Opinie o KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. w Myślenice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. w Myślenice

Mateusz

Hmm... dlugo myślałem czy dodać tutaj swojego posta czy nie ;) dziwię się że jest tu tak dużo negatywnych komentarzy... Firma jest naprawdę spoko ;) dla mnie to nowe doświadczenie... zmieniłem od tak pracę i mi się spodobało ;) (blisko mam) ale dobra do rzeczy ;) ludzie są wspaniali ;) sekretarki bardzo miłe i ładne ^^ szefostwo doskonałe ;) ale aby tak za miło nie było czasem fakt pracy jest za dużo ;) uległem wypadkowi... czy firma po incydencie was z tym sama zostawia ? Nie.... dba o swoich pracowników, jak i wszystko sama załatwia ;) wielki plus dla niej. Jak i kursy szkolenia organizuje ;) jezeli szukasz pracy (tak ty czytelniku) nie sugeruj się opiniami ;) przyjdź zobacz (popracuj) zapoznaj sie ze wszystkimi i swoje zdanie wyraź... bo widzę ze opinie wystawiają ludzie ktorym się nie chce pracować... przysli na jeden dwa dni i zrezygnowali...

@Eldorado PCIMO

Kolego... Pięknie powiedziałeś. Byłem tam chwilę i tą firma to nieporozumienie. (usunięte przez administratora) na produkcji jak nie wiem co. Smród i gorąc,a do tego latasz z maszyny na maszynę bo brakuje ludzi. Nie ma się co dziwić,mamy takie czasy że ludzie idą za kasą ale także dobrymi warunkami,a Ci to tam robią to albo mają blisko,albo robią z przyzwyczajenia. Klapki na oczach założone i nawet nie porozmawiasz czy się nie pośmiejesz, każdy robi w ciszy. Wyrazy twarzy jak jakieś smutasy. Jednego gościa znam co tam przyszedł na chwilę ale szybko na szczęście uciekł do Borku Fałęckiego. Trafił z pracą jak szóstkę w lotka, jeżeli chodzi o robotę na maszynach to najlepsza w Krakowie ale dostać się tam trudno. Dla zastanawiających się nad pracą w tej firmie to szkoda czasu, warunki nie godne tych czasów. Chcesz nie mieć życia i robić wiecznie zmęczony na 4 brygady za śmieszne pieniądze to takich potrzebują.

Operatorrr

Przeciez zawsze wypłata na czas albo wcześniej. Ja robię i jak komuś się hce robić to se fajna kasę weźmie. Dokupili maszyn to i ludzi trza

XD

Większość to kobiety,ale jeżeli na frezarkę chcą nawet starszych to pomyśl że nikt młody zdrowy umysłowo tam nie pójdzie.Warunki mówią same za siebie,a jak oferty widnieją w urzędzie pracy,to już samo przed sie mówi że ta robota nie jest dobra.W lecie ponad 40 stopni,pot się leje w majty i jak tu robić żeby w takiej parówie nie zasłabnąć. Byłem tam chwilę to wiem, na rozmowie gadają jedno a potem przychodzisz drugi i kolejny dzień i wszystko wygląda totalnie inaczej niż oferowali nie ma co tam iść.Lepiej lecieć w Kraków czy Skawine

Latem 40 stopni jest? czy wobec tych warunków można cokolwiek zrobić? A co z zimą w takim razie? jest dość chłodno? Utrudnia to prace, czy jednak na spokojnie się robi? nie ze chce już aplikować od razu ale po prostu ciekawią mnie warunki, w których na dzień dzisiejszy niektóre osoby pracują

Co oznacza, że jest ok? rozwiniecie odpowiedź? To zapytanie kogoś wyżej okazało się dłuższe, więc też liczę na jakieś szersze wyjaśnienie. Praca od strony organizacyjnej jest inna? O strój roboczy samemu trzeba zadbać?

Grabarz

Dlaczego ja robię i jest super zarobki w porządku zarząd niesamowity co tu mówić rewelacyjna firma

Łucja
@Grabarz

Skoro zarobki są takie super, to ile one konkretnie wynoszą i czy są jakieś dodatkowe premie?

@Łucja

No pewnie zarobki 3200 na miesiąc plus od czasu premia

Zofia

To duża rotacja pracowników jest, czy nie?

Niki

Osobiście ostrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie, właściciel nie realizuje wielu składanych na początku obietnic

Maja
@Niki

No to ważna informacja dla mnie, myślałam czy nie składać cv. A powiesz co dokładnie masz na myśli? Jakich obietnic nie realizują? Na co zwrócić uwagę ewentualnie na rozmowie o pracę?

topek Nowy wpis

przyjdź sam, porozmawiaj i sie przekonaj, nie narzekam na wynagrodzenie Rozmowa była z Prezesem firmy i kierownikiem działu masz to co sobie ustalisz na spotkaniu, dokładnie jest to opisane i słowo dotrzymane

Były pracownik Nowy wpis

Jeżeli chodzi o zarobki to w momencie gdy podnosza najnizsza krajowa lub sa podwyżki to właściciel obcina premie i wychodzi na to samo co przed podwyżką. Sprytne

Skoro tak to ile wam teraz z tych wspomnianych premii wychodzi a ile było na przykład jeszcze w październiku? Zastanawiam się co się wydarzy gdyby premii do skrócenia już zabrakło? Czym jeszcze pracownicy będą docelowo zachęcani do podejmowania się zatrudnienia?

Operatorrr

@Operatorrr

Ano widać, że są jakieś oferty powystawiane. I słuchaj ile taka rekrutacja do was czasu teraz zabiera? Łatwo jest się dostać? I co to za inwestycje w maszyny, jest perspektywa na większy rozwój? jakie są planowane zarobki od kolejnego roku?

Były

Miałem okazję spróbować pracy w tej firmie lecz jak się okazało trochę mnie oszukano.Miałem robić na CNC,a trafiłem na wtryskarki gdzie baby gonią od maszyny do maszyny bo nie ma kto robić. Chora robota, każdy klapki na oczach jakby się bał odezwać i porozmawiać gdy pracują obok siebie. Gorąc niesamowity,na szczęście nie byłem już tam gdy nastały te temperatury po 35 stopni.Na hali było pewnie grubo ponad 4 dychy. Ciuchy beznadzieja,wyprane po kimś.Wyrozciągane,koszulki,spodnie wrzynające się w (usunięte przez administratora),buty to samo,wyczyszczone po kimś i takie dają. Najśmieszniejsze te czepki na głowach albo czapki z daszkiem,chory wymóg. Praca na 4 brygady, także wolne weekendy żegnajcie. Może praca w biurze jest spoko,ale produkcja to nieporozumienie. Jak za takie warunki i taki system pracy który oferują 3800 na start to nie jest rewelacja. Wystarczy spojrzeć po necie, że oferta widnieje w urzędzie pracy,a mądry pomyśli i będzie wiedzieć że taka robots która tam widnieje nie jest szczytem marzeń.Dla kogoś kto ma ochotę tak (usunięte przez administratora) to można się zgłaszać.Lubią takich. Tak poza tym żeby nie było samych negatywów to Pani recepcjonistka bardzo miła,sympatyczna i piękna. Ciepło pozdrawiam.

@Były

Te oferty jak długo śledzisz? Od jakiego czasu te warunki które opisujesz się utrzymują? Ciekawi mnie szansa na jakieś zmiany skoro pewnie w pewnym momencie może i kandydatów zabraknie skoro ludzi z innych stanowisk werbują? A zdarzyło się w ogóle kiedykolwiek żeby wzięto kogoś z biura do pomocy? Czy są stanowiska na których nie trzeba robić na maszynie? Chodzi mi o ludzi bez doświadczenia

@Operatorrr

Jak trza to niech biero byle kogo,bo dla takich jest ta robota

@XD

Czemu od razu robotę tak opisujesz? Piszesz, żeby brali byle kogo, praca wychodzi na to, że może być lekka skoro w ofercie na frezarkę piszą, że emeryci także są mile widziani? Czy dużo kobiet tu robi?

XD

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.?

Czy firma KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Aaa

Tak finansuje, ale dostaje się "cyrograf" na jakiś czas, najczęściej na 3 lata.

@Aaa

Na 3 lata? To ile przy tej liczbie średni staż pracy tutaj teraz wynosi? Podasz szczegóły? Ktoś już kiedyś cos wspominał o rozwoju, omówicie go nieco szerzej? Jakie są co do niego perspektywy na kolejny rok?

Mateusz

Tez dostalem na 3 lata :) złamałem rekę w pracy... Nie przedluzyli ze mną umowy a zapis w umowie tego nie kwalifikował ;) wiec za free zrobilem kurs ;) a szkoda bo chetnie bym dalej u nich pracował ;)

@Mateusz

A nie możesz znowu przyjść? W sensie jak zdrowotnie by się wszystko już ogarnęło rzecz jasna. Ten ostatni rok trzeba robić na mocnych obrotach, żeby chcieli dać kolejna umowę? Ilu osobom tak średnio się to udaje zrobić? Jakieś porady macie?

Eldorado PCIMO
@Mateusz

Czy Ci co dali pozytywne opinie naprawdę są tak naiwni i lubią być takimi współczesnymi (usunięte przez administratora)co to za zycie praca w systemie cztero brygadowym piątek świątek czy niedziela na 3 zmiany i wdychanie smrodu plastiku na hali produkcyjnej latem gorąco brak klimatyzacji może na jakiś czas można pracować ale nikt mi nie powie że jest to praca marzeń raczej na początek czegoś się nauczyć i aliwederczi Roma

@Eldorado PCIMO

Jezeli przychodzisz do pracy i godzisz sie na zmiany i teraz zadajesz mi pytanie co to za życie ? Co ty tutaj robisz ? Wypowiadam tylko swoje zdanie ;) fakt śmierdzi plastikiem.. czasem strasznie... jest nie do wytrzymania ... ale zawsze mozna poprosic o przerwe ... ja jako magazynier mam zawsze dwie otwarte bramy ;) chociaz czasem to i bylo za malo ;) fakt mogli by coś z obiegiem powietrza zrobic ;)

@Mateusz

I ten obieg jest jakoś bezpośrednio zgłaszany przez większość? Zastanawia mnie ewentualna reakcja skoro może to wpływać bezpośrednio na efektywność pracy? myślicie ze sporo by to kosztowało? Kiedy w ogóle ostatnio jakiekolwiek inwestycje wdrażali? Było cokolwiek?

Mateusz

Już mnie to nie interele ???? może coś sie zmieniło niewiem... Nie pracuje od 3 miesiecy ;) wiec sie nie wypowiem na ten temat bo to takie gdybanie. Ale praca naprawde fajna i ciekawa jak mam być szczery ;)

@Eldorado PCIMO

Praca jak kazda inna nigdzie za darmo kasy nie daja wypłaty zawsze na czas nawet wcześniej nie słyszałem aby ktokolwiek nie otrzymałpensji za prace.atmosfera wporządku koledzy ok zawsze pomogą i doradza polecam

zainteresowany

Czy ktoś zna zarobki na magazyniera z uprawnieniami UDT? Czy po okresie próbnym można liczyć na znaczącą podwyżkę?

Operator
@zainteresowany

Nawet nie licz na to,z tamtad wszyscy odchodzą począwszy od operatorów mechanikowk magazynierów i innych nikt tam pracować nie chce bo nie płaci a za darmo nikt robił nie będzie,zobacz tylko cały czas szukają,szukaj gdzie indziej bo i tak z tamtad pójdziesz(usunięte przez administratora)

Barbara
@Operator

No właśnie mój narzeczony chce się przyjąć na magazyn. Kurcze, teraz to już nie wiemy, co robić, bo pracować i zarabiać gdzieś trzeba. Nie chcą płacić, czyli co? Płacą mało, czy dosłownie są problemy z uzyskaniem wypłaty? Bo firma na moje oko wygląda na poważną, a przecież jakby nie płacili, to łatwo to gdzieś zgłosić?

Beti

Skoro elektromechanik zarabia 5,1 k netto z uwzględnieniem zmiennych (zapewne premie, stażowe dodatki), to proponuję podać również przybliżone uposażenie na stanowisku specjalistka ds. sprzedaży. Nie mogą być stanowiska produkcyjne faworyzowane w dostępie do kluczowych informacji.

Jak wygląda praca na stanowisku Elektromechanik w firmie KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 5100 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Poniżej przedstawiam poszczególny zakres obowiązków: • nadzór nad maszynami oraz innymi urządzeniami, • okresowe przeglądy maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem, • naprawa maszyn i urządzeń w przypadku awarii, • czyszczenie cylindrów i ślimaków. Praca przebiega w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku. Godziny pracy 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 Jeżeli osoba posiada wiedzę, doświadczenie oraz całkowitą samodzielność w działaniu możliwe jest takie wynagrodzenie.

Elektro
@KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.

5100brutto czy netto można u państwa zarobić ja posiadam stosowne doświadczenie na utrzymaniu ruchu w dużej firmie i zastanawiam się nad zmianą jak u państwa to ogląda praca n ile zmian od kilku miesięcy widzę reklamę koło kościoła w Kasince Małej wcześniej było napisane elektromonter teraz osobno automatyk mechanik ślusarz jak wygląda całą kwestia

@Elektro

Dzień dobry, Zarobki w dziale Utrzymania Ruchu uzależnione są od doświadczenia i umiejętności kandydata. Podaną kwotę netto można zarobić, biorąc pod uwagę dodatki zmienne. Bardzo proszę o kontakt 12 274 32 23 - chętnie Panu odpowiemy na pytanie dotyczące wynagrodzenia i widełek jakie byśmy mogli zaproponować po przeprowadzonej z Panem rozmowie. Elektromechanik pracuje w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku. Pracownicy na tym stanowisko mają prawo do premii, dodatków zmiennych. Ponadto pracownicy mogą skorzystać z wielu dodatkowych benefitów np. wsparcie pracownika, vouchery na rozrywkę (basen, kręgle, kino) oraz bony zakupowe.

Jolanta

Czy jest jakikolwiek najmniejszy aspekt, w którym nie spełniasz wymogów? i gdzie to cv wysyłasz, masz potwierdzenie, że na bank doszło?

Patryk

chciałem się dowiedzieć ile można zarobić jako magazynier? mam już doświadczenie na magazynie i uprawnienia UDT.

Damian

Widzę ze między innymi szukają pakowacza-pracownika na produkcję. Przeczytałem ze praca jest także w wolne dni. Chodzi weekendy? Wtedy stawka taka sama czy wyższa?

Szalona

Witam czy są przyjęcia na stanowiska montażowe i jak wygląda praca na montażu ile zmian 1 czy 3 i czy weekendy wolne czy się pracuje jaki w ogóle jest system na montażu 4 zmianowy czy od poniedziałku do piątku i jaka wypłata jest na montażu. POZDARWIAM SZALONA.

Hanna

Czy macie info o szkoleniach i kursach dla pracowników na wyższych stanowiskach? Widziałam ofertę dla Managera Projektu. na jaki rozwój można liczyć podczas pracy?

@Hanna

Organizujemy liczne kursy i szkolenia dla pracowników na postawie planu i rejestru szkoleń na poszczególny rok na podstawie zapotrzebowań i zgłoszeń. Przykładowe zrealizowane szkolenia: FMEA – analiza rodzajów i skutków możliwych błędów, Wdrożenie wyrobów do produkcji i ich zatwierdzanie wg APQP i PPAP z wykorzystaniem CORE TOOLS Oferujemy możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwój poprzez nabywanie nowych doświadczeń i wiedzy.

XXX

Witam jak wygląda praca na produkcji pakowacz , jakie zmiany, jakie wynagrodzenie czy są jakieś wolne dni ?

@XXX

Witam, Praca na produkcji przebiega w ruchu ciągłym w systemie 3 zmianowym po 8 h pracy. 6:00 - 14:00 14:00 - 22:00 22:00 - 6:00 Produkcja jest zatrzymana w Święta takie jak np. Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych Warunki płacy i pracy chętnie przedstawimy na spotkaniu. Wynagordzenie podstawowe + liczne premie.

Przeciętniak
@KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.

To sam sobie pracuj za najniższą????

...

Jestem pracownikiem, bardzo sobie chwalę warunki pracy, wynagrodzenie, atmosferę. Polecam firmę.

Grabarz

Polecam firmę miła atmosfera zarobki w porządku rozmowa z kadrami rewelacyjna kierownik produkcji wspaniały mistrzowie liderki czy ustawiacze na każde zawołanie operatorki pomocne jak coś nie wychodzi rozweselą każdym nie raz żartem po prostu powiem praca wspaniała po prostu zachęcam do pracy znajdziecie wiele rzeczy. ZACHĘCAM DO PRACY.

Bardzo wolna i nudna praca. Ale na ogół spoko. Mogliby mi dać więcej do roboty bo czasami się nudzę na magazynie.

Zostaw merytoryczną opinię o KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.