Opinie o LiderJob w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LiderJob. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LiderJob o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LiderJob w Opole

Odradzam firmę LIDER JOB przyjechaliśmy o 5.00 nikt nas nie przyjął ,leżeliśmy zmęczeni po podróży z Polski na podłodze spaliśmy. Biuro otwarte dopiero o godzinie 10.00 o tej porze stwierdził jeden z koordynatorów, że nie ma miejsca. Zawieziono nas ponad 100 km dalej na BUNGALE ,dostaliśmy pokoik 2m na 2 materace i pokój w fatalnym stanie, brudne we krwi ,jeden wielki (usunięte przez administratora) Powiedziano nam ,że przenosimy się do hotelu CITY HOTEL ,warunki ok. Niestety koordynator Adam wparował nam do pokoju w kilkoma osobami nie znanego pochodzenia w 4 osoby i zaczęli nas nastraszać że nam w...doli .Stawiał warunki które po godzinie się zmieniały .Adam ma klucze do wszystkich pokoi i nas nachodzi. Nie ma żadnej intymności i prywatności. Jest ordynarny, po prostu Polski cwaniaczek .Nie można polegać na nim ,odsyła do biura i umywa ręce. Kryje ćpuna Alana ,który nigdy wiecznie nic nie wie i tylko przekazuje.

????
@111111

O co chodzi z tym zakwaterowaniem bo mam jechać i teraz nie wiem co robić

Gwda

Wróciłam tydzień temu z oss z kurczaków mieszkałam na bungalach wiem że przenoszą na hotel jakiś koło komisariatu policji pracy nie polecam Ogólnie nigdy nie spotkałam się z takim zakładałem produkcji jak tam już w ciągu pierwszych dni zauważyłam bez sens codziennie nowi pracownicy ci co już się wprawili są zwalniani a nowi stawiani na stanowisko bez przeszkolenia stawiają cię i zapierdalaj jak dziki koń oczywiście są ludzie na tym zakładzie którzy ci pokażą pomogą ale do pracy nie chce się iść wypłatę powinnam dostać dziś pierwsza nie dostałam nawet paska do biura się nie dodzwonisz niestety jedyny plus ludzki koordynator na parku pozdrawiam Dawida

Mike

Czy ktoś się wybiera od marca do Oss do nowego hotelu...? Ile można przy 40 godz zarobić? Proszę o opinie

KTOS

Nie rozumiem czego się spodziewacie po warunkach mieszkalnych, skoro wszyscy z was tam byli i stwierdzacie, ze połowa przyjeżdżających ludzi to patusy, brudasy, (usunięte przez administratora) menele, itp to zapewne powinniście wiedzieć, ze to właśnie Ci ludzie doprowadzają do tego w jakim one są stanie. Dziury w ścianach, zaszczane materace, braki w asortymencie, ogólny cały (usunięte przez administratora) znajdujący się w bungalach raczej nie pojawił się znikąd. To tylko zasługa ludzi którzy tutaj przyjeżdżali. Przemiał ludzi jest ogromny, a nie oszukując się zapewne nikt wyjeżdżając stamtąd nie pomyślał o tym, żeby zamieść chociaż po sobie podłogę, bo po co. Mieszkałam na bungalach w tamtym roku dłuższy czas wiec widziałam co się dzieje A jeżeli tak wam w Polsce dobrze to wracajcie skad przyjechaliście, bo skoro są ludzie którzy tam dłużej pracują to chyba da się chodzic do roboty normalnie i jakoś mieszkać tam.

Olga
@KTOS

Co masz na myśli da się jakoś ludzie wyjeżdżają za granicę żeby mieć na więcej niz w Polsce a nie żeby mieć gorzej niż w Polsce to właśnie ludzie tworzą takie wlasnie warunki bo nie mają języka w buzi ja nie szukam domu tylko normalnej dobrej pracy każdy kto z tamtą (usunięte przez administratora) ma jakieś ambicje

Pracownik Produkcji

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby 693108519

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Adelejda

Wyjaz z firmą Lider Job to porażka,nie polecam.Panowie BB.....uważają się za Bogów.Ludzi wyrzucają bez niczego,nawet wieczorem Panowie BB.......to ludzie bez skrupółów i bez serca.

@Adelejda

I kolejna osoba ukrywająca się pod fałszywym nickiem. Żadna adelajda tu nigdy nie pracowała. Opinie negatywne piszą osoby które nie chodziły do pracy, przez ćpanie, chlanie i itp. A jak już chodziły do pracy to szkoda gadać, jak ktoś myśli że pieniądze dostanę się w Holandii za opierdalanie to niech tu nie przejeżdża.

KasiaJ
@Adelejda

Zgadzam się B tato i B synek robai z ludźmi co chcą,. Chcesz stracić to jedz. Praca dla naiwnych

Loleek
@Rafał

Hahah wywalili z pragy nawet disewcsybe która mieszkała tam u pracowała kilka lat, ćpunka wszyscy wiedzą że chodzi o G. Nie jedzcie ludzie tam będziecie stratni

Adelajda
@KasiaJ

W 100% racja.

Domina
@Rafał

Ja po tygodniu zapierdalania wylecialam. Jeszcze waćpan D zamiast powiedzieć osobiscie, ze wylatuje, to zadzwonił do lokatora i tak się dowiedziałam, ze juz tam nie pracuje.. Warunki okropne.. Myszy w pokojach, brudno, smierdzaco, ogólnie patologia... Kilka dni przed zwolnieniem PAN D powiedział żebym ściągnęła koleżankę bo potrzebują ludzi do pracy, a później mnie wyjebal bo nie potrzebuja tylu osób. Gdzie tu logika. Dostają kasę za nowych pracowników a po kilku dniach ich wyrzucają... Kobieta, która mieszkała ze mną na tym zapchlonym bungalu wyleciała po 3 godzinach pracy, pozyczala pieniądze na wyjazd do Holandii żeby zarobic, a jak wracała do Polski to składali się jej na busa bo nie miała za co wrócić tyle zarobiła co cale bzy... Ludzie uwazajcie na nich bo zostaniecie jeszcze na minusie i z długami. Szczerze nie polecam.

Gracz

Rafał to tylko (usunięte przez administratora)jak cała ta zgraja z parteru. Tańczą jak im grubas albo łysy zagrają zapominając co to jest empatia. Potrafią na rodaka donieść tylko po to żeby łysy ich pogłaskał po głowie. To co się dzieje tam to przechodzi ludzkie pojęcie. Ja już to zgłosiłam do odpowiednich ludzi.

Znajomy
@Gracz

Wszystki jest zgłoszone podwójnie ;)

Rafał

Nie chcę wam się robić to spadać do Polski jagody zbierać. Pracuję już tu parę lat i nie narzekam. Swoje trzeba zrobić, pieniądze na czas. A że szefostwo czasami dopierdziela głupimi tekstami to trudno. (usunięte przez administratora)

Znajomy
@Rafał

Ty Rafał sam chodzisz wyćpany i dostajesz procenty za narkotyki na bungalach . Handlujesz rzeczami ,które należą do bungali ,Jębaç Cię 60 (usunięte przez administratora) ! W Polsce masz już przejebame majciarzu ,dlatego siedzisz w NL , przyjdzie czas bab Ciebie ! Do zoba

@Znajomy

Chyba Cię (usunięte przez administratora) i sam chodzisz naćpany. Nie mieszkam na bungalach ćpunie i niczym nie handluję. Wal się pedale

Xxx

Chcecie jechac do normalnej agencji to jedzcie do charlie works ,mondial utizend ,fhs albo ab to sa chyba najnormalnieksze agencji w calej holandi szczerze a nie wybierajcie tych smieciowych agencji macie jechac na smieciowa agencje to juz lepiej nie jechac wcale

Mimi

Dla jakich agencji oni rekrutują?

@Mimi

Tylko dla siebie, kilka firm obsługują: kurczaki, owoce, kwiaty, krzaki

AW

Widzę na zdjęciu pana Jarka czyżby nadal prowadził pośrednictwo pracy? Mega negatyw nie polecam pracowałem w 2004r widzę po komentarzach że nic się nie zmieniło jeśli chodzi o warunki pracy oraz zakwaterowanie.

BigBitch

Ta firma to porażka. Szefowie serca nie mają i są zwykłymi prostakami. Łamane tam są nie tylko prawa pracownika ale jak i człowieka.

Jedker38

Ludzie nie jedzcie przez ta agencje.Dramat.!!!!!!!!!!!!!!!!

Jędrek 38

Ludzie nigdy nie jedzcie przez tą agencje.Dramat.

Kacper

Szefem firmy jest przygłup, który żeruje na ciężkiej pracy ludzi. Nie wypłaca pieniędzy za przepracowane godziny. (usunięte przez administratora)nas na 100 euro za zgubienie kluczy, które zostawiliśmy w pokoju. Szczerze nie polecam omijać szerokim łukiem!!!

Zaskoczony

Nie polecam zostałem okradziony po 2 dniach z laptopa i wyrzucony z pracy. Bungale śmierdzą i są na nich pluskwy. Sama patologia. Kordynator kradnie i tylko jara codzinnie wyzysk ludzi patologia nie polecam!

Greku

Nie polecam tej firmy. Zostałem okradziony z wszytskiego co miałem. Mieszkałem 4 dni na tych śmierdzących bungalach. Jesteś po 14 godzin poza domem gdzie solaris tygodniowy wychodzi 200 euro. Wyzysk ludzi nie polecam omijać szerokim łukiem!!

Bezek

Marne pieniądze i ciężka praca od rana do wieczora. Pełno patoli i durni kordynatorzy, którzy ludzi nie szanują i wywalają jak im sie coś nie podoba. Wszędzie karaluchy w hotelu a w Oss szczury w domkach. Ta firma to (usunięte przez administratora) powinni ją zamknąć. Jak chcecie jechać to na własną odpowiedzialność zostaniecie wywaleni w środku nocy bez transportu bez niczego albo was okradną lokatorzy.

W.

Agencja Lider Job pod kątem wypłacalności i prawidłowości naliczania wynagrodzenia jest nienaganna. Bungale w Oss - ja trafiłam na taki o normalnym standardzie, idzie przeżyć. Praca na warzywach i owocach również ok, zależy kto ile ma nerwów. O kurczakach różne opinie. Jedynym i największym problemem jest koordynator A., który jest strasznie nieprofesjonalny. Gościu wierzy w plotki, które prawdopodobnie tworzy jego partnerka (oboje się dobrali, plotkara z pelikanem co łyka xDD) i na tej podstawie zwalnia ludzi i jeszcze ich nie poinformuje o zerwaniu umowy sam z siebie, no ale Pan A jest koordynatorem z przypadku, więc się nie dziwię i cieszę się, że byłam szybsza od niego i pierwsza wyszłam z prośbą o zerwanie umowy. ;) Już też nie będę wspominać o jego tragicznej komunikacji z kierownikiem hotelu czterogwiazdkowego, dla którego LJ też rekrutuje. Byłam już mnóstwo razy w Holandii, a takiej wrażliwej osoby jak Pan A to w życiu nie spotkałam. Każde zdanie w jego stronę (niewygodne) traktuje jak atak. Także jak ktoś ma tendencję do lizania wiadomo czego to serdecznie polecam LJ w Oss. ;)

Normand
@W.

Cześć , bardzo proszę cię o kontakt ze mną, potrzebuję pewnych informacji o czym piszesz. Twoja pomoc będzie niezbędna, zrewanżuję się. Podaję kontakt: massa-massa@o2.pl

Ktoś

Praca wyjazd o 3:30 praca oddalona o 80 km od bungali. Zostaliśmy zakwaterowani w pokoiku gdzie nawet nie ma mowy o wypakowaniu bagaży w wielu bungalach mieszkaliśmy ale nie w takim żadnej umowy nikt nie przyniósł do podpisania tylko kazali się spakować w ciągu godziny i opuścić bungal bo nie poszliśmy do pracy ze względu na nie podpisanie żadnej umowy lista gdzie idzie się do pracy wisi na witrynie sklepu Lider job mamy 21 wiek som mejle i tam można wysyłać plany do pracy i zasuwaj jak dzika swinia za 7 euro na rękę przy pracy w szybkim tempie

Ziom

Po jakim czasie otrzymuje sie wakacyjne

Onaa
@Ziom

Po 6 tyg

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob - Opole

• Jak się pracuje w LiderJob?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LiderJob?

Kandydaci do pracy w LiderJob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LiderJob
3.4/5 Na podstawie 223 ocen.

LiderJob