logo Business Lease

Business Lease

Opinie o Business Lease

blblbl 2014-02-05 20:30
Firma raczkująca w polskiej rzeczywistości, na dzis znajduje się w pierwszej dziesiątce firm w branży. Ciągłe zmiany, brak otwarcia na propozycje ze strony kadry zarządzającej niższego szczebla niesłuchanie pracowników ... to codzienność
lipa 2014-05-13 15:17
szkoda czasu
poinformowany 2014-07-31 11:13
nie warto, zarzad zmienia sie tak czesto ze zadnej stabilizacji, holendrzy rzadza - a wiadomo ze holender wie najlepiej, a efektem tego jest to ze firma pikuje i jest przygotowywana do sprzedazy (klienci o tym otwarcie mowia), zatem szkoda czasu
karol 2015-03-25 14:01
żeby warsztat mógł naprawiać to musi dawać ogromne łapówki, przez co pakują zamienniki, za zgodą i wiedzą kadry kierowniczej, "wynajem długoterminowy zamienników" za które wszyscy słono płacą
romek 2016-09-01 16:54
Czy jest to duża firma? Ile osób pracuje w Warszawskiem biurze?
miko 2016-09-06 10:19
Hej, wiadomo coś o nowych ofertach pracy? Podobno nie ma rotacji
Weronika 2017-04-27 12:36
@miko, aktualne oferty pracy możesz znaleźć na stronie internetowej Business Lease: http://www.businesslease.pl/o-nas/kariera/obecnie-poszukujemy/ Które stanowisko najbardziej Cię zainteresowało?
Zostaw swoją opinię o Business Lease - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Lease