Opinie o Mellon Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mellon Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellon Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellon Poland w Warszawa

Sy

Miałem mieć rozmowe rekrutacyjną (online) do CC banku w lublinie - rozmowa się nie odbyła, bo rekruterzy kompletnie olali sprawę. 0 info mailowego że się nie odbędzie, telefonu nie odbierają, ot tak o jakby nie było człowieka.

Bronisław
@Sy

Ale słabo... Chociaż może po prostu zdarzył się jakiś wypadek? Daj znać jeśli niedługo jednak się odezwą do Ciebie.

niedoszly pracownik

Widzialem ostatnio ogloszenie tej firmy na stanowisko technik mobilny - dostepnosc 24/7 i do tego chca aby kandydat posiadal wlasny samochod no i oczywiscie brak info o zarobkach. WSTYD -nie te czasy Panowie, smieszna firemka juz po ogloszeniu widac ze firma nastawiona na wyzysk, aby nawet wlasnego samochodu nie miec. Porazka!

cos wiem o mellonie
@niedoszly pracownik

nie wchodz w to. Moj maz pare lat temu podpisal z nimi umowe, zapomnieli wspomiec ze jest zupelnie nie oplacalna. Wiecej na paliwo wydawal niz zarabial, nie mowiac o straconym czasie i nabitych 5 tys km przebiegu samochodu

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Mellon Poland?

Z

24/7

A

To zależy od działu. 8-16 standardowo. Są też działy, które pracują zmianowo między 8-19.

azg

Firma zaprasza na rozmowę rekrutacyjną, nie informuje podczas niej o najbardziej istotnych rzeczach po czym miałem otrzymać informację zwrotną której nie dostałe. Niesmak pozostał i nie polecam tracić czasu nawet na rozmowy z tą firmą.

Referent

Rozmowa konklretna rzeczowa trwała ok 30 min

Poprzedni pracodawcy, motywacja do pracy , zarobki, produkty bankowe , doswiadczenie w pracy w CC .....

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Manager McDonald

Powiem tak, firma to jest duży żart. Dział helpdesku jest patologią samą w sobie. Zarabianie 3000zl brutto na okres próbny to, jak życie w Afryce. Service head jest nie poważnym gburem. Mam nadzieję, że PIP weźmie się za tą firmę jak najszybciej.

@Manager McDonald

Skoro nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia podczas okresu próbnego, po jego zakończeniu wystąp o podwyżkę. Mógłbyś napisać jaką umowę podczas tego okresu zaproponował Ci pracodawca? Masz stabilny i długoterminowy kontrakt, czy raczej zlecenie?

Nice try
@Sebastian

Jeżeli pracodawca jest tak hojny jak Mellon to i po okresie próbnym jest chętny dawać podwyżkę, logiczne :p

Karol
@Manager McDonald

hahahaha a no ile chciałbyś zarabiać na okresie próbnym?? dają Ci szkolenia na początek, nie wymagają zbyt wiele a płacą, może nie jest to dużo, ale jest to początek. Teraz jak widzę, większość ma tylko wymagania, ale żeby tak z rozsądkiem podejść do tematu, to już nie bardzo...

Halina
@Karol

Wnioskuje, że możesz orientować się jak wyglądają warunki pracy. Zgadza się? Chciałabym więc ustalić ile taki okres próbny trwa i jak stawka wzrasta po jego zakończeniu? Byłoby miło gdybyś odpowiedział mi na moje pytania, pozwoli to rozwiać wątpliwości.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mellon Poland?

tadam

tak, ja tak miałam, ale po podpytaniu ich, to zależy od firmy dla której robisz. Jedni chcą żeby przyszły call miał doświadczenie a inni już nie koniecznie

Firma notorycznie spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia! Pensja to najnizsza krajowa + premie ktorych praktycznie nikt nie widział. Wieczne pretensje ze strony przelozonych, o tym ze za unż gdyby mogli, to by zabili juz nie bede pisac... zmuszanie do nadgodzin na porzadku dziennym.

yhy
@pracownik

Chyba Ci się coś pomyliło. W umowie masz jasno napisane, że wypłata jest płatna do 10 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Owszem, zwykle płacili wcześniej, ale to, że dostajesz pensje pierwszego, drugiego czy trzeciego, nie znaczy, że ta pensja jest spóźniona, bo do 10 nadal jest szmat czasu. Warto poczytać umowę, którą się podpisało. Pozdro.

mira
@pracownik

w zeszłym roku pracowałam w mellon w Łodzi ale firma nigdy nie spóźniała się z wypłatą,pod tym wzg wszystko było rzetelnie,jestem zaskoczona że ktoś daje taką opinię.

screwed
@mira

jakie byly zarobki jesli to nie tajemnica ?

X
@pracownik

Nigdy nie spóźnili się z wypłatą (Warszawa)

ewa
@pracownik

to bzdura wypłata jest zawsze ok 28-go ...

takaka
@ewa

skończyła niedawno pracę w Mellonie, ponad 3 lata pracy u nich, ale nigdy nie spóźnili sie z wypłatą. Jest blisko 10 następnego miesiąca (jak też jest w umowie), ale nigdy nie było po terminie

Janusz

Czy ktoś się orientuje jakie są pensje na stanowiskach kierowniczych? Złozyłbym CV ale słyszałem, że wynagrodzenie podstawowe dla kierowników to ok 3000 brutto. Nie chce mi się w to wierzyć skoro wszędzie w branzy minimum to 5000 brutto. Wiecie coś na ten temat?

M
@Janusz

Bzdura. Spokojnie około 5000 netto wyciągniesz.

A.
@M

Bzdura.

M
@A.

Taką funkcję pełniłem i ponad tyle miałem na rękę .

Czy pracownicy Mellon Poland chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Darek

Jak tam byłem nie było żadnej odgórnie zorganizowanej integracji. Sami się integrowaliśmy na przerwach.

X
@Darek

Z tego co mi wiadomo była jedna

Zainteresowana

Hejka. Czy Mellon prowadzi obecnie rekrutacje?

Nie polecam. Dużo bałaganu jak już przestajesz pracować.

@Darek a wiesz może czy taka fajna atmosfera się nadal utrzymuje? Masz jakiś kontakt z obecnymi pracownikami?

Darek

No, ja pracowałem w tej firmie parę lat temu, to co wspominam najlepiej, fajni ludzie pracowali ze mną. Superwizorzy też ok. Praca dla M-Banku (sprzedaż kart) była nieciekawa, przynajmniej dla mnie, rozmowy prowadziłem dość automatycznie by nie powiedzieć bezmyślnie. Często myślami skupiałem się nie tyle na pracy, co na sprawach i rzeczach naprawdę ciekawych dla mnie, z zupełnie innej branży. Nieraz łapałem się na tym, że chętnie gapię się i na koleżanki, śliczne dziewczyny pracowały ze mną, naprawdę. Zarobki w moim wypadku były marne, kasy brakowało, dorobiłem sobie gdzie indziej. Może jakieś 1500 zł na miesiąc udawało się w MELLONIE zarobić więcej nie. Czasami coś przypadkiem sprzedałem, ale do 5 kart sprzedanych miesięcznie zwykle brakowało. Sam odszedłem. Dziś już nie pracuję na sprzedaży, a więc łatwiej mi robić pewne rzeczy automatycznie, bez specjalnego angażowania mózgu. W tym czasie obmyślam całkiem inne sprawy, będące moją pasją. I tak żyję. W czasie mojego pobytu (pod sam koniec) zmienili zasady, zamiast 5 kart trzeba było sprzedać 7 na premię. Ale niewiele mnie to już obeszło szczerze mówiąc. Inni jednak trochę psioczyli.

Pracowałem w call center, który korzystał z usług tej agencji sprawa skończyła się tak,że musiałem zawiadomić inspekcję pracy, ponieważ nie dostałem ani świadectwa pracy ani ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Nie wiem kto zatrudnia tam specjalistów do kadr i płac ale znajoma dostała nawet zle wyliczonego pita . Nawet gdy podpisywałem umowę miałem błąd w imieniu i nazwisku uznałem,że każdy może się pomylić ale tych błędów było zdecydowanie za dużo. Nie polecam.

Halina
@Paweł

@Paweł, czym skończyło się Twoje zawiadomienie do PIP? Powiedz, to prawda, co piszą w ogłoszeniu, że na słuchawce mile widziane są osoby 50+? Mam 51 lat, na moją dykcję nikt dotąd nie narzekał. Może mam szansę...

MAti

Dzwonili w sprawie rekrutacji poprosiłem o telefon na następny dzień, Pani obiecała oddzwonić, niestety nie oddzwoniła mimo ze ja też dzwoniłem. Wiec jeżeli w innych sprawach tez tak działają to nie polecam.

Sebastian

Skoro dokładnie przeczytałeś umowę, która została Ci przedstawiona, to mógłbyś dodać, jakie punkty w niej zawarte budziły Twoją wątpliwość? Skoro jej nie podpisałeś, to mogę przypuszczać, że było tam coś niekorzystnego.

Maciej
@Sebastian

Jednym z głównych punktów moje dezaprobaty była wzmianka o wykorzystaniu danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji. I to ten konkretny podpunkt mocno zirytował panienki z HR'u. Po ich reakcji śmiem sądzić że wcale nie chodzi o "przyszłe rekrutacje" ale o zwyczajne odsprzedawanie danych. A rozmowy rekrutacyjne to zwykły pic na wodę.

jacek

Także spotkałem się z nieoddzwonieniem w sprawie ewentualnej współpracy i choć rozmowa była przeprowadzona dobrze to solenne zapewnienia Pani rekruterki o oddzwonieniu można sobie wsadzić między książki. Ludzie szanujmy się

Stary a nie bierzesz pod uwagę że może jesteś przewrażliwiony?Bo czytam i się rozbawiłem. Pracuję w Mellonie od kilku miesięcy. Rekrutowała mnie dziewczyna o której piszesz. Fajna, komunikatywna, wnikliwa z którą i teraz fajnie się gada jak się ją spotka w windzie czy w kuchni. Sam podpisywałem ten papierek RODO. Takie pierdu pierdu jak dają wszędzie. Papier standardowy na każde stanowisko to rzeczywiście dają z uzupełnionym punktem pierwszym, gdzie było zaznaczone X i stanowisko o które się starałem. Dziewczyna powiedziała że zawsze zachęca do zaznaczenia też X w drugim punkcie, żeby ewentualnie można było mnie brać pod uwagę również w innych procesach rekrutacyjnych ale ostatecznie to moja decyzja. Spytałem nawet trochę z ciekawości co by było gdybym nie podpisał tego papierka to powiedziała, że X w drugim punkcie tak jak mówiła nie muszę zaznaczać ale jeśli nie podpiszę RODO w ogóle to musimy sobie "niestety ładnie podziękować", bo ona bez tego dokumentu przeprowadzić rekrutacji nie może. Inna sprawa, że jak Ty na wejściu żądałeś formularzy, gdzie Ty będziesz zaznaczał sobie co chcesz podpisywać a czego nie a ich zobowiązują przepisy i pewne dokumenty mieć muszą to nic dziwnego, że roboty nie dostałeś... Co do spóźnienia nie wiem, nie było mnie tam. U mnie była punktualna. Ale co nie przeprosiła za spóźnienie i nie wytłumaczyła?Wierzyć mi się nie chce. A spóźnić się można z różnych powodów nawet niezależnych od Ciebie. Ja kiedyś spózniłem się do pracy choć zwykle jestem punktualny bo pociąg mi stanął w polu. A do tego co wyżej pisał, że na helpdesku 3000 brutto płacą na okresie próbnym to pewnie o infolinię techniczną chodzi. Tylko ten okres próbny to okres w którym to oni głównie Ci wiedzę przekazują, po okresie próbnym jak zakładają, że tę wiedzę już posiadasz dostajesz znaczną podwyżkę.

Aleksandra

@Pracownik Widzę, że jesteś odpowiednią osobą, żeby zapytać Cię o pozostałe warunki pracy (bo do rekrutacji i pensji na helpdesku sam się już odniosłeś). Jak to wygląda u Ciebie? Czym się zajmujesz i na jaką pensję możesz liczyć (oraz podwyżkę, ma się rozumieć). Pytam, bo widzę, że Mellon Poland rekrutuje na swojej stronie: http://www.mellon.com.pl/category/praca/ Z góry dziękuję Ci za odpowiedź!

@Aleksandra

Pracuję w Call Center. Uważam że jest spoko. Oczywiście że są rzeczy nad którymi mogliby popracować ale gdzie ich nie ma. Jak pisałem w jakimś poście wcześniej - pracowałem wcześniej w 3 innych CC i tutaj widzę sporo rzeczy na plus. Oczywiście że bywa ciężko - w końcu to sprzedaż. Ale jak chcesz się nauczyć to trenerzy poświęcają czas i Cię uczą a nie tylko (usunięte przez administratora) dostajesz że wyniki słabe. Jak przyjdziesz na projekt to co do zasady na nim pracujesz a nie tydzień tu tydzień tam i ciężko się otrzaskać. Koleżanka już któryś raz ok 5 tysi z premii wyciągnęła. Mnie się jeszcze nie udało ale przynajmniej widać że można. Jak na razie mój max to 2900 coś z premii. Zwykle koło 1700-2200 miałem ale z miesiąca na miesiąc jest lepiej. Atmosfera fajna ale to akurat w wielu CC jest. Kadra pomocna. No i dla mnie na plus sa projekty. Jak się chcesz w branży bankowej zaczepić to to fajny początek.

kandydatka
@jacek

o to dziwne. ja kiedys bralam udzial w rekrutacji do nich i Pani z HRow napisala maila ze dziekuja za udzial w rekrutacji ale tym razem sie nie udalo bla bla bla. natomiast teraz weszlam bo mają ogloszenie dot. pracy u klienta i myślałam ze cos tu poczytam. czy ktos byl na rozmowie dot. pracy na woli na dywizjonow? jakies szczegoly?to praca w cc czy cos innego?

Maciej

Widzę że admin usunął moja opinie, ale bez obaw wklepie ja gdzie indziej. A tak poza tym, to owszem ja będę decydował jakie formularze i gdzie podpisuje i jakie podpunkty będę zaznaczał. Chodź z drugiej strony powinienem być wdzięczny (usunięte przez administratora) Bo gdyby nie to, to jeszcze bym przyjął posadę. A co za tym idzie nie dostałbym pracy w obecnym zakładzie na lepszych warunkach.

@Maciej

Chyba mnie źle zrozumialeś. Wiadomo, że Ty będziesz decydował co podpisujesz ale to wiąże się z konsekwencjami. Skoro muszą mieć zgodę rodo na wykorzystanie informacji w procesie rekrutacji a Ty jej nie podpiszesz to nie mogą rekrutacji przeprowadzić. Jeśli pracujesz na projekcie bankowym i nie podpiszesz oświadczenia o niekaralności to nie możesz na tym projekcie pracować. Proste.

Leszek

Cześć! Mam pytanie związane z działem call center. Wiecie może, czy osoba bez doświadczenia zawodowego może z powodzeniem aplikować?

Magda
@Leszek

Może:) Kwestia umiejętności miękkich i tego jak wypadniesz na rozmowie:)

@Magda

Dzięki za informacje. Czy takie osoby przechodzą przeszkolenie zanim zaczną prace na swoim stanowisku?

Hej. Napisz jaka jest wypłata netto? Jakie benefity? I jak wygląda praca w święta? Z góry dzięki. ????.

Mariusz

Rotacja przez 365 dni w roku działa na nie korzyść firmy ;( Ciągle nowe twarze, brak perspektyw. Serwisy takie jak pracuj.pl czy olx.pl zaśmiecone postami od góry do dołu.

Mellon lodz

DNO OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA!!!

@Mellon lodz

Możesz napisać w czym to się przejawia? Relacje z przełożonym wpływają na całokształt pracy, więc przybliż jak to dokładnie wygląda w firmie.

Mellon łódź
@Leszek

Nie ma na co liczy od strony menadżera zero podwyżki nawet po długim starzu pracy. Wymagania i ciśnienie pod każdym względem myślą tylko o swoim zarobku ale na pewno nie pracownika.. Jak Ci się nie podoba droga wolna nawet jak by się miało najlepsze wyniki na projekcie i chciało by się lepszych warunków i tak ci powiedzą dowodzenia... A przełożona to bezkometarza. Nie miła arogancka..

@Mellon łódź

Jeśli masz super wyniki to siłą rzeczy musisz mieć lepsze warunki, bo praca jest w oparciu o podstawę i premię za wyniki, a więc większy wynik = wyższa premia... I dlaczego na forum o Warszawie piszesz o Łodzi? Nie wiem jak jest w Łodzi, bo pracuję w Warszawie, ale u nas narzekać nie można. Ja jestem zadowolona a trochę już tutaj pracuję. Ludzie fajni, supervisorzy pomocni a pieniądze - raz jest lepiej, raz słabiej, ale co do zasady nie jest źle:)

Obrzydzony

ja tam mogę dodać tylko że już same ogłoszenia tej firmy śmiedzą i są przepełnione andronami takimi jak, heheświetna atmosfera, hehesystem premii czy rzetelny kierunek ścieżki rozwoju. Irytuje to i woła o pomstę. Po mieszanych opinia widać że coś tam musi być nie tak.. fakt faktem nigdy nie będę ani tam pracował, ani od nich. Sama nazwa sugeruje że chcą cie zrobić w melona heh. Pozdrawiam

@Obrzydzony

Zastanawia mnie to czemu negatywnie wypowiadasz się na temat firmy o której nie masz pojęcia i wysuwasz wnioski z komentarzy?! Myślę że tacy ludzie jak ty którzy obrazaja wizerunek firmy nie pracując w niej powinni być surowo karani. Pozdrawiam

@Paulina

Jesteś osobą, która pracuje w firmie Mellon Poland? Może mogłabyś napisać coś o tym miejscu pracy? Chętnie dowiem się, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz atmosfera, która tam panują. Możesz się wypowiedzieć? Z góry dziękuję za wyrażenie opinii.

@Sebastian

Tak jestem pracownikiem tej firmy od dość długiego czasu. Warunki zatrudnienia są bardzo proste - jesteś uczniem/studentem nie chcesz pracować na um o prace proponowana jest um. zlecenie ( chodz wystepuja w firmie projekty gdzie umowa o prace jest obowiązkiem przy zatrudnieniu ) Atmofsera jest bardzo rodzinna , nie odczuwa się takiej korpo atmosfery. ja pracuje tu już długo i nie narzekam a wrecz przeciwnie zapraszam do zapoznania się z firmą i skorzystanie z obowiązujących aktualnie ofert pracy :) Pozdrawiam.

@Obrzydzony

A Ty nie masz innych zajęć niż pisać o firmie, z którą nigdy nie współpracowałeś?Potem człowiek który jest zainteresowany pracą czyta te wypociny i myśli że to pracownicy są niezadowoleni a część piszą ludzie którym zwyczajnie się nudzi. Ja nie twierdzę że wszystko jest super ale fajnych rzeczy jest zdecydowanie więcej. Pracowałem przed Mellonem w 3 innych CC i naprawdę tu w porównaniu jest spoko. Jasny system premiowy, jeden projekt a nie ciągle na nowym i ciągle się uczysz więc nie możesz sobie wypracować sposobu rozmowy. Ludzie spoko. Trenerzy i liderzy pomocni. Umowa o pracę więc nie ma tak, że jak masz słabszą sprzedaż to jesteś odsyłany do domu. Bywa ciężko bo to sprzedaż ale jak stosujesz się do rad trenerów to można przyzwoite premie zrobić.

K.

Dla jakiego banku pracuje ta firma ?

@K.

A czy ma to aż takie znaczenia dla jakiego banku współpracujesz z firmą ? Chętnie przeczytam twoją odpowiedz na to pytanie,zapraszam do konwersacji

@K.

Dla wielu różnych. Citi, Bgż, Santander, Alior, mbank etc. Zerknij sobie na ich stronę - mają wymienione z kim współpracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Mellon Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mellon Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mellon Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellon Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellon Poland?

Kandydaci do pracy w Mellon Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellon Poland