Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Jedna negatywna opinia i zaraz kilka pozytywnych. W ten sposób nie podniesie się w wizerunku firmy(-:(-:(-:(-:(-:

Jola.

Chciałam dodać, że nie pracuje, ani nie pracowałam w tejże firmie. Pracowałam w opiece przez firmy i mimo wszystko nie wyobrażam sobie pracy,, na czarno'' za granicą cz w ogóle,ake trzeba wiedzieć jak to wygląda praca na umowie zleceniu w opiece w ogóle na umowie zleceniu.Odniosłam się do do komentarza czytając opinie tejże firmy jak i innych firm.

Anad10

Ostrzegam przed tą firmą!!!!! Byłam na zleceniu z tej firmy, miałam umowę na 8tyg, pracowałam 5tyg. Napisałam rozwiązanie umowy ze skutkiem natychmiastowym. Podałam powód. Zjechałam ze zlecenia. Na konto nie otrzymałam wynagrodzenia w terminie podanym w umowie. Natomiast dwie kartki kary do natychmiastowej zapłaty w kwocie 650euro. Jedna taka, że nawet w umowie nie figurowała. Piszą takie bzdury, z zarzutami z kosmosu....np. brak czystości na zleceniu....a ja nawet okna babci pomyłam.... po 2tyg. wpłynęła na konto moja wypłata pomniejszona prawie 600euro.... (usunięte przez administratora) nie firma....Nie polecam......

Myśląca
@Anad10

Najgorsza firma w Polsce!!!!!!

Jacek Mateusz Mikołajczak

Kiedyś pisałem opinię o firmie, w której pracuję. Była pozytywna i nadal przy takiej pozostaję. Kochani naprawdę warto, polecam z czystym sumieniem. Pracodawca rzetelny, wypłacalny. Koordynatorzy w porządku , ale nigdy nie potrzebowałem wsparcia z ich strony. Zarobki bardzo dobre ( ale oczywiście chciałoby się więcej ????). P O L E C A M

Mela

Podpisujesz umowę zlecenia.Nie ma czegoś takiego jak urlop czy wolny weekend.Musisz być dostępna nie tylko przez tydzień ale być w gotowości przez 24 godz.Pracujesz z ludźmi starymi i schorowanymi.Sama z moja zmienniczką jeździłyśmy do jednej rodziny przez lata.Babca była wspaniałą kobietą .

Jacek Mateusz Mikołajczak

Witam ☺️ Moja kolejna opinia o @Pracodawca i nadala bardzo pozytywna. Zachęcam wszystkie zainteresowane osoby do podjęcia współpracy z @Pracodawca. Będziecie zadowoleni. Ja pracuję na umowę niemiecką i jest, tak jak powinno być. Jest bardzo dobre wynagrodzenie (wypłacane przed terminem) . Koordynatorki zawsze pomocne. Aczkolwiek raz poprosiłem o pomoc i była skuteczną. Same również, od siebie, interweniują u rodziny jeżeli z rozmowy coś wynika nie tak Ze skutkiem pozytywnym. POLECAM, NAPRAWDĘ WARTO. z pozdrowieniami Jacek Mateusz ☺️

Anad10

@Anad10

I przed takimi pracownikami chciałby się ustrzec każdy Pracodawca Pani ANAD10 :( Przed opiekunkami, które "sobie" natymiast zjeżdżają zostawiając podopiecznego bez opieki i kłamiąc o swojej nieposzlakowanej opinii, pracowitości i sumienności. NIGDY nie zjeżdzamy z miejsca NATYCHMIAST - czekamy aż agencja znajdzie zmienniczkę, lub dostanie zielone światło od rodziny (że np. rodzina przejmuje opiekę). Umowę CZYTAMY przed podpisaniem. -KOLEJNE Pani kłamstwo - umowa paragraf 5. punkt 5.2. dokładnie mówi o wysokości i karze za samowolne opuszczenie miejsca pracy Szkoda, że się Pani nie podpisuje z imienia i nazwiska -my swoich danych tutaj nie ukrywamy. To też o czymś świadczy. Kwestia mycia okien - bez komentarza, opiekunki w Pani stylu zawsze wychodzą poza zakres obowiązków opiekunki i informują o tym bardzo głośno (okna myły, garaże sprzatały, trawę kosiły, auta naprawiały......ale jakoś tak wyszło ze musiały szybciej zjechać...) Szkoda słów. NIE POLECAMY PANI JAKO OPIEKUNKI INNYM PRACODAWCOM ANI PODPOPIECZNYM :(

Wika
@Anad10

Zgłaszałaś problem do firmy na piśmie np poprzez e-maila?

Kąt
@Anad10

Witam czy zjechała Pani natychmiast ? Co się tam wydarzyło ? Czy próbowała sie Pani dogadać z firmą ?

Myśląca Nowy wpis
@Anad10

Najgorsza firma w Polsce!!!!!!

Kinga Bruzdziak Nowy wpis

Żeby nie to iż stawki są bardzo niskie to Polecam to firme , zlecenie zgodne z opisem, wypłata na czas

Małgorzata Nowakowska Nowy wpis

Witam pracuję w tej firmie już 6 lat to była moja pierwsza firma i pierwsza praca w opiece osób starszych oni dali pracę bez języka Jestem zadowolona z pracy w Active Care nie zamieniła bym na inną firmę chociaż miałam inne propozycje z innych firm, zawsze mogę liczyć na nich w każdej sytuacji są pomocni cały zespół moja koordynator pani @Pracodawca Daria jest super zawsze pomocna można na nią liczyć ???????? pieniążki zawsze są na czas ja na pewno nie zrezygnuję z firmy Active Care polecam ją z całego serca pozdrawiam serdecznie ????

Anna Nowy wpis

Z firmą @Pracodawca współpracuje od 2018 roku. Pieniądze zawsze są na czas, koordynatorzy pomocni I zlecenia pewne. Uważam, że w firmie pracują osoby kompetentne i profesjonalne. Przez te wszystkie lata się nie rozczarowałam. Gdy pojawiał się problem - zawsze otrzymałam pomoc i wsparcie przy rozwiązywaniu go. Polecam !

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Babeta

Opinia pozytywna.Przejazdy, wynagrodzenia w porządku. W razie problemu kontakt z Pańmi z biura sprzyja ich rozwiązaniu dostatecznie szybko że nie ma sensu tu o nich pisać.

Wiola

Moje doświadczenia z firmą ActiveCare24 są bardzo pozytywne. Zlecenie omówione od a do z, bez ukrywania czegokolwiek. Opieka koordynatorów na wysokim poziomie. W razie problemów zawsze można się skontaktować. Polecam

Joanna

Bardzo polecam @Pracodawca Współpracuję z nimi już kilka lat. Przekazywane są rzetelne informacje na temat zlecenia, wypłata zawsze na czas. nie rozumiem tej nagonki na firmę - ja nie mam absolutnie zastrzeżeń. Panie w biurze miłe, pomocne - odpowiadają na każde pytanie.

Monika Mrożkiewicz

Dzień dobry.Pracuję już prawie 5 lat z @Pracodawcą.Jestem bardzo zadowolona nie mam żadnych zastrzeżeń.Wszyscy koordynatorzy są bardzo sympatyczni i zawsze służą pomocą.Wypłata jest w terminie a umowa przejrzysta.Super firma polecam wszystkim którzy poszukują pracy w opiece.Pozdrawiam serdecznie.

Monika Mrożkiewicz

Witam ????Pracuję z Active Care prawie 5.lat jestem bardzo zadowolona.Wszystkie Panie są miłe, kulturalne zawsze służą pomocą i szybko rozwiązują problemy.Wynagrodzenie zawsze jest na czas.Umowa przejrzysta.Polecam Active Care wszystkim poszukującym pracy w opiece.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Dawid Malenta

12.03.2024 10:03

Dawid Malenta ikona wywiad

Chciałbym podzielić się wspaniałą, profesjonalną i uczciwą pięcioletnią historią współpracy z Active Care.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Dawid Malenta ikona wywiad

Jestem opiekunem osób starszych. Do moich obowiązków należy opieka nad seniorem oraz spędzanie z nim wolnego czasu.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Dawid Malenta ikona wywiad

W tej kwestii bardzo dużo zależy od zlecenia, które się dostanie, od miejsca pobytu, rodziny i znajomości języka niemieckiego. Nie chcę podawać konkretnej kwoty.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Pięć lat.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Dawid Malenta ikona wywiad

Tak, poleciłbym ją swojemu przyjacielowi. Osobiście jestem zadowolony z pracy i z tego, jak działa firma. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Nie doświadczyłem żadnych negatywnych sytuacji.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Dawid Malenta ikona wywiad

Doskonała współpraca z firmą, miła obsługa Pań w biurze, wynagrodzenie na czas. Myślę, że fakt, iż od 5 lat współpracuję z firmą, mówi sam za siebie. Nie miałem żadnych problemów, jestem zadowolony. Wiem także, że podopieczni i ich rodziny są zadowoleni ze współpracy.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Dawid Malenta ikona wywiad

Nie mam negatywnych odczuć związanych z firmą Active Care.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Dawid Malenta ikona wywiad

W szkoleniach związanych z pomocą osobom starszym i doskonaleniem swoich umiejętności w kwestii profesjonalnej opieki nad seniorami.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Dawid Malenta ikona wywiad

Zawsze dostaje od firmy materiały na temat opieki — firma cały czas je aktualizuje. Zawsze są w nich nowe, ulepszone informacje związane z opieką osobami starszymi.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Dawid Malenta ikona wywiad

Wszystko jest na najwyższym poziomie. Nie miałem żadnych problemów w kontaktach z koordynatorami.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Dawid Malenta ikona wywiad

Dobra i wspierająca współpraca z biurem i personelem firmy. Przez 5 lat nie miałem żadnych problemów z komunikacją. Zawsze wspólnie dogadujemy się co do każdego aspektu.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Dawid Malenta ikona wywiad

Wszystko jest na czas. Nie ma problemów z wypłatą pieniędzy.

Dawid Malenta ikona wywiad

Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych powodów do sugerowania zmian, wszystko jest w porządku.

Wszystko jest na najwyższym poziomie, współpraca jest fantastyczna , wszystko na czas jak w zegarku , miły i doświadczony personel, koordynacja na najwyższym szczeblu, 5 lat pracy i dalej jestem zadowolony, zawsze można się dogadać a personel Active Care cały czas pomaga mi w razie potrzeby . Zaangażowanie,pełna współpraca. Jest po prostu fantastycznie

Polecam Active Care z największą przyjemnością, pięć lat tam pracuję i jest elegancko. Wszystko z pełnym profesjonalizmem, wszystko na czas, miła współpraca z Paniami z biura. Jestem zadowolony i polecam wszystkim Active Care. Współpraca na najwyższym poziomie ????????????????

Jestem zadowolony z współpracy z Active Care

Najlepsze i najsympatniejsze biuro w Jeleniej Górze, pięć lat pracy i jestem zadowolony, wszystko jest dobrze skoordynowane na najlepszym poziomie, polecam Active Care i zawsze chętnie będę wspierał to biuro . Zapraszam z całego serca do współpracy, a wszyscy zobaczycie jak może fantastycznie współpracować i cieszyć się pracą bez żadnych kłopotów i komplikacji. Rzetelna i uczciwa firma, polecam , naprawdę polecam ????????????????????

Pracuję z firmą prawie 2 lata , biorąc długoterminowe kontrakty ,po trzy ,lub cztery miesiące i jak dotąd nie zawiodłem się ani w kwestii pieniędzy które mam zawsze na czas ,jak i umowy . Koordynatorzy są mili ,życzliwi ,pomocni itd . Należę do osób sumiennych ,odpowiedzialnych za powierzone mi obowiązki . Może negatywne opinie piszą ludzie którzy ,sfrustrowani ,nieodpowiedzialni lub nie potrafiący wykonywać należycie swoich powierzonych obowiązków ,czy zadań związanych z umową .

@Paweł

A w jakich sprawach można liczyć na pomoc koordynatora? W jakich godzinach można się z nim kontaktować? Czy ma się przydzielonego jednego konkretnego?

Barbara
@Paweł

Bzdury piszesz. Płacą Ci za to? W tej firmie pracują smarkacze i (usunięte przez administratora). Bez kompetencji i kultury. Kłamią zawodowo i śmieją się NAM w oczy. Nie polecam tej firmy nikomu współpracy z tą pseudo agencją. Na zleceniu jakim byłam nic się nie zgadzało. Nic mi nie pomogli!!! Omijać tą firmę szerokim łukiem. Teraz dobrze zarabia się w Polsce. A u nich możecie zarobić karę. Rekruterzy i koordynatorki zarabiają więcej od opiekunek. Ta praca nie opłaca się już!!! Niech te (usunięte przez administratora)same jeżdżą do opieki.

Christopher G.

Active Care 24 Plus PL Jelenia Góra Spółka młodych niedoświadczonych ludzi, niektórzy bardzo nieprzychylni wprost aroganccy, i nie płacą na czas wynagrodzenia za bardzo ciężką pracę opiekunkom, na własną wypłatę na którą ciężko się zapracowało trzeba czekać wiele dni, nie jest wypłacana w terminie., który ta Agencja w w. podaje na początku umowy, poza tym trzeba zwracać koszty podróży do miejsca pracy, a tak naprawdę koszta podróży pokrywa już na samym początku rodzina podopiecznego/podopiecznej. Coś ta Agencja Active Care Jelenia Góra kręci i wywija kłamstwa, tym zajmują się odpowiedni inni ludzie, i to już niedługo. P.S. i wciskanie opiekunkom ofert, których nie chcą, bardzo złe traktowanie ludzi!

Amelia
@Christopher G.

Hej, zaniepokoiło mnie to wciskanie opiekunką ofert których nie chcą. Odmowa jest równoznaczna z brakiem wyjazdu? Na początku ustala się z koordynatorem swoje oczekiwania? Ile wynosi mniej więcej koszt za transport? Płaci się z góry, czy można firmie zwrócić pieniądze po wypłacie pierwszej? Z tą nieterminowością w wynagrodzeniach tez nie brzmi dobrze.. przynajmniej jest na co czekac? Płaca dobrze?

Zaniepokojona
@Christopher G.

Za jaki okres nie dostał pan pieniędzy? Ja też nadal czekam :(

@Christopher G.

W umowie masz informacje o zwrotach kosztów dojazdu czy to jest ustalane ustnie? Poślizgi co miesiąc z kasą? W ogóle ile trwa pojedynczy kontrakt? Byleś dłużej na zleceni niż kilka miesięcy?

Ula

W umowie jest informacja o kosztach podróży .Agencja je pokrywa.

@Ula

o, to super, że pokrywają koszt podróży, a jak z pobytem? mam na myśli jak z kwaterami dla pracowników, są one przez agencję też opłacane, czy jednak pracownik ponosi jakieś koszty? jeżeli tak, to ile? no i czy jest szansa dostać kwaterę taką, aby z nikim jej nie dzielić?

Nie ponosisz żadnych kosztów.Nie płacimy też ani za pokój ani za wyżywienie.

Edzia
@Ewa

Piszesz, że nie ponosi się żadnych kosztów, po czym wspominasz, że firma nie płaci za pokój ani za wyżywienie... To jak to finalnie jest? Bo chyba Ci się coś pomyliło i jedynie co, to mogę się tylko domyślać.

@Edzia

Nie wiem po co drążysz temat.Zaspokoję Twoje obawy.Mieszkasz u podopiecznej,opiekujesz się nią, prowadzisz dom i wykonujesz prace z tym związane np zakupy, sprzątanie. Koszt wyżywienia i mieszkania ponosi podopieczna.

Beata

Współpraca z firmą jak dotychczas jest bez sensacji Na prośby reakcja Pań z firmy była szybka i w miarę możliwości pozytywnie rozwiązania .

Na jakie benefity można liczyć w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Beata

Z firmą jeżdżę od nie dawna. Zlecenie na którym byłam było właściwie zorganizowane bez niedomówień i przykrych w skutkach dezinformacji. Myślę że to odpowiedzialna firmą.

Ina

Z jaką firmą transportową współpracuje Active care? Jakie są warunki przejazdu? I ile można wziąć ze sobą rzeczy w jedna i drugą stronę ? Są odkładane składki do emerytury niemieckiej? Są one dobre ?

Max
@Jacek Mateusz Mikołajczak

Znałeś dobrze język i dlatego koordynator nie był ci potrzebny? Mieszkałeś przy rodzinie czy osobna kwatera? I jaka to była opieka? To znaczy ile godzi dziennie musiałeś poświęcać podopiecznemu?

Olga
@Max

Pytasz o godziny na zleceniu, czy o te które faktycznie poświęcasz podopiecznemu. Powiem tak jesteś na każde zawołanie, Jest dobrze jak przychodzi rodzina.Dostajesz skrzydeł i wylatujesz na dwie godziny na miasto.

Anetka
@Olga

A czym się różnią godziny na zleceniu od czasu poświęconego podopiecznemu? Raczej normalnym jest że przy takiej pracy będą nadgodziny, tylko jak się firma z nich rozlicza?

Terka
@Anetka

Anetko! co za pytanie.Firma rozlicza się z godzin które masz na zleceniu. Czyli jedne firmy mają 35g.tygodniowo inne 40g. W opiece nie ma czegoś takiego jak nadgodziny . Więc odpowiedź już znasz.Prosta odpowiedź jest w przypadku czasu wolnego o którym wspomniała Olga.

Larysa
@Terka

Ale Olga wspomniała, że dobrze jest, jak przyjdzie rodzina. A co z podopiecznym, który jej nie ma, albo ona nie zluzuje opiekunki? Firma jakieś zastępstwo daje? Na jaki czas, załóżmy tygodniowo? No przecież opiekuni muszą mieć wolne, bo to nie może być

Opiekunka
@Larysa

Jeżeli jedziesz powiedzmy na sześć tygodni, to przez ten czas ty jesteś odpowiedzialna za podopieczną.Zluzuje Cię kolejna opiekunka która przyjedzie na kolejne sześć może osiem tygodni.Wolne masz się w Polsce.

Wiktoria
@Opiekunka

Czyli to są takie zmiany, tak? Czy jak się od jednego podopiecznego wyjedzie, to po jakimś czasie juz kogoś nowego dają?

Opoekunka
@Wiktoria

To Twój wybór. Czy chcesz jeździć do tego samego podopiecznego,czy też wolisz jeździć w różne miejsca

@Opoekunka

Ok rozumiem. Dobrze że dają taki wybór bo jak się człowiek już przyzwyczai do rodziny to w sumie lepiej jechać w to sami miejsce. Na kontrakcie są jakieś dni wolnego tzn. można wziąć urlop czy tylko weekend jest bez pracy? Zdarzają się zlecenia że trzeba być dostępnym do pracy przez cały tydzień?

Mela

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 124 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 226 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ