Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Pablo 2016-03-11 09:11
Polecam
nina 2016-04-08 15:03
Czy ktoś aplikował do nich na stanowisko recepcyjne ?
Frodo1 2016-04-28 13:17
Mają prywatną opiekę medyczną ?
maciek 2016-05-18 20:58
Wiecie coś o rekrutacji na produkcję do Zabrza? Na jaką stawkę można liczyć na dzień dobry?
kasia 2016-08-16 21:46
z tego co slyszalam od znajomych to zarobki marne jak i traktowanie pracownika nie nalezy do najlepszych
skaio 2016-08-16 22:12
Wiecie czy są teraz jakiekolwiek oferty pracy? Dzięi
kick 2017-01-06 13:10
Nie polecam!
..... 2017-02-06 08:24
czy ktoś pracował jako Ślusarz narzędziowy ? możecie coś napisać ?
Konrad 2017-04-02 21:59
Pierwszy i ostatni raz tam pracowałem!!!
Zuzanna 2017-04-18 12:39
@Konrad @kick dlaczego tak oceniacie pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Warto też zauważyć, że to co Wam nie podobało się w pracy w firmie, może nie mieć dużego znaczenia dla innych. Ważna też będzie informacja jakie stanowisko zajmowaliście/zajmujecie w Schoeller Allibert.
x 2017-06-08 23:09
Zle traktowanie pracownika. Chaotyczne poczynania kierujących praca. chamskie zachowanie sprawdzajacej jakość wykonania. Sprzeczne wskazowki co do tego jak wykonywać daną czynność, każdy mówi co innego. Chaos. Niekompetencja. Ogólnie porażka.
KLT 2017-06-10 01:17
Typowe zarządzanie przez chaos. Fatalna atmosfera, zarobki średnie, ciągły stres. Fabryka postawiona na kolanie. Pseudo korporacja z dyskoteką na hali.
Zalety: nowy sprzęt, firma miedzynarodowa , wypłata na czas, przerwy
Wady: stres, zła atmosfera, brak zarządzania, nierówne traktowanie, niekompetencja
Nikodem 2017-06-12 07:59
Pani z kontroli uważa się za wyrocznie, jeśli kogoś nie lubi lub ktoś powie prawdę to zatrzymuje palety. Takie ma widzimisię. Wypłata około 1700-1800 biorąc pod uwagę ze pracuje 7 dni pod rząd i wolne dwa dni to marne wynagrodzenie. Brak wytycznych po przyjściu do pracy. Praca dobra na dwa Mc. Brak możliwości rozwoju i awansu. Pozdrawiam.
Ilona 2017-06-15 22:27
Proszę by szefostwo sprawdziło jak się zachowuje pani szlachcianka z kontroki jakości i ile osób przez nią rezygnuje z pracy
Zuzanna 2017-06-22 12:28
@Ilona Jeśli któryś z pracowników firmy nie spełnia należycie swoich obowiązków, to warto taki problem załatwiać wewnętrznie. Zgłaszaliście takie sytuacje do firmy? Jaka była odpowiedź?
Naczelny 2017-09-27 18:14
Osobiście nie polecam tej firmy! Pracownicy są traktowani jak zwierzęta. Praca nie jest pewna, krótkie umowy, redukcje brygad etc.
Smutnaprawdawoczykole 2017-10-13 12:53
Zgaduję, iż znaczne gremium marudzących to nieroby z firm zewnętrznych szukających zatrudnienia gdzieś gdzie można pół dnia przełazić na ploty, a drugie pół robić byle co i byle jak. Niestety firma skazana jest na pracowników tymczasowych ze względu na sezonową specyfikę produkcji. Natomiast nikt z zatrudnionych na stałe jakoś nie psioczy na atmosferę czy warunki pracy. Prawda jest niestety smutna, pracownicy którzy chca i potrafią solidnie wykonywać swoje obowiązki już pracują gdzieś insziej, zazwyczaj na umowach o pracę, sezonowcy to już niestety niemal wyłącznie odpady nie potrafiące się nigdzie solidnie zachaczyć, za to z ogromnym nie popartym niczym konkretnym mniemaniem o sobie. Co do samej firmy zatrudnienie bezpośrednie polecam jak najbardziej, są tu nieporównywalne z innymi firmami możliwości rozwoju i na prawdę niezłe warunki finansowe. Przez podfirmę wynajmującą pracowników nie polecam, na stosunek do pracowników tymczasowych przekłada się w dużej mierze zachowanie wszelakiej maści księżniczek rynku pracy płci obojga, robiących wielką jaśnie pańską łaskę, że w ogóle przyjdą do pracy, a co dopiero treźwi i na czas, a o zrobieniu czegokolwiek bez tumiwisizmu nawet nie wspomnę. I nie daj boże takiego lub taką za coś upomnieć...
Zostaw swoją opinię o Schoeller Allibert Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schoeller Allibert Sp. z o.o.