Opinie o Alfa Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alfa Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alfa Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Group Sp. z o.o. w Warszawa

Honorata

Poniżej pojawiło się pytanie odnośnie umowy na jaką można liczyć w firmie i nie doczekało się odpowiedzi więc zapytam jeszcze raz. Czy ktoś jest w stanie napisać jakiej umowy się spodziewać? Czy jest to umowa o pracę czy zlecenie?

Lol
@Honorata

Bez orzeczenia to umowa zlecenie ze złodziejską stawką.

Koborch

Takiej dzadostwa jak alfa nie spotkalem w zafnej firmie. Zaniżaja stawki , nieubezpieczają (usunięte przez administratora)na wsxystkim co sie da . Pracowalem u nich tylko chwile i po paru rozmowavh ze slynnym panem J. I ocenie sytuacji zrezygnowalem . Obiekt ktory oni przejeli od mojej firmy za 3 miesiace odebralismy. No (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i nieudolnosc szczegolnie Pana zJ.

Korkociąg
@Koborch

Potwierdzam u Pana Marcina lepiej traktują ludzi dobrze, że znowu do niego wróciliśmy .

Ken

Nie ma z ciebie dofinansowania to jesteś traktowany jak pracownik gorszej kategorii. Jagodzianka szaleje.

Nick.

Witam. Pracując w firmie już jakiś czas stwierdzam, że Alfa idzie w dobrym kierunku. Robisz swoje, słuchasz co do ciebie mówią, stosujesz się do ich zaleceń, konsultujesz z nimi swoje pomysły jest dobrze. Nawet jak popełnisz błąd nie jesteś skreślony tylko masz szansę na poprawę. Kasa na czas się zgadza. Obiekty i współpracownicy różni ale to nie znaczy, że ty masz być nie w porządku. Kierownictwo jest w porządku. Dlatego dziwie się wpisom typu Pana Piotra i byłego Koordynatora. Generalnie dobrze jest. Można pracować.

Firma Alfa Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent w dziale Sprzedaży (praca w biurze). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
piotr

Park leśny osiedle brak apteczki PIERWSZEJ POMOCY w pomieszczeniach brak środków do denzynfekcji a jesli sa to z wypłaty minus kwota stała. Brak środków czystości brak wody dla pracowników Epidemia dla tej firmy nie istnieje zmuszają do przyjmowania przepustek z covit 19 .

@piotr

Oczywiście że brak jakikolwiek środków dezynfekcji, maseczek rękawiczek. Gdyby żona kolegi nie przyniosła nam tych środków nie mielibyśmy nic w czasie największych obostrzeń.

BHP

Proszę o adres. Zorganizujemy środki.

to jest ciekawe

Jestem pod wrażeniem jak szybko działa firma Alfa .. Opina dodana o 6:15 dziś ... usunięta 4 godziny później ..... A może kogoś zainteresuje czy wymienieni Panowie tam jeszcze pracują...

Waldemar66

pracuje sie dobrze. nie mogę narzekac. Pan derektor wyrzucił kolege bo musiałem ciagel za niego zostawic bo nawalal ale teraz jest drugi kolega i lepiej.

@Waldemar66

Czy na Okrzei nie wiedzą że pisze się dyrektor a nie dyrektor????

Joker
@Waldemar66

Naucz się pisać i pisz opinie A na jakim Ty obiekcie jesteś A kto jest twoim kierownikiem

Dziennikarka

Szanowni Państwo Zbieram informacje do dużego artykułu w ogólnopolskiej prasie na temat traktowania pracowników ochrony. Zgłosiło się się do mnie kilku pracowników, którzy zostali zwolnieni z naruszeniem prawa z tej firmy i wskazują jednego z dyrektorów. Jak widzę nazwisko tego Pana przewija się również w Państwa opiniach- negatywnych. Jeśli ktoś z Państwa chciałby podzielić się prawdziwa informacja zapraszam do kontaktu. Dodam również, że wszystkie opinie będą konsultowane z prawnikiem zajmującym się prawem pracy, jak i również z pracownikiem PEFRON. Pozdrawiam

@Dziennikarka

Ja bardzo chętnie podzielę się informacjami na temat tej firmy i postępowań pana dyrektora wobec pracowników. Bardzo proszę o adres email opiszę sytuację i dodam załączniki.

Dziennikarka

Bardzo proszę o kontakt(usunięte przez administratora) Dziękuję za odpowiedź.

Marak3@wp.pl

Proszę podesłać materiały

Marak3@wp.pl
@Dziennikarka

Witam. Proszę o kontakt meilowy

Tomasz Raj

Jak czytam te wszystkie negatywne komentarze to się tylko uśmiecham :) Wiadomo, że każdy by chciał się nie narobić a zarobić, ale niestety to niemożliwe. Więc jeśli komuś się wydaje, że dostanie pieniądze za nic nierobienie to muszę go rozczarować. Pracuję w Alfie już ponad rok i nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firmę. Wszystkie warunki, które ustaliłem na spotkaniu rekrutacyjnym są każdego miesiąca spełniane przez Alfa Group. Pozdrawiam wszystkich, którym chce się pracować!

@Tomasz Raj

Czy na rozmowie rekrutacyjnej dostałeś informacje że możesz zostać zwolniony przez Pana Jagodzińskiego bez powodów ? Czy Pan Jagodziński uprzedził Cię, że będzie kłamał na Twój temat wszystkim i opowiadał każdemu inne wersje wydarzeń? Jeśli nie to może to ustal z tym panem bo za chwilę może tak się stać kwestia czasu.

Alf

Jak jesteś w porządku i wykonujesz dobrze powierzone zadania na dobrych obiektach, za które dostajesz dobre wynagrodzenie to nie masz się o co martwić. Na przywileje i szacunek trzeba sobie zasłużyć rzetelną pracą. Może nie wszędzie warunki są idealne ale jak się pomyśli to da radę ;) Ale wiadomo... Zawsze się znajdzie jakieś panisko, niejednokrotnie z problemami alkoholowymi, któremu nie w smak, że nie może całymi dniami siedzieć na (usunięte przez administratora) i doić browary by potem punkt 22 iść spać do rana by na koniec miesiąca kasa sama w kielni się zainstalowała... Bo niby dlaczego ktoś miałby się przyznać, że źle pracuje? Jeszcze by zaczął dobrze pracować... Generalnie jak jesteś w porządku to i firma jest w porządku. Jak w życiu...

xxxxx
@Alf

A płacą za godziny nocne?

@Alf

W porządku jest ta firma ? Przepracujesz 480g w miesiącu jeżdząc z obiektu na obiekt, potem przy wypłacie mówią że zginęly książki służby i grafiki i przy wypłacie brakuje ponad 100g a ty z wywieszonym ozorem latasz z obiektu na obiekt i masz niecałe 24 g odpoczynku.

@Alf

(usunięte przez administratora) prawda, sumiennie wykonywałem pracę jezdziłem na 2 obiekty, pracowałem 48h na 24 ( można udowodnić ) wypracowałem ponad 480h w miesiącu a przy wypłacie zginęło mi ponad 1000 zł podobno książki służby zginęły które zabrał z jednego odiektu koordynator .

Dziennikarka

Kończę już zbieranie informacji na temat tej firmy. Uzyskałam już bardzo dużo opini, niestety większość ogromna jest negatywna . Jeśli ktokolwiek chciał by dodać jeszcze jakieś informacje to jest mój adres: Anna.gazeta@onet.pl ( mam nadzieję zw tym razem nikt nie usunie, gdyż nie naruszam regulaminu) . Najbardziej rażące naruszenia przekazałam instytucji kontrolujących pracodawców.

Dziennikarka

Rozmumiem, że ogromnym naruszeniem regulaminu jest podanie adresu e-mail do ewentualnego kontaktu. Czyżby firma nakazała usunięcie adresu do kontaktu? Tak czy inaczej nadal zapraszam do kontaktu adres podam indywidualnie każdemu z Państwa.

Kasia Dobrowolska

Tragedia! U mnie w bloku na woli (ulica nosi nazwę miejscowości) stoi sobie blok w którym jest pizzeria ;-) i w tym bloku jest ochrona Alfa Group. Wcześniej był solid ale coś nie pykło . Z poprzedniej firmy do obecnej alfy przeniósł się(usunięte przez administratora), jeśli tak ma wyglądać ochrona obiektu to ja dziękuję. Pan bardzo lubi sobie wypić , za każdą przysługę chce flaszkę , dorabia sobie sprzedając cudze miejsca postojowe. A wieczorami imprezka aż miło. Ja tylko czekam aż na zmianie tego pana coś się stanie. Firma nie zdaje sobie sprawy , że wizerunek może popsuć również pracownik. A ten to ewidentnie robi. Dwóch mieszkańców już miało pogróżki od niego jak i od jego koleżków z kebaba i automatów . Lubisz pić ? Kombinować ? Alfa Group z przyjemnością Ciebie przyjmie!

nanana

Pierwsza wypłata za mną kasa przelana na kont w terminie. Inspektor Darek wporzadku cżłowiek. Dziwne te wpisy tu dajecie aż sprawdziłam w ZUS i składki opłacone. więc zostawiam swój plusik!

@nanana

3.03 jesteś po wypłacie to kiedy ona nastąpiła? Wpisy są prawdziwe a dziwne to wpisy swojakow

@nanana

Składki takie że tylko receptę możesz wiązć u lekarza nic więcej.

Rafał

Poszedłem do ich biura z "ulicy", co prawda myślałem, że firma taka sobie ale trafiłem po 2 rozmowach na obiekt - osiedle ale jest spokój i kasa na czas.

@Rafał

Napisz i pochwal się jaką kasę na h dostajesz i ile Cię okradają?

xxxxx
@Rafał

Masz nocki, a płacą za nocne, ja mówię nie jestem z biura uwalają was jak mogą, spytaj się i upomnij a jutro juz nie pracujesz to taktyka na głupiego mają cie w (usunięte przez administratora) i tyle

Pytanie mam ponieważ chcę się zatrudnić proszę powiedzieć jak firma na osoby którzy mają komornika pomagają jakoś czy trzeba się dogadać z komornikiem ?

Tomasz Granatnik
@Paweł

Tak firma spłaca komornika z momentem podpisania umowy o prace. Pozdrawiam.

Kacper Sadowski

Dostałem prace na obiekcie baza transportowa. Otrzymałem pełne umundurowanie, odbyłem szkolenie obiektowe. Pracuje od dwoch tygodni. na ten moment nie mam uwag.

Katarzyna Mielcarek
@Kacper Sadowski

Na jakiej bazie jest Warszawie czy w okolicach Warszawy pan???

Człowiek pracuje u nich ponad dwa lata, pan W. za to że człowiek nie ma jak przyjechać na zastępstwo zwalnia go bez słowa, wiedząc że nie ma jak przyjechać na czas bo ma daleko, to traktuje go jak psa. Tak wygląda praca w Alfie jak nie zgodzisz się na zastępstwo albo po swojej służbie nie wezmiesz odrazu drugiej, szantaż że Cię zwolnią, tak działają panowie J i W jedna klika, dwaj koledzy.

Polak

Napisz że Jagodziński z warzywniakiem. Napisz na jakim obiekcie robiłeś.

MArysia

Cześć , Jestem na biurowcu na Pradze. Pozdrawiam Pana Piotra. Nie ma żadnych zgrzytów, wszystko ok. Polecam, mamy bardzo fajną ekipę.

Jarosław K.

byłem w biurze, rekrutacja wszystko zgodnie i elegancko. Otrzymałem prace na obiekcie logistycznym, ciekawe umundurowanie stawka ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alfa Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alfa Group Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Matuszewska 20
    03-876 Warszawa