Opinie o NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. w Łódź

technik lotniczy

Monter zespołów i struktur lotniczych Mile widziane również osoby nie posiadające bogatego doświadczenia zawodowego ze względu na zapewniony system szkolenia adaptacyjnego. Firma AZURA się uaktywniła poszukują nowych jeleni.Jak można dawać takie ogłoszenie( cytowane powyżej) do odpowiedzialnej pracy w lotnictwie.Jakie szkolenie adaptacyjne, czy oni zdają sobie sprawę ile trwa szkolenie mechanika lotniczego.Ta firma to kpina jakie dodatki motywacyjne.

,,,@
@technik lotniczy

Ale osoby tam pracujące nie są zatrudniani jako mechanicy. I ich praca nie ma nic wspólnego z mechaniką.

Szalony

M.S JEST PSYCHICZNYM MANIAKIEM, KTÓRY PIASTUJE STANOWISKO MANAGERA JAKOŚCI I logistyki. Brzmi dumnie jak wszystko w tej firmie. Ale prawda jest inna Pan Marcin S. Zarządza 2 działami a ma 3 osoby pod sobą. Czyli jak wszystko w tej firmie to sciema. A Pan Marcin jest kłamcą i jak ktoś go szanuje to jest takim samym kłamcą jak on.

Njjhb

@ technik lotniczy Powiem Ci że jak byś miał jeszcze słuchać tego co Ci tam mówią źle napisane kłamią bo tam w tej firmie nic nie jest prawdziwe. Powiem Ci że ja już po rozmowie o pracę w "siedzibie" hahahaha miałem wrażenie że byłem na spotkaniu akwizytorów-naciągaczy i powiem szczerze, że sie nie myliłem. Dno ta firma.

technik lotniczy

Zakończyłem swoją przygodę z AZURĄ choć tak naprawdę nawet jej nie zacząłem, nie licząc złożenia CV i oczekiwania na jakąkolwiek komunikacje ( około 2 miesięcy)Parę dni temu zadzwoniła do mnie Pani i stwierdziła, iż czytała moje CV ( po dwóch miesiącach) i stwierdziła, że nie wierzy w to co widzi i tak na wszelki wypadek przepytała mnie o moje doświadczenie.Rozmawiałem typowym językiem technicznym i fachowym i jestem przekonany, iż rozmówczyni nie miała pojęcia o czym ja do niej mówię.Na koniec tej męczarni zapytała mnie jakie są oczekiwania finansowe, odpowiedziałem, że 3 tys. na co Pani skwitowała że przekaże wszystko szefowi i jak będzie zainteresowany to oddzwoni i zaproszą mnie na rozmowę.Oczywiście nie oddzwonili to ja dwukrotnie dzwoniłem już bardziej z racji ciekawości co jeszcze wymyślą, niż z chęci podjęcia tam pracy.Zgadzam się w 100% z przedmówcami to co opisywali.W ostatniej rozmowie miła Pani poinformowała mnie, że już miała właśnie dzwonić, ale się ociągała bo doszła do wniosku, że CV bogate ale firma młoda, na dorobku i na pewno nie był bym zadowolony ze swego stanowiska pracy.Bardzo szybko zakończyłem rozmowę i podziękowałem. KONKLUZJA Cytując klasyka, że "CIEMNY LUD KUPI WSZYSTKO" należy omijać tą firmę szerokim łukiem.Nie stać ich na szczerość, iż nie chcą płacić 3 tys. tylko wymyślają tandetne slogany.Proces rekrutacji długi, brak zainteresowania pozyskaniem ludzi do pracy. Nonszalancja i oferowanie 2 tys. brutto w przemyśle lotniczym to kpina.Obawiam się, że nigdy nie wsiądę do AIRBUSA mając świadomość, że części i podzespoły pochodzą z łódzkiej fabryki.Opierając się na wcześniejszych komentarzach o braku socjalu, premii i innych świadczeń warto iść gdziekolwiek byle nie tam.Po wielu ofertach które otrzymałem stawka 3. tys proponowana AZURZE jest porównywalna z innymi propozycjami. Aby była jasność ja tylko chciałem pracować tam gdzie się znam i lubię czyli w lotnictwie, ale jeśli nie to nie.Nie pozdrawiam bo nie warto.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Projektów? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
TECHNIK LOTNICZY

Złożyłem jakiś czas temu aplikację na ogłoszenie, że poszukują pracownika do zabezpieczania części lotniczych powłokami lakierniczymi to tak z grubsza.Jakież jest moje zdziwienie, że nikt się nie skontaktował nikt nie odpowiedział. Śpieszę wyjaśnić iż oferowałem im gotowy produkt czyli siebie, po przeszkoleniach ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy przy sprzęcie lotniczym ( dla wtajemniczonych warsztat PWL) a dla niewtajemniczonych praca przy malowaniu, nitowaniu kadłubów lotniczych, klejenie łopat śmigłowca praca na silnikach to też tak z grubsza.Aby była jasność nie mam pretensji, że nikt mnie nie zatrudnił. Zastanawia mnie natomiast nonszalancja tych ludzi, czyżby Łódź mechanikami lotniczymi stała, że co drugi lub trzeci obywatel tego miasta zna się i ma praktykę w technice lotniczej, iż można przebierać lub wybierać do woli.Ile kosztuje wyszkolenie mechanika i fachowca w tej branży, jest to droga zabawa a AZURA ma to gdzieś czyżby i tam obowiązywała zasada BMW (bierny, mierny,wierny) .Przeczytałem oczywiście opinie o tej firmie i po moich przemyśleniach przyznaję komentującym rację.AMEN

Hakdgne
@TECHNIK LOTNICZY

Z miłą chęcią wyjaśnię sprawę na swoim przykładzie. Ta firma nie poszukuje wyszkolonych pracowników gdyż po pierwsze bedzie zmuszona zapłacić wiecej. Niestety firmy Azura Polska nie stać jej "w chwili obecnej nie zarabiamy narazie na siebie" hahahaha wymówka od grudnia ubiegłego roku. Po drugie nie pewni siebie managerowie nie zatrudniają lepszych od siebie. Z całym szacunkiem dla tych którzy tam pracują to szefostwo jest słabe i zakłamane. Szanowny Pan dyrektor nie był nigdy dyrektorem zakładu a szanowny Pan lizus manager jakości również nie był kierownikiem i takie osoby tam rządzą o ile można to tak nazwać. Jak byś tam poszedł do pracy był by to twój najwiekszy błąd. Jak masz jakąkolwiek wiedzę o budowie samolotów. Pozdrawiam

XXX

Czasownik „zachęcać” w słowniku Twojego przełożonego nie istnieje Konstruktywna krytyka ma ogromne znaczenie w karierze zawodowej każdego z nas. Dzięki niej mamy szansę na rozwój i ciągłe doskonalenie naszych kompetencji. Brak jednakże tzw. pozytywnego feedbacku może zaowocować w najlepszym wypadku zniechęceniem, w najgorszym - wypaleniem zawodowym. Jedną z najważniejszych funkcji Team Leadera jest zachęcanie i motywacja swojego zespołu. Ogromne znaczenie ma nie tylko słowo pochwały, ale również docenienie swoich pracowników poprzez przekazanie im coraz bardziej skomplikowanych zadań. Ta prosta zasada może wydawać się oczywista, ale liderów z rozwiniętą inteligencją emocjonalną, która pozwala im wyczuć emocje pracownika, można szukać z przysłowiową igłą w stogu siana. Nigdy nie usłyszałeś słowa "dziękuję" Mało profesjonalny Team Leader zawsze przedkłada obowiązek nad ludzką uprzejmość. A przecież każdemu z nas lepiej pracuje się w zespole, w którym panuje życzliwe i przyjacielskie nastawienie. Poza inteligencją emocjonalną zwracaj zatem zawsze uwagę na kulturę osobistą Team Leadera. Twój przełożony Ci nie ufa I to z zasady, ponieważ "nie ufa się nikomu". Jeżeli masz do czynienia z liderem, z którym pracujesz już przez dłuższy czas, a w jego oczach widzisz tylko nieufność, może warto pomyśleć o zmianie pracy? Zaufanie to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań świata biznesu, a organizacje powinny kształtować tę cechę również w mikroskali, pomiędzy swoimi pracownikami. Bez zaufania po prostu nie ma wizji. W Twojej pracy panuje tylko dezorganizacja Chaos, przerwy w wykonywaniu obowiązków, niedokończone zadania, polecenia "na wczoraj" - dzięki chaotycznemu liderowi Twój 8-godzinny dzień pracy może nigdy nie mieć końca. Efekt? Ciągłe zmęczenie i zniechęcenie. Twojemu liderowi brakuje umiejętności podejmowania decyzji Delegowanie zadań to sztuka, która zmienia mały zespół specjalistów w armię. Tylko dzięki strategicznemu myśleniu praca wszystkich członków zespołu może przynieść efekty. Jeżeli Twój przełożony boi się odpowiedzialności, przez co unika podejmowania decyzji jak ognia, prawdopodobnie zarządza zespołem... samych liderów. Decyzyjność i odpowiedzialność to jeden z najważniejszych wyznaczników bycia liderem z krwi i kości. Twój przełożony przez cały czas Cię ignoruje Każdy z nas lubi czuć się potrzebnym i ważnym członkiem zespołu. Szacunek do siebie nawzajem wyraża się właśnie przez respektowanie opinii innych. Lider-ignorant zazwyczaj wie wszystko najlepiej, a każdy pomysł swoich współpracowników zbywa wymownym milczeniem. Na co może liczyć w zamian? Z pewnością na brak zaangażowania. Pracujesz we mgle Brak zarządzania informacją w zespole to brak zarządzania zespołem w ogóle. Do tego dochodzi również zrozumienie wykonywanych zadań. Świetny Team Leader nie tylko przekazuje informacje i zajmuje się podziałem obowiązków, ale również potrafi wyjaśnić, dlaczego Twoja praca ma znaczenie w szerszym kontekście dla funkcjonowania całej organizacji. Tylko dzięki takiemu podejściu możesz w przyszłości stać się bardziej odpowiedzialny, kreatywny i efektywny. Team Leader to twarz każdej organizacji. Jego sposób zarządzania mówi nam sporo o kulturze organizacyjnej korporacji. Jeżeli osoby zarządzające są chaotyczne, nie przekazują właściwej informacji i nie tłumaczą oddelegowanych zadań, prawdopodobnie zetknąłeś się z organizacją, w której panuje organizacyjny bałagan. W sytuacji, w której Twój przełożony to zakochany w sobie narcyz, możesz zetknąć się z organizacją, która bardziej stawia na wizerunek niż docenia wiedzę i kompetencje. Natomiast brak ludzkiej uprzejmości to sygnał ostrzegawczy, że organizacja ma problem z kulturą, która powinna wyróżniać przedsiębiorstwa XXI wieku – opartą na poszanowaniu, różnorodności i otwartości. Także może Dyrekcja firmy rozważy ten post i wyciągnie wnioski bo budowanie firmy zaczyna się od ludzi.Dobry pracownik i zadowolony zadba o klientow i prestiż firmy.

Nnnn

Inwigilacja palaczy trwa.

Xxxxx

Donoszą bo przykład idzie z góry. Poczekajmy jak zaczną kłamać jak managerowie.

Na plus dla nowych pracowników to że dostaną taką samą stawke co starsi pracownicy z doświadczeniem.Brygadzistki faworyzują tych których bardziej lubią i nieoceniaja na podstawie umiejętności i ilości pracy tylko na podstawie uśmiechu i donosicielstwa.Jak nie donosisz szefostwu to bedziesz tkwił cały czas w jednym miejscu.3/4 załogi to kapusie.Faceci maja dobra prace ale ich nie doceniaja bo gdyby nie oni to ta produkcja by staneła.Kobiety też maja prace dokładna która wymaga cierpliwości i za to należy im sie szacunek i lepsza kasa.Ciekawe czy dyrekcja tej firmy dała by rade przetrwać za 2000 zł przy dzisiejszych reliach cenowych na rynku.

jjj

Współczuję każdemu nowemu kierownikowi. Chyba, że sam jest kłamcą jak Panów 2. K.K i M.S - lizus.

enface

Dzień dobry. Nie jestem pracownikiem w/w firmy. Chciałem poznać opinie zatrudnionych i może spróbować. Dowiedziałem się, że stworzyliście Państwo sami sobie nowe 'polskie piekiełko'. Nie chciałbym pracować w waszym środowisku. Życzę więcej pokory, - małolaty. Adam.

nowy

Swietna wiadomość nawet na kierownikach oszczędzają. Dziadostwo hahaha życzę wszystkiego co najgorsze

john

Ciekawe co kontrola pip i bhp wykaże. Aż się nie mogę doczekać ???? widzę, że jest ciepło pseudo kierownictwu.

xXx

Dla wszystkich mających problem , poniżej link do jego rozwiązania https://www.blizejprawa.pl/wp-content/uploads/2015/05/wzor-wypowiedzenia-umowy-o-prace-pracownik.pdf

@xXx

Po co ten link? Czyli w wolnym tłumaczeniu: nie podoba sie? To wypier.... Oto właśnie cała polityka tej firmy! Nic dodać, nic ująć.

nick

Wypłaty są terminowo jak się jest nie świadomym swoich praw lub jak ktoś wcześniej napisał lizusem, prawda pseudo kierowniku?

Rozczarowana

Zgodnie ze stanowiskiem PIP, wypłata wynagrodzenia (czyli pensja na koncie pracownika) powinna być najpóźniej z samego rana w dniu określonym w Regulaminie Pracy bądź Wynagradzania. Ostatnie dwa przelewy były na koncie tego dnia popołudniu. Czy firma nie może po prostu zrobić przelewu dzień wcześniej??? Jak tak dalej pojdzie, to firma w ogóle nie bedzie wypłacać pensji badz z dużym opóźnieniem. Nie bierzcie pod uwagę ostatniej wypowiedzi, to napewno napisał kierownik... Mimo ze firma powstała niedawno, oszczędza na wszystkim i dziaduje na czym się da, łącznie z tym, że kierownik jeździ na giełdę po części do maszyn hahaha. Z punktu widzenia pracownika, firma w ogóle się nie rozwija i ma słabe perspektywy: brak programu motywacyjnego, brak benefitów poza opieką medyczną (ubezpieczenie pracownik opłaca sobie sam), brak funduszu socjalnego, brak podwyżek... Poza tym firma uprawia obrzydliwą propagandę, ciągle kłamiąc i celowo wprowadzając w błąd swoich pracowników. Jeśli chcecie ugrzęznąć na dobre w firmie nierokującej, to polecam!

nick

Nawet mają problem ze zrobieniem wypłaty na czas. Beznadziejna firma omijacie szerokim łukiem

Lucjan
@nick

To nie prawda, wypłaty są zawsze terminowo.

Najlepiej wszystkie rzeczy przenosić z domu żeby przypodobać sie dyrektorkowi, dyrektor lubi mięciutkich wazeliniarzy dlatego ma pseudo (P) kierownika ( K) produkcji (P) i pseudo kierownika jakości (PKJ). PDP nie ogarnia 20 pracowników na jedna zmianę a chcą mieć 300 ludzi na produkcji ha ( żenuaaa) chciałabym tego doczekać a PKJ jest służbistą chyba ze dyrektorek powie inaczej wtedy staje sie wazeliniarzem chyba jeszcze większym od PDP bo z kierowniczkiem produkcji dyrektorek chodzi za rękę i pokazuje co trzeba zrobic. kierowniczek nic nie kuma co sie dzieje i nie słucha co sie do niego mówi wpuszcza jednym uchem wypuszcza drugim

Pseudo dyrektorek, Pseudo kierownicy, Bez żadnego doświadczenia lipa straszna ta firma. Słyszałam że kolejni odchodzą

nicken

Dwa słowa Nieporozumienie Wydmuszka

Zostaw merytoryczną opinię o NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 92 ocen.

NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.