Biegus Okna Z Drewna Przemysław Biegus

Jelenia góra

Opinie o Biegus Okna Z Drewna Przemysław Biegus

nico

Nie rozumiem dlaczego nikt jeszcze nic nie napisał o tych ludziach tu wszyscy w okolicy ich znają poprzednia opinia to cała prawda o tych (usunięte przez administratora)

Naprawdę szczerze nie polecam nie dość że robisz na czarno płacą grosze to jeszcze Cię z tych groszy okradną banda oszustów i tyle a klimat w pracy jak w obozie koncentracyjnym

Mariola
@anonim 28.11.2014 11:27

Nie wiem jak traktują pracowników ale jego pracownicy mnie okradli przy naprawianiu parapetu.

Zostaw opinię o Biegus Okna Z Drewna Przemysław Biegus - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biegus Okna Z Drewna Przemysław Biegus