Opinie o Card Terminal Expert S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Card Terminal Expert S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Card Terminal Expert S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Card Terminal Expert S.A. w Warszawa

Jeśli człowiek ma chęci to może dobrze zarobić? :D jakie jeszcze warunki w tym przypadku są konieczne do spełnienia, by jednak osiągać jakaś kwotę gwarantowaną? Myślę o pracy jako konsultant rzecz jasna, mam przed sobą dawniejsza ofertę w której pisali o zarobkach do 5 tys, po takim czasie jakie są możliwe? czy do siódemki na spokojnie się dojdzie?

Henia

O jakiej strukturze w tym momencie piszesz? Tej w kontekście stanowisk czy jakiejś strategii działania? Wyżej napisano jak widać, że trzeba po prostu sprzedawać. Stawia się tu na jakieś szkolenia czy raczej umiejętności własne?

Było tak teraz jak ktoś napisał, że część osób otrzymała wynagrodzenie a druga część nie? jeśli tak to z jakich tak w ogóle przyczyn? które stanowiska mogą mieć zagwarantowane wypłaty? Zresztą tu każdy jest na UoP?

Po tym wszystkim jaki jest dalszy plan na firmie? to stan bieżący z tą całą redukcją, ale co dalej? czy można się spodziewać jeszcze jakichś naborów po drodze o ile to wszystko się ustabilizuje?

Krystyna Nowy wpis

dzień dobry. nie czuje się na silach by obsługiwać klientów na słuchawce a wiem, że mieszkam niedaleko biura i mam doświadczenie z pracach tego typu. Nie wiecie czasem czy nie ma przyjść pracowników na administrację? Nie pokazywały mi się takie oferty ale chce się upewnić

Anula Nowy wpis

Hejka. ;) widziałam ofertę dla handlowca z kiedyś. wiem, że oznaczono w niej w wymogach doświadczenie z pracy na słuchawce albo ewentualnie przy sprzedaży ale podkreślano też kompleksowe szkolenia wstępne i teraz zastanawiam się czy jednak bez doświadczenia też dałoby rade teraz na spokojnie się wdrożyć?

Magda Nowy wpis
@Anula

Tak, nie bedzie większego problemu. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale z reguły możesz liczyc na cały skrypt.

Od 1 marca mam umowę do dnia dzisiejszego terminal nie zostału uruchomiony

Zgłoszenie Nowy wpis
@Marek

Próbowałeś to zgłosić gdzieś w konkretne miejsce na infolinii?

Do teraz widzę, że nikt nie udzielił odpowiedzi względem premii dla konsultantów. Ja to mam problem ze znalezieniem aktualnego ogłoszenia, ostatnie jakie widzę wskazuje zarobki na poziomie do 5,000 zł ale jest dawne. Myślicie, że teraz handlowiec na spokojnie do 8,000 zł wyciągnie? W opisie wskazują na premie, ale jeszcze nie wiem jak ją liczyć

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Card Terminal Expert S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Każdy pracuje teraz na zleceniu bez podstawy? taka opinia pojawiła się jeszcze pod koniec grudnia i zastanawiam się jak do dziś sytuacja względem niej wygląda. czy mimo wszystko w niektórych przypadkach sprzedaż fajnie idzie i warto? trzeba czekać na jakiś odpowiedni sezon? Co w przypadku gdy w jednym miesiącu zarobisz 0 zł? możesz dalej pracować?

Hej

Każdy otrzymał wypłatę. Przez chwilę wydawało się, że przyszedł ogromny kryzys, mimo to każdy z pracowników otrzymał opcje dalszej pracy na innych warunkach. Moim zdaniem ludzie bardzo spanikowali, unieśli się dumą, a największym problemem w tej propozycji dla nich było to, że teraz trzeba będzie faktycznie PRACOWAC. Skończyły się pogadanki. Jak do tej pory największym problemem pracowników było to, że czasami nie było mleka do kawy. I to wywoływało złość, więc może być im ciężko znaleźć pracę marzeń. Warto czasami spojrzeć z perspektywy nie tylko swojego nosa.

Niebieski ptak
@Hej

Tak tak tak. Jak już wylizales/wylizales (usunięte przez administratora) szefostwu to teraz zacznijmy od początku. Dla każdego pracownika najważniejsze było dostać wypłatę na czas niejednokrotnie termin wypłaty nie został dotrzymany i tak pracownicy mają patrzec na kogo z wyrozumiałością? Na pracodawcę? A kto mi opłaci rachunki? Kto mi da na życie ? Wypłata rzecz święta i pracownika nie powinno obchodzić czy ktoś ma czy nie zrobił swoje należy się wynagrodzenie. Koniec kropka. Zapewne pracownicy tak z utęsknieniem czekali na to mleko że sprzedaż stała i firma podupadała bo nie mieliśmy mleka do kawy zapewne tak było. Skoro piszesz że teraz musieliby trochę popracować to rozumiem że wcześniej firma żyła nie ze sprzedaży a ze swoich oszczędności bo pracownicy nic nie robili tylko pogaduchy sobie urządzali. Ukłony w twoją stronę że tak bronisz pracodawcę co (usunięte przez administratora) wszystkich na bruk stwierdzając likwidację oddziału a nadal na śmieciowych warunkach chcą zatrudniać tych samych pracowników. Życzę owocnej sprzedaży i zebranych po tym plonów.✋

Małgorzata

Teraz trzeba będzie faktycznie pracować? : ) to jaki zakres obowiązków występował wcześniej a jaki już występuje teraz? o konsultancie myślę. To jak tu wyrobić sobie najwyższe premie? opiszecie ile wynoszą?

Jakie wartości są cenione w Card Terminal Expert S.A.?

Pracownik były

Żadne wartości nie są cenione. Jesteś pionkiem który ma trzepać hajs. Firma w upadłości. Zwolnili wszytskich pracowników, co do jednego. Proponują śmieciowa umowe zlecenie bez podstawy płatne tylko za to co sprzedaż.... Firma kogucik....

Nie da się, firma to dno. Z dnia na dzień potrafią zmienić całą strukturę. Pracownika mają za śmiecia. Kpina nie firma, nadaje się do zgłoszenia do PiPu.

Henia

Hejjjj

Pracuje ponad rok i jestem zadowolona. Podstawa plus premia , więc jeśli człowiek ma chęci...może naprawdę sporo zarobić ;) Nigdy też przełożeni nie odmówili mi pomocy, okazują wyrozumiałość gdy ktoś ma np trudna sytuację w rodzinie. To duży plus! Daleko nam do korpo, gdzie liczy się tylko statystyka...jeśli ktoś jest ambitny i ma chęć to zapraszamy. Pracowałam w wielu firmach, mam różne doświadczenia...do tej pracy zawsze ide z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem;) No i kawka spoko ;)

Place dwa razy mniej abonamentu

jesion

super firma

@jesion

kiepska

Card terminal expert
@jesion

Dziękujemy!

DORADCA

Nie wiem skąd te negatywy, jestem bardzo zadowolona z pracy. Fajne przestronne biuro w centrum. Nie ma "wyścigu szczurów" jak w innych korporacjach tylko każdy sobie pomaga. Wypłata jest adekwatna do wykonanej pracy, no jak to w handlu nie ma się co (usunięte przez administratora) Zawsze tyle ile zarobię tyle dostaje. Jeden z lepszych pracodawców w Opolu. Ja bardzo polecam!

Jakub45
@DORADCA

Ta opinie napisała. Pani prezes lub jej menager, tylko oni sobie słodzą, a rzeczywistość zupełnie inna

tak
@DORADCA

może teraz ale zawsze tam byly nieporozunienia,oszukiwali osoby przyjęte robili umowe zlecenie nie odprowadzali skladek do zus,zle traktowali pracowników,

tak
@Jakub45

dokładnie, menadżer jest bardzo negatywna,szefowa też

ktoś
@DORADCA

kto te pozytywy pisze chyba ktoś z zespolu firmy ,rzeczywistość tam jest inna

Praca Opole
@ktoś

Tak ciężko uwierzyć w to, że ktoś się sprawdza w pracy i dobrze mu idzie? ????

Antoni32

nie polecam, szczegolnie jesli chodzi o prace w tej firmie, totalne (usunięte przez administratora) Moja dziewczyna pracowala w opolskim, nie byla zadowolona ani z wyplaty ani z szefostwa, nawet umowy o prace nie bylo...

CardPoint
@Antoni32

Być może wypłata była powiązana z jakością pracy.

@Antoni32

tak,masz racje moja też tam pracowała to porażka co innego mówią na rekrutacji a rzeczywistość inna.????

Anonimka111
@Antoni32

Tak, tragedia. Pracowałam tam 2 tyg. -zero umowy. Dostałam anginy i chciałam zdalne to tydzień czekałam na odpowiedź, ani L4 wziąć bo brak umowy. Powiedziałam że, nie wracam już do nich i czekam na wynagrodzenie za przepracowane 2 tygodnie. To babki chamskie były. Główna nadzorująca w Opolu jak ją postraszyłam PIP-em to mnie wyśmiała, napisała że nic nie powinnam dostać i zablokowała. Zadzwoniłam do ich głównej siedziby w Warszawie i opowiedziałam jaka jest sytuacja to zaraz dostałam umowę do podpisania i wypowiedzenie żeby mogli mi wynagrodzenie wypłacić. Ogólnie toksyczna atmosfera tam była. Nie polecam.

@Antoni32

To ciekawe, bo mamy umowy o pracę dla wszystkich pracowników powyżej 3 miesiąca pracy :)

Card terminal expert
@Anonimka111

Wypłacenie należności pracownikowi, który nie podpisał umowy (nie mamy więc żadnych danych) jest niestety niemożliwe. Nic dziwnego więc, że musiała Pani podpisać dokumenty. Rozumiemy, że należność została wypłacona. Decyzja o pracy zdalnej handlowca, którego nie znamy i który, jak sama Pani napisała, pracuję dwa tygodnie, nie może być podjęta od ręki. Pozdrawiamy serdecznie

Magic car

Dokładnie pół roku temu odebrałem swój terminal i wszystko byłoby ok gdyby się nie zepsuł, teraz mam kłopot bo dzwonię do Państwa nikt nie odbiera na infolini.... Pani z którą podpisywałem umowę telefonicznie była bardzo uprzejmą ake niestety firma w dalszej współpracy okazała się trudna.

Pan Tomasz
@Magic car

No to nie dobrze, jednak takich spraw nie załatwi się przez telefon bo później same kłopoty z tym.

@Magic car

bo tam nik nie odbiera miałem to samo

Doradca
@Magic car

Dalej ma Pan ten problem? Prosze dac namiar jutro zadzwonie w tej sprawie

@Pan Tomasz

Witam, bardzo przepraszamy za problemy w kontakcie. Na terminalu zawsze jest numer serwisowy, ale dodatkowo zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Opolu na @ doradca1@cardpoint.pl Wystarczy napisać swój numer telefonu i oddzwaniamy ZAWSZE w ten sam dzień. Pozdrawiamy serdecznie CTE backoffice Opole

@Magic car

Wszelkie problemy kontaktowe zostały już przez nas rozwiązane. Każdego klienta zapraszamy również pod adres @ doradca1@cardpoint.pl Niemniej jednak, przepraszamy za negatywne doświadczenia i mamy nadzieję, że będziemy mieć okazję zmienić Pana zdanie.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Instalator w firmie Card Terminal Expert S.A.?

Anna289

Firma to tragedia. Nawet składek nie odprowadzają, bylam ostatnio w ZUS i składki są 0!! Po prostu porażka. Wcześniej pod nazwa qustra grop

@Anna289

Chyba Pani pomyliła firmy

olena
@:)

chyba za mało wiesz na ich temat jak bylo i jak oszukiwali pracowników,odprowadzając zus tylko za tydzień pracy, a jak ktoś przeziębiony i chce l4 to dostawał ochłapy z zus

Maria
@olena

Poważnie? To była jakaś sytuacja która wyniknęła z pomyłki czy celowo takie działania podejmowali? Jakoś tak nie wiem sama w którą wersję wierzyć a chce tam aplikować

Doradca
@Maria

Zapraszamy do aplikowania do nas :)

@olena

Pracuję od 2022 i mam umowę o pracę z ubezpieczeniem PZU. Nie wiem, jak było wcześniej ale zniechęcanie ludzi do pracy teraz, skoro warunki się zmieniły jest bez sensu.

Spóźnianie z wypłatami, kłamanie w żywe oczy, zasłanianie się zarządem, mówią jedno, ze coś będzie później tego nie ma bez słowa wyjaśnienia. Nie polecam, firma nadaje się do Pipu, bo biuro to ruina, wypłaty nie ma czas zdarzały się płacona na raty… Ekspress do kawy przepłukiwany wodą bez specjalnej chemii. Toaleta katastrofa, śmietniki się wysypują. Biurka i krzesła jak wzięte ze śmietnika… Niestety przełożone to kółko wzajemnej adoracji. Ogromna presja wywierana na pracowników niższego szczebla. Radzę unikać.

CTE
@Anonim

Witamy, Zapraszamy do kontaktu, jeśli jakakolwiek należność nie została wypłacona - jesteśmy w 100% pewni, że do tego nie doszło. Rozumiemy, że zapewnianie pracownikom darmowej kawy jest wyrazem złej woli - na marginesie - ekspres "woła" o chemię, a raczej tabletkę do czyszczenia, którą podajemy mu raz w tygodniu - "po godzinach" :). Nie traktujemy żadnego naszego pracownika, jako osoby "niższego szczebla" a pod tzw. presją znajdujemy się wszyscy ramię w ramię - z resztą tę presję zna KAŻDY pracownik handlu :) Myślę, że zapewnianie pracownikom godziny przerwy na 7 godzin pracy, dodatkowych konkursów motywacyjnych i spotkań, pozwala im trochę odetchnąć od codziennych obowiązków - tak przynajmniej twierdzą Panie, które pracują z nami od dłuższego czasu (nawet kilka lat). Bardzo cenimy osoby, które mają w sobie chęci i zaangażowanie do pracy, co niestety nie jest takie oczywiste. Każdą osobę, która zostaje w naszej ekipie, właśnie za taką uważamy. Wysypujące się śmietniki? (usunięte przez administratora) z sali sprzedażowej wyrzucane są przez przemiłą Panią raz dziennie, rozpytamy na sali, czy zwiększyć tę częstotliwość :) Mimo wszystko, jest nam ogromnie przykro, że doświadczenia z naszą firmą nie były dla Pana/i pozytywne. Powtarzamy - praca handlowca nie jest dla wszystkich. Wierzymy, że osoby, które odnajdują się na tym stanowisku, czują się u nas dobrze :). Pozdrawiamy!

Kadrowa
@Anonim

Jako osoba odpowiedzialna za kadry i płace gwarantuję, iż każdy nasz pracownik otrzymał swoje wynagrodzenie.

@Anonim

ale się komuś nazbierało jadu, że takie kłamstwa wypisał... szkoda tylko, że anonimowo.

Cte
@Anonim

Jak w każdym miejscu na ziemi są niedociągnięcia, róznice w poglądach, niezrozumienia i pretenscje ale myślę i co sama doświadczam zawsze dochodzimy wszyscy do porozumienia i się dogadujemy. Presją jak wszędzie przecież każdy chce zarobić. A reszta jest na prawdę okej nie widzę nigdzie (usunięte przez administratora) w toalecie czysto. Kawy nie pije więc nie wiem jak to wygląda . Krzesło mam wygodne. Przełożone kiedy się nie pójdzie to zawsze znajdą czas na rozmowę. Także ja serdecznie polecam.

Handlowiec

Myślę ze negatywne opinie są od osób, które nie widziały się w sprzedaży i oczekiwały pracy np. biurowej. Jeśli ktoś wie jak wygląda praca sprzedawcy, to cte jest naprawdę ok.

Firma,która sama się do mnie odezwała ,przedstawiła ofertę ,pani bardzo złośliwa .Ofertę miała wysłać na drugi dzień i to tyle w temacie ,ani oferty ani telefonu od pani .Trudno polecić taką firmę ,bądź skorzystać z usług jak oni mają gdzieś klienta .

Pracownik z Opola

Super praca, bez presji, relacje prowizje i świetni przełożeni. Polecam każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Card Terminal Expert S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Card Terminal Expert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Card Terminal Expert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Card Terminal Expert S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Card Terminal Expert S.A.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Odkryta 48C lok. 301
    03-140 Warszawa

Card Terminal Expert S.A.