Opinie o Alfa Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alfa Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alfa Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Group Sp. z o.o. w Warszawa

K. Michalski

Pracuję w grupie Alfa ok 3 miesięcy na chwilę obecną nie mam zastrzeżeń. W dziale nadzoru zaszły duże zmiany na plus. Wynagrodzenie płacone terminowo w określonych terminach. Polecam

Zawiedziony były pracownik

Miałem zamiar to napisać w skrócie, ale w skrócie się nie da. Krótko można powiedzieć, że firma jest pod psem, nikomu nie polecam, gdyż wszyscy w tej firmie chorują na dyrektorowanie. Jedyna osoba, z którą mieliśmy kontakt na obiekcie nic nie wiedziała i mieliśmy wrażenie, że miała nakazane przez firmę aby nikogo nie informować o tym, co było dla pracowników ważne. Była wysyłana do nas tylko po to abyśmy podpisali kolejne nic niewarte dokumenty. Nasz koordynator w ogóle się nami nie interesował. Przez pół roku obecności na obiekcie pojawił się tylko pierwszego dnia, a niektórzy koledzy na oczy go nie widzieli. Ludzie z Alfy obiecywali złote góry, a potem oszukiwali. Nie wiadomo było z kim się kontaktować w razie problemów, do tego obniżyli stawkę. Z czystym sumieniem mogę napisać, że Alfa Group to dziadowska firma i tyle. Jak to powiedział klasyk internetu - szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Nie polecamy i radzimy na nich uważać.

ZARZĄD ALFA GROUP
@Zawiedziony były pracownik

Szanowny Panie Anonimie! Serdecznie zapraszamy do siedziby firmy gdzie będzie Pan mógł szczegółowo opowiedzieć o swoich zażaleniach i wyjaśnić jaki ma Pan problem. Również posiada Pan przecież telefon do sekretariatu, nie prościej jest zadzwonić? Wypisywanie dziwnych i nieprawdziwych treści w sieci przecież w niczym Panu nie pomoże i jeśli ma Pan problem to go nie rozwiąże. Alfa Group to firma obsługująca sektor premium i zapewnia odpowiednią jakość usługi, co sądząc po nieprawdziwych komentarzach bardzo boli konkurencję. Biuro otwarte jest w godz. 8-16, chętnie odpowiemy na Pana pytania.

Firma AlfaGrup jest nie wypłacana oklamala mnie na 20 godz za czerwiec oraz nie wyplacila za 7 dni chorobowego oklamuja ludzi

bogdan. r1963@wp.pl

Zostałem zaproszony do biura gdzie wyjaśniliśmy problem. Niestety to ja wprowadziłem zamieszanie podając złe dane w zwolnieniu lekarskim. Wszystko zostało pozytywnie załatwione i wyjaśnione. Także koledzy i koleżanki polecam wszystkie niejasności załatwiać osobiście w biurze.

Mar05

Pracujesz w trzech czwartych na czarno, z czego ów pieniądze które powinny iść na państwo, zamiast dać chociaż Tobie, to firma sobie zatrzymuje. Ot tajemnica czemu są jednymi z najtańszych na rynku. Oficjalnie zarabiasz jakieś 1000 zł i tylko z tego tysiąca idą ci składki. A jak cię wylewają z pracy, to słowem nie pisną tylko w nieskończoność kantują że szukają ci obiektu, tymczasem zatrudniają nowych ludzi i wolą zamiast dać cię na zastępstwo kazać komuś robić po 48h. Co chwilę zmienia sie szefostwo i zasady. Porządna to firma jest wobec zleceniodawców, ale słaba wobec pracowników.

ZARZĄD ALFA GROUP
@Mar05

Szanowny Panie, Szanowny Panie, chyba nigdy nie miał Pan okazji pracować w naszej firmie, być może pisze Pan jedynie kłamstwa mające na celu oczernić firmę, zgodnie z prawem, żaden pracownik nie pracuje 48h na jednej służbie, natomiast akurat jeśli chodzi o stawki to Alfa jest jedną z droższych firma na rynku i nie konkuruje z najtańszymi firmami. Jeżeli chciałby Pan uzyskać odpowiedzi na nurtujące Pana pytania serdecznie zapraszamy do siedziby firmy.

@Mar05

Ta osoba która tak opisała alfa grop ma słuszna racie sam pracowałem 48 godz nawet nie dali nam złotówki za taką pracę

Firma Alfa Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent w dziale Sprzedaży (praca w biurze). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
JAROSŁAW

praca na obiekcie biurowym . Wszystko zgodnie z ustaleniami. Obsługa PPOŻ, Mogę polecić. Nie mam zastrzeżeń, pracuję od kilku miesięcy. Obiekt spokojny.

Krzysztof

Pracuje na Inter Marche od ponad roku, wszystko zgodnie z rozmową, dobry kontakt z Koordynatorem, jestem bardzo zadowolony, stabilizacja i spokój, mogę śmiało polecać wspólpracę z Alfą. !!!

Agnieszka

Pracuje od miesiąca na Pradze - ekskluzywne kamienice, bardzo fajny obiekt, przemieszczamy się między budynkami na hulajnogach elektrycznych :) Firma godna zaufania, wszystko zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam!

Krzysiek L

Jak najbardziej NIE narzekam na firmę. Firma jest wypłacalna, Inspektor obiektu na którym pełnię dyżury jest świetnym, ludzkim człowiekiem, wypłaty wynagrodzenia nawet przed czasem, co do grosika. Absolutnie polecam!

Helena
@Krzysiek L

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy. Na forum GoWork.pl chętnie dowiemy się, jak kształtują się zarobki w Alfa Group. Czy dla Ciebie są one satysfakcjonujące? Interesujące byłyby też informacje o naborze pracowników. Niejeden skorzystałby z takiej wiedzy. Pomożesz?

Marcin Januszkiewicz

Jakiś czas temu szukałem monitoringu do Parku Logistycznego. Po wielu rozmowach z różnymi firmami mój wybór padł na Alfa Group. Oferta firmy była jedną z lepszych (o ile nie najlepszą) na rynku. Pracownicy w niej zatrudnieni okazali się profesjonalistami i wiem że nie muszę już się martwić o ochronę. Polecam zdalny dozór wideo.

Były Koordynator

Ludzie ta firma jak i jej właściciele to totalne (usunięte przez administratora) Obiecałem sobie ,że doprowadzę do zamknięcia tej firmy, ponieważ napatrzyłem się na ogromną krzywdę ludzi i coś takiego nie może funkcjonować w naszym kraju. Wszystkie instytucje są już powiadomione.

@Były Koordynator

Witam bardzo proszę o kontakt chętnie pomogę Panu w zniszczeniu tej firmy. Sam mam z nimi problem oszukali mnie na kasę. Proszę się do mnie odezwać 517770316 Piotrek

ZARZĄD ALFA
@Piotr

Szanowny Panie, Serdecznie zapraszamy do siedziby firmy gdzie będzie Pan mógł szczegółowo opowiedzieć o swoich zażaleniach i wyjaśnić jaki ma Pan problem. Również posiada Pan przecież telefon do sekretariatu, nie prościej jest zadzwonić? Rozpisywanie dziwnych i nieprawdziwych treści w sieci przecież w niczym Panu nie pomoże i jeśli ma Pan problem to go nie rozwiąże. Biuro otwarte jest w godz. 8-16, chętnie odpowiemy na Pana pytania.

K.

Pracuje na hotel w Warszawie. Jest w porzadku, dobry dodatek na noce, jestem zadowolna

Kasia M.

Pracuje na dwoch obiektach nie mam zastrzezen. Obiekty biurowe , dobra stawka spokojny obiekt.

Hania

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą, wszelkie niejasności i wątpliwości wyjaśniają i prostują, powstał zgrany zespół pracowników, którzy od dłuższego czasu dbają o bezpieczeństwa osiedla.

Johnas

Hej. Czy jest tu ktoś, kto pracuje jako instalator systemów w Warszawie? Jeśli tak, to jak wygląda ta praca oraz na jakie zarobki można liczyć już po zdobyciu doświadczenia?

Rynek ochrony jest trudny, a praca w ochronie - niewdzięczna. Jednak od kiedy zacząłem pracować w Alfie to mam komfort psychiczny, że nie ma jakichś dziwnych akcji w pracy. Firma jest w stosunku do mnie w porządku.

Witold
@Andrzej

Ciesze się, że znalazłeś firma, która odpowiada Twoim preferencjom. Pamiętasz może swoje początki w tym miejscu pracy? Chciałbym zweryfikować, czy od początku zatrudnienia mogłeś liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych osób, które tam pracują? Opisz, proszę swoje przeżycia w pierwszych miesiącach zatrudnienia.

Kaja

Paweł Topolski

Szanowni Państwo, Nasza wspólnota mieszkaniowa współpracuje od dłuższego czasu z Alfą i mogę powiedzieć tylko jedno - w pełni profesjonalna firma. Zarówno pracownicy ochrony, jak też i monitoring spełniają nasze oczekiwania. Dzięki firmie skończyły się „dziwne akcje” z ulotkarzami i domokrążcami.

Krzyś

Dla mnie firma jest ok. Ludzie z którymi współpracuję są w porządku i mogę na nich liczyć w miarę ich możliwości.

Jacek Zacisze

Pracuje na nowym obiekcie na Jagiellońskiej - ekskluzywne kamienice. Nie mam zastrzeżeń, wszystko zgodnie z ustaleniami.

Jan

Obiekt wporzo i nawet premie ostatnio dostałem. Praca na Bemowie- jak to w ochronie. Ogólnie pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alfa Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alfa Group Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Matuszewska 20
    03-876 Warszawa