Opinie o Polcynk Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polcynk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polcynk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcynk Sp. z o.o. w Radom

Racket

Nie polecam tam pracy pod żadnym pozorem. Dziadostwo i hamstwo. Nie szanują ludzi. Przyjęli nowych kierowników, kumple między sobą z innego zakładu i robią co chcą. Prezesi nie szanują ludzi. Nawet jak masz rację, to tak odkręcić, że niemasz racji, żeby wyszło na jego. Nie płaci na czas innym firmom za dostarczenie materiału, a potem szuka kasy u ludzi i zabiera premie. Siedzi cały czas na kamerach. Praca pod batem. Nowi kierownicy Hitlerzy. Za nadgodziny nic nie dopłacają, a nadgodziny są tylko wtedy jak termin ich goni. Taki podejście. Robisz to rób, nie to w..... J. Kto inny przyjdzie na twoje miejsce. Nie długo tam ludzie się postawią i zamkną ten (usunięte przez administratora). Omijajcie to miejsce. Piszę prosto z serca.

Ludzie nie idźcie tam pod żadnym pozorem. Prezes nie szanuje wogóle ludzi, traktuje jak śmieci. Masz padać na pysk i robić. Jakbyś nie zrobił to i tak źle. Nowy kierownik konfident. Wprowadza stalinizm. Jeden zrzuca obowiązki na drugiego, aby z dala od siebie. Niema żadnej współpracy. Nowy kierowni nima pojęci o niczym a żądy że ho,ho,ho. Ni zrobisz po jego myśli , odrazu bignie do prezesa. Zimno na halach. Pójdziecie o podwyżke 1zł to będziecie żałować, bo wycisną z was wszystko, żeby się odkuć. Chcecie się wykończyć to polecam. (usunięte przez administratora) i tyle.

biuro

Witam serdecznie! Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko SPAWACZ. Zadania: • Spawanie konstrukcji stalowych S235, S355 – kratownice, blachownice Wymagania: • Uprawnienia na spawanie metodą 135 – aktualna książeczka; FW – pachwina; BW – doczołowe – będą dodatkowym atutem • Zapał zaangażowanie do pracy Oferujemy: • Stabilne warunki zatrudnienia • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie • Odpowiednie do wymagań wynagrodzenie Od 14 zł/h netto bez doświadczenia Od 16 zł/h netto z doświadczeniem • Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego. Na terenie firmy znajduje się szkoła spawalnicza, można podnieść kwalifikacje • Praca w systemie II zmianowym • Pakiet socjalny • Elastyczny system zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie itp. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na office@polcynk.com Więcej inf pod nr 48 3321592

Teo

Witam jestem po kursie na mag 135, chciałbym zapytać o opinie na temat tej firmy czy na początek żeby się nauczyć spawać ta firma jest ok? jak warunki jak płacą? proszę o szczerą odpowiedz.

Stary
@Teo

Jeśli chcesz nauczyć się dziadostwa, to jest idealna firma. Warunki są fatalne , sprzęt często się psujący i nie najmłodszy. kiepskie zorganizowanie procesu produkcji. Płacą terminowo, ale stawki nie są powalające. Firma nastawiona na wykorzystywanie pracownika. Miejsce w które możesz przyjść w ostateczności, lepiej poszukać sobie czegoś lepszego.

Teo
@Stary

ok dzięki stary omijam to z daleka już pracuje jest bardzo dużo pracy w tym zawodzie nie spodziewałem się że aż tyle dostałem oferty pracy z każdego miejsca gdzie zostawiłem CV pozdro!

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Zakupów w firmie Polcynk Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Za nadgodziny czy sobotę dodatkowo nic nie dają, na hali temperatura tak jak na zewnątrz ogrzewania brak, wentylacja tragedia końca hali nie widać, niebezpieczne warunki, kto miał jakieś umiejętności to już uciekł, brak szacunku do pracowników, tylko zmiana prezesa na kogoś z doświadczeniem w tej branży może coś zmienić.

Anonimowo

Anonim polcynk Radom coś zaczyna się dziać powoli idzie ku lepszemu ten nowy kierownik dobrze mysli i traktuje ludzi tak dalej pozdrawiam.

Zarobki tragedia traktowanie pracownikow jak parobkow wyjazdy jednodniowe koncza sie kilkudniowymi bez pieniedzy I zapewnienia jedzenia picia itp... noclegi placone samemu prezes odda po powrocie :/ zatrudniaja pracownikow z agencji za duze pieniadzr a swoich pracownikow traktuja jak tania sile robocza. Prezes ppwinien zastanowic sie nad swoim postepowaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Polcynk Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Polcynk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polcynk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcynk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polcynk Sp. z o.o.
  • Wielkopolska 7