Opinie o NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. w Łódź

Obecnie w firmie jest zatrudnionych osiem osób. Do końca br. będzie ich już 60, a do końca 2017 r. - około 200. W kolejnych latach liczba ta może się jeszcze zwiększyć. Uruchomienie zakładu w Łodzi to efekt podpisania 21 lipca 2015 r. 10-letniego kontraktu o wartości 45 mln dolarów między oddziałem NIMROD Group a Airbusem i STELIA Aerospace na produkcję seryjną części z blach metalowych do pasażerskiego samolotu A350. Póki co firma wynajęła halę o powierzchni 1,8 tys. mkw. powierzchni na Nowym Józefowie. Docelowo, w okresie około dwóch lat, zamierza jednak wybudować własną i większą fabrykę. Materiał ze strony ExpressIlustrowny.pl dnia 25.022016 Pyranie do zarządu gdzie jest te 200 os ób i gdzie ta własną i większą fabryka? Czy może czegoś pracownicy niewiedzą?

....
@123

Zatrudnionych jest ok48 osob z czego 8 to sama kadra zarzadzajaca. Wynajeli hale ale nieprzystosowana do Pracy, wadliwa klimatyzacja ktora zaciaga wszystko z kominów budynkow mieszkalnych, ogrzewanie w pierwszych dniach po przeprowadzce tez dawali wiele do życzenia wraz z prawie 100%wilgotnoscia powietrza.

bylo/minelo

Wszystko co napisano negatywnego o tej firmie jest prawdziwe, praca dla niepelnosprawnych-ktorzy nie beda dociekac swoich praw, bez doswiadczenia lub ludzi w "trudnym" wieku. Wszyscy inni zwiali, zwiewaja lub beda zwiewac. Nowy kierownik- zero zdolnosci menegarskich, dno w stosunkach interpersonalnych, popsul cala fajna atmosfere miedzy pracownikami. Zero porzadnego socjalu, 15 min przerwy, latem temp na hali non stop ponad 30stopni a o dodatkowa przerwe 5 min wiecznie zadyma. Zero elastycznosci w grafiku, mimo dwoch zmian. Nic nie zamienisz, nie ma zmiluj. Zadnych kursow (uczy cie np kolega siedzacy obok, ktory na dodatek powinien byc wyrzucony za "sposoby" wykonywania swojej pracy), generalnie im jestes glupszy, cicho siedzisz i nie zadajesz zbednych pytan tym lepiej. Wierzcie mi, od kilku miesiecy rotacja pracownikow gigantyczna, przewaga nowych, ktorzy i tak nie zostana. Nie w tych czasach. Kiedys na miejsce pracownika bylo rzekomo dziesieciu, dzis na miejsce takiego pracodawcy jest podobnych dziesieciu. Zastanawiacie sie nad praca w Auzra? Dajcie sobie spokoj, na pewno nie bedzie podwyzek ani zadnych perspektyw na rozwoj, bo np nowa hala,ktora powstaje 2 lata albo jak pozwola/dadza tobie to przyjda inni i co oni wtedy biedni zrobia? Poza tym co mozna powiedziec o "górze" gdy ta "cichaczem" robi objazd wieczorem zeby z ulicy zobaczyc co robimy.... zenada, naprawde. Ale ludzie "na dole" super :-) a jesli masz charakter "ze wszystko po tobie splywa" to mozna przetrwac, bo w sumie poza gadaniem nie maja jak cie za cokolwiek ukarac, bo nie ma zadnych premii...

Jacek
@bylo/minelo

Serio taki hardkor jest w tej firmie? Zero szacunku do pracownika? No weź - nie ma żadnych plusów?

Hhghjb

Nie polecam

Teresa
@Hhghjb

Warto rozwinąć swój wpis dotyczący Azura Polska. Taka krótka wypowiedź nie wnosi wiele do wątku. Napisz proszę, co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię o tej firmie. Podziel się swoimi doświadczeniami tak, aby inni użytkownicy mogli dowiedzieć się więcej na temat tego przedsiębiorstwa. Może wiesz, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć już od pierwszych dni pracy na stabilną umowę o pracę?

czarek

Za to ze jestes niepelnosprawny i nalezy sie dodatkowe 15 min przerwy to...dmuchasz w alkomat masz zakaz...rozmow w sytuacji gdy starzy pracownicy moga.i zwalnaja Cie z pracy.A i tak ludzie odchodza z pracy ze wzgedu czesto na....niedoswiadczonego kierownika.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Projektów? Podziel się swoimi wrażeniami!
Helena

@Abc Jeszcze raz dziękuję. Czy pracownicy próbowali spytać się władz firmy Azura co z budową nowego zakładu? Ponadto, możesz jasno napisać, w jaki sposób objawia się zastraszanie, o którym piszesz? Nie oszukujmy się, ale tego typu zarzuty powinny być podparte konkretnymi argumentami i trzeba je opisywać w sposób szczegółowy, aby to co piszesz zostało obronione konkretami. Zachęcam dlatego do wypowiedzi i uwzględnienia szczegółów. Dzięki temu Twoja odpowiedź będzie bardziej wiarygodna.

Abc

Kiedyś były organizowane spotkania z Dyrektorem a nawet Prezesem firmy na temat spraw dotyczacych rozwoju firmy a teraz od długiego czasu chyba niemaja odwagi rozmawiać z pracownikami tylko zakazuja rozmów bo boja sie buntu w firmie.Obiecali budowe nowego zakładu i cisza w temacie powiesili tylko zdjecie żeby ładnie wygladło.Odchodza pracownicy którzy mieli duże doswiadczwnie .Czy tak ma wygladać rozwoj firmy?Na ich miejsce zatrudniaja ludzi którzy za pare groszy beda pracowac a przyszlosci pewnie i Ukraina i inne kraje bo doswiadczwni pracownicy pragnacy rozwoju i godnego wynagrodzenia omijaja tę firme bo opinie sie niesie po mediach.Brygadzisci tez zastraszeni i boja sie stanac w obronie pracownikow.Szkoda bo duzo ludzi wiazało przyszlosc.Firmie zalezy tylko na szybkim zarobku.Zakazy rozmow,brak podwyzek motywujacych pracownikow do efektywniejszej pracy,15 min przerwy,kolesiostwo w kregu brygadzistow,donoszenie wzajemne na siebie.Przykro o tym pisac ale taka prawda.

Helena

@Były pracownik Takie podejście, czyli jakie? Dobrze by było, gdybyś w swojej wypowiedzi uwzględnił więcej szczegółów, bo tych niestety brakuje na temat Twojej współpracy z firmą Azura. Co rozumiesz dokładniej przez to stwierdzenie oraz jak "takie podejście" się konkretnie objawiało? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Jako były pracownik mogę powiedzieć tylko tyle że to firma prowadzona przez ciemny lud. Przykre że ludzie posiadający doświadczenia z różnych firm lotniczych wprowadzają komunistyczne podejscia. 15 min przerwy, brak profesjonalnych szkoleń bo Pan Dyrektor wie najlepiej, budowa firmy trwa juz chyba 1,5 roku a miała trwać pół roku. To.mi przypomina temat podwyżek na kartce papieru na scianie bo tylko tam były. Hahahaha serio odradzam każdemu tą firmę nawet jak ktoś mnie pyta o pracowałeś dla firmy która robiła części do airbus to mówię co przeżyłem i każdy jest w szoku ze taka poważna firma ma takie podejście. Przykład idzie z góry. Nawet w tej firmie propaganda taka była ze ociemniali nas że Pan Dyrektor sam zamówił wizytę z pipu bo tak robi każdy dobry szanujący sie pracodawca hahahaha i że tak mówią przepisy że każdy musi w ciągu 2 lat pracy zgłosić swoją firmę do pipu taka samopodpier...ka ????. Odradzam pozdro dla chłopaków z magazynu i plotera

Helena

@Abc Tobie również bardzo dziękuję za opinię dotycząca warunków pracy w firmie Azura. Jak długo już jesteś tam zatrudniony? Uważasz, że pomimo zachowania kierownika, które opisujesz, warto tam aplikować? Zachęcam Cię do dalszego, aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Helena

@Lucas Dziękuję Ci za to, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji i wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Azura. Na pewno inni użytkownicy forum będą Ci za to wdzięczni. Z Twojej relacji wyłaniają się same negatywne strony tego pracodawcy, czy naprawdę nie da się znaleźć chociaż jednego pozytywnego aspektu? Jak długo tam pracowałeś?

Helena

@Kamil, widziałam, że chciałeś złożyć CV do pracy w Azura Polska. Zdecydowałeś się na podjęcie pracy w tym miejscu? A może już jesteś pracownikiem tej firmy? @Fenix, zawsze lepszy rydz niż nic - mam tu na myśli dodatkowe benefity, o których wspominasz. Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Azura Polska w Łodzi! Każda Wasza wypowiedź może być bardzo ważna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym miejscu.

Fenix

Niskie zarobki-mam na myśli płacę od 1800 do 2000 zl netto,kiepski socjal(tylko"niby grusza" 400 zl na urlop i raz na Swieta Bozego Narodzenia tez okolo tylu),przerwa 14 min 30 sekund.Niewolno kawy i herbaty sobie zrobić tylko w wyznaczonym czasie "14 min" gdzie przy tak dużej liczbie osob na niby przerwie jest coraz trudniej.Dyrektor dobry facet ale kierownik porażka.Zero kultury nawet parzy go ręka żeby sie przywitać z pracownikami bo myśli że ważniejszy jest.Dyrektor ma wiecej klasy i wydaje sie być przystępniejszy od kierownika.Firma miała budować nowa siedzibe,cały czas zwodzą pracownikow że takowa powstanie.Praca nienajgorsza ale jak chce sie wyżywic rodzine to kiepski wybór.Praca dla osob ktore niepotrzebuja duzej gotowki a nudzi im sie w domu.Ogolnie 4 w skali do 10.Pozdrawiam.

Kamil

Witam,chciałbym złożyć CV do pracy w Azura.Jakie warunki pracy dla mężczyzn i jakie stanowiska oferuje?Czy jest jakiś socjal i czy jest to firma w ktorej można zatrzymać sie na dłużej?A jaka praca dla kobiet?Czy warto aplikować i czy to jest przyszłościowa firma bo z informacji w internecie wynika że docelowo ma pracować 200 osób i ma być nowoczesna hala.Jaki klimat panuje w pracy?Dziekuje z góry za odpowiedzi.

Helena

@Lol, a czy Ty pracujesz w Azura Polska Sp. z o.o.? Z Twojego komentarza wnioskuję, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Mógłbyś napisać coś więcej o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Twoja opinia może być bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. @PRACOWNIK AZURA POLSKA, Twoja opinia, a raczej "list otwarty", jest naprawdę bardzo rozbudowana. Przeczytałam ją z uwagą i mam kilka pytań: czy w firmie nie ma przyznawanych żadnych dodatkowych benefitów? Pisząc o stabilizacji masz na myśli umowy o pracę? Może o niedostatecznych warunkach pracy wystarcza porozmawiać z przełożonymi, aby coś zmienić na lepsze?

PRACOWNIK AZURA POLSKA

Post skierowany w szczególności do Zarządu firmy Azura Polska. Motywacja do pracy jest bardzo ważna i każdy w mniejszym lub większym stopniu jej potrzebuje. Dzięki niej pracownicy działają efektywniej. Przedstawiam 8 czynników, które wpłyną pozytywnie na motywowanie pracowników! Motywacja do pracy – 8 czynników 1. Niezależność Niezależność motywuje do pracy głównie młodych ludzi, którzy są w jakiś sposób ograniczani finansowo, np. przez rodziców. Ale nie tylko w ich przypadku jest to tak istotne. Możliwość posiadania własnych pieniędzy, które wydamy w tylko dla nas odpowiedni sposób, jest niezwykle pożądana. Dzięki pracy można się bowiem usamodzielnić. 2. Kwestia finansowa Co wpływa na motywacje do pracy? Pieniądze są jednym z najczęściej wskazywanych czynników. Trudno się dziwić, bowiem pracę przede wszystkim podejmujemy właśnie ze względów finansowych. Wszyscy potrzebujemy pieniędzy i jesteśmy w stanie poświęcić więcej, by żyć na odpowiadającym nam poziomie. Dlatego też premie, bonusy, nagrody finansowe są idealne ja z pewnością jednym z ważniejszych. 3. Stabilizacja Poczucie stabilizacji jest dla wielu osób niezwykle ważne. Dopiero wtedy mogą w pełni skupić się na tym, co robią i dawać z siebie 100%. Praca w ciągłym poczuciu niepewności nie jest tak efektywna, jak ta wykonywana w stabilnych warunkach. Kiedy czujemy, że znaleźliśmy się w miejscu, w którym zostaniemy na dłużej, czujemy większą identyfikację z firmą, co odbija się pozytywnie na wynikach naszej pracy i mamy większa motywacje do pracy. 4. Dobre warunki pracy Wygodne biurko, dostarczone wszystkie niezbędne materiały, odpowiednia temperatura, dobry sprzęt – te wszystkie czynniki, które wydają się oczywiste, również sprawiają, że motywacja do pracy się zwiększa. Wyobraźmy sobie, że siedzimy na bardzo niewygodnym krześle w zimnym pomieszczeniu, a komputer co chwilę się zawiesza – trudno mówić wówczas o pełnym wykorzystaniu swoich umiejętności i całkowitym skupieniu na zadaniu. Złe warunki pracy sprawiają, że pracownik nie marzy o niczym innym, jak tylko o tym, by wykonać szybko swoje obowiązki i uciec do domu. 5. Miła atmosfera Miła atmosfera wśród pracowników jest kolejnym elementem, który pomaga w motywacji do pracy. O wiele lepiej wykonuje się zadania wśród pogodnych, pozytywnie nastawionych osób, które sprawiają, że firma staje się niemal drugim domem i miejscem, do którego przychodzimy z przyjemnością. Oczywiście nie chodzi o to, aby cały czas pracy poświęcić na rozmowy ze znajomymi, ale o to, by poczuć się w miejscu pracy naprawdę dobrze i swobodnie. Kiedy wszyscy patrzą na siebie wrogo lub całkowicie obojętnie, stajemy się zestresowani i spięci. 6. Rozwój umiejętności Wielu ludzi chce się rozwijać i stawać coraz lepszym w swojej dziedzinie. Jeżeli firma umożliwia szkolenia i podnoszenie umiejętności pracowników, może to być doskonałym czynnikiem motywującym. Rozwój osobisty jest bardzo istotny i warto przywiązywać do niego wagę. 7. Niski poziom stresu Stres nie sprzyja skupieniu, kreatywności i dokładności. Jeżeli czujemy stałe napięcie, jesteśmy podenerwowani, a nawet odczuwamy lęk, z pewnością nie pokażemy 100% swoich możliwości. Niski poziom stresu to doskonała motywacja do pracy. 8. Pochwały Pochwały bardzo często są najsilniej motywującym czynnikiem dla osób, które chcą się stale rozwijać i starają się wykonywać pracę jak najlepiej. Zdarza się oczywiście, że niektórzy spoczywają na laurach, jednak nie warto z góry przewidywać takiego zakończenia i mimo wszystko chwalić, jeżeli ktoś robi coś dobrze. Oprócz tego, że pochwały są bardzo miłe, niezwykle motywują do wytężonej pracy. Proszę pamietać że jeśli podstawowych czynników motywacyjnych firma niebędzie spełniać to rynek pracy jest teraz tak wysoko rozwinięty że pracownicy którzy przyszli do firmy z zalożeniem że to właśnie była ich praca o której marzyli i liczyli że będą mogli czerpać satysfakcje i zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe odejdą po pewnym czasie.A reklama i wizerunek firmy pozamiejscem pracy też jest ważny.Jeśli pracownik chwali i rekomenduje swojego pracodawce poza miejscem pracy to automatycznie robi darmową reklamę dzięki której pracodawca w świecie zyskuje renomę. Wiele firm wyznaje zasade że zadowolony pracownik to dobry pracownik.Jeśli firma ma w zespole takich ludzi to pracodawca może być spokojny że interes przyniesie mu zyski i profity z działalności.

Daniel

Firma Azura ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy to na własne ryczenie, pracować trzeba!!!

Lojalny uczciwy pracownik
@Daniel

Większej bzdury w życiu nie słyszałem. Opinia dobrego pracodawcy też mi. To taki sam kit jak to, że Dyrektor poprosił o wizytę PIP u bo każdy pracodawca ma taki obowiązek raz na 2 lata i każda nowa firma. Taki kit próbował nam wcisnąć dyrektor na zebraniu jak żeśmy się dowiedzieli że PIP był. Proszę Cię. Dyrektorek fajnie próbuje koloryzować i skoro nikt się nie odzywa to myśli sobie zapewne "świetny jestem uwierzyli - poprawię rękaw w koszuli jeszcze by wyglądać na jeszcze bardziej prawdziwego człowieka" To wszystko jest śmieszne do czasu jak coś nie pęknie w Tobie. Ile można znosić plucie w twarz i opowiadać że deszcz pada. I przytakiwać. Ludzie obudźcie się.Ciekawe jakie masz doświadczenie Daniel skoro tak twierdzisz. Tak to jest jak się ma doświadczenie z Państwowych firm niedługo może dla zasłużonych będzie możliwość parkowania pod firmą hahaha.

Sprawiedliwy
@Lojalny uczciwy pracownik

Widać że pisał to ktoś kto jest zwykłym szarakiem w tej firmie i nie zasługuje na to aby Pan Dyrektor podzielił się z nim informacją o konkursie do którego zostaliśmy zgłoszeni przez PIP i w ktorym wzięliśmy udział i nawet dostaliśmy nagrodę. Jak ktoś nie wierzy to niech się przejdzie do biura, tam stoi statuetka jaką otrzymaliśmy. Pozdrawiam wszyskich zawistnych i toksycznych ludzi z tej firmy.

Uszanowany szarak z firmy Azur
@Sprawiedliwy

Haha nagroda to chyba Oskar za najlepszą rolę trzecio planową. Ciekawe kto to napisał "Pan Dyrektor" . Jak byś nie wiedział, że poprawna kultura pracy nie nakazuje mówić do siebie na "Pan Dyrektor" co to kurde jest? ŁÓDŹkie nie jest Podkarpaciem!!!

abc
@Sprawiedliwy

A oprócz "szaraczków p. Dyrektora" ktoś "wybitny" pracuje w tej firmie? Raczej jest kilka osób, które na siłę chcą pokazać, że są lepsze od pozostałych

Hhhgh
@Daniel

Ryczenie hahahaha Daniel kierowniku brawo

Hahaha
@Lojalny uczciwy pracownik

Lojalny uczciwy pracownik nie wypisuje takich bzdur o swoim pracodawcy. Pewnie nawet nie wiesz co to znaczy, a z lojalnym i uczciwym pracownikiem to ty nie masz nic wspólnego.

Prawda boli

Widzę że jest tu bardzo dużo ograniczonych i zakompleksionych ludzi. Jesteście pełni kompleksów i przez to pragniecie odwetu, inne osoby, zbyt idealne dla Was, stają się irytujące i nie wiecie jak sobie z tym poradzić i dlatego wypisujecie te bzdury aby dać upust emocjom. Wylewacie swój żal i gniew, w bardzo nienawistny sposób przez internet. Krytykujecie innych a sami nie jesteście idealni ani lepsi. Zajmijcie się wreszcie sobą i zacznijcie pracować a nie ściemniać.

Gesha

Art. 212 kodeksu karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

nick

Nie ma to jak zawiść ludzka. Fajnie miec koleżanki, które obgadują cię jak tylko czymś innym sie wyróżniasz pensja, stanowisko dziękuję wszystkim zakłamanym i dwu licowym koleżankom, które mówią na mój temat jak się tylko oddalę od nich

Bierny obserwator
@nick

Nie ma to jak stać ciągle z P.dyrektorem, Nie wykonywać do końca swoich obowiązków,ciągle chodzić do biura i strzelać z ucha na innych. Na zawołanie płakać w rękaw dyrektorowi i robić z siebie wielce poszkodowaną, mydlić oczy itd. ŻENADA PANI LIDER Czas się zastanowić nad swoim postępowaniem a potem wygarniać innym.

Ktoś nowy
@Bierny obserwator

Uuuuuu komuś żal (usunięte przez administratora) ściska. Ja tam do liderów nic nie mam, choć na żadnej zmianie nie ma idealnego. I nie wszystko mi odpowiada w tej firmie. Pracuję tu krótko i zdążyłem zauważyć że są osoby które zrobią wszystko żeby innym uprzykrzyć życie. A prawda jest taka że pracować trzeba i zamiast spiskować i psuć atmosferę w firmie weźcie się wreszcie za robote, sami sobie zrobiliście piekiełko, przez tą chorą atmosferę panującą w tym zakładzie zastanawiam się czy chcę tutaj nadal pracować, a liderom należy się nagroda że z takimi ludźmi wytrzymują.

Podstawowa zasada nie tylko szefa, ale każdego. Szczerość i uczciwość w kontaktach jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu zespołu. Niedomówienia, niepewność, brak lojalności, plotka – to elementy rozsadzające zespół od środka. Nie ma nic gorszego niż szef mówiący pracownikowi jedno, a poza jego plecami drugie. Często niestety zdarza się, że liderzy nieświadomie wprowadzają do zespołu konflikty i niepotrzebną rywalizację. Jako liderzy szukajmy rozwiązań obserwując innych i ucząc się od nich. Nie wprowadzajmy złej atmosfery mówiąc: „Popatrz na Kubę, to jest pracownik. Ma 120% planu już siedem miesięcy. A Ty teraz masz ledwo 80% i ciągle lecisz w dół. Nigdy go nie dogonisz. Kuba dostanie premię, urlop i zwiększę mu budżet na inwestycje. Ty ze swoim marnym wynikiem możesz jedynie szybko znaleźć rozwiązanie swojego upadku, a przez Twoje złe wyniki cały budżet inwestycyjny Ci zabieram. Jak tak dalej będzie to nie będę mógł Ci pomóc i nie znajdę więcej argumentów, żeby Cię obronić. Weź się do roboty, szybko !!!” Poszukajmy razem z pracownikiem powodów takiego stanu rzeczy. Nie zostawiajmy go z problemem samego. Nie porównujmy go do innych. Zaangażujmy wszystkie siły (cały zespół) do znalezienia rozwiązania problemu. Pokażmy szczerze i uczciwie że nam na nim zależy, a nie tylko na wynikach, cyfrach, planach, premiach i pieniądzach. Pamiętajmy, że to ludzie są najważniejsi.

pracownik były
@123

od tych wypocin to ąż hemoroidy mi wyszły, nie ośmieszaj się tym tekstem jak jest w azurze dobrze wiemy

Zostaw merytoryczną opinię o NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 92 ocen.

NIMROD AERO POLSKA Sp. z o.o.