logo Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.

Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.

Człowiek 2012-01-25 09:49
Ponownie popieram opinię o Grontmij. Proponuję zebrać siły i zamiescić więcej takich opinii. Mile będą widziane również pozytywne. Niby korporacja, standardy, badanie satysfakcji pracowników a to tylko blew.
probiotyk 2013-03-06 20:24
(usunięte przez administratora)Chyba człowieku nie masz pojęcia na czym polega realizacja projektu. Poza tym brak Ci zupełnie klasy.
tratata 2013-03-11 12:26
powiedzial pracownik grontwuja. nie rozsmieszaj mnie czlowikeu to co napisal rozczarowany to prawda i tyle
Słaba riposta 2013-04-10 08:32
Słaba riposta "człowieku" a może jesteś małpą którą nauczyli pisać ?
Nie masz kontrargumentów, bo to wszystko po prostu prawda, haha ;).
Zarządzanie projektem ? Nie bądzmy śmieszni, bo tak jak w tej firmie to
na pewno nie powinno wyglądać. (usunięte przez administratora)br /> Pozdrawiam zdrowo myślących
Piotr 2013-11-07 18:56
Nie znam Was, jako osoba która ma za sobą kontrakty mostowe, lotniskowe i autostradowe na ponad 8mld złotych, zdaję sobie sprawę ze znaczenia i odpowiedzialności nadzoru inwestorskiego. Uważam, że to ma sens pod warunkiem , że jest to firma ekspercka. Wiem z doświadczenia iż 90% firm tego typu ma tylko figurantów. Potrzebna jest ogromna wiedza techniczna, prawna, ekonomiczna, technologiczna, laboratoryjna kompetencje miękkie.ja z podniesionym czołem wykonałem swoje zadania-jako technolog-inspektor ds materiałowych. Uważam,że należy zwrócić uwagę na stronę merytoryczną zatrudnianych osób, a nie tylko uprawnienia i dyplomy bez pokrycia, bo to ośmiesza firmu cosultingowe.
sawa 2013-12-08 09:52
Goła pensja, bez żadnych dodatków. Masa procedur na pokaz i obietnice bez pokrycia.
Pracownik 2013-12-10 22:19
Tak, to prawda ta firma ma opracowane procedury. Dlaczego? Proste, to dobrze brzmi i wyglądą ale nie należy mieć złudzeń, nie są one przestrzegane w najmniejszym stopniu. Standardem jest wręcz oszukiwanie pracowników na pensjach. Prym wiedzie szef oddziału pólnocnego. Przyjmował wielu młodych ludzi, chętnych do pracy ale ich zapał mijał bardzo szybko. Szef robił z nich kretynów. Przykład - pracownik oczekiwał wynagrodzenia 2000 netto, takie były ustalenia, otrzymywał 2000 brutto. To spora różnica. Za każdym razem a było ich kilka, ten szef opowiadał, że doszło do nieporozumienia, oczywiście wyrównania wynagrodzenia nie było. W Gdańsku odeszło wiele wartosciowych osób , szef, wielki szef postawił swojego następcę w Gdańsku - MASAKRA - facet , ktory tylko burzy dobrą wpółpracę. Litości, niech takie firmy znikną z rynku polskiego.
oszukany 2015-03-22 23:07
Firma ma bardzo rozbudowane umowy zlecenia, które ponad to mają wiele kruczków prawnych. Kierownictwo obiecuje dobrą współpracę, po czym kilku cwaniaczków z oddziału Katowickiego kombinuje jak nie wywiązać się z umowy oczywiście z winy osoby, której zostało zlecone konkretne zadanie. Najwięcej do powiedzenia mają osoby o znikomej wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej, ale umiejące mówić na okrągło na tematy, o których nie mają pojęcia. Tacy ludzie są popierani zarówno przez dyrekcję w Katowicach, jak i w Poznaniu. Zanim koledzy inżynierowie podejmiecie współpracę z tą firmą zbierzcie dokładne informacje o niej i przeanalizujcie dokładnie propozycję umowy.
Pytanko 2015-11-23 00:26
Ktoś wie jak ten Grontmij teraz ciągnie ?
abc 2015-12-11 19:43
Na pewno nie zgodzę się z faktem, iż kogokolwiek się oszukuje. Współpracuję z Grontmij Katowice wiele bo około 6 lat i nigdy złego słowa nie powiem o tej firmie. Przyjaźni ludzi i wiele projektów zrealizowanych zespołowo.
Na potwierdzenie swojej opinii powiem tylko, że z większością ludzi w tym podwykonawców (małych i większych) spotykam się przy realizacji różnych projektów i nigdy nikt nie narzekał...

Z tego co mi wiadomo to ludzie chwalą sobie pracę w tym wynagrodzenia na czas i elastyczność czasu pracy.

A i pewnie zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje.
prac 2015-12-12 09:40
Pracuje w Grontmij O. Południe już 4 lata i naprawdę cenię sobie firmę za możliwość zdobycia doświadczenia, udziału w realizacji ciekawych projektów i elastyczny czas pracy. Spora część ludzi poza stałą kadrą pracuje na umowach cywilno prawnych, ale to raczej ze względu na fakt, iż mają swoje działalności gospodarcze i nie do końca pasuje im etat.
Na przestrzeni tych lat widzę, że zawsze szuka się kompromisu we wszelkich sprawach, a pracowników i ludzi z którymi się współpracuje traktuje bardzo przyjaźnie.
pracownik 2016-02-04 15:18
tez pracuje w Grontmij i to już ponad 10 lat i cenię sobie bardzo firmę za uczciwość, równe traktowanie i super atmosferę.
Zniesmaczony 2016-02-14 13:03
Żenada a nie firma
prac. z Poznania 2016-04-05 13:27
znam firmę bardzo dobrze, lata pracy.
Chcę się podzielić własną opinią, o tym że nowi pracownicy, którzy do nas dołączają są najczęściej super. Dlatego bardzo polecam prace w Grontmij, gdzie panuje dobra atmosfera i świetna współpraca pomiędzy doświadczonymi i rozpoczynającymi. Tak nie jest wszędzie, zapewniam! Pozdrawiam, pracownik z biura w Poznaniu.
Dramat i żenada na maxa 2016-07-27 23:02
Co Wy wypisujecie za bzdury ludzie ? Przecież ta firma to dramat i nieporozumienie.
Byłem tam i widziałem od środka jaki to syf. Napisałem kiedys o nich prawdę to ją usunęli. Szkoda czasu i atłasu. Odradzam !
czas 2016-07-27 23:08
Ja to się zastanaiwam czy w najbliższym czasie pokaże się u nich jakaś oferta pracy, wiesz może @yakaopa? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo w końcu oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie
co 2017-02-03 22:19
Prezes Sweco Consulting jest przyzwoitym człowiekiem i dobrze zarządza firmą, wypłaty na czas, nie trzeba siedzieć po godzinach. Nigdy tylko nie rozumiałam dlaczego daje się wodzić za nos Jackowi T., który coś tam podsłucha pod drzwiami, resztę doda od siebie, powie prezesowi to co ten chce usłyszeć, a za jego plecami nakręca innych przeciwko niemu
qwerty 2017-05-14 20:26
Może na zewnątrz wygląda dobrze, ale w rzeczywistości zarządzanie przez mobbing, rzucanie meblami po pokoju, stosowanie gróźb karalnych, w tym gróźb pozbawienia życia. Na wszystko są świadkowie
kas 2017-05-14 22:51
Witam wszystkich.

Powiedzcie mi jak to jest w końcu z ta firmą. Warto w niej popracować czy lepiej się w to nie mieszać?
Jak tu jest z wypłatami? Serio są zawsze na czas ? Można w ogóle coś poważnego zarobić?
Zostaw swoją opinię o Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.