Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

ewciasłonko

Pracowałam z ta firmą pare lat i postanowiłam popracować troche w Polsce , ale przez 2 lata to był jakiś koszmar , wyzysk i marne grosze .Postanowiłam wrócić a wrociłam z chęcią bo nigdy nie miałam zadnych problemów ze strony firmy.Raz trafiłam na mine i szef mnie zaraz przerzucił na inne miejsce bo jak powiedział ....nikt pani tam nie bedzie na siłe zatrzymywał ....Kasa zawsze na czas i naprawde szczegółowo opisuja miejsce i nic nie ukrywają .Podoba mi sie ze mozna wyjezdzać na krótkie terminy 1 mies , na czym mi zależy .Dziewczyny bardzo miłe, szefostwo zawsze odbieraja telef.są super Nie wiem,! chciałabym sie czegoś doczepić ale nie ma do czego ! ;)

Margo67

Milka - Firma odprowadza składki od średniej krajowej lub można wyjechać na warunkach niemieckich - składki odprowadzane do niemieckiej kasy chorych, wiec ja się o emeryturę nie martwię. I podzielam zdanie ewciaslonko - nie ma się do czego przyczepić.

Aneta

Większość firm nie odprowadza składek emerytalnych, znam kilka. Zasady opłacania składek są wszędzie podobne.

Aneta

Proszę popytać jakie składki odprowadzają inne firmy. Często żadne... oprócz zdtowotnych oczywiście.

Dawid

Pracujecie w maseczkach?

Grażyna Szpala

To druga agencja z którą współpracuję od pięciu lat ,to chyba mówi samo za siebie..Miłe panie które interesują się opiekunkami nawet gdy te nie zgłaszają problemów.Oby tak dalej .

Oszikana

Witam Drogie Panie Opiekunki , Frma BestCare24 Jelenia Góra, zero profesjonalizmu,pozostając pozgranicami Kraju zero pomocy Tgz ,Koordynatora , Umowa zwarta z Firmą często nie pokrywa się że stanem żeczywistym , obowiązki są nażucane prze Rodzinę , Firma jedynie dba o kasę nie o pracownika , wielokrotne monity o Rezerwację Busa i o zła sytuację w miejscu Pracy równiesz zero reakcji , Nie polecam , zostajemy same sobie i musimy zadbać o siebie , stres i nerwy to żaden komfort Pracy

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT Service Desk
KCM Clinic S.A.
Karolina Nazarko

Witam z całego serca polecam firmę Active, bardzo solidna firma , każde zlecenie na umowę , dbają bardzo O każdego pracownika , Panie z biura się kontaktują ze swoimi pracownikami i pytają czy wszystko w porządku , jeżeli pojawia się problem to wspólnie rozwiązują wszystko , wypłaty na czas nigdy się nie spozniają , dobre zarobki , zapewnione ubezpieczenie , na prawdę warto mam duże zaufanie do tej firmy I także wiele innych ludzi którzy dzielą się tu opiniami dobrymi I na pewno będę polecać każdemu ta firmę jeżeli ktoś będzie chętny do pracy w opiece. Pozdrawiam serdecznie

Aneta

Szok, a Pani kto płaci za ten hejt?

Anka

A ja sie zgadzam z Panią KAroliną. Też jestem zadowolna ze wspólpracy.

Życzliwa
@Anka

Najbardziej z czego?

Kaśka

Pani Moniko! od jakiej kwoty ma Pani odprowadzone składki ZUS. Powinno być w Umowie Zleceniu. Opiekunki milczą, a firma też nie śpieszy z odpowiedzią na moje pytanie.

@Kaśka

Pani Katarzyno, a nie byłoby prościej zadzwonić do firmy i zapytać o te składki? Męczy Pani od dłuższego czasu, wszystko Pani wyjaśnią podczas rozmowy telefonicznej. Robi Pani chyba celową antyreklamę tej firmie. Są telefony, są e-maile... Nie rozumiem tego.

katarzyna kwapisz

co pani za bzdury wypisuje?! Pracuję z tą firmą 5 lat i nigdy nie słyszałam o czymś takim! Wiadomo miejsca pracy różne,ale zawsze,ale to zawsze gdy coś jest nie tak firma reaguje.Przykład: jechałam na nowe miejsce pracy-w środku nocy kierowca busa ,nie mogąc trafić do miejscowości(adres był poprawny) chciał mnie wysadzić na CPN-nie. Jeden telefon na nr alarmowy wystarczył, by przyjechała po mnie taxi,opłacona oczywiście-załatwił to w ciągu 20 min Pan Bartek-więc nie troluj,no chyba ,że jesteś trunkowa i rodzina pokazała ci drzwi.. innej możliwości nie widzę

@Kaśka

Nie ma podanych składek w umowie, ani w rozmowie tego się nie dowiecie. Składki opłacane są po 3 miesiącach na koniec czwartego...czyli kwota od średniej krajowej dzieli się na 3 co wychodzi 200zł z groszami za kazdy miesiac...

Anka
@Odpowiedz

Skladki są odprowadzane raz na wyjazd, w umowie jest informacją jaka jest podstawa wynagrodzenia. Ja jezdze na 2 miesiace i mam skladki częściej. Srednia krajowa to ponad 5200 na tą chwilę, więc składki i tak mam duże odprowadzane. Jestem zadowolona, można dorobić do emerytury. Kolezanka jeździ na niemieckich warunkach i ma co miesiąc składki z Active Caru, bo już kilka lat pracowała w Niemczech kiedy,ale to jak kto woli.

@Anka

to w koncu składki odprowadzane są od podstawy wynagrodzenia czy od średniej krajowej? i po drugie: składki odprowadzane powinny być co miesiąc, czy od wyjazdu?? odpowiedz jest albo-albo, nie ma innej opcji!

Aneta

Proszę podać powody niezadowolenia, pisze Pani bzdury, Panie z biura są bardzo kompetentne, a Pani to może dla konkurecji popracować, życzę powodzenia i wysokich składek emerytalno-rentowych ????

Aneta

Używanie nazwisk na forum publicznym jest karalne, postępuje Pani nierozsądnie. Mam nadzieję że wie Pani co to jest RODO. Pozdrawiam.

@Aneta

Witam to wszystko mądrego co ma Pani do powiedzenia a łamanie przepisów kodeksu pracy ,nie wypłaconych cieżko zarobionych pieniędzy jeśli Pani pracuje w tym zawodzie powinna Pani wiedzieć a wszelkie sugestię proszę zachować dla siebie .

Prosze pohamować swoje wypowiedzi jest Pani żenująca 21 wiek a Pani takie (usunięte przez administratora) wypisuje ????

Drogie Panie życzę Wam jak najlepiej skoro tak trafiacie ok ale mi się to przytrafiło wiec proszę mnie nie oceniać .

@Monika

Pani Moniko. Przytrafiła mi się taka sytuacja kilka lat temu, wtedy jeździłam z innej firmy, dzięki kierowcy busa, wróciłam z nim do domu, jechałam wiele godzin przez Holandię, Belgię i Niemcy. Nawalił czynnik ludzki, ale nigdzie firmy nie obsmarowalam bozaraz znaleźli mi kolejne super miejsce. Jesteśmy tylko ludźmi, wszyscy popełniamy błędy. W pracy opekunki wymagana jest empatia. Dałam szansę firmie na rekompensatę. I żyję, nadal pracuję, a pracodawcę zmieniłam z innego powodu. Pozdrawiam i empatii życzę.

Aneta

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Active Care to porządna firma.

Aneta

Pisze Pani ogólnikowo, nie zrozumiałam o której firmie ze sprawami sądowymi Pani pisze. Pytać należy u źródła, ale proszę pisać trochę jasniej, bo ktoś może opacznie zrozumieć Pani słowa i będzie problem. Pozdrawiam

Kaśka

Czy któraś z Pań opiekunek, ewentualnie pracownik Aktive Care Barbara Buczacka odpowie na moje pytanie z 03.07.20r dotyczące wysokości składek ZUS.?

AW L
@Kaśka

to będę wiedzieć po 20tym jak pójdę do zusu. Na razie jestem bardzo zadowolona, bo dostałam kartę EKUZ bez proszenia się i wypłata, ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, była już 4 sierpnia! bardzo miła odmiana po poprzednich firmach!

Active Care
@Kaśka

Pani Katarzyno, składki odprowadzane są od średniej krajowej na warunkach polskich lub od 615 EUR na warunkach niemieckich.

Pracuje z firmą ponad 5 lat. Współpraca przebiega pozytywnie. Naturalnie bywaly małe spięcia jak to w rodzinie bywa. Panie są miłe i kompetentne. Pieniążki zawsze na czas.

To dobrze
@Anna

a czy ktos mi powie czy bus jest opłacany przez firmę w obie strony?

Agnieszka
@To dobrze

tak, bus opłacony w obie strony, koszty pokrywa pracodawca. Firma godna polecenia, po powrocie dostałam kartę EKUZ bez proszenia się i pytania kiedy itp. Kazdy pobyt rozliczany na papierze i przesyłany pocztą do domu, wszystko czarno na białym.

Kaśka

Od jakiej kwoty macie odprowadzane składki ZUS?

Waldi Przybylski

Pracuję w tej firmie moja mama, żona i córka wcześniej pracował mój brat i dziękuję im za dobrze zorganizowane sztele, co pozwalało mi żonie na wspólne życie w Polsce, a to jest (usunięte przez administratora) ważną strategią dla rodzin pracujących w krajach UE ???????? pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na dalsze lata

Jolanta84

Dziękuję za przemiła rozmowę i znalezienie optymalnej oferty, jestem bardzo wdzięczna i z czystym sumieniem będę wracała do Państwa firmy, SZCZERZE POLECAM!!!!!! (Myślę, że jest to jedyna firma, która ma predyspozycje do dużego rozwoju w branży opieki nad seniorami).Pozdrawiam serdecznie.

Marika

Może ktoś mi podpowie czy agencja zatrudnia do pracy tylko za granicą czy również w kraju?

Jolanta bolewicz

Pięć lat z firmą active care 24 to dla mnie praca bezpieczna sprawdzona godna polecenia i zaufania

Marzena

Moja współpraca z firma Active care 24 trwa juz ponad 5 lat. Firma godna zaufania pod każdym względem ; wypłata zawsze na czas ,składki odprowadzane od średniej krajowej, bardzo dobry kontakt z Paniami z biura, jak równiez z P. Koordynatorką. w razie problemów służą pomocą, kontakt telefoniczny bezproblemowy, szczerze mogę polecić Firmę.

annaczerniawska
@Marzena

dokładnie tak załuję iz nasza wspópraca sie zakonczyła dosc niefortunnie przez incydent kłotnie ze zmienniczką i w rezultacie jestem nadal na stelli a powód sporu usuniety z miejsca na zawsze , polecam tę agencje wszystkim badzo solidna

annaczerniawska

jedna z najlepszych najbardziej profesjonalnych agencji rekrutujacych opiekunów w de , najbardziej rzetelna z mozliwych polecam

Aneta Przybylska

Przepraszam panie Miś, a kim pan jest?

Magdalena

Dziękuję mojej firmie za wachlarz wsparcia jaki jest mi za każdym razem udzielany, jeżeli wymaga tego sytuacja. Koordynatorki interesuja się mną i dzwonią regularnie czy wszystko jest ok. Najlepszym poleceniem jest zadowolona opiekunka, a ja do takich właśnie się zaliczam. Pracuję z firmą Active Care juz ponad 5 lat. Myślę, że znajdzie sie dużo osób, które potwierdzą moje słowa.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 126 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 227 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ