Opinie o SWECO POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SWECO POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SWECO POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWECO POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

tamcik

Szkoda, że ludzie rekrutujący na stanowisko asystentka zarządu nie potrafią udzielić informacji zwrotnej mini zapewnień. To duży minus.

TVP

Dział HR to profesjonaliści. Dużo się zmieniło w HR przez ostatni czas. . Dyrektor HR to prawdziwy lider i godny zaufania facet. Mentor i doradca. Zawsze otwarty na ludzi i ich problemy. Dusza człowiek.

Witam, potrzebuje poznać zarobki specjalisty ds. kontroli jakości, a przynajmniej jakiekolwiek przedziały placowe. Pełnie te sama funkcję w innej firmie, posiadam wymagane pięcioletnie doświadczenie. chce sprawdzić czy finansowo tutaj lepiej by mi się układało

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie SWECO POLSKA SP. Z O.O.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 9 sierpnia

Karolina Nowy wpis

Nie wiem jak oddział w Poznaniu, ale każdemu kto decydowałby się na pracę w oddziale w Sopocie szczerze POLECAM! Miałam przyjemność pracować w tej firmie przez 3 lata. Dyrektor naszego oddziału Pan Waldemar to człowiek , który jest wsparciem dla swojego zespołu , jest bardzo wyrozumiały i pomocny. Każdemu życzę tak życzliwego i ludzkiego przełożonego :) Małe grono w naszym oddziale, powodowało bardzo fajną i przyjazną atmosferę a firma zawsze stawiała na swoich pracowników. Każdy znał zakres swoich obowiązków i otrzymywał pomoc, której potrzebował. :)

dzień dobry, tak ogólnie to trudno jest się dostać jako asystentka? Przeczytałam tamten ostatni wątek w którym pisali o tym, że z feedbackiem chyba był u kogoś problem. Czy do teraz jest podobnie? Wstawiane były oferty w internecie wiec chce się zorientować. Jak rozmowa jest teraz prowadzona, opiszecie mi ja?

SWECO POLSKA SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Konsultant/-ka ds. Certyfikacji LEED/ WELL / BREEAM. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
tamcik

@tamcik

A sama rozmowa przy tym jak poszła? Mam na myśli chociażby jej czas trwania. Jakie tematy są na niej poruszane, na jakie pytania należy się przygotować? Co do zwrotki to na kiedy zazwyczaj jest zapowiadana? Ciekawi mnie czy sporo osób kandydowało

Do HRów akurat oferty nie widziałem, mają stały skład? Cos może o projektancie mostowym możesz mi napisać o ile na bieżąco jesteś? Jak współpraca hybrydowo przebiega? piszą w opisie o projektantkach z innych branż, wiec z góry atmosfera mnie ciekawi, lubię się dogadywać. Zarobki są może do podania?

TVP

W Poznań SWECO POLSKA SP. Z O.O. rekrutuje na stanowisko Projektant Budowlany. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Pola

Asystował ktoś przy projektach ostatnio i ma zdanie? Na stronie jest parę ofert, chodzi mi o specjalizację w drogowych, na parę miejscowości jest zapotrzebowanie, z czego ono wynika? interesuje mnie sposób wdrożenia na stanowisko, jak przebiega? Ma się swobodę w podejmowaniu decyzji czy raczej trzeba się trzymać wytyczonych schematów? Jakie są zarobki i szanse na awans? Kiedyś ktoś pisał, że jej w ogóle nie ma

Info

Mam rozpocząć pracę w Sweco, czy może ktoś mi podać na jaki dzień miesiąca wpływa wynagrodzenie? Czy wyplaty są na czas? Czy za badania wstepne płaci firma ? I jak z odzieżą na budowie-refunduja,daja,czy na koszt pracownika?

Sylwia
@Info

Kiedy masz zaczać ogólnie pracę? Dasz znać jak było na rozmowie i jakie pytania zadawali? Sama szukam czegoś dla siebie.

Info
@Sylwia

Dopiero będę miał rozmowę kwalifikacyjną, ale chciałem dowiedzieć się coś zanim będę rozmawiał osobiście, w razie czego warto wiedzieć o co się dopytać.

axx
@Info

do 4. dnia każdego miesiąca, zawsze na czas, badania wstępne/okresowe robione są w medicoverze na koszt pracodawcy

Margot

Dziwna firma. Nie dałam rady związać się na dłużej. Praca zdalna niby jest 1 dzień ale krzywo patrzą, chodzą i liczą ludzi rano. Brak inwestycji w ludzi, zero szkoleń, a zasad awansu w ogóle nie ma. Z podwyżkami po polsku - Ci co przyjdą i pogrożą to podwyżkę dostają a Ci co nic nie mówią to nie dostaną...... Ostatnio wywalili dyrektora finansowego i zlikwidowali to stanowisko w związku z rozwojem firmy. Nikt w to nie wierzy oprócz nowego Zarządu chyba tylko. Jednym słowem korporacja skandynawska a sposób zarządzania wciąż polski. Nie polecam.

@Margot

A to faktycznie ciekawe masz te odczucia. A co wywalanie dyrektora ma tak właściwie do rozwoju firmy? Co to dało?

@Aleksandra

Firma się rozwija.... w jedynym słusznym kierunku :)

Kamila
@Bambo

tzn jakim dokladnie? bo z twojego postu jednak nie wynika czy zmiany na stanowisku dyrektora to jednak dobrze czy źle wplywa na firme?

@Kamila

A słyszałaś kiedyś o firmie 500 osobowej firmie bez dyrektora fin ? Chyba ryzykowny eksperyment no nie...?

Wanda
@Bambo

Hm... teoretycznie jeśli np. ciężar odpowiedzialności finansowej przejmie np. prezes, czy główny dyrektor, i księgowość sprawozdaje jemu/jej, to taki zabieg jest możliwy i nie musi przynieść szkód. Chyba, że prezes/dyrektor nie zna się na księgowości. Jak u Was z tym jest?

@Wanda

Na szeście dla firmy w całym dziale finansów pracują oddani jej ludzie którzy poświęcili jej kilkanaście lat swojego życia i tylko dlatego pracują dalej. A prezes i nowy zarząd nie ma tu żadnego znaczenia. Bez nich też by sobie poradzili. Może nawet lepiej.

Czy na podstawie wykonywanych obowiązków można uzyskać praktykę do uprawnień budowlanych?

An

Do projektowania-tak, do kierowania robotami- nie.

@An

A tak z ciekawości to do kierowania nimi to gdzie można ewentualnie? Trzeba jakiegoś kursu po prostu poszukać czy jak to wygląda?

Nmt

Tak, można, w kilku specjalnościach min konstrukcyjnej, drogowej, mostowej czy instalacyjnej

@Nmt

A ile czasu trzeba na te obowiązki poświęcić, żeby taka praktyka była zaliczona?

Urszula

Ktoś niżej chwalił prace tutaj i pisał że w większości przypadków jest to praca na lata, czy znaczy to że firma oferuje realny awans i lepsze stanowiska czy raczej chodzić może o to że jest stabilna finansowo i pewnie nie upadnie?

lusilda

Wyjaśnienie komentarza "Drogie Panie, ku przestrodze, oddział Katowice" Chcę bardzo przeprosić za swój wpis wszystkie osoby, które się poczuły dotknięte, wpis na tym forum był błędny z uwagi, że pracuję w firmie Seco a nie Sweco, Błędny wpis miał związek z silnym wzburzeniem i błędnym odczytaniem nazwy firmy z uwagi na porę jego wprowadzenie. Pozytywnym zjawiskiem jest tak szeroki odzew pracowników na mój błędny komentarz co jest reklamą firmy samą w sobie. Zamieszczam ten wpis na szczycie ( jako pracownik pomimo błędu), gdyż chcę wyjaśnić nieporozumienie.

Nemo
@lusilda

Pomylić się normalne, ale polecam zmienić klawiaturę i może dobre okulary też by się przydały. Zastanawiające dlaczego tak późne to sprostowanie.

ONA
@lusilda

przynajmniej sprawa się wyjaśniła, plus z tego zamieszania jest taki, że co poniektórzy koledzy zainwestowali w droższe dezodoranty teraz pachnie Armani-m a poprzednio Old Spice-em

olo
@lusilda

No proszę, taki drobny, niby błąd. I woda kolońska o zapachu Brutal, przywołująca wspomnienia z lat 90, została zamieniona na Armaniego lub inny miło pachnący perfum, ktoś inny zainwestował w Perpiblock lub rzucił palenie. A tylko po to aby uniknąć niepotrzebnych podejżeń w wyniku wpisu będącego wynikiem pomyłki. Dobre ale się uśmiałem.

yhmm
@lusilda

może zwykły błąd a może wpis to czysta intryga w stylu Machiavelli-ego bo komuś się nudzi w pracy lub chciał osiągnąć określony cel. Całość jest zastanawiająca, najpierw mamy do czynienia z emocjonalnym wpisem, dalej ukazuje się sprostowanie, a czas pomiędzy jak nazwać ?. Chłodna kalkulacja ?.

małamyszka
@yhmm

nie wszyscy zgadzają się na powiadomienia z strony GoWork, a pomyłki się zdążają, lusilda powinna pomyśleć o zmianie pracodawcy. Pracowałam w firmie jeszcze jak miała biuro na Sokolskiej i polecam firmę, mili kompetentni ludzie, super atmosfera.

lusilda

Drogie Panie, ku przestrodze, oddział Katowice. Jak wiadomo atmosferę w firmie budują ludzie wiec nie wypowiem się o innych oddziałach, przy czym w oddziale Katowickim pion zarządczy to jedno wielkie prostactwo i drobnomieszczaństwo, w kierunku kobiet wielokrotnie kierowane są wesołe aluzje, na temat ich atrakcyjności lub ubioru lub co gorsza inteligencji, Zdaniem przynajmniej dwóch Panów dyrektorów ich docinki są wesołe i śmieszne a co gorsza każdy powinien się z nich śmiać w ramach podtrzymania dobrej atmosfery w firmie . W jednym wypadku od takiego jednego lekko śmierdzącego i spoconego Pana w okolicy 40, można się spodziewać dwuznacznych propozycji a nawet naruszenia nietykalności cielesnej, strach samej przebywać na zapleczu kuchennym lub w dwuosobowym biurze, ponieważ ten Pan uskutecznia swoje działania przy każdej możliwej okazji, obiecując załatwienie Umowy o pracę na czas nieokreślony lub rocznej premii.

ONA
@lusilda

W kwestii nietykalności wypowiadać się nie będę, różnie bywa, ale uważam że takie sprawy należy zgłaszać do przełożonych i z tego co wiem każda tego typu sprawa zostanie potraktowana bardzo poważnie i anonimowo jeśli zgłaszający sobie tego życzy. W firmie panuje super atmosfera, co nie oznacza, że część kolegów zanim zażartuje mogłaby przemyśleć czy czasem skrajność żartu lub dowcipu nie zrazi odbiorcy.. Firmę polecam.

ON
@ONA

Ciekawe kto stoi za „ONA” - dyrekcja ?

yhmm
@lusilda

Czytając wpis, mam mocno ambiwalentne odczucia z lekką przewagą frustracji, ponieważ wpis mocno wypacza pracę w firmie, którą większość osób postrzega jako pozytywną. Zgodzę się z wypowiedzią @ONA, że jeżeli mają miejsce dwuznaczne sytuacje, to należy je bezwzględnie zgłosić, tak naprawdę jest cała masa sposobów na zachowanie anonimowości, np. napisanie listu na adres firmy, bez wskazania nadawcy, bluzganie na forum jest nie na miejscu. Jeśli autorka wpisu chciała wywołać w firmie masę podejrzeń i plotek, szczególnie męskim 40-sto letnim gronie pracowników, to BRAWO, cel został osiągnięty. Kolejną podniesioną kwestią jest temat dotyczący tzw. wesołych docinek w ramach szeroko pojętego drobnomieszczańskiego prostactwa. Oczywistym jest, że każdy przysłowiowy "dowcip" może być prostacki i subiektywnie odebrany jako "docinka", w przeciwieństwie do intencji przekazu. Osobiście polecam pracę w oddziale Katowickim, a jeśli się mylę to proszę @lusilda, wypowiedz się dalej.

ALA024

Pytanie o odział Katowice Nie odnosząc się do poniższych bredni @lusilda, Czy ktoś może konstruktywnie odpowiedzieć czy firma przyjmuje osoby kształcące się ?, Obecnie mam ukończone studia 1 stopnia kierunek Budownictwo o specjalności Energooszczędne Technologie w Budownictwie. Poszukuję pracodawcy który umożliwi mi podjęcie pracy od poniedziałku do czwartku w pełnym wymiarze pracy. Jakie firma daje benefity socjalne ?. Proszę o informacje czy warto złożyć podanie ? oraz w jakim czasie jest rozpatrzone ? gdyż nie ukrywam że zależy mi na czasie.

Klaudia

@ja a opiszesz działy ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.?

JA

Spoko firma. Ilość pracy w zależności od działu, w którym się pracuje. Kasa też nie najniższa mocno uzależniona od zaangażowania. W większości przypadków jest to praca na lata.

Feliks

Czy normalnie pracujecie? Od dawna nikogo nie było na forum?

No jak tam jakoś nie wierzę, że nie ma chętnych do podzielenia się swoimi wrażeniami....

Ulka

A może ktoś jest przewrażliwiony i stad takie narzekanie? Firma ma dobrą opinię!

Jak aktualnie wygląda praca w Sweco engineering Kraków ? Ktoś może się wypowiedzieć ??

Zostaw merytoryczną opinię o SWECO POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w SWECO POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWECO POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWECO POLSKA SP. Z O.O.?

SWECO POLSKA SP. Z O.O.