Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Grażyna

tez nie jestem alkoholiczką i tez mam dobre referencje i jestem zadowolona z AC. Myślę, że powinniśmy się zastanowić czy to w ogóle prca a dla nas , bo niestety opieka to nie praca dla każdego. Jeżeli agencja przedstawia, że osoba ma demencję a na miejscu okazuje sie że jeszcze cukrzycę, niedowład itd- to jest wina chyba rodziny, że się do tego nie przyznała...? U mnie tak było. Rodzina tak bała się , że nikt nie będzie chcial przyjechać do schorowanej babci, że wpisali w opisie, że pani ma tylko demencję. Mi sie tak zdarzyło raz. I co zrobila ta agencja? Przedstawili mi inne miejsce i przewieźli do innej rodziny na własny koszt - suma sumarum rozwiązli problem na moją korzyść. Mogłam też zostać na miejscu za większe pieniądze, ale MOJE zdrowie było ważniejsze. Myślę że obarczanie agencji w ogóle odpowiedzialnością za niepważnych niemców to trochę niesparwiedliwe. A Niemcy potrafią kłamać, oj potrafią.... Ta branża taka jest...... Dziadki chorują i niestety z czasem jest z nimi coraz gorzej a nie coraz lepiej - to samo zresztą, jak się jeździ prywatnie. Gorzka prawda i nieuchronna- i my kiedyś tacy będziemy. Pozdrawiam wszystkie Opiekunki.

@Grażyna

Właśnie, Niemcy często zatajają prawdę, a cała wina spada na agencję.

Halina

A ja polecam active care. Dziewczyny zawsze cierpliwie słuchają i współpracują, interesują się. Gdyby agencja była taka zła i pazerna na kasę chyba szybko by padła, bo konkurencja duża , a z tego, co mi wiadomo ładnie się rozwija.

Irka

Chwalę sobie współpracę z nimi. Mam fajną rodzinę i przyzwoite pieniądze. Składka też jest w porządku. Wypłaty zawsze na czas a nawet przed. Koordynatorki dzwonią albo oddzwaniają. Polecam warunki niemieckie - proste i wygodne zasady.

Jack

Dobra agencja. Umowa jasna, przedstawiają miejsca rzetelnie - wiadomo że są Lekkie różnice jjak się pojedzie. Ale podkreślam - lekkie. A bywałem w agencjach, gdzie w ogóle nic się nie zgadzało z opisem. Tu już 5 raz jest ok.

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla stolarzy budowlanych
REGESS
Grażka

Pracuje tu na warunkach pl i to jest coś za coś. Trzeba dostarczyć raporty i wypłata jest po ich dostarczeniu, po zleceniu ale mam lekarza rodzinnego w pl za free i opiekę w de na zleceniu. Ale to ja tak wybrałam. Można wybrać łatwiejszy model niemiecki - wtedy kasa co miesiąc bez raportów, ale lekarz w pl to już na własną rękę. Jak kobity piszą że nie dostają wypłaty w AC na czas to sobie myślę- albo mają coś na sumieniu albo faktycznie są mało ogarnięte i nie łapią tego co podpisują. W tej agencji NIGDY nie było problemu z wypłatą czy zaliczką. Przynajmniej u mnie.

Emilia

Widziałam, że jakiś Tomek komentował. Czy to znaczy, że opiekun mężczyzna tez może jechać na sztelę tej firmy? Brat jest pielęgniarzem, ale myśli żeby jechać z Pl zarobić w miarę pieniądze...

@Emilia

Oczywiście Pani Emilio, mężczyźni również mogą jeździć do opieki. Jeżeli rodzina wyraża zgodę na opiekuna płci męskiej. Proszę jednak pamiętać, że oferujemy pracę dla opiekunów i opiekunek, nie obsługi medycznej- wykształcenie medyczne z pewnością będzie atutem takiego kandydata, jednak niestety większość zabiegów wymagających profesjonalnego wykszatłacenia wykonuje stacjonarny personel medyczny - pięlęgniarki odwiedzające naszych seniorów (wykonują min. zastrzyki, pomiary cukru i podawanie insuliny, rozdzielanie, często podawanie leków, obsługę cewnika czy sondy PEG, zakładanie rajstop uciskowych).

Maja
@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pięknie to wygląda z opisu Panie Bartku. Personel medyczny faktycznie rozdziela leki, ale leki podaje opiekunka.Rajstopy uciskowe też zakładamy, no może nie każdej podopiecznej. Zmieniając opiekunkę przejmujemy jej zadania. Panie z biura na bieżąco informowane są o podobnych sytuacjach. Czyżby to była cicha zgoda na coś czego nam nie wolno.

Edzia

A ja jestem bardzo zadowolona. Wstydzić to się może pani którą zmieniłam - zrobiła agencji niespodziankę bo się tak napruła na szteli że rodzina jej dobudzić nie mogła.... zażygała cały pokój i łazienkę i jeszcze obrażona była że ma do domu jechać na własną rękę. Ja wiem że alkoholizm to choroba ale na litość boską jak ktoś jest chory to powinien się leczyć a nie do opieki jeździć. Przyjedzie potem taka, oczernia wszystkich i obwinia a w sobie problemu nie widzi. Agencja jest w porządku. Umowa i warunki współpracy wyjaśniane przed wyjazdem, więc jak ktoś pisze że wysyk - to po co się zgadzał i wyjeżdżał? Mnie tylko boli że w tej branży jest mnóstwo niepoważnych opiekunek z problemami, które generują dużo problemów a potem to agencja i zmieniczka muszą wszystko prostować....

@Edzia

Kochana, nic dodać nic ująć. Pozdrawiam serdecznie

MONIŚ

Jestem bardzo zadowolona. Byłam już w kilku firmach i tu w końcu zostałam potraktowana poważnie. Miałam wcześniej umowy polskie i niemieckie ale nikt do końca nie wytłumaczył mi co dalej - co z tym zrobić dalej starając się o emeryturę. Czy to się sumuje, dolicza co i jak? Wiadomo człowiek nabiera doświadczenia to mądrzeje ???? Panie w AC wszystko mi wytłumaczyły. Fakt – zarobki nie najwyższe na rynku. Ale ja wole spać spokojnie a mieć pewność, że mi się emeryturka odkłada ???? Polecam też lekcje niemieckiego AC na ich stronie i filmiki językowe na facebooku – mi bardzo pomogły. Monika

Tadek
@MONIŚ

Sumuje, dolicza? :-):-):-):-) Nie ma co tłumaczyć Składki od całego etatu +okresy skladkowe O i minimalna w Niemczech i można spać spokojnie, bo to będzie czas który doliczą do polskiej emeryturki

Aneta

Tomek, używaj znaków interpunkcyjnych bo nie wiadomo o co Ci chodzi?

Tomek nie przejmuj się znakami. Tylko patrzeć aż zniknie Twoja opinia. :-):-):-):-). i w jej miejsce pojawi się całe mnóstwo tylko pozytywnych.

@Aneta

Przed "bo" powinien stać przecinek... Może by tak zwracać uwagę na własne błędy.

@Kasia

Kasia i Tomek widzę? Doświadczenie mi mówi że oboje musieliście nieźle narozrabiać skoro tak Wam źle w tej firmie ????

Przykro nam Panie Tomaszu, że tak nas Pan ocenia :( jednak zawsze zapraszamy do kontaktu telefonicznego jeżeli coś na miejscu nie zgadza sie z opisem. Ponadto proszę pamietać, że praca w opiece to praca z ludźmi straszymi i schorawanymi, których stan może się pogorszyć / ulec zmianie - na takie rzeczy jako agencja nie mamy wpływu. Za to możemy wtedy np. zmienić warunki wynagrodzenia jeśli stan znacznie się pogorszy lub zmienić opiekunowi rodzinę- musimy jednak o tym wiedzieć od opiekuna. Pozdrawiamy.

Jola
@Aneta

Wiadomo, wiadomo o co chodzi. Pani Aneto! tyle złośliwości i po co. Marnuje się Pani jako opiekunka.:-):-):-):-). Proszę sprawdzić swoją opinię, czy wszędzie są znaki interpunkcyjne. Nieładnie wytykać błędy innych, nie widząc swoich.

@Jola

Pani Jolu. Nie jestem złośliwa, może popełniam błędy interpunkcyjne, jednak używam interpunkcji. Pracuję w ActiveCare od kilku lat i naprawdę nie mam powodów do narzekań. Spotkałam kilka nierzetelnych opiekunek, które na własne życzenie opuszczały miejsca pracy z różnych powodów, większość negatywnych ocen wystawiają takie właśnie osoby. Proszę mi wierzyć, od dłuższego czasu obserwuję opinie na temat tej agencji i wiele razy spotykałam chamskie wypowiedzi. I powiem szczerze, wolę być opiekunką niż koordynatorką. Nie pozwolę złego słowa powiedzieć na tę firmę. Pozdrawiam.

Niesamowite
@Aneta

Widziałaś opiekunkę, która korzystając ze swoich elementarnych praw opuściła sztelę, na której ewidentnie coś było nie tak? Widziałaś w życiu coś jeszcze? Na przykład zieloną trawę?

@Niesamowite

A to się zdziwisz bo widziałam, znam też taką która po dwóch dniach została przeniesiona na inną sztelę. Acha i znam też taką która nie przepracowała ani jednego dnia po przyjeździe, no chlała trzy dni, aż wylądowała w szpitalu, taką, która miała pojechać, a nie pojechała, dostała drugą szansę i zrobiła to samo. Dużo w życiu widziałam. Kij ma zawsze dwa końce.

Viola
@Aneta

A ja widziałam opiekunki które w ogrodzie kwiatki posadzą, trawę wykoszą, obiadek i ciasto dla podopiecznej i rodzinki zrobią. I jak to jest nazwać.A tak swoją drogą zmieniałam taką opiekunkę. Po twarzy zachowaniu widać było, że trunkowa..Jak mogło do tego dojść. Czyj błąd? Ten kij też ma dwa końce. Szanujmy innych, ale miejmy przede wszystkim szacunek do siebie.

Martyna

Firma w porządku. Wypłata na czas, umowa przejrzysta.Busika zamawiają, testy organizują. Przy własnym dojeździe oddają za dojazd. Zlecenia głównie na zachodzie i północy Niemiec. Czasem się ciężko dodzwonić ale ostatecznie oddzwaniają. Polecam

Aga

Agencja w porządku. Zlecenia raz lepsze raz gorsze, ale to chyba nie wina pracowników biurowych tylko samych Niemców.... albo co gorsza zniemczonych rodzin z polskimi korzeniami. Sama byłam u rodziny która lepiej mnie potraktowała niż niejedni seniorzy w Polsce, np. W kolejce do lekarza????????????wszystko zależy jak się trafi.

Kochani nie POLECAM tej firmy mili sa tylko przy podpisaniu umowy omijać tą firme ludzie naprawde nie polecam!!!!!

@Monika

Przykro nam Pani Moniko i nie zgadzamy się z Pani opinią - mili jesteśmy zawsze :) i zawsze dbamy o dobry kontakt z opiekunami na zleceniach, bo to gwarancja wieloletniej współpracy z opiekunkami i opiekunami, których mamy i znamy od lat :) :) :) Bycie niemiłym i obcesowym dla kogoś, kto dla nas pracuje byłoby głupotą :) Pozdrawiamy

Dominika
@Monika

co dokładnie firma zrobiła już po podpisaniu z tobą umowy ze wystawiasz jej taki negatywny komentarz, co sie działo w tej pracy ?

Iwona

A ja sobie bardzo chwale te agencje. Sztele zależą od rodzin a wiadomo że agencja ma tylko krótką informację o rodzinie a to my na miejscu dopiero robimy rozeznanie co to za przypadek. Byłam z AC już kilka razy i rodziny były różne. Ale agencji nie mam nic do zarzucenia - dobry, stały kontakt, poinformowani, pomocni. Nie rozumiem jak ktoś pisze omijać- nawet trudne sytuację zawsze można rozwiązać.

Kaśka

Jestem,, skoczkiem,, wyjeżdżam dorywczo wtedy kiedy mogę. Szukając krótkiej oferty trafiłam na tę stronę. Na początku wpis pracidawcy. Dość jednoznaczny. :-):-):-):-). i 43 opinie z kwietnia że firma ok. koordynatorki super, formy zatrudnienia jeszcze lepsze, pieniądze małe ale są bonusy. O co tu chodzi. Czy to ta sama firma która zaczynała w Złotoryji? - zaszłyszane w busie.

Pracownica
@Kaśka

Nie rozumiem intencji twojego pytania ani wpisu.?!?!?!?! Co ma jedno do drugiego? Najlepiej zapytaj bezpośrednio w firmie, czy to ta sama co zaczynała w Złotoryi. Wpis pracodawcy jest zrozumiały i dziwi mnie ze to kogoś dziwi. Dziś bardzo modne jest hejtować wszystkich za byle co. Ludzie przyzwyczaili się ze można ze swojego bezpiecznego domu wylać wiadro pomyj na drugą osobę. Właściciel się na to nie godzi i ma rację. Ciekawe czy któraś z nas chciałaby być tak publicznie mieszana z błotem w imię wolności słowa jak co niektóre Panie tu sobie pozwalają.... Nie znoszę hejtu, brzydzę się nim. Negatywna opinia nie musi zawierać wulgaryzmów i wyzwisk a może pozostać negatywną.

Henryk

Jeździłem kiedyś prywatnie fo opieki. Pieniądze były lepsze, ale niestety są. I wiemy jak jest. Z agencją Active Kare byłem już 4 razy u podopiecznych i jestem zadawony z tej agencji. Warunki niemieckie, składki co miesiąc, praca jak wszędzie w innych agencjach- dużo zależy od rodziny na jaką się trafi. Faktycznie często kontaktują się w trakcie trwania zlecenia. Nic złego o nich napisać nie mogę. Henryk

Elwira

Firma OK. Kasa bez szału, ale dobry kontakt i organizacja. Dla początkujących opiekunek to dobre.

Lidzia

Wybór agencji na rynku duży. Tę z czystym sumieniem polecam. Duży wybór rodzin. Trzy modele warunków. Nie (usunięte przez administratora) Umowa na czas, wszystko można omówić, dopytać. O wypłatę nie trzeba się przypominać.

Helena

Ja także jestem zadowolona :) Firma może i mała i nie ma takich wielkich bonusów ale ma tez swoje plusy -szybki i mily kontakt. Panie koordynatorki dzwonią i faktycznie rozwiązują problemy w trakcie wyjazdu. Rozumiem ze te negatywne komentarze to głównie od tych którzy na żadnym miejscu i za żadne pieniądze nie są zadowoleni. Dla mnie Active Care na duży plus !

Irena

Do wszystkich sierot piszących tu że firma nie płaci- albo kłamczuchy z Was przebrzydłe albo jesteście z konkurencji i smrodzicie firmie albo jesteście sieroty, które nie przeczytały umowy - np. umowa pl ma wypłatę PO zleceniu a nie co miesiąc i możecie pobierać zaliczki, albo macie coś na sumieniu i dostałyście karę ale o tym już nie piszecie. Pracuje w AC od 4 lat i nigdy nie było opóźnień z wypłatą. Powtarzam . NIGDY. Wręcz zdarzała się przed czasem.

Irena

Zaliczki uczciwe :) kary za alkohol, opuszczenie miejsca, nie stawienie się na busa - oczywiste powody. Zresztą wszystko jest wyszczególnione w umowie. Sama musiałam kiedyś dłużej zostać u rodziny bo agentka jakaś nie wsiadła do busa, nie informując oczywiście nikogo, że nie zamierza jednak jechać....

Viola

Masz rację że nie nie wszystkie wpisy są wiarygodne. Tym bardziej, że jedna osoba może napisać ich wiele. Zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. (-:

Anna L.

Z firmą Active Care współpracuję już ponad 4lata. Na wielkie brawa zasługuje jakość współpracy : koordynatorzy zawsze dostępni, mili i chętni do pomocy ; wypłaty są na czas; zlecenia sprawdzone a przede wszystkim opiekunki otrzymują wsparcie merytoryczne. Bardzo ciekawym pomysłem jest stworzenie platformy poprzez stronę, na której można szlifować umiejętności językowe. Mam nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie bezproblemowa i satysfakcjonująca dla każdej ze stron. Z czystym sumieniem polecam firmę. Anna

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 124 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 226 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ