Opinie o KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. w Myślenice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. w Myślenice

Grabarz

Polecam firmę miła atmosfera zarobki w porządku rozmowa z kadrami rewelacyjna kierownik produkcji wspaniały mistrzowie liderki czy ustawiacze na każde zawołanie operatorki pomocne jak coś nie wychodzi rozweselą każdym nie raz żartem po prostu powiem praca wspaniała po prostu zachęcam do pracy znajdziecie wiele rzeczy. ZACHĘCAM DO PRACY.

Bardzo wolna i nudna praca. Ale na ogół spoko. Mogliby mi dać więcej do roboty bo czasami się nudzę na magazynie.

Damian

Kilka słów ode mnie jako chętnego na pracę. Rozmowa kwalifikacyjna przyjemna, z osobą z którą miałem możliwość porozmawiać, w porządku facet, kadry rozmawiałem tylko przez email osoba przyjemna, Firma przykuła uwagę moja dzięki nowoczesności. Miałem możliwości zobaczenia kilka firm i KLGS wychodzi najlepiej. Szkoda tylko że pracy nie dostałem. Tzw głównie przez mój wybór ponieważ praca na trzy zmiany nie jest dla mnie. Gdybym miał możliwość współpracy na zmianę lub dwie zmiany, nie wahałbym się. Dla mnie pieniądz to akurat drugi rząd najważniejsze jest dla mnie miła atmosfera w pracy i spokojna praca. Szkoda że się nie udało ale firmy nie skreślam. Uważam ją jedna z tych lepszych. Warto zainteresować się firma. Nie tylko przez pracę ale i jako klient. Plusy które już na starcie zauważyłem: Uprzejmość , grzeczność w stosunku do nowo przybyłych obcych ludzi. Parking pracowniczy Ładna nowoczesna firma od zewnątrz , nie wiem jak jest wewnątrz ale domyślam się że również nowocześnie. Miła, kulturalna rozmowa kwalifikacyjna. Czytelna, zrozumiała oferta pracy. Atrakcyjne warunki współpracy. Jest coś co sprawia że się chce tam być :) Pozdrawiam serdecznie Damian S.

Janusz Zombek

Dzień dobry, czy są oferty pracy na montaż ?, czy praca jest tylko na 4 brygady lub 3 zmiany czy jest jedna zmiana ?. Słyszałem że jedna zmiana wchodzi w rolę, kwestia dogadania czy to prawda ?

Agnieszka
@Janusz Zombek

Naprawdę jest tylko jedna zmiana? Daj znać, czy się czegoś dowiedziałeś w końcu. Moim zdaniem zawsze lepsze to niż czterobrygadówka.

@Janusz Zombek

Dzień dobry, W odpowiedzi na zapytanie informujemy, że przewidziane są następujące zmiany w poszczególnych działach: Dział montażu: 1 zmiana Dział produkcji: 3 zmiany w ruchu ciągłym Osoby zainteresowane zachęcamy do składania aplikacji pod adresem praca@klgs.pl W momencie uruchomienia rekrutacji na poszczególne stanowiska - pozostaniemy w kontakcie z wybranymi osobami.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, W naszej firmie realizujemy praktyki tradycyjne dla studentów, nie organizujemy staży dla studentów.

xD

Wypowie się ktoś może o warunkach pracy na stanowisku Technolog/programista CNC?

@xD

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 12 306 73 00, aby móc uzyskać więcej szczegółów.

Kamila

Cześć, weszłam na stronę KLGS w poszukiwaniu ofert pracy ale niestety nic nie znalazłam :( Jak często pojawiają się tam ogłoszenia? I co jaki czas są w firmie otwierane w ogóle rekrutacje? Wiecie coś czy jest jakaś planowana? Na jakie stanowisko?

@Kamila

Szanowna Pani Kamilo, Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: - Kierownika Jakości - Kierownika Magazynu i transportu - Specjalisty ds. sprzedaży i marketingu - Technologa obróbki skrawaniem/ Programistę CNC Chcąc zdobyć więcej szczegółów, serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu pod adresem praca@klgs.pl, jak również poprzez kontakt telefoniczny 12 306 73 00

Pablud

Jest możliwość zatrudnienia Ukrainek?

Bej

Witam czy na zatrudnienie w tej firmie ma osoba z kursem operatora CNC? Czy jest możliwość przyuczenia do zawodu.

@Bej

Witam, Prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres praca@klgs.pl - każde zgłoszenie jest przez nas analizowane. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem o pracę na wyżej wymienione stanowisko, na które obecnie prowadzimy nabory - wymagania i zakres obowiązków zostały szczegółowo opisane. https://www.gowork.pl/oferta/operator-frezarki-cnc-drazarki-drutowki,3BF7VnyScx1BOMJffoXTDp,pcim

@Bej

Wiktoria

Czy B2 angielski wystarczy?

@Wiktoria

Pewnie tak(usunięte przez administratora)

NBA

@NBA

Operator
@PanChleb

FIRMA GODNA POLECENIA MIŁA ATMOSFERA MISTRZOWIE SPOKO NAWET JAK COŚ NIE WYCHODZI TO CIE POCIESZAJĄ OPERATORKI I LIDERKI REWELACYJNI POMAGAJĄ TYLE POWIEM POLECAM FIRME

@Operator

Gdybym tam nie pracował to bym nic nie napisał Panie Operatorze

PaniWład
@PanChleb

Gdy bym nie przeczytała to bym nie komentowała, technologie to macie zajebistą

Bej

Witam jakie szanse na zatrudnienie w tej firmie osoba tylko z krusem operatora CNC? Czy jest możliwość przyuczenia do zawodu?

dzika

Praca miła i przyjemna, ludzie przyjaźni (nie wszyscy), chętni do pomocy i pogadania w przerwie w pracy. Przykro mi, że awans na stanowisko nie wyglądał tak jak było mi to obiecywane, a był przykrywką do przejścia na najniższe stanowisko w firmie. Mimo bardzo szczerych chęci i zaangażowania w pracę nie zostały docenione, mimo pochwał od przełożonego i innych pracowników.

Hej, czy firma szuka teraz pracowników ?

@Michał

Tak

@Michał

Tutaj znajdziesz aktualne ogłoszenia pl.linkedin.com/jobs/klgs-jobs?position=1&pageNum=0 Masz już doświadczenie w branży? Dlaczego wybrałeś akurat tę firmę?

Anon

Zostały już wymyślone technologie co naprawią same siebie-maszyny. W dzisiejszych czasach ludzie naprawdę robią to niedokładnie i byle jak. Są po prostu zbędni

miniminimi

Szczerze? Czytam opinie i nie wiem skąd one się biorą. Pracuję na równo z innymi pracownikami i szczerze nie widzę powodów do aż takich opinii. wg mnie ta praca nie jest aż tak ciężka jak w innych zakładach (wiem, mam porównanie). Pójdźcie a dowiecie się jak jest w innych zakładach.

miniminimi

pracownik produkcji pisał ;)

@miniminimi

Pisze to ktoś kto nie pracował na hali jako operatorka która dostaje po trzy albo cztery maszyny i nie nosi roboczych ubranek gdzie pot leje się z człowieka .

@Lola

ze mnie tak samo się leje jak z każdej z nas, pomyślcie, że przynajmniej nie musicie siedzieć na dachu w 30 st. i nosić ciężkich dachówek.

Rick
@miniminimi

Co za porównanie? Pracujący Panowie na dachu zarabiają dwa tyś złotych.? Praca sama w sobie nie jest zła,tylko zarobki nie adekwatne do niej.

@Rick

Proszę, idź na dach :)

@miniminimi

Wydaje mi się że tutaj są opinie o pracy w Klgs a nie na dachu.Prosze czytać ze zrozumieniem.

@Lola

Mógłbyś napisać jak z Twojego punktu widzenia wyglądają warunki finansowe w firmie i czy jest możliwość dorobienia do wypłaty poprzez płatne nadgodziny lub premie?

Iga85

Wszystkim nie dogodzisz, wiadomo, a jak tam jest w temacie dodatków dla pracowników , nie finansowych ? Widziałam w ogłoszeniu , a nie spotkałam się z tym wcześniej, oprócz paczek dla dzieci ;) ciekawe ?

@Iga85

Co trzy miesiące,do wyboru,albo bilety do kina,albo karnet itp

@Zniesmaczona

Karnet na basen oczywiście.Dla pracowników i dzieci do 14 lat.

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

@Tomek

Tylko do biura się pchają na produkcję

Jeśli zrobią system 4 brygadowy to ja odchodzę z tej firmy i większość też, zostawcie tak jak jest

Przecież tam już był taki system(usunięte przez administratora)

numanum

ciągłe pośpieszanie(usunięte przez administratora)

Darek

Interesowałem się pracą w firmie i tu trafiłem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.

KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.