Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Lidzia

Wybór agencji na rynku duży. Tę z czystym sumieniem polecam. Duży wybór rodzin. Trzy modele warunków. Nie (usunięte przez administratora) Umowa na czas, wszystko można omówić, dopytać. O wypłatę nie trzeba się przypominać.

Helena

Ja także jestem zadowolona :) Firma może i mała i nie ma takich wielkich bonusów ale ma tez swoje plusy -szybki i mily kontakt. Panie koordynatorki dzwonią i faktycznie rozwiązują problemy w trakcie wyjazdu. Rozumiem ze te negatywne komentarze to głównie od tych którzy na żadnym miejscu i za żadne pieniądze nie są zadowoleni. Dla mnie Active Care na duży plus !

Irena

Do wszystkich sierot piszących tu że firma nie płaci- albo kłamczuchy z Was przebrzydłe albo jesteście z konkurencji i smrodzicie firmie albo jesteście sieroty, które nie przeczytały umowy - np. umowa pl ma wypłatę PO zleceniu a nie co miesiąc i możecie pobierać zaliczki, albo macie coś na sumieniu i dostałyście karę ale o tym już nie piszecie. Pracuje w AC od 4 lat i nigdy nie było opóźnień z wypłatą. Powtarzam . NIGDY. Wręcz zdarzała się przed czasem.

Irena

Zaliczki uczciwe :) kary za alkohol, opuszczenie miejsca, nie stawienie się na busa - oczywiste powody. Zresztą wszystko jest wyszczególnione w umowie. Sama musiałam kiedyś dłużej zostać u rodziny bo agentka jakaś nie wsiadła do busa, nie informując oczywiście nikogo, że nie zamierza jednak jechać....

Viola

Masz rację że nie nie wszystkie wpisy są wiarygodne. Tym bardziej, że jedna osoba może napisać ich wiele. Zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. (-:

Anna L.

Z firmą Active Care współpracuję już ponad 4lata. Na wielkie brawa zasługuje jakość współpracy : koordynatorzy zawsze dostępni, mili i chętni do pomocy ; wypłaty są na czas; zlecenia sprawdzone a przede wszystkim opiekunki otrzymują wsparcie merytoryczne. Bardzo ciekawym pomysłem jest stworzenie platformy poprzez stronę, na której można szlifować umiejętności językowe. Mam nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie bezproblemowa i satysfakcjonująca dla każdej ze stron. Z czystym sumieniem polecam firmę. Anna

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ratownik medyczny
KCM Clinic S.A.
Józef P.

Firma Ok. Pracuje z nimi z przerwami od 2018 roku. Składki są, pity są, sprawozdania ze składek w krankkasie też dostaje. Raz trafiłem na sztele- minę, ale agencja mnie szybko ztamtąd ewakuowała. Kontakt nimi też w porządku.

Pracownica

Dobra, uczciwa firma. Koordynatorki pomocne. Zarobki nie najwyższe ale przyzwoite i mają różne bonusy jako alternatywę :).

Krystian

Oceniam pozytywnie : ) firma naprawdę w porządku, jade z nimi 4 raz.

Zdzisława Kol

Uczciwa agencja. Mają wybór w zleceniach. Płace nie najwyższe na rynku ale wszystko jest na papierze, składki, ubezpieczenie I częsty kontakt z biurem.

Czesia

Dobra agencja. Zus od średniej krajowej za zlecenie a że jeżdżę na minimalny okres-8 tyg jest ok. Byłam już w agencji co krzyczała że płaci od 6000 tys za miesiąc a po przyjeździe okazało się że jednak od zlecenia.... i to dużo mniej ....

Gocha
@Czesia

Nie może być. Niemożliwe żeby jakąkolwiek agencja zapłaciła mniej niż w umowie zleceniu.

Krzysztof

Rzetelna firma. Wbrew niektórycm opiniom tutaj. Tak jak w umowie, tak rzeczywiście jest - składki, wypłata, premie, bonusy, zaliczki. Wypłacają przed czasem nawet. Jestem zadowolony.

Z tą firmą od 3 lat i nic złego napisać nie mogę. Rodziny trafiają się różne- wiadomo ale to nie jest wina firmy czy koordynatorek. Panie w biurze zawsze pomocne. Umowa Ok.

Lilka

Pośrednicy cenią znajomość języka. Ale nie lubią kiedy analizujemy treść umowy. Warto szukać, bo ważne jest nie tylko wynagrodzenie, ale też ubezpieczenie. Wynagrodzenie na czas, zwrot kosztów podróży to standard.Wiec nie rozumiem czym się zachwycać.Nie polecam tej firmy, bo jak dla mnie jest nierzetelna. Wpisy zgodne z regulaminem nie powinny być usuwane. A straszenie właściciela karami z kodeksu karnego jest co najmniej nie na miejscu.

@Lilka

Szanowna Pani Lilko, nie na miejscu są komentarze, które zostały usunięte. Pani na szczęście wypowiada się kulturalnie, niestety NIE KAŻDY tak potrafi i wpisy. które są usuwane - nie są zgodne z regulaminem oraz naruszają dobra osobiste naszych pracowników. A NIENAWIŚCI - NIE BĘDZIEMY TOLEROWAĆ. Chętnie dowiemy się czemu uważa nas Pani za nierzetelną firmę, abyśmy mieli szansę to poprawić albo udowodnić, że tak nie jest :)

Opiekunka

Dołączam do osób zadowolonych z tej agencji ???? szybki kontakt, przejazd, ubezpieczenie. Firma pomaga jak jest jakiś problem na miejscu (ja miałam problemy zdrowotne).

Edyta
@Opiekunka

Ja też jestem z nich zadowolona. Nigdy się nie zawiodłam. Raz spoźnil mi się przelew - zadzwoniłam do firmy i reakcja była błyskawiczną- okazało się że problem był w banku i pieniądze dostałam tego samego dnia :)

Janina

Firma godna zaufania. Jeżdżę z nimi od 2 lat. Jak dotąd się nie zawiodłam.

Klaudia

Jedna z niewielu firm, która nie obiecuje złotych gór - mówią jasno ile mogą zapłacić, jakie składki i jakie bonusy. Byłam w firmie, gdzie miała być super składka, wielkie premie i bóg wie co jeszcze, oczywiście nic z tego nie zobaczyłam na koncie - ochłapy jakieś.... W AC to co powiedziano mi przez telefon - wszystko wypłacone - a chyba o to chodzi ?

Jola
@Klaudia

To umowy nie czytałaś.? Nie wiedziałaś na co się dzieje zgadzasz?

Magdalena

Mam różne doświadczenia z agencjami. Akurat tą z czystym sumieniem mogę polecić, przede wszystkim sam proces zatrudnienia i wiadomo wszysko co się z nim wiąże, także za kontakt. Wypłaty faktycznie zawsze o czasie.

Ryszard

Jestem zadowolony. Polecam niemieckie warunki. Firma płaci regularnie tyle ile w umowie i opłaca składki.

@Ryszard

Ryszard jaką część etatu masz na niemieckich warunkach. Zadowolą mnie składki tylko od całego etatu, bo tylko tak dorobię lata do emerytury.

Ryszard
@Ania

Składka od zlecenia co miesiąc do Deutsche Krankasse 515 Euro. Ania nie musisz się zatrudniać przez firmę, w sensie możesz jechać z firmą ale składki opłacać sobie sama choćby i od dwóch etatów. Firma wtedy płaci ci więcej bo nie musi za Ciebie robić składek, i to ty firmie wystawiasz rachunek.

@Ryszard

To trochę bez sensu. Piszesz o ubezpieczeniu zdrowotnym, a mi chodzi o ubezp. emerytalne Rentenvesiche(przyszła emerytura)

Lucka

Właśnie wróciłam z pierwszego wyjazdu z tą firmą. Byłam pełna obaw, bo opinie różne i i w nowej firmie zawsze nigdy nic nie wiadomo. Ale było naprawdę ok :) Do niczego nie mogę sie przyczepić. Rodzina wiadomo - na miejscu dużo rzeczy się wyjaśnia, ale firma cały czas miała ze mną kontakt. Pieniążki na czas na koncie.

Renata S.

Jestem zadowolona z pracy w Active Care. Jestem już u piątej rodziny i wszystko jest ok. Praca jest ciężka bardziej psychicznie i dlatego, że z daleka od domu, ale to taki zawód.Firma uczciwa- mówią ile mogą dać, czy jest szansa na podwyżkę i jaki zus. Nie wszystkie firmy są uczciwe.

Henryka

Pracuje z Active Care Jelenia Góra od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Warunki niemieckie. Bardzo polecam. Jestem zadowolona z wynagrodzenia i opieki koordynatorek, rodziny też dostawałam do tej pory ok. Pozdrawiam szczególnie Panią Darię :). Henia

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 127 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 228 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ