logo Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.

Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.

Człowiek 2012-01-25 09:49:42
Ponownie popieram opinię o Grontmij. Proponuję zebrać siły i zamiescić więcej takich opinii. Mile będą widziane również pozytywne. Niby korporacja, standardy, badanie satysfakcji pracowników a to tylko blew.
probiotyk 2013-03-06 20:24:21
(usunięte przez administratora)Chyba człowieku nie masz pojęcia na czym polega realizacja projektu. Poza tym brak Ci zupełnie klasy.
tratata 2013-03-11 12:26:36
powiedzial pracownik grontwuja. nie rozsmieszaj mnie czlowikeu to co napisal rozczarowany to prawda i tyle
Słaba riposta 2013-04-10 08:32:04
Słaba riposta "człowieku" a może jesteś małpą którą nauczyli pisać ?
Nie masz kontrargumentów, bo to wszystko po prostu prawda, haha ;).
Zarządzanie projektem ? Nie bądzmy śmieszni, bo tak jak w tej firmie to
na pewno nie powinno wyglądać. (usunięte przez administratora)br /> Pozdrawiam zdrowo myślących
Piotr 2013-11-07 18:56:20
Nie znam Was, jako osoba która ma za sobą kontrakty mostowe, lotniskowe i autostradowe na ponad 8mld złotych, zdaję sobie sprawę ze znaczenia i odpowiedzialności nadzoru inwestorskiego. Uważam, że to ma sens pod warunkiem , że jest to firma ekspercka. Wiem z doświadczenia iż 90% firm tego typu ma tylko figurantów. Potrzebna jest ogromna wiedza techniczna, prawna, ekonomiczna, technologiczna, laboratoryjna kompetencje miękkie.ja z podniesionym czołem wykonałem swoje zadania-jako technolog-inspektor ds materiałowych. Uważam,że należy zwrócić uwagę na stronę merytoryczną zatrudnianych osób, a nie tylko uprawnienia i dyplomy bez pokrycia, bo to ośmiesza firmu cosultingowe.
sawa 2013-12-08 09:52:38
Goła pensja, bez żadnych dodatków. Masa procedur na pokaz i obietnice bez pokrycia.
Pracownik 2013-12-10 22:19:54
Tak, to prawda ta firma ma opracowane procedury. Dlaczego? Proste, to dobrze brzmi i wyglądą ale nie należy mieć złudzeń, nie są one przestrzegane w najmniejszym stopniu. Standardem jest wręcz oszukiwanie pracowników na pensjach. Prym wiedzie szef oddziału pólnocnego. Przyjmował wielu młodych ludzi, chętnych do pracy ale ich zapał mijał bardzo szybko. Szef robił z nich kretynów. Przykład - pracownik oczekiwał wynagrodzenia 2000 netto, takie były ustalenia, otrzymywał 2000 brutto. To spora różnica. Za każdym razem a było ich kilka, ten szef opowiadał, że doszło do nieporozumienia, oczywiście wyrównania wynagrodzenia nie było. W Gdańsku odeszło wiele wartosciowych osób , szef, wielki szef postawił swojego następcę w Gdańsku - MASAKRA - facet , ktory tylko burzy dobrą wpółpracę. Litości, niech takie firmy znikną z rynku polskiego.
oszukany 2015-03-22 23:07:43
Firma ma bardzo rozbudowane umowy zlecenia, które ponad to mają wiele kruczków prawnych. Kierownictwo obiecuje dobrą współpracę, po czym kilku cwaniaczków z oddziału Katowickiego kombinuje jak nie wywiązać się z umowy oczywiście z winy osoby, której zostało zlecone konkretne zadanie. Najwięcej do powiedzenia mają osoby o znikomej wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej, ale umiejące mówić na okrągło na tematy, o których nie mają pojęcia. Tacy ludzie są popierani zarówno przez dyrekcję w Katowicach, jak i w Poznaniu. Zanim koledzy inżynierowie podejmiecie współpracę z tą firmą zbierzcie dokładne informacje o niej i przeanalizujcie dokładnie propozycję umowy.
Pytanko 2015-11-23 00:26:23
Ktoś wie jak ten Grontmij teraz ciągnie ?
abc 2015-12-11 19:43:57
Na pewno nie zgodzę się z faktem, iż kogokolwiek się oszukuje. Współpracuję z Grontmij Katowice wiele bo około 6 lat i nigdy złego słowa nie powiem o tej firmie. Przyjaźni ludzi i wiele projektów zrealizowanych zespołowo.
Na potwierdzenie swojej opinii powiem tylko, że z większością ludzi w tym podwykonawców (małych i większych) spotykam się przy realizacji różnych projektów i nigdy nikt nie narzekał...

Z tego co mi wiadomo to ludzie chwalą sobie pracę w tym wynagrodzenia na czas i elastyczność czasu pracy.

A i pewnie zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje.
prac 2015-12-12 09:40:45
Pracuje w Grontmij O. Południe już 4 lata i naprawdę cenię sobie firmę za możliwość zdobycia doświadczenia, udziału w realizacji ciekawych projektów i elastyczny czas pracy. Spora część ludzi poza stałą kadrą pracuje na umowach cywilno prawnych, ale to raczej ze względu na fakt, iż mają swoje działalności gospodarcze i nie do końca pasuje im etat.
Na przestrzeni tych lat widzę, że zawsze szuka się kompromisu we wszelkich sprawach, a pracowników i ludzi z którymi się współpracuje traktuje bardzo przyjaźnie.
pracownik 2016-02-04 15:18:13
tez pracuje w Grontmij i to już ponad 10 lat i cenię sobie bardzo firmę za uczciwość, równe traktowanie i super atmosferę.
Zniesmaczony 2016-02-14 13:03:44
Żenada a nie firma
prac. z Poznania 2016-04-05 13:27:40
znam firmę bardzo dobrze, lata pracy.
Chcę się podzielić własną opinią, o tym że nowi pracownicy, którzy do nas dołączają są najczęściej super. Dlatego bardzo polecam prace w Grontmij, gdzie panuje dobra atmosfera i świetna współpraca pomiędzy doświadczonymi i rozpoczynającymi. Tak nie jest wszędzie, zapewniam! Pozdrawiam, pracownik z biura w Poznaniu.
Dramat i żenada na maxa 2016-07-27 23:02:37
Co Wy wypisujecie za bzdury ludzie ? Przecież ta firma to dramat i nieporozumienie.
Byłem tam i widziałem od środka jaki to syf. Napisałem kiedys o nich prawdę to ją usunęli. Szkoda czasu i atłasu. Odradzam !
czas 2016-07-27 23:08:39
Ja to się zastanaiwam czy w najbliższym czasie pokaże się u nich jakaś oferta pracy, wiesz może @yakaopa? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo w końcu oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie
Zostaw swoją opinię o Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.