Opinie o Schoeller Allibert Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Schoeller Allibert Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Schoeller Allibert Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schoeller Allibert Sp. z o.o. w Bytom

Czy rotacja pracowników w Schoeller Allibert Sp. z o.o. na Specjalista ds. Kadr i Płac jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 8 marca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Oczywiście, że są zwalniani, schoeller na stałe nie potrzebuje pracowników. Zwalniani są z Adeco czy Manpowera

Gabriela Nowy wpis

Hej, jakie może wychodzić średnie wynagrodzenie Asystenta Plant Managera? W opisie oferty jest wskazane, że ma być ono atrakcyjne tylko nie wiem do końca co się na nie składa. Czy można liczyć na jakiś system premiowy?

Apka Nowy wpis

Zgadzam się na sto procent. Ten koleś nigdy nie powinien mieć stanowiska kierowniczego,ale z braku kadry brali co popadnie a potem takie efekty.Wstyd w plastikowej krainie

Cześć, tutaj tak dla jasności Asystentka Plant Managera nigdzie nie jeździ? czasem widzę w ofertach na takie stanowiska prawo jazdy a tu jest pusta, ewentualnie trzeba zamawiać wszystko do biura. to w nim przez cały dzień się siedzi? W jakiej atmosferze na dziale?

Wczoraj pojawiła się oferta dla kierownika zmiany, z ciekawości sobie w nią wszedłem i widzę ze zakres obowiązków zdaje się być dość długi i w dodatku podsumowany został „realizacja dodatkowych zadań”, ciekawie co jeszcze można robić. to ile tu u was taki kierownik zarabia i czy faktycznie bez wcześniejszego doświadczenia można się na niego dostać?

Zygmunt

O ile pamiętam to żaden brygadzista nie zna języka angielskiego

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Schoeller Allibert Sp. z o.o. na stanowisko Operator wózka widłowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Na to stanowisko chyba i tak jest już za późno? Chyba od trzech tygodni już jest nieaktywne, o ile chodzi o te opcje z Plant Managerem. Czemu mimo wszystko piszesz o tych nerwach? Co się dzieje w trakcie pracy? Chciałam składać CV wcześniej

Pracownica

Schoeller Allibert Sp. z o.o. Drukarz Schoeller Allibert Sp. z o.o.O firmie Fryderyka Wilhelma Redena 5, Zabrze Zabrze, śląskie ważna jeszcze 12 dni do: 27 lip 2023 umowa o pracę pełny etat specjalista (mid / regular) praca stacjonarna praca od zaraz

Teo
@Pracownica

Otrzymałem oferte na FB z waszej firmy. Oczywiście przezagencje. Jakie pieniążki są. Dziękuje za odpowiedż.

siemka, czy co aplikował ktoś z was tu teraz ostatecznie? Widzę, że ten komentarz jeszcze z lipca na temat jakichś redukcji... Teraz natomiast wisi oferta dla narzędziowca form. To rozwój działu? Robi ktoś tam teraz i może polecić? Ile więcej się zarabia jeśli ma się te kursy z mile widzianych?

Przyjdz to się dowiesz, jest taka aneta co ma wprawę do zniechęcania nowych pracowników. I nikt z tym nic nie robi. Tak są potrzebni pracownicy na jednej brygadzie, że na szkolenia do niej wysyłają i się więcej nie pokazują.

Bożena
@pracownik

To nie tylko Anetka a kierownik magazynu nie lepszy stosuje (usunięte przez administratora)na magazynie słyszałam jak gadają magazynierzy onim, że nic nie umie wyręcza się liderami ale mam nadzieję że guru z góry to kiedyś zauważy i wyleje go na zgnity pysk, dobrze że tam już nie pracuję i nie polecam tam pracy.

@Bożena

Dokładnie ten człowiek jedyne co dobrze potrafi to obgadywac ludzi za plecami. Mercedes z ponitowanym zderzakiem XD

@Click

Może i jeździ ponitowanym autem, ale stara się ogarnąć ten bałagan. Nie pasuje wam to ponieważ trzeba pracować. Skończyły się czasy sielanki kiedy inni za was robili. Pamiętajcie że nikt na siłę was nie trzyma możecie zmienić pracę choć co niektórzy składali już cv do Webera i co..?ile już miesięcy minęło (...) Nawet nie umiecie ogarnąć sobie życia siedzicie tylko i narzekacie. Dorośli faceci a w głowach pusto dobrze że macie tak naiwne żony inaczej byście pod mostem mieszkali.

@Click

Tylko na to czekasz, ale nic się nie martw nikt się nie zwolni ;) Chcialbys wstawić kolejnego swojego człowieka,ale to się nie uda. Koniec z zamiataniem brudów pod dywan. Pora aby pewne sprawy ujzaly światło dzienne.

@Click

Tylko nie zapomnij dodać o tych 300 szt palet euro i 1000 jednorazowych.

@Click

To czekamy na ujawnienie tych spraw. Zobaczymy czy masz jaja.. Bo póki co to na razie tylko Stefan się odważył.

O czym ty piszesz NICK, scholler górą. Ludzi macie za nic

@Click

To nic nie da scholler ma ludzi za nic, tam mają już na swoje stanowiska wytypowanych ludzi

Kris
@Click

Może wstawienie kolejnego człowieka polepszy funkcjonowanie magazynu. Zresztą nie którzy dość długo się zasiedzieli chyba 10lat. Najwyższa pora by wymienić wtedy efektywność będzie na plus. A tak ,, starzy"myślą że mogą wszystko.

@Kris

Zawsze można zrobić przesunięcie pracownika na inne stanowisko w firmie.

@Clik

Do tego trzeba mieć kompetencje, sorry ale jak patrzę na ciebie to tego nie posiadasz.

@4147

Miałem na myśli przesunięcie ciebie na stanowisko Szczepana, kosiarka i jedziesz ;)

Małpa
@Clik

Małpa od Pana Szczepana to się odczep!!! Trochę szacunku dla niego i pracy jaką wykonuje. I skończ już wylewać tu swoje żale tak samo jak plotki które siejesz po hali. POKAŻ W KOŃCU TE BRUDY KTÓRE SĄ ZAMIATANE POD DYWAN !!! A nie głupoty opowiadasz. OGARNIJ SIĘ!!!

Czym w Schoeller Allibert Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Kk

Witam, chciałbym zapytać o stawki brutto na stanowisku drukarz. Będę wdzięczny za odpowiedz

Pewnie poziom rywalizacji jest dość wysoki, zważywszy że kandydatów do trofeum ,, Złotej Muchy'' nie brakuję.

Kierownik

Eeee no co wy gadacie, kierownik przecież chce stworzyć zgrany i zaangażowany team. Zatrudnianie kolegów i wciskanie w skłócona ekipę to genialne posunięcie.

@Kierownik

Co nie którzy i tak powinni się jeszcze cieszyć że nadal tam pracują. Za ten numer jaki wykręcili.

@Kierownik

Jakby była alternatywa to napewno zostali by zwolnieni. Jakby była...

@Wesoły

Wątpię co niektórzy tam się tak ustawili że według zarządu firmy są niezastąpieni. I będą się tam trzymać rękami i nogami .

Diabeł

Owszem, ale jak widać (usunięte przez administratora) się tam trzymają rękami i nogami i takie osoby są szanowane na tym zakładzie.

Mix
@Diabeł

Tak było jest i będzie.

@Mix

Czy było i jest to nie wiem do końca ale skoro tak twierdzicie.... tylko co z tym całym stwierdzeniem, że tak będzie? na podstawie czego został wysnuty taki wniosek? firma nie jest otwarta na jakiekolwiek zmiany? kiedy w ostatnim czasie w cokolwiek tu inwestowali?

@Kierownik

A co ma zrobić skoro to nie funkcjonuje ratuje się jak może.

@Kierownik

Zwolnić się robiąc miejsce komuś kompetentnemu, który będzie potrafił uporać się z problemem.

Firma Schoeller Allibert Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanik. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Lider

Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko lidera magazynu. Ile można zarobić na początek.

Inflacja
@Lider

Na dojazdy do pracy starcza. A na pozostałe aspekty życia już nie-no chyba że potrafisz dobrze zaciskać pasa.

Na magazynie panuje obłuda.Jeden na drugiego patrzy bykiem o donosach nie wspomnę zdecydowanie najmniej zgrany dział w Schoellerze. Pomimo tylu negatywnych komentarzy napisanych na ten dział odziwo z góry nikt nie raczy zrobić tam porządków .Ja osobiscie w pierwszej kolejności zmieniłbym Pawełka który moim zdaniem nie ogarnia bałaganu który tam panuje wymiana jeden po drugim w odstępach co trzy miesiące wszystkich starych pracowników jeden zwolniony przychodzi młody szkoli sie trzy miesiące następny stary pod odstrzał wtedy będzie świeża krew zakończą się stare prymitywne nawyki i tylko takim sposobem można tam zrobić porządek który jest tam niezbędny i wymaga natychmiastowego powtarzam natychmiastowego działania dla dobra firmy stosunków między działami i wyplewieniu chamstwa i arogancji które szerzy się tam na wysoką skalę.

Wesoły

Zgadzam się atmosfera panująca na magazynie jest przypominająca ta z Czarnobyla tydzień po awarii reaktora. W takich warunkach jest ciężko pracować. I to prawda że głównym powodem odpowiedzialnym z taką atmosferę jest wymieniony wcześniej brygadzista, a dokładniej jego przekonanie o swojej nieomylności.

@Wesoły

Mimo samej atmosfery możesz odnieść się do obecnych warunków pracy odnośnie specyfiki zadań które są do wykonywania i narzędzi które wam przysługują? od tej strony robota jest jak wszędzie czy można byłoby nawet pozytywnie ocenić?

Clik

Ja zacząłbym od zwolnienia kierownika. Nie potrafi podstawowych rzeczy a wymaga od swoich podwładnych. Coś tutaj jest nie tak.

Nietoperz
@Clik

Nie ty go zatrudniałeś nie ty będziesz go zwalniał. Ja uważam że jednak kierownik robi dużo więcej niż jego poprzednik. Stara się jakoś to poukładać - wiem co was boli nie nauczeni jesteście pracować a trzeba robić. Cóż czasy beztroskie odeszły już dawno. Skończyły się możliwości dorabiania na lewo i dobrze.

Jeszcze parę dni temu było 246 opini dziś już 243. Czyli trzy zostały skasowane pytanie tylko dlaczego...? Czy były nie wygodne zawierały prawdę na pewno nie chodzi tu o imiona zawarte wtych opiniach. Bo jak dobrze poczytamy to znajdziemy imiona czy ksywy które możemy dopasować do osób. Firma nie jest wiarygodna jeżeli sama usuwa niewygodne komentarze. Pewnie ta również będzie usunięta bo tak łatwiej ukryć swój profesjonalizm.

@Anna

Zgadza się firma bardzo nie lubi niepochlebnych opini .... tak jak niektórzy tam nie lubią słuchać że są niekompetentni i nadają się jedynie do pchania karuzeli ale w odwrotnym kierunku a nie na dane stanowisko.

@Anna

No tak. Były to opinie dotyczące w większości magazynu, kogoś to z tamtąd musiało zaboleć.

Były pracownik.

Istna (usunięte przez administratora) Nie ma dziwu, że taka jest rotacja w tej firmie, codziennie nowe twarze i to na chwilę. Atmosfera w tej "pracy" przypomina jakiś serial o osadzonych jak i twarze tam, myślą nie skalane. Trzeba być kompletnym zerem bez najmniejszych aspiracji i braku szacunku do samego siebie żeby w ogóle rozważać tą firmę. Nawet szafki w szatni nie potrafią zaoferować, ludzie się w biurze przebierają przy wszystkich, kobiety z facetami... na pytanie o szafkę każą żebrać po innych pracownikach żeby odstąpił część swojej. Jak ktoś lubi czuć się upodlony to tam będzie się odnajdzie.

Bad

W sprawach zatrudnienia zgłaszać się do pani z BHB. Pani ma bardzo decydujący wpływ co do zatrudnienia na schoellerze nie wiadomo dlaczego . Nie zapominać tez o jej spotkaniach przed rozpoczęciem pracy. Mimo iż zaczynasz zmianę na 14 musisz być pół godziny wcześniej nie ważne czy masz dojazd czy stoisz w korku nie uczestnicząc w jej spotkaniach bardzo "obrażasz" jej wygórowane ego zarzuca Ci notorycznie spóźnianie mimo iż stanowisko przejmujesz tak jak powinieneś 13:50 . Dodam iż spotkania o tematyce na przyklad bezpieczne odpalenie petard nijak mają się do pracy na produkcji w schoellerze chyba że będziemy je odpalać na wiwat hrabiny von BHP.

Ilona

Proszę by szefostwo sprawdziło jak się zachowuje pani szlachcianka z kontroki jakości i ile osób przez nią rezygnuje z pracy

Marian
@Ilona

Chyba raczej przez brygadziste z 2 brygady bo ma niego szkoda slow najwieksze rotacja na tej bryganie i wszystko przesz brygadziste

Popieram
@Marian

W 100%

@Ilona

Raczej niech szefostwo sprawdzi jak się zachowuje (usunięte przez administratora) z bhp conajmmiej jak byłaby prezesem tej firmy

Patrol Jakościowy

Osobiście mam bardzo mieszane uczucia względem tego pracodawcy. Wszystko na początku wydawało się bardzo przyjemne. Natomiast po paru miesiącach pracy niestety wszystko zaczęło się rozpadać, szczególnie z wewnętrznymi relacjami, które są tak ważne, by razem działać i lepiej pracować, by po prostu móc pracować. Jest to bardzo smutne oglądać tak dużą rotację kolegów i koleżanek. Kończy się to tym, że zdecydowana większość osób tam pracujących to bardzo młode osoby, które dopiero muszą się nauczyć zawodu kontrolera jakości. Natomiast te osoby też same muszą się wszystkiego nauczyć, popełniając wiele poważnych błędów, ponieważ już nie ma za bardzo osób z dużym doświadczeniem, które mogłyby przekazać wiedzę nowym osobom. Te osoby sukcesywnie opuszczają tę firmę. Więc pod koniec dnia młode osoby uczą młode osoby zawodu, którego jeszcze same dobrze nie opanowały. Bardzo przykro też przeżyłam sytuację z komunikacją wewnętrzną, której no nie ma. Pierwsze dni wprowadzenia do firmy są rewelacyjne, pełne uśmiechów, żartów, dobrych słów, pozytywnych emocji, obietnic i marzeń, że razem zmienimy świat. Po pewnym czasie to co pozostaje, to więcej obowiązków, niż można zrealizować przez 2 etaty, samotna walka z ustawiaczami oraz pewność, że nikt nam nie pomoże. Natomiast to co mogę zaproponować osobom, które zastanawiają się nad wyborem Schoellera jako miejsca pracy, to ponowne przemyślenie sprawy. Wybór miejsca pracy tylko dla posiadania pracy to jest złe rozwiązanie. Ja też czytając inne negatywne komentarze, muszę się z nimi zgodzić. Ta firma zmienia życie ludzi i to bardzo intensywnie, ale niestety zmienia je w tę negatywną stronę. Proszę, zastanów się bardzo mocno, zanim wybierzesz pracę, gdzie chcesz spędzić parę lat, może dłużej, Twojego życia. W każdym dużym mieście jest wiele wspaniałych firm, gdzie można się rozwijać, nawiązać znajomości, cieszyć się, że przychodzimy do pracy. Niestety to są elementy obce Schoellerowi opinia wcześniejszego nicka ,,Taśma'' masz rację z tym brygadzistą zarostem, ale na innych działach również występuje zjawisko małego świadka koronnego. Czy to dział Techniczny, Procesu a nawet Magazynu. Tu nie ma reguł zastanawiające jest że ludzie współpracują że sobą tyle lat i są wstanie podłożyć sobie świnię.Przykład @ z magazynu przez niego wyleciał St**an. Mało kto o tym wie, ale taka jest prawda. Dlatego zastanów się nad tym czy warto podjąć pracę w Schoellerze.Ja osobiście podziękowałam.

Pulo
@Patrol Jakościowy

Stefan nie wyleciał przez @ tylko miał już swoje za uszami i szukali tylko haka na niego taka jest prawda

Pulo
@Pulo

A po drugie to @lubią na tej firmie a Stefana nie lubiła większa połowa firmy

Bożena
@Pulo

Małpa-zmieniłeś nicka na Pulo i próbujesz się oczyścić, dopisz sobie,, K'' na końcu i wyjdzie słowo które idealnie opisuje ciebie. Nie masz jaj i honoru to że zdradzasz nie tylko kolegów z pracy ale również żonę to wszyscy wiedzą. Gdyby nie St**an to byś rowerem do pracy dojeżdżał bo to on sprowadził Ci auto z Niemiec. Ty nawet prawa jazdy nie masz. Czyli o czymś to świadczy po prostu się tak odwdzięczyłeś. Latałeś z filmem po hali i każdemu pokazywałeś a teraz zgrywasz świętego.

Nowa
@Bożena

Pieprzenie tylko dupska obrabiać potraficie i nagadywac może za niedługo napisze ta osoba że każdy się rucha w tej firmie żałosne to jest @jest w porządku pomocny i za to go lubią wszyscy a nie od razu nagadywac że zdradza hore i podłe

Joanna
@Bożena

Kolegów to zakład pracy chronionej . A co dana osoba robi prywatnie to człowieku ciekawe rzeczy cię interesują zupełnie jak tych co poszukuję kryminalna. Byłam w środku i większej speluny nie widziałam.

Joanna
@Nowa

A druga od tej pierwszej nie wiele wartościowsza. Wulgarna nic dziwnego że ten a nie inny zakład. Zobaczenie szerszej perspektywy nie było dane wiadomo z jakiej rodziny.

@Bożena

Karma wraca, Pan S. Tez był nie lepszy, wiadomo z kim, jeden wielki bu.. del grube patologiczne panny

@Bożena

Dokładnie małpa dużo szczeka a niewiele robi. Typ człowieka który powie a potem pomyśli co mówi. Generalnie sieje dużo zamętu i nic z tego nie wynika. Niestabilny człowiek.

@Nowa

Bo pisze prawdę ta osoba a ci powyżej to dobrze wiemy kto to ????

Kalmar

To na jaką kwotę zrobili wietrzenie magazynu ?

@Kalmar

Ale o czym ty mówisz, czekaj. Jakie wietrzenie magazynu i z jakiej okazji?

Daro
@Kalmar

Ani TY ani ja nie jestem w stanie zarobić tyle przez rok pod agencją pracy.

stefanuk
@Daro

Mam wrażenie, że ktoś pisze tu sam ze sobą...

@stefanuk

Być może... Ale nawet jeśli to prawdę napisał czy niekoniecznie? Zarobki by mnie interesowały tutaj

@Weronika

Zarobki poniżej przeciętnej. Firma buduje już 3 rok hale która normalnie stawia się w 3 msc a to daje do myślenia.

@Click

Szybciej Webera postawili od zera niż tą hale.Jeszcze kilka lat i może się uda ;)

Hanna
@Click

Poniżej przeciętnej czyli jakie konkretnie ? Jest jakaś szansa na otrzymanie jakiejś premii?

@Hanna

Premie ? A co to jest w tej firmie ? Premie są za wszytko zabierane . A to maszyny nie chodzą, a to za bhp upieprzą a to jeszcze za inne "przewinienia " stawka najniższa na tle innych firm na tej strefie ekonomicznej .

Mirosław

No ale co ma zwykły pracownik do kondycji maszyn? Przecież za to nie odpowiada to z jakiej racji ucinają premie? Ludzie się nie buntują?

@Mirosław

Taa kto się zbuntuje ? Dużo gadają mało robią. No właśnie co ma pracownik do tego Czy maszyny chodzą czy nie ? Ale za to między innymi są zabierane premiere lub kary w postaci nagan , wyrzucenia z pracy uwalania premi za brak rękawiczek na stanowisku.

Były

a jak sie w lapę skaleczysz bez rekawiczek to kogo bedzie wina - twoja czy firmy? Firma ci dala abyś uzywal, a jak nie uzywasz to nie miej pretensji.

@Były

To jest powód żeby Ci dać nagane ? I nasrać w papierach przez rękawiczki? No raczej wątpię .(usunięte przez administratora)

Weronika

tu się coś podpsuje, że będzie się stosowało do zasad bhp? na szkoleniu chyba jednak wymagają tych środków ostrożności to raczej tego pilnują?

Ciągle narzekacie a nic z tym nie robicie nikt się nie odezwie. Każdy tylko gada,ale żeby sie postawić to niema komu. Był taki jeden co sie postawił, (mail wydrukowany krążył po hali i każdy to czytał)ale oczywiscie zamiast ktoś go wesprzeć to jeszcze po nim jechali żeby się przylizać kierownikowi i doprowadzili to tego żeby go zwolnić. Choć z tego co wiem to na dobre mu to wyszło i wszyscy wiemy o kim mowa,wyeliminował kierownika i pokazał w jaki sposób jest zarządzana firma, nawet nie mieli odwagi by mu odpowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Schoeller Allibert Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Schoeller Allibert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schoeller Allibert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schoeller Allibert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schoeller Allibert Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Fryderyka Wilhelma Redena 5
    41-808 Bytom

Schoeller Allibert Sp. z o.o.