Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Mirek

Z czystym sumienem polecam. Rzetelna firma. Dobry kontakt.

Krysia

Dobra firma. Koordynatorki na prawdę pomagają, wypłata na czas, PIT za ubiegły rok także. Ubezpieczenie Ok, bus na życzenie taki jaki chciałam. Także zwrot kosztów przy podróży własnym autem.

!!!!!!!!!!!

Panie Pracodawca:-):-):-):-),niestety stawki macie małe, Przewoźnik bierze mniej niż wasze kwoty na rachunkach wystawionych dla podopiecznych. Tyle w temacie

Jerzy

Polecam. Wszystko ok.

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ratownik medyczny
KCM Clinic S.A.

Dobra firma. Mała co przekłada się na trochę niskie zarobki, ale mają różne bounusy. Poza tym po trzecim wyjeździe dostałam już podwyżkę od rodziny – koordynatorki wywalczyły. Co do składek – można wybrać miedzy warunkami polskimi albo niemieckimi – Panie pomogą wybrać najbardziej optymalną formę.

Przemysław

Polecam

Adam Górny

Polecam te firmę. Panie w biurze miłe. Wypłata na czas. Premia za święta i polecenie kolegi - wypłacają zgodnie z umową. Zlecenia - wiadomo różne raz lepiej, raz gorzej. Ale organizacja Super.

Jolka

Firma ok. Z kasą róznie, zależy od zlecenia. Kontakt dobry, warunki w porządku. Polecam

Iwona Bryś

Polecam wyjazdy poprzez tę agencję. Jeżdżę z nimi od 3 lat. Przyprowadziłam kilka koleżanek - doceniają to. Premia za polecenie.

Jakub Roz

Dobra firma, rzetelna, jako jedna z niewielu na rynku dająca niemiecki model współpracy - Panie w biurze wszystko rzetelnie tłumaczą, odpowiadają na wszystkie pytania. Miejsca z grubsza ok. Jak coś jest nie tak- zawsze starają się zoptymalizować miejsce - u mnie wystarczyło kilka telefonów i problem był rozwiązany.

Magdalena

Firma godna polecenia. Dobry kontakt, duży wybór ofert, opieka koordybnatorów. Busy i testy na koronawirusa organizowane przez firmę. O nic nie trzeba się martwić.

Katia

1450-1600 euro do dwóch osób. W tym jedna mobilna. Na te czasy. Takie pieniądze. Prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie. Ful serwis dla dwóch osób.Żenada Agencjo!

@Katia

Pani Katiu. Takie mamy stawki i mówimy o tym uczciwie, jak również o wszystkich kosztach, składkach i ubezpieczeniach, które opłacamy naszym pracownikom. Nie zmuszamy pań do pracy ale nie obiecujemy też czegoś, czego nie jesteśmy w stanie spełnić. Ma Pani rację - czasy są trudne, koszty pracownicze i podatki idą cały czas do góry....... Ale o tym niestety żadna z Pań komentujących w Pani stylu już nie myśli.... i to też jest żenada :( Na szczęście wybór agencji na rynku jest duży :) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia :)

?

Witam. Moje pytanie... Dlaczego 2 miesiące musiałam czekać na moją wypłatę??? Coś nie tak szanowna firmo... Duży niesmak mi pozostał.

Aneta
@?

To dziwne, ja nigdy jeszcze nie miałam problemu z wypłatą. Często się zdarza nawet wypłata przed czasem.

activ care
@?

Ty chyba firmy pomyliłeś bo od sześciu lat współpracuję z Nimi i wypłaty o terminie

?????????
@activ care

Zadziwiajace.!!! Kogo kłuje wpis. "Na T(y) to tramwaj staje" Usunięty został już dwa razy. Jakaś forma grzecznościowa obowiązuje każdego.

@?

Pani "?" Nie wiemy z kim mamy do czynienia ??? Prosimy albo sie podpisywać, albo o bezpośredni kontakt z nami. Takie pytania bez podpisu nic nie wnoszą :( Przypominamy , że warunki umowy, wypłat, zaliczek itp. uzgadniamy przy przedstawianiu oferty i podpisaniu umowy.

Tak trzymać
@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

No tak, przecież może pisać, dzwonić nie tylko opiekun, ale np ktoś z ZUS-u, czy skarbówki. Zgodnie z Waszą prośbą KONTAKT BEZPOŚREDNI.!!!!!!!!

Lucyna

Polecam firmę. Oferta Ok, koordynatorzy na prawdę pomocni. Jestem na zlecenie już 4 raz na warunkach niem. Składki i wypłata co miesiąc bez problemu, możliwość pobierania zaliczek. Prosta i przejrzysta umowa, żadnego biega ia z ulotkami. Polecam.

Wiola
@Lucyna

Czy ubezpieczenie obejmuje pobyt w Polsce czy tylko w Niemczech

Jola
@Lucyna

Kto biegał z ulotkami? Wszystkie wiemy, że to fikcja.Wystarczyla pieczątka.

Leszek
@Jola

Mogłabyś napisać coś więcej o co chodzi z tą pieczątką?

Jola
@Leszek

Na polskich warunkach masz pracę naprzemienną. W Polsce Raport z usług rekrutacyjnych podbijasz np w sklepie, przychodni, u weterynarza. Panie w biurze Cię nie poinformowały?

@Wiola

Pani Wiolu forma ubezpieczenia jest zależna od formy zatrudnienia. Mamy kilka modeli do wyboru. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o szczegółach. :)

Alina

Z AC byłam dwa razy. Firma w prządku. Dobry kontakt. Polecam.

Basia

Z firmą AktiveCare24 byłam na zleceniu w Wupertallu do opieki dwie osoby Pani i Pan super rodzina, dwie córki przemiłe osoby do dzisiaj wspominam koordynatorka często dzwoniła nie mogę nic złego powiedzieć na Aktive Care 24.

Bożena

Polecam. Firma rzetelna, dobry kontakt, pomoc w sprawie przejazdu i testu. Dokładne informacje. Poprzednia firma puściła mnie na szybkiego a rodzina wyrzuciła za brak szczepienia. MASAKRA. Tu musiałam trochę dłużej poczekać na zlecenie bez szczepienia ale udało się. Jestem na zleceniu już ponad miesiąc i po pierwszej wypłacie. Panie pomogły zorganizować test.

Nowa

Chciałam zapytać czy też macie opłacane składki ZUS od wyjazdu np.za 6-8 tygodni. Nijak mi to nie pasuje do średniej krajowej.Czy nie lepiej na niemieckiej umowie?

@Nowa

Pani NOWA - na wszystkie te pytania odpowiadamy w bezpośredniej rozmowie przez telefon 756440836 lub w biurze. Forum służy do wyrażania opinii, nie zaś do omawiania szczegółowych warunków umowy :) Zapraszamy do kontaktu.

Oskar Wilichowski

Active Care 24❤️ Z całą pewnością mogę przyznać, że jest to obecnie najlepsza firma na rynku związana z opieką! Przede wszystkim ze względu na sprawdzone sztele! Zawszę opis jest zgodny ze stanem faktycznym do tego bardzo pomocna, wspierająca kadra na, którą można liczyć w każdej sytuacji!!! Jasne i przejrzyste warunki współpracy i mnustwo bonusów, szkoleń i porad na Facebooku. Polecam wszystkim doświadczonym jak i nowym opiekunom w branży ????

Nowa
@Oskar Wilichowski

Oskarze cieszę się że masz tak dobre zdanie o Aktive Care 24.Sprawdzone sztele i inne jak piszesz przejrzyste warunki współpracy. Ponieważ firma nie kwapi się z odpowiedzią to może Ty rozwiejesz moje wątpliwości. Czy składki ZUS opłacane są od wyjazdu np.za 6-8 tygodni. Nijak mi to nie pasuje do średniej krajowej.Czy nie lepiej na niemieckiej umowie ale ta z kolei też jest na część etatu.

@Nowa

Jadwiga

Halo. halo. Opiekunki zamilkły. Pracownicy nie piszą. A ja czekam na odpowiedź na moje pytanie Moje pytanie Do Aktive Care 24. Na niemieckich warunkach, od jakiej kwoty opłacone są składki.? Czy od całego etatu.?Jaka jest ilość godzin w miesiącu.?Co z nadgodzinami, godzinami czuwania, które w opiece są.

@Jadwiga

Pani Jadwigo, na wszystkie te pytania odpowiadamy w bezpośredniej rozmowie przez telefon 756440836 lub w biurze. Forum służy do wyrażania opinii, nie zaś do omawiania szczegółowych warunków umowy :)

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 127 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 228 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ