Opinie o Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. w Łódź

Inzynier

Czy Łódzkie biuro przetrwało pandemie? Kiedyś czytałem o planach rozwoju, a nawet budowie centrum testowego. Coś więcej o tym wiadomo? Czy w najbliższych miesiącach planowane są rekrutacje - jaki sposób możecie polecić aby ominąć Gravet.. Wydaje mi się kompetencje mam OK: 10 lat doswiadczenia jako konstruktor w 3 firmach, znajomość Catia, oczekiwania na poziomie rynku łódzkiego 5000 - 5500 netto. Wysyłając CV przez gravet nigdy się nie odezwali...

Super_destroyer
@Inzynier

@inzynier - nawet jak na 2020 rok oczekiwania poniżej rynku.. 10 lat w zawodzie i chce zarabiać mniej jak fryzjer ????.. Pewnie jakie oczekiwania, takie CV i stąd brak odzewu.

Widziałem ofertę w sieci na stanowisko Junior Quality Specialist. Mam już doświadczenie w dziedzinie audytów, więc spełniam część wymogów. Proszę o omówienie sytuacji osób poczatkujących, jak są wdrażane i jak oceniacie rozwój?

K

Polecam pracodawcę. Możliwości rozwoju, płaca konkurencyjna, branża przyszłościowa

@K

Hej, omówisz szerzej temat tak dla jasności? Wcześniej gdy ktoś pisał o rozwoju to była tylko krótka wzmianka o szkoleniach lub kursach. Czy któreś z nich są certyfikowane? Co wchodzi w zakres merytoryczny i jak często się zdarzają?

K Nowy wpis

Widać, że firma ma fundusze na kursy, bo nie jest to jednej kurs na rok. Kurs jest dopasowany do specjalizacji i oczywiście później dostajemy certyfikaty. Ale pomijając takie branżowe/techniczne kursy są tez rozwojowe.

Administrator Nowy wpis

O pracę w mieście Łódź nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.?

Emilia

Na juniora w dziale quality control wymagają już doświadczenia, do tego znajomości ISO 9000 i PART 21, tak wyczytałam na portalu. Tak się składa, że spełniam te wymagania ;) Rozglądam się za nową pracą, tylko nie chciałabym żeby była gorsza/mniej płatna. Więc spytam wprost - czy są otwarci na negocjacje podczas rekrutacji? Czy stawka w okolicach 6-7 tys. by przeszła? W jaki sposób sprawdzają znajomość angielskiego, wysyłają test online czy tylko podczas rozmowy jakaś standardowa rozmówka? Czy atmosfera jest warta przeniesienia się tam? Z góry dzięki! ;)

pracownik AHP
@Emilia

nie prowadzę rekrutacji ale brałem udział i wiem, że warto negocjować. Co do angielskiego-podczas rozmowy przechodzimy na angielski i sprawdzamy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Data Analyst / Data Governor powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno

Czy istnieje możliwość rozwoju w Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.?

pracownik AHP

jak najbardziej istnieje taka możliwość. Firma oferuje kursy, szkolenia.

Inzynier

@Inzynier

Dzien dobry, to prosze do nas zadzwonić po wysłaniu życiorysu, może po prostu wpada do spamu. Pozdrawiam Dyrektor Zarządzający Gravet Consulting

@Inzynier

z 10-letnim stazem jako konstruktor oczekujesz 5500 zl netto czyli jakies 1200 EUR no to nie ma sie co dziwic, ze inzynierowie za granice uciekaja.

Chętny
@Monika

Mogę prosić o nr telefonu do Was? Nie mogę znaleźć w sieci

@Chętny

Numer do nas jest tu: http://gravet.com.pl/kontakt/. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/na stanowiskami w AHP, na które rekrutujemy, proszę pytać o Ewę lub Bognę.

Gabriela
@Inzynier

Może musisz wysłać przez inną platformę po prostu? Albo zadzwoń najlepiej do siedziby firmy i tam ci może powiedzą. Jakieś stanowisko Cię interesuje?

Ewelina
@Monika

Czegoś tu nie łapię, co ma firma Gravet do Airbusa na którego profilu piszemy? Jedna jest częścią drugiej, czy może ktoś kogoś przejął i była zmiana nazwy...

@Ewelina

Gravet to agencja pracy, ale ja wolałabym rozmawiać bezpośrednio z pracodawcą a nie z osobami trzecimi, a do Airbus-a nie ma kontaktu na ich wwww

@Monika

Trochę późno ale napiszę... Dokładnie, rozmawiałem przez Gravet i cały czas jakieś niedopowiedzenia, zrezygnowałem z kolejnych etapów, bo jak mam się dogadać kiedy sam muszę wyrywać informacje szczątkowe, bo obraz firmy tu jest świetnie, chcemy żeby Pan tu pracował tylko tu na dole cyrograf nic mi nie mówi o warunkach.

Natalia
@Andrzej

Ale o co chodzi z tymi niedopowiedzeniami? W jakich kwestiach się one pojawiały?

@Natalia

Warunki zatrudnienia, ogólnie, Gravet nie wie nic (albo udaje) i chce zatrudniać dla klienta. Ogólnie ciężko rozmawia się z człowiekiem który nie za bardzo wie co ma robić kandydat. To wygląda trochę jak zatrudnianie stażysty po szkole średniej. No tutaj jest stanowisko w ogłoszeniu jest napisany zakres obowiązków, trochę Pan porobi, zobaczy ale najważniejsze, że ma Pan duże doświadczenie to sobie Pan poradzi. Eeemmm sorry na takie niewiadome nie mogę sobie pozwolić po kilku patologicznych zakładach w jakich pracowałem. Ma być jasno robię to i to, miejsce wykonywania, mogą a sobie być jakieś ankiety, testy, spoko, tego się nie boje, no i przydałby się widełki wynagrodzenia bo strzelanie po plnach, potem kończy się jak i u mnie, no damy ale może jeszcze coś dołożymy pracy, a może nie, no nie wiem.

Gravet Consulting
@Andrzej

@Andrzej to ciekawe co Pan pisze, bo od ponad roku nie rekrutowaliśmy nikogo do AHP. I nigdy w taki sposób, jak Pan opisał rekrutacji nie prowadziliśmy. Może Pan napisać kto z naszej firmy i kiedy rozmawiał z Panem w taki sposób? I o jakim stanowisku dokładnie.

@Gravet Consulting

No wiem, przecież piszę w czasie przeszłym, o czasach kiedy tam rekrutowaliście :p Dziękuję, że AHP zdecydowało się samo wystawiać ogłoszenia. A to o co Pani prosi to chyba jakiś żart, nazwiskami walić na publicznym forum. Jakbym chciał składać skargę dawno bym to zrobił pisemnie.

Super_destroyer
@Inzynier

Czy są możliwe w Państwa firmie staże/praktyki dla tegorocznych kandydatów na studia (przed ich rozpoczęciem)?

Gabriela
@Adam

Może napisz dział chociaż bo tak nawet z boku patrząc to nie wiadomo o co chodzi i czy o tym samym myślimy. A ja tez chętnie poczytam

@Gabriela

Myślałem o dziale inżynierii - mechaniki (aerodynamiki, materiały itd.) albo elektroniki

@Adam

Nie wiem czy ostatecznie się odbyły i czy poszedłeś ale tak ogólnie to ja długo tu praktyki trwają i jakby wyglądały mniej więcej. Da ktoś znać?

Super_firma

Bardzo dobra firma, w której mając spore doświadczenie (podkreślam, 'spore doświadczenie', najlepiej także zagraniczne) można zarabiać więcej niż w Warszawie gdzie jak wiadomo koszty życia nieporównywalnie większe. Wszystko wtedy to kwestia wynegocjowania warunków współpracy, a elastyczność pewna jest tutaj. A przynajmniej tak to widzę z perspektywy mojego działu i mojego doświadczenia. Ponadto istnieje możliwość zmiany działu wewnątrz Airbus'a po 2óch latach pracy na dział zagraniczny z zarobkami w euro jeśli kogoś nie satysfakcjonuje praca w Łodzi. Raczej trudno szukać w Polsce firmy oferującej tyle i aż tyle.

Grzegorz
@Super_firma

To super jak takie warunki finansowe. Mógłbyś chociaż w przybliżeniu podać widełki? Bo skoro zarobki są wyższe niż w stolicy to wyobrażam sobie że kwoty są spore.

dzień dobry, na jakie zarobki może tam liczyć konstruktor mechanik w dziale mechaniki z doświadczeniem 4+ ?

Aeroduck
@anonymous

Przyłączam się do pytania, może ktoś udzieli sensownych informacji zamiast prowokacyjnego bełkotu.

@anonymous

Kiedyś pewnie dużo około 5k ale teraz możliwe 3,5-4k netto. Oczywiście to zależy jak będziesz uległy w stosunku do przełożonego. Co roku podwyżka około 2-3%, też uznaniowa i uzależniona od leadera.

@niedługo_byly_pracownik

Mi zaproponowali około 6k nieco ponad 2 lata temu z doświadczeniem 5+. Było to poniżej oczekiwań, na co pan w telefonie powiedział, że więcej mi nie zaproponuje bo mnie nie zna osobiście... (farsa) Obawiam się, że to biuro jest jedna nogą w PRL jeszcze. Tam chyba jakieś doktory z polibudy się udzielają. Poza tym codziennie 1h niepłatnej przerwy czyli siedzisz po 9 godzin dziennie w biurze...

@Były_niedoszły

Mówimy o 6 brutto czy netto? Teraz nie ma tej godzinnej przerwy. Właśnie już doktory się nie udzielają dlatego jest tak jak jest. A mogę spytać do jakiego działu składałeś?

@Były_niedoszły

2 lata temu to już dość dawno temu. swoją drogą, zadzwonili do ciebie i od razu zapytałeś jaki max dostaniesz ? ja byłem niedawno na rozmowie gdzie byłem maglowany 2,5 h i dopiero na sam koniec zapytali "ile bym chciał" zarabiać ;p nie powiedziałem im ile chce zarabiać ale ile mam w tej chwili... po tygodniu powiedzieli mi że znaleźli kogoś innego po czym ponownie wstawili ogłoszenie na pracuj.pl ; za słaby byłem czy za dużo powiedziałem ?

@elonmusk

Hej, a do jakiego działu to było i ile powiedziałeś? Bo w zależności od działu (szefa działu)to pieniądze niestety się różnią.

@niedługo_byly_pracownik

no właśnie nie wiem do jakiego działu. ja pierwotnie aplikowałem na napędy do działu mechaniki bo takie było ogłoszenie na pracuj.pl że szukają na napędy do mechanicznego (a tym się zajmowałem do tej pory), po czym na spotkanie przyszło 3 gości jeden z działu struktur czy jakoś tam, drugi z FEA i trzeci z mechanicznego. Tłumaczyli że są we 3 bo niewiadomo gdzie trafie (duh ?) i dlatego we 3 chca pogadać. powiedziałem lekko mniej niż 4k.

oczywiście lekko mniej niż 4k netto

@elonmusk

Ile wtedy miałeś doświadczenia? No to muszę Ci powiedzieć, że przesadziłeś z lekko mniej niż 4k netto :P Znam gościa który po półtora roku w firmie i kilku WPS miał lekko powyżej 3k na rękę. W strukturach podobno był pracownik który na starcie miał 1,8k na rękę.

@niedługo_byly_pracownik

4 lata doświadczenia, przy czym zero w lotnictwie, jednak projektowaniem napędów zajmuje się od 4 lat. nie za bardzo wiem co to jest WPS chyba że chodzi ci o welding procedure specification, a domyślam się że to nie to co masz na myśli. podkreślam jeszcze raz ja powiedziałem ile mam w tej chwili (trochę mniej niż 4k netto) a nie ile bym chciał zarabiać ... panie z gravetu powiedziały mi że biorąc moje dośw. pod uwage powinienem powiedzieć 4k-4,5k netto, jednak powstrzymałem się i powiedziałem ile teraz zarabiam. Biorąc to wszystko pod uwagę naprawdę uważasz, że to za dużo ? Ile tam pracowałeś i w jakim dziale ? 1,8 k netto ? w Łodzi ?Jesteś pewny ? Moja pierwsza praca to było 2,5k netto...

@elonmusk

Z takim doświadczeniem jak piszesz 4k na rękę to nie jest dużo. Tak jestem pewien że 1,8k na rękę, później chyba 2,2k. Tam dobrze mają tylko "odpowiedni" ludzie. Firma dobra na start, żeby się nauczyć i spadać stamtąd. Czasem można liczyć na "podwyżki" rzędu 160-200zł ale tylko jak się ładnie starasz ;) Jak chcesz to pytaj dalej, z chęcią odpowiem na kolejne pytania.

@byly_pracownik

hmm to z tego wynika że raczej pieniądze nie były problemem tylko nie przypadłem im do gustu ;p albo byłem mechanicznie za słaby ;p rekrutacja swoją drogą dziwna ... jedno piszą w ogłoszeniu co innego na rozmowie. jest w ogóle sens próbować jeszcze raz z punktu widzenia skuteczności ? zdarzyła się sytuacja że kogoś odrzucili w pierwszym rzucie a potem przyjęli, czy jak już raz nie wzięli to temat zamknięty? szukam czegoś rozwijającego, a praca tam taka się wydawała; obecnie zajmuje się projektowaniem obrabiarek ale chciałbym zrobić switch w lotnictwo.

@elonmusk

Pieniądze były by problemem uwierz. Były takie przypadki, ze kogoś odrzucili już na poziomie gravetu, bo za dużo chciał, a później został zatrudniony. Lepiej atakuj Warszawę i GE. Praca w AHP jest rozwijająca, ale lepiej robić coś mniej rozwijającego i mieć co włożyć do garnka ;) Na tyle lat ile jest otwarte biuro tylko jeden projekt został zbudowany. Nie ma co liczyć ze dostałbyś na starcie 4,5k tam bo tam 6k ma leader. A tak to prawda, ze na rozmowy przychodzą leaderzy ze wszystkich działów (mega profesjonalne). Z moich obserwacji mogę Ci napisać, że tylko 2 z 4 leaderów ma jakieś pojęcie o tym co robić i pomagają, reszta robi tylko ładną minę i jest z tzw układu, spędzając dużo czasu u kierownika biura albo na rozmowach przez telefon w salkach konferencyjnych. Była kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej do jednego z działów pani po geografii, nie wiem jak zakończyła się jej rekrutacja. :P

@byly_pracownik

Warszawa i GE a czym się tam zajmują ? jak znaleźć te dwie firmy ? Da się aplikować bezpośrednio do AHP bez gravetu ? Jeśli tak to jak ? A to 6k to ma brutto czy netto ten lider ? Jeden projekt to przecież nic ... no chyba że średnia wieku takich projektów w lotnictwie trwa tak długo; ciężko zarobić na takim biurze jak na tyle lat jeden projekt powstał xD ta pani po geografi to pewnie była kochanka prezesa i poszło jej znakomicie ;p

@elonmusk

Warszawa to stolica naszego kraju, a GE to firma znajdująca się w stolicy ;) Zarabia się na tym że robi się to czego Niemcy ani Francuzi nie chcą robić, np poprawianie rysunków albo robienie analiz których nikt nie chce robić, no ewentualnie porządkowanie dokumentacji i oznaczeń w SAPie. Zawsze mówimy o pensji na rękę. Pani po geografii byla panią po geografii która wysłała CV do gravetu. Nie kochanka ale bliska współpracownica nie prezesa, a osoby wpisanej do KRS na starcie miała 4,5k na rękę za robienie prezentacji i ustalanie spotkań.

@byly_pracownik

szkoda że nie jestem po geografii wtedy może by mnie wzięli ;p jak sam widzisz da się zarobić na wstęp 4,5 k w AHP. A ten co miał 1,8 tys netto pewnie był po lotnictwie albo po mibm ;p dzięki za dość realistyczny i dokładny opis czynności w tej pracy ;p czynności raczej uwsteczniające dla konstruktora ;p niestety im dłużej czytam twoje komentarze tym bardziej zaczyna mi się kreować obraz typowo polskiej firmy gdzie jest wyraźny podział na niewolników i rase panów. a tak na koniec to czym sie teraz zajmujesz po AHP skoro jestes juz bylym pracownikiem?

CoG
@elonmusk

Oczy mi krwawią, jak czytam te pierdoły. Najwięcej ma do powiedzenia o biurze koleś, co się do niego nie dostał i drugi co już tam nie pracuje.... esencja "nie znam się, ale się wypowiem"!

GoC
@CoG

to nie czytaj jak ci krwawią

CoG
@GoC

Za późno, trzeba było wcześniej powiedzieć!

Budowniczy Helikopterów
@anonymous

Czy dobrze jest pracować w Airbus Helicopters Polska? - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję helikoptery, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

@Budowniczy Helikopterów

hahahahaha

@Budowniczy Helikopterów

Hahahaha a gdzie Ty budujesz te helikoptery? W tym biurze to możesz zbudować ewentualnie helikoptery z tektury.

Aktualnie pracujący
@niedługo_byly_pracownik

Mów za siebie kolego. To, że Ty siedzisz w papierach, nie oznacza, że wszyscy tak mają. Moje części już latają — fajne uczucie zobaczyć je na żywo.

ehhhh
@Aktualnie pracujący

z tej dyskusji nic nie wynika. jeden pisze tak drugi co innego. bezsensu.

może_przyszły_pracownik
@anonymous

Hej, powiedzcie mi, skoro jest tak super w tym biurze jak można to wyczytać to czemu ludzie stamtąd odchodzą? Podajcie jakieś konkretne przykłady a nie bo zła atmosfera itd.

do analiz

@elonmusk

Do mnie zadzwonili po rozmowie, że mnie chcą i wtedy powiedzieli ile chcą mi płacić...

@byly_pracownik

pare lat w GE pracowałem i nie zgadzam się absolutnie z tym co napisałeś... robi sie to na co GE przetarg wygra i pracują tam fachowcy na najwyższym poiomie. W niektórych dziedzinach biuro w warszawie przejęło prym na poziomie globalnym...

Tremendous_turtle
@Były_niedoszły

Ta propozycja z AHP na 6k to brutto była rozumiem ?

@niedługo_byly_pracownik

ja proponowalbym wam prace za miske ryzu. Tak byloby pewnie duzo prosciej dla pracodawcy a i przerwy by wydluzyl ; )

Adam Ć

Byłem raz na rozmowie w Gravecie i oczywiście pytanie ile chcę zarabiać. Powiedziałem 5k netto. Oczywiście nie było już później mowy o jakimkolwiek dalszym spotkaniu i pa. Pytam się po co pytają się pierwsi? Podaliby w ogłoszeniu albo przynajmniej na rozmowie ile chcą dać. Widzę, że jednak nie wzięli mnie bo za dużo chciałem, ale oczywiście mogłem obniżyć swoje oczekiwania i zrobić łachę bo jak to nazwać jak nawet dla inżyniera nie dadzą 5k net. A jest to jakieś minimum egzystencjonalne. Szkoda gadać

@Adam Ć

hahahaha 5k netto :p żart, tam nie wiele więcej mają leaderzy ;) a jakie masz doświadczenie itd? i gdzie jeśli można wiedzieć znalazłes pracę?

ROBERT
@Adam Ć

Zastanawia mnie, abstrachując od pracy. Jeżeli 5k netto to minimum egzystencjalne, o mam pytanie: z jakiej choinki się urwałeś?

Grupa c
@ROBERT

Faktycznie, za 5k netto to ciężko się wyżywić, nie wspominając już nawet o rachunkach czy przyjemnościach.

Grzegorz
@MES_entuzjasta

Masz sporo informacji jeśli chodzi o obecne wynagrodzenia. Czy można je podwyższyć premiami lub dodatkowymi benefitami? Napisz więcej na ten temat.

@ROBERT

przyjacielu co to jest 5000 PLN netto dla inzyniera ktory aby sie wyksztalcic niejednokrotnie zaciaga kredyty. Poza tym jak chcesz utrzymac na jakims znosnym poziomie lokalny/polski rynek pracy pozwalajac tak latwo wyjezdzac z kraju polskim inzynierom. Co za brak wiary we wlasne sily i wartosc

Lidia

Hej, chciałabym poruszyć temat stażu, czytałam niżej w komentarzu, że jest on możliwy. Tak więc - czy aby się na niego dostać trzeba spełniać jakieś określone wymagania? Czym stażysta może się zajmować w Airbus Helicoptersie i czy jest możliwe po nim zatrudnienie już na normalnych zasadach? Jak często stażysta zostaje pełnoprawnym pracownikiem?

Czy Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Oczywiście w Airbus Helicopters w Łodzi prowadzone są staże dla studentów. Natomiast w obecnym momencie z powodu pandemii wstrzymane są wszelkie rekrutacje.

Dziwią mnie oceny które tu czytam, pracuje w AHP juz ponad pół roku i jestem zachwycony. Fantastyczna atmosfera w biurze, doskonałe wyposażenie, młody i bardzo kompetentny zespół, bardzo rozsądni kierownicy, spoko wynagrodzenie plus sporo benefitów. I obowiazkowej przerwy 1h juz nie ma. Ogolnie bardzo polecam, jesli macie okazje to warto powalczyć. Ja na pewno zostanę tu na dłużej.

Antek

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna cześć umowy i tu nikt nie poda wysokości, polecam pracę.

Helena
@Antek

Na pewno wysokość wynagrodzenia zależy od stanowiska, posiadanego doświadczenia. Co jeszcze ma na to wpływ w firmie Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.? Czy na wysokość zarobków mają również wpływ różne dodatki do pensji, premie?

MES_entuzjasta

Dzień dobry wszystkim, od pewnego czasu przeglądam oferty pracy na stronie firmy Gravet i zauważyłem tam dość ciekawą ofertę: (usunięte przez administratora) na stanowisko "INŻYNIER DS. OBLICZEŃ STRUKTURALNYCH / NUMERYCZNYCH (MES) STRESS ANALYST / STRUCTURAL ENGINEER" tylko zabijają mnie wymagania np 2 lata doświadczenia. Robiłem MESY na studiach i ogólnie bardzo interesuje mnie ta tematyka a niestety w Łodzi ciężko o pracę w tej branży. Co możecie powiedzieć mi na temat tego stanowiska i czy faktycznie takie wymagania są konieczne, zarobki na początku itd, jakieś szkolenia.

Helena
@MES_entuzjasta

Czy udało Ci się może zdobyć informacje na temat tego stanowiska? Być może byłeś już na rekrutacji do Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. i możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami. Użytkownicy forum będą mogli skorzystać z informacji, które zawrzesz w swoim komentarzu.

LOTNIK
@MES_entuzjasta

Widziałeś, że napisane jest w ogłoszeniu "mile widziane 2 lata doświadczenia"? Skoro zajmowałeś się tym na studiach myślę, że warto żebyś wysłał swoje CV i spróbował.

@LOTNIK

Hej, Bardziej mi chodziło o to, żeby wypowiedział sie ktoś kto tam pracował albo pracuje na podobnym stanowisku i powiedział jakies konkrety na ten temat. Czy warto itd.

Dawid
@MES_entuzjasta

Zapyta u źródła bezpośrednio w firmie. Tak będzie chyba najlepiej.

@Dawid

Haha ciekawe w jaki sposób? Stać pod drzwiami i sie pytac każdego kto wychodzi jak sie pracuje i na jakim stanowisku?

Dam

Jeśli chodzi o projektowanie kompozytów to używacie tam modułu CPD w Catii czy Fibersim?

Mark
@Dam

Witam, podłączam się do pytania, jak tam sprawa projektowania kompozytów wygląda?

salvation
@Mark

również podłączam się do pytania

Henio

Czy ktoś wie jak jest z atmosferą w dziale Racjonalizacji? Jak z wynagrodzeniem?

@Henio

Zalezy do kogo trafisz ;) A z wynagrodzeniem klasyk na więcej niż 2000zł nie masz co liczyć ;)

Lot
@niedługo_byly_pracownik

A ilu managerów zarządza zespołem racjonalizacji i standaryzacji?

@Lot

Wydaje mi się ze dwóch: niższy i wyższy ;) ale jeśli się mylę to mnie popraw ;)

Łukasz

@aktualnie pracujący Masz rację, serdecznie Ci dziękuję za informację. Zastanawia mnie tylko, dlaczego w linku jest "gravet". Czyżby firma Airbus Helicopters zmieniła nazwę? Ponadto, możesz napisać jeszcze, jakie są to konkretnie dodatki, o których mówisz? Będę Ci za tę informację wdzięczny.

@Łukasz

Po prosu AHP korzysta z zewnętrznej firmy rekrutacyjnej (Gravet). Umów się z Paniami na rozmowę to na pewno dowiesz się o szczegółach oferty.

@aktualnie pracujący

Niestety panie z firmy rekrutacyjnej nie do końca znają się na swojej pracy, jeśli człowiek ma odpowiednie kompetencje a chce za dużo to "out", najwyżej zatrudni się studenta, bo tańszy.

Lotnik
@niedługo_byly_pracownik

I Twoim zdaniem jest to wina pań z firmy rekrutacyjnej?

@Lotnik

Pewnie dostały taki przykaz od szefostwa. Ktoś chce za dużo za swoją wiedzę to źle :( . Niestety szacunek do pracownika i jego wiedzy można wyrazić przez brak mobbingu :) no i wyższe pensje (godne pensje)

Biurowy
@niedługo_byly_pracownik

Nie po to przyszli do polski aby wam placic tyle co na zachodzie. Wy ciemne białe murzyny z kiślem zamiast mozgu hahahahaaaa.

Łukasz

@niedługo_byly_pracownik Czy możesz rozwinąć myśl? Co przez to dokładniej rozumiesz? Niestety, ale nie napisałeś żadnych konkretów, a Twoje słowa można interpretować na wiele sposobów. Dlatego prosiłbym Cię o więcej informacji na temat tej sytuacji w firmie Airbus Helicopters.

Łukasz

@niedługo_byly_pracownik Nie mnie to oceniać, podałem jedynie informacje, jakie znalazłem na stronie pracodawcy. Widzę, że jesteś pracownikiem firmy Airbus Helicopters Polska, może podzielisz się swoją opinią na temat Waszej współpracy? Każdy rzetelny komentarz jest cenny.

@Łukasz

Łukasz, link który podałeś dotyczy rekrutacji z listopada 2015 i nie jest już aktualny, gdyż dotyczył stanowisk pracy związanych z offsetem za Caracale, który nie doszedł do skutku. Aktualne oferty pracy możesz znaleźć na stronie: http://gravet.com.pl/praca/ Pracownicy otrzymują różne dodatki, studenci są również mile widziani, tak dzienni jak i zaoczni. https://www.absolvent.pl/pracodawcy/profil-airbus-helicopters-polska-sp-z-o-o#/ w linku masz dane kontaktowe do koleżanki z HR - możesz śmiało wysłać zapytanie bezpośrednio do niej. @niedługo_były_pracownik - tak, przede wszystkim biurem projektowym ale nie tylko...

@aktualnie pracujący

A powiedz mi proszę czym jeszcze? :) O pracy w biurze mogę powiedzieć, że wiele się nauczyłem i jeszcze nauczę, jest bardzo duży potencjał niestety marnowany, ekipa fajna (chociaż nie każdy). Na początek mogę polecić w 100%

@niedługo_byly_pracownik

Na przykład takimi tematami (ale skoro jeszcze pracujesz to chyba wiesz :) ): http://biznesalert.pl/airbus-helicopters-opracowuje-i-testuje-w-polsce-nowe-wirniki-dla-smiglowcow/

Zostaw merytoryczną opinię o Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.?

Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 76
    90-330 Łódź
  • NIP: 5252569191 KRS: 0000481954

Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.