Opinie o Marad Energia w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marad Energia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marad Energia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marad Energia w Sosnowiec

Johny

Witam i o zdrowie pytam ;-) Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Czuję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Sosnowca. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Marad Energia? Czy warunki pracy są dobre? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Johny

Cela Nowy wpis
@Johny

Cześć Johny. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to doradzam firmę Metalweld Fiprom z Sosnowiec. Zatrudnieni (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Powodzenia! Cela.

Robert Nowy wpis
@Cela

Witam Pani Celo. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Metalweld Fiprom, której nazwę Pani napisała używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Sebastian Nowy wpis
@Robert

No to smacznego! Bez aplikacji też można sobie z tym poradzić ;) A teraz do rzeczy, ile na dzisiaj płacą, da radę bez nadgodzin zarobić 4500 netto? Dawno nikt nie pisał, zatrudniają w ogóle?

Józef Nowy wpis
@Sebastian

Żarty się Ciebie trzymają, 4500 na rękę miesięcznie bez nadgodzin ???? Buhahaha

Byłem i widziałęm.

Największy (usunięte przez administratora) w firmie już nie pracuje więc ludzie mają lżej, podobno sam się zwolnił z powodów finansowych chociaż powinien być zwolniony dyscyplinarnie przez właściciela za swoje chamskie zachowanie wobec ludzi o czym zresztą właściciel dobrze wiedział ale nie reagował więc pracownicy z firmy poodchodzili z powodu hoojowej atmosfery pracy i nadal odchodzą bo atmosfera nadal hoojowa . Żaden fachowiec który tutaj przyjdzie nie jest tutaj odpowiednio doceniony - ani finansowo ani żadnego szacunku za ciężką pracę . Na początku cacy cacy a w duchu myślą chyba Mamy Cię i myślą że człowiek ma tutaj dożywocie a potem brakuje kasy na wypłacie.

......
@Byłem i widziałęm.

Ciekawe o kim mowa bo tez tam pracowałem i to samo sądze o atmosferze.

Y
@......

Mowa o tym(usunięte przez administratora) Dusicielu.

Tomsz

Firma nie poinformowała mnie o robotach ziemnych przy naszej działce co spowodowało brak dojazdu do posesji a co w związku z tym zamówione deski szalunkowe na budowę musiałem rozładować w innym miejscu. Prośba o to aby udostępnić jednego człowieka do pomocy przy przewozie owych desek odniosła się do tego że firma nie widzi w swoim postępowaniu żadnego problemu Uważajcie na pracę takiej firmy przy swoich domach bo może się okazać że nie wyjedziecie do pracy lub zamówiony nie daj Boże beton będzie trzeba wylać na ziemię z powodu braku przejazdu

Kolega
@Tomsz

Może ci jeszcze minete zrobić za robotę się wąż leniwa sąsiadko

A gdzie widzicie nowe oferty?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Marad Energia.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
T.

Nowe ogłoszenie o pracę zamieszczone przez Marad Energia obiecuje wynagrodzenie od 3850,00 zł brutto do 4350,00 zł brutto :) Ile tam chłopaki zarabiacie w Maradzie? I czy forsa zgadza się na koniec miesiąca czy jest jak zwykle?

x
@T.

To tylko ładnie wygląda w ofercie pracy odkąd tutaj pracuję to nie zgadzało mi się ani raz, zawsze trzeba się upominać, i liczyć sobie samemu najlepiej dniówki

@T.

Jest już nowsze : MARAD ENERGIA zatrudni elektromontera , wymagania : doświadczenie , uprawnienia SEP do pracy na budowach sieci kablowych nN i SN, oświetleniowych, liniach napowietrznych . stacji transformatorowych . Oferowane wynagrodzenie przebija wszystkie dotychczasowe oferty 3500 do 5600 brutto na rękę miesięcznie .

X
@x

Nadal stoicie na korytarzu w upokarzającej kolejce na koniec miesiąca ?

Hugon

Firma dobrze sobie radzi ,oby tylko kryzys sanitarny nie zaszkodził.

@Hugon

Ja nie pytam jak sobie radzi, tylko czy nadal jest tak jak było, czy coś się poprawilo może

Dobry jesteś gościu.
@Hugon

Czyli patologia bez zmian ?

Hugon Frugon
@Hugon

To świetnie Hugon . Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt że kto miał choć trochę oleju w głowie i szacunku do samego siebie już dawno zwolnił się z tej firmy . A odeszła masa ludzi jak dobrze wiesz.

W
@Hugon Frugon

Można wręcz mówić o masowej ucieczce.

T.

Co ram w maradzie ciekawego. Zmieniło się coś czy patologia panuje?

Jacek

@anonymous, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? A może złożyłeś już swoją aplikację? Co poza warunkami finansowymi przykuło Twoją uwagę w tym ogłoszeniu? Możesz powiedzieć nam w którym miejscu jest dostępne opisane przez Ciebie ogłoszenie? Nie mogłem znaleźć tej oferty pracy na wiodących serwisach zatrudnienia ani na stronie firmy. Koniecznie podziel się z nami informacjami na ten temat.

Jacek

@T. ogłoszenie rzeczywiście zapowiada niezłe warunki pracy. @x, z Twojej wypowiedzi wynika, że znasz panujące standardy w Marad energia. Możesz napisać czy to co przedstawiają ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, jeśli ma to dotyczyć wynagrodzenia i rodzaju umowy?

T.

Najnowsze ogłoszenie z OLX zamieszczone przez Adam: MARAD ENERGIA sp. z o.o. sp.k. zatrudni na stanowisku elektromonter, elektryk pracowników do budowy linii kablowych,oświetleniowych , instalacji elektrycznych. Oferujemy stabilną pracę na miejscu , umowę o pracę, dobre wynagrodzenie, możliwość zdobycia uprawnień SEP, PPN (praca pod napięciem), prawa jazdy. W przypadku odpowiednich predyspozycji istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku majstra , brygadzisty. Wymogi: doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

Remik

Marudzenie dla niektórych osób to jak powietrze!!

x
@Remik

zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie znają pracy ani firmy i stosunków panujących w niej

Ł.

Smutna firma pełna smutnych ludzi którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim smutnym życiem.

.....

"Minie zima i mnie ni ma" dotrzymał słowa i odszedł po 20-tu latach pracy w Marad Energia pozostawiając w nieutulonym żalu Pana Z. Gość już nie miał nerwów do tej firmy i ciągłego użerania się z kierownictwem i właścicielem.

Ł.

To ogłoszenie jest tylko wabikiem dla naiwnych które co jakiś czas pojawia się z ofertą pracy tylko że oferowane wynagrodzenie jest coraz wyższe bo trudno jest złowić jakiegokolwiek frajera :) Teraz zaczną się poranne wizyty ludzi o przepitych twarzach których Biuro Pracy przysyłać będzie do Maradu a którym i tak nie che się pracować.

Mirek

Marad Energia poszukuje właśnie elektromontera do pracy i oferuje wynagrodzenie od 3500 zł brutto w górę czyli minimalna płaca na rękę ma wynosić 2500 zł . Chyba w Matrixie :) W realnym maradowskim świecie nigdy nie można doliczyć się pieniędzy na wypłacie .

A ja widzę że nieudacznicy życiowi kurczowo trzymają się tej hoojowej firmy która ratuje im życie .

Haha

Jeżeli nadal pracujesz w Maradzie to znaczy że przegrałeś swoje życie Kolego. przykro mi....

a
@Haha

Widzę ,że zwalniani dyscyplinarnie pracownicy się nudzą i oczerniają swoją byłą firmę.

Rocky

Zdaje się że niedługo będą organizować firmowe łapanki na ulicach Sosnowca aby tylko ktokolwiek kto posiada jakieś kwalifikacje chciał u nich pracować. Gratuluję zarządzania, naprawdę tęgie głowy pracuja w tej firmie że doprowadziły ją do tak żałosnego stanu i do tego że chętnymi do pracy są jedynie alkoholicy i alimenciarze zwalniani i ponownie zatrudniani i znowu zwalniani no i oczywiście znowu zatrudniani żeby dać im kolejny raz ostatnią szansę . Trzymam kciuki za powolny lecz nieunikniony upadek.

Porażka.

Edek

Przeżyłem w tej firmie najpiękniejsze lata swojego życia i do dzisiaj wspominam ją z rozrzewnieniem. Dobre zarobki i świetna atmosfera pracy są największymi zaletami pracy w Marad Energia chociaż oczywiście nie bez znaczenia jest również świetna organizacja pracy oraz pełęn podziwu profesjonalizm przełożonych i pracowitość zwykłych robotników .

Zostaw merytoryczną opinię o Marad Energia - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Marad Energia?

Zobacz opinie na temat firmy Marad Energia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marad Energia
  • Jana Gacka 1 C