem szefów ochrony bo nie są zgrani i nie potrafią utrzymać obiektu i gupik tracić a ludzie co nimi manipulowali odchodzą albo idą na l4 bo niemoga już pracować w beznadziejniej firmie co kierownicy tak traktują ludzi jak powietrze i biorą sobie takie osoby które mało muwia albo wogule się nie odzywają

Czy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Oczywiście że tak od 22:00 do 6:00, myślę że są odpowiednie.

SZARLATAN

Ciemno wszędzie , głucho wszędzie, zimno wszędzie ! Co to będzie ! Nic !!! Alleluja i do przodu !!! :) :)

CICHY OBSERWATOR

Właśnie ! Uderz w stół a nożyce się odezwą ! alfa i omega nie cieć ! A z tą Panią co też taka najmądrzejsza nie cieć weź ślub konkordatowy! Wzajemnie się uzupełnicie! Sam wam go udzielę!

FAKTY I MITY

wnerwiasz mnie bo ukrywasz się za tym nędznym Akcencikiem ! A z przyjemnością bym cię uściskał żałosny poprawny mały polaczku ! Bo na Polaka nie zasługujesz tchórzu !

Akcent
@FAKTY I MITY

Poszukaj w faktach a może w mitach, być może tam mnie znajdziesz. Może jako odważny Polak, przedstawisz się wszystkim, CZEKAMY!!! Widzę że frytki serwują ci codziennie, uważaj bo to źle zbilansowana dieta i będziesz niedługo wyglądał jak twój wuc. Miłego.

Cv

Bzdury, sedhut to firma gdzie się wykorzystuje pracowników, poniża, szantażuje, alkoholików zamiast zwalniać przenosi się na inne obiekty, ściąga się do pracy osoby przebywające na L4, przerywa urlopy wypoczynkowe a największe korzyści w postaci zwrotów za leki, dojazdy itd. mają kapusie, klakierzy, wazeliniarze to wszystko jest okraszone kilkoma naiwnymi babami, oczarowanymi wątpliwym urokiem osobistym szefa ochrony ha, ha, ha ... Masakra :-(

Cv

Odezwał się sam szef no proszę uderz w stół ... Zabawne na razie wystarczy na flaszkę tylko jak długo to potrwa, myślę że jednak doczekamy się końca, mamy czas i duże pokłady cierpliwości. Plujesz jadem, zresztą jak zwykle nic się nie zmienia ha, ha ... CZEKAMY!!!

Cv

Ale ja się o ciebie nie martwię, cóż nic się w twoim podejściu do życia nie zmienia, ktoś kto wypełnia pustkę życiową podłym i przedmiotowym traktowaniem ludzi, napawając się ich cierpieniem, nie zasługuje na szczególne zainteresowanie a tym bardziej na szacunek. A ta "banda tchórzy" jak ich nazywasz, to właśnie grupa mądrych i odważnych ludzi, to co zrobili wystarczy żeby w najbliższej przyszłości dokonać tego co nie udało się tym wszystkim biernym i płaczącym w firmie, którzy jedynie potrafią znosić te skandaliczny i niegodne szefa zachowania oraz hodować swoje problemy zdrowotne, należy jeszcze dorzucić tych kilka pozbawionych inteligencji kobiet, które tak skrajne (usunięte przez administratora) i puste frazesy biorą za oznakę jakiegoś specjalnego zainteresowania ich osobą. Przecież wszyscy wiemy jak to wygląda, najważniejsze żeby inni brali na siebie odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie ochrony na obiektach a ty spokój w domu, alkohol i inne wątpliwe rozrywki, tak dla zabicia czasu, zagłuszenia wyrzutów sumienia. Ile to już osób dało się nabrać na wizerunek zapracowanego, niedocenianego szefa, wiecznie pokrzywdzonego i nieszczęśliwego tylko każdy wie że chodzi głównie o cedowanie obowiązków na podwładnych i wygodne życie ich kosztem. Na szczęście każdy układ kiedyś się kończy , zarządzający sedhut ponieśli poważne straty z powodu twojej jaskrawej niekompetencji, ku uciesze konkurencji. Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy stawili się w sądzie, gratuluję odwagi, kropla drąży skały i wcześniej czy później zniszczy każdy chory układ. Ale to już ktoś wcześniej pisał. Więc z uśmiechem i ogromnymi pokładami cierpliwości CZEKAMY!!!

Kiki

Tak zawsze znajdzie się jakiś ELEMENT co ma problemik :)

Kilku 2
@Kiki

Np. taki jak ty, prawda!

Alkoholik
@Cv

aleś się kurna spocił tym monologiem o odwadze cierpliwością i ble ble trele trele morele ! Tylko nie wiesz jednego ja już nie pracuję w tym (usunięte przez administratora) i dwa lata jestem w woju i tak z nudów jak mam wolne piszę w zasadzie ďo Ciebie i robię cię w (usunięte przez administratora) bo mi się to podoba ta twoja inteligencja która z prawdziwą inteligencją nie ma nic wspólnego ! Kurna tak dać się nabierać jak ten cieć co ze mną pracował . Na tym forum mam co chwilę inny nick a ty się pocisz udowadniając żeś najmądrzejszy ! Pusty jesteś i (usunięte przez administratora) no ale co zrobić ! Za trzy dni może będę jako abstynent a ty będziesz pierniczył jakiś ty wspaniały odważny a zarazem nikt i nic. Zapewnia tylko fajną zabawę jak ten cieć co ze mną pracował ! WOJAK Bielsko Biała ! Czuwaj cieć

SZYBKI BIL
@Cv

chłopie streszczaj się i napisz konkretnie o co ci chodzi! Nie pisz 14 ej księgi PANA TADEUSZA ! :)

Bardzo Ciekawe
@Cv

Z tego monologu wynika że pisze to człowiek o samych cechach niemal boskich i nieskazitelnie czystych ale zadufany w sobie zakłamany który nie umie sam niczego własnymi rączkami zdziałać ! Liczy na innych i Sąd. Dla mnie kto idzie do Sądu i zeznaje przeciw obojętnie komu to kapuś. I nic i nikt tego nie zmieni ! Podziwiać cię mogą tylko ludzie twojego pokroju czyli cisi kapusio donosiciele! Karma powraca.!

@Bardzo Ciekawe

Właśnie, liczymy na to że karma wróci bo szkoda pracowników, im szybciej to nastąpi tym lepiej, więc czekamy, obserwujemy, mamy dużo, bardzo dużo czasu :-)))

Bardzo Ciekawe
@Cv

twoje życie i tych innych to wielka POCZEKALNIA NA DWORCU PKP gdzieś na zapyziałej stacyjce w kieleckim ale ten pociąg ma już sto tysięcy minut opóźnienia ! ! A zapewne będzie odwołany i nie przyjedzie ! Będziesz długo z innymi czekać w tej poczekalni ! Radzę kupić sobie w ŻABCE zapiekankę a potem bilecik w dowolnym kierunku ! Najlepiej bieszczadzkie! :) :) :)

@Bardzo Ciekawe

Zapiekankę to ty kup sobie i swojemu szefowi , szarpnij się może również na kawę. A my sobie poczekamy, luzik w razie potrzeby ponownie kolejna sprawa odbędzie się w sądzie i(usunięte przez administratora)

@Alkoholik

Mentalnie jesteś nadal cieciem , zresztą nie tylko mentalnie więc daruj sobie te wywody. Masz poważny problem , pustki w swoim życiu nie wypełniasz swoimi opowieściami o woju na tym forum nikogo to nie interesuje.

Cv

Wszyscy bardzo uważamy, będziemy chodzić na paluszkach wokół twojego szefa , wiadomo przecież jak bardzo wrażliwy jest na swoimi punkcie z osobowością narcystyczna jest ten problem że empatii w takich ludziach nie znajdziesz, natomiast podłości niezliczone pokłady!

Ja pierniczesz
@Cv

chopie jak bym był z tobą na zmianie i tak byś mi pirniczesz to albo bym wezwał karetkę reanimacyjną ze wskazaniem na psychiatryczny albo bym ci coś posypał do herbatki ! Założę się że masz 02-P z wykrzyknikiem. Ty gościu bredzisz !

Narcyz
@Cv

ty sobie weź łóżko i śpij na tym portalu albo sobie kup gumową babę bo Ci odwala ! chopie o zajęciach maniakalnych na punkcie F. ! A jak stanie przed tobą to z pewnością popuszczasz słomiany bohaterze !

@Ja pierniczesz

Nie pracuję z byle kim a tym bardziej na zmianie.

@Narcyz

Dobre, świetny żart, kupuję :-)

Gupi
@Cv

Zakładając że twoją głupotę i. pychę daje się zmierzyć i zważyć to było by tego z 10 pociągów towarowych !

Odezwa

piszę do @ XYZ @ Cv i stwierdzam że nadajecie się tylko i wyłącznie do par interwencyjnych takich jak odśnieżanie grabienie liści przycinanie żywopłotu i opróżnianie koszy ze śmieci i petów! Cieciowanie to jest finezja poezja muzyķa na wysokim poziomie! To jest odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu pracy ciecia a nie siedzenie na tym portalu i pisanie pierdół sf ! Do zwolnienia pseudo ciecie pogódźta się z porażką ! A móżecie jeszcze sprzątać WC na dworcu !

Majka

Kochani! Czytam te opinie i nie rozumiem jednej rzeczy? Po co pisze tu ktoś kto nie ma do czynienia już tą firmą. Po pierwsze kto normalny idzie do sądu z takimi bzdetami? zero dowodów konkretnych i legalnych?! No tylko imbecyl co wierzy w prawo i sprawiedliwość :) Sed hut to firma jak każda inna jak coś nie tak to się zwolnić albo znaleźć inną! Proste i logiczne!! A tu widzę taki element co ma ciągle problem a mało tego JUŻ NIE PRACUJE W TEJ FIRMIE a ma najwięcej do powiedzenia. zastanawiam się tylko jak ludzie z nim/nimi wytrzymywali.. :) Sed hut to okej firma i nie mam jej nic do zarzucenia. Po prostu robie swoje i mam gdzieś co inni gadają. Pozdrawiam wszystkich i tych problematycznych osobników ;)

GŁODNY MĄDROŚCI

Panowie XYZ Cv W jesteście tak wspaniali że proszę was o udzielenie mi prywatnych korepetycji z waszych poglądów i patrzenia na życie ! Wierzę że po waszych lekcjach moja EGZYSTENCJA odmieni się na radosne i szczęśliwe ŻYCIE ! Namówcie jeszcze aby lekcji udzieliła mi JAGODA ! Proszę Proszę Proszę !

XYZ
@GŁODNY MĄDROŚCI

Zgłoś się do swojego szefa on cię przeszkoli , będziesz szczęśliwym donosicielem, (usunięte przez administratora) i stracisz szacunek do samego siebie. Ulepi cię na swój obraz i podobieństwo.

OBWIESZCZENIE

Wszystkie osoby ziejące jadem plujące na najwspanialszą i najukochańszą firmę SED HUT zostaną zidentyfikowane i doprowadzone do właściwego Sądu Orzekającego pod Przewodnictwem Sędziego koordynatora dobrze znanego. ! Osoby te zostaną osądzone zgodnie z literą prawa i sprawiedliwości ukarane i wydalone z szeregów naszej Wspólnoty SED HUT ! Procesy będą sprawiedliwe i nie budzące żadnych wątpliwości merytorycznych i prawnych ! Następnie wręczone zostaną dozgonne zakazy pracy w Firmie ! Proszę czekać na wezwania.

@OBWIESZCZENIE

Takie obwieszczenia to możecie sobie pisać ludzie zawsze będą bic się i walczyć o swoje jak chodzi o konkrety i kasę nawet przegrana w sądzie ich nie załamie tylko jak większość ludzi odejdzie i sedhut potraci obiekty bo firma za swoje kanty straci renomę wśród ludzi bo przez niepłacenie ludziom kasy i kanceniu (usunięte przez administratora)to firma może stracić całe zaufanie

X 2

A potrafisz sobie wyobrazić świat gdy są tylko mądrzy ! Nuda nuda i jeszcze raz nuda ! A do tego smród brud i ubóstwo ! I jak Ci nie (usunięte przez administratora) !

PSYCHIATRA

Ale to jest dopiro nieszczęście jak ķtoś się urodzi przemądrzałym mądralą! Takiemu nie idiocie się już nie pomoże do końca jego dni ! Ale idiotę można jeszcze podłączyć lub wyleczyć co jest udowodnione naukowo ! A twój przypadek jest dopiero żałosny ! :)

SKOWRONEK

ŻAŁOSNE JEST TO ŻE JAK KTOŚ ZACZĄŁ BYĆ CIECIEM TO CIECIEM BĘDZIE DO KOŃCA SWOICH DNI. ! A Z JEGO WYKSZTAŁCENIEM W TYM KRAJU INNEJ ROBOTY NIE MA I NIE BĘDZIE ! WOJAK POWIETRZNO DESANCIK BIELSKO BIAŁA PRZYJACIEL OBWIESZCZENIA Z KOMPANII TRU.....TNIU ! Jak nie mamy co robić to ryjemy z tych cieciowskich wpisów i tak se wpisujemy bo znamy zasady bo oboje w tym czymś żeśmy robili. Najlepsi dewianci to ten Krze... Jagódka ! XYZ i ten Cv. Czuwaj ciecie

qqq
@SKOWRONEK

heh dobre i święta racja :D

@SKOWRONEK

Kogo to obchodzi tępy (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla psa Reksia bardzo go przypominasz hau, hau ...

Bardzo subiektywna ocena!

Dingo
@W

spójrz w lustereczko które prawdę ci powie przecie! Wtedy zobaczysz prawdę najprawdziwszą z prawd !

Firma ok. a ten co tak krzyczy czy skrzeczy nie wiem jak opisać to wiadać ma duży problem ze sobą i wcina dużo szumu. Założe sie że miał wiecznie problem w tej firmie. Fakt że poszedł do sądu to świadczy wiele. A i tak pstro zrobił. trzymajcie się.

@Anna

Ty nie masz problemu bo nawet poprawnie wypowiadać się po polsku nie umiesz więc o możliwości ogarnięcia czegoś więcej nie ma mowy. Pozdro

@W

Panie/Pani *W* proponuję zacząć kumać i czytać między wierszami a nie stroić fochy jak dziecko :) Powodzenia w WIELKIM ŚWIECIE :D

ZCHWYCONY

Chcę z pełną świadomością i odpowiedzialnością stwierdzić że Pan @ Cv Pan @ XYZ Pan @ W są to osoby wybitne i zauważane nie tylko na tym portalu ale nawet Unii Europejskiej! Emanuje od nich mądrość ogromna wiedza i skromność ! Dlatego śledzę i ich losy i biorę przykłady i wdrażam w moje ŻYCIE! Jestem dumny że w tych ciężkich czasach są tak wybitne i nieskazitelnie czyste osobowości !!! :) :)

Spidi gonzales

Ludzie to jest zastraszenie firmy niedajcie się firmie sedhut jak wam coś przyjdzie natychmiast kierujcie sprawe wyżej do organów ścigania ze firma was straszy firma może wygrała sprawe ale ma dużo na sumieniu i się boi teraz a ludzie muszą się ocknąć (usunięte przez administratora)

KOKOLOKO
@Spidi gonzales

przestań przestań weź wyluzuj ! Osobiście z moim dzielnicowym chodzę na zimne piwo i wódkę ! ORGANA ŚCIGANIA MAM W KIESZENI !

sralalala
@KOKOLOKO

tak. setka i galaretka spoko loko :)

WIERNI I ODDANI

Kochany Panie koordynatorze M. ! Pomimo nagonki i oczerniania Pana nieskazitelnej osobowości przez pieniaczy i krzykaczy oraz faryzeuszy jesteśmy z Panem. Jest nas wielu i stoimy przy Panu i nie straszne nam Sądy i pomówienia. Potwierdzimy Pana uczciwość i skromność Pana osoby ! Mamy to gdzieś a na ich miejsce są lepsi i ODDANI! Wygramy !

Frytka Frytką
@WIERNI I ODDANI

NIECH WAS PROWADZI WUC!!! W TYM KRAJU GENIUSZY TEGO POKROJU NIE BRAKUJE ALE PODOBNO OD PRZYBYTKU GŁOWA NIE BOLI.

nie frytka
@Frytka Frytką

Ty sobie wyciągnij ten silikon! Bo ci kopci na móżdżek ! A to poważna sprawa

Spidi gonzales

Firma sedhut zwalnia dobrych ludzi co robią za nich biora kazda robotę ponad normę a potem się ich wywala wyrzuca bo nie pasują oni szefowi ochrony odnośnie do szefa ochrony panie kierownika każdemu się daje druga szanse na poprawę a nie się ich o tak zwalnia a po drugie jak Pan pracuje w tej firmie to wyszkolił by Pan te osoby obiasnil co to jest Rodo dane osobe bo niestety Pana ludzie niepojmuja słowa tego i nawet do ochrony się nienadaja nieważne ze pan ma podlizywaczy kablarzy i lizusuw co Panu donoszą i Pan te osoby zwalnia bez mydła a potem pan nie płaci ludziom obiecanych pieniędzy co się ludziom naleza jak pan się nie zna to dobra rada niech się pan zwolni nie utrudnia życia bo straszenia Pana i mobbing nic panu niedadza tylko pan pogarsza sytulacje ludzie wkoncu się ockna ale na sedhut będzie zapuzno za wasze karty oszustwa i cyganstwa co robicie we firmie

Js

Witam serdecznie Jestem pracownikiem firmy sed-hut ale już niedługo nie nim nie będę a co do pana MF jest oszustem jest nie niekompetentnym człowiekiem nie nadaje się na to stanowisko i to udowodnię jak traktuje ludzi Rozmawia z nimi bezczelnie po chamsku wyzywa od alkoholików hazardzistów mam sms-y przeciwko niemu i wszystkim udowodnię że nie nadaje się na to stanowisko Jest bezczelny i chamowaty i psuje opinie firmie sed-hut SA długo rozstanę się z tym panem i z tą firmą przez tego człowieka ta firma przez przestanie istnieć jest kłamliwy zadufany w sobie i żaden obiekt go nie interesuje bo ja Pracując w firmie od roku 2019 widziałem go tylko 2 razy na obiekcie nie ma szacunku do swoich podwładnych to jak mamy szanować takiego kierownika zwykli pracownicy dbali renomę firmy sed-hut ale zostali potraktowani bardzo źle dziwię się ludziom którzy przyjęli pana FM do pracy bo ten człowiek jest znany w pewnych firmach jest znany jego zachowanie Jak się odnosi do pracowników daje przykład kuternoga kaleka (usunięte przez administratora) ten człowiek nie powinien być na tym stanowisku z całym szacunkiem dla zarządu firmy sed-hut jeszcze jak na razie pracuję w tej firmie ale już w niej nie będę pracował i na szczęście nie będę miał do czynienia z niekompetentnym człowiekiem jakim jest MF

M.F.
@Js

odezwał uczciwy kompetentny i pracowity UFO ludek z zdolnościami psychoanalitycznymi! Chopie ty się w tej firmie marnujesz ! Najbliższa planeta to Planeta Małp człekokształtnych! Szerokiej drogi Mustafa !

Kiki
@Js

Ty człowieku zajmij się pracą A nie pisaniem bo robisz obciach :)

JASNOWIDZ JACKOWSKI

Ci wszyscy co byli w sądzie rejonowym i nie tylko zrobiliście zrzutkę i poprosiliście mnie o wizję najbliższej przyszłości Sed Hut. O to ona ! Nad rejon Ujastek 1 nadlatują bombowce szturmowe i równają z ziemią cały ten bajzel! Następnie wkracza brać zza wschodniej granicy i orze ten cały brud smród i ubóstwo a potem sieje kukurydzę! Potem wypuszczają małpy człekokształtne i następuje nowy początek ! Zapłaciliście to macie JACKOWSKI no jasnowidz oczywiście )

R

Ty taksamo buraki tumany w sedhucie niema nikogo do uratowania istny kobierzyn i psychole tak mówił wasz kolega co nie żyje nic nie umiecie i tyle w tym temacie wy się lecie na głowę i idzie do psychoanalityka bo na was juz ratunku niema

R

Może ten krzeczek więcej umie od was bo wy się do tego zawodu nie nadajecie tylko do miotły albo do kopania rowów

T

Wygraliście sprawe ale jak potracicie obiekty i pozwalniają ludzi z pracy to M.F i inni będą do wylotu i zly czar prysnie dobrzy pracownicy którzy odwalali robotę odeszli a zostali tumany co nic nie wiedzą o ochronie i o danych osobowych firma sedhut jest nic niewatta świeczki odradzam ta firmę trzymać się od niej z daleka

R

Chyba pracowników sedhut obowiązuje RODO DANE OSOBOWE ale firma sedhut niewiele chyba co to jest RODO DANE OSOBOWE ze niewolno nikogo obrażać po imieniu za takie coś mozna pozwac kogoś do sądu albo iść na policję a wtedy firma sedhut się niepodniesie za swojego szefa ochrony który niezna regul w ochronie i dlatego nieradzil sobie w innej i się pożegnał a teraz chce zniszyc firme kosztem ludzi trzymam kciuki żeby wszystko się udało bo ludzie zasuguja na lepsze traktowanie i firma żeby była firma i wypłacała bo ludzie niektórzy mają biede niema kasy nawet na życie

Aneta
@R

proponuję wizyte u lekarza i kropelki uspakajakące

@Aneta

Ty sobie wez kropelki i idz do pseudo analityka co by was z tej głupoty wyleczył bo na ta firmę juz się nieda wyleczyć sami popaprańcy tam robią na niczym się nie znają

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 68 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Usługowe "SED-HUT" S.A.