Alfa Group Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Group Sp. z o.o.

agus37.73 2015-04-28 20:59:39
Jest to stabilna firma ze stawkami podobnymi do innych , terminowymi wypłatami i miła atmosferą . Pozdrawiam
elendi 2015-05-09 15:20:41
Firma AlfaGroup nie wypłaca wynagrodzenia, przyjmuje bez umowy, to złodzieje
Pracownik 2015-08-06 19:07:41
Alfa Group to najgorsza firma gdzie pracowałam nie dość, że przy jednej wypłacie oszukali mnie o 150 zł czekałam za przelewem cztery dni po terminie to do tego za przepracowany jeden dzień nawet złamanego grosza mi nie dali, jeżeli chcesz stać jak osioł na stanowisku i nie mieć z to zapłacone to powodzenia!Zastanawiam się nad "PIP"... Pozdrawiam
omomo 2015-08-06 19:11:08
Szef i Regionalny Pan K. są całkiem sympatyczni, natomiast kierownicy którzy są pod nimi nie mają bladego pojęcia jak zarządzać ludźmi
Gosc 2016-01-03 21:54:44
Prosze o kontakt karolina.gorna1@interia.pl
Chodzi o PIP
Waffen Ss 2016-01-26 15:54:01
Alfa Group zgadzam się to złodzieje oszuści szukają ludzi by pracować za darmo za każdy miesiąc kradli zarobione ciężko pieniądze to nie pracodawcy
Tomasz 2016-01-26 16:43:27
Alfa Group nie jest pracodawcą, lecz zleceniodawcą. To raczej wina systemu prawa, zezwalającego na zastępowanie umów o pracę umowami cywilnoprawnymi. Pretensje można mieć jedynie do ustawodawcy, który usunął zapis art. 22 par. 1 ze zn. 2 z kodeksu pracy.
Wypłata zawsze w terminie, a nawet w przypadku Świąt przed terminem 25 grudnia.
Nie mam najmniejszego powodu, by uprawiać "wazeliniarstwo", bo moja praca dla Alfa Group zakończyła się z przyczyn niezależnych od stron. Uczciwości i wywiązywania się z umowy nie można im zarzucić.
pracownik 2016-01-28 13:25:49
Beznadziejna firma która zatrudnia ludzi na czarno. Pracowałem u nich 5 miesięcy i ani ja ani koledzy nie dostaliśmy umów (niektórzy nawet identyfikatorów nie dostali) i człowiek idąc do lekarza musiał się zastanawiać czy na pewno jest ubezpieczony. Teraz gdy straciliśmy obiekt nie możemy iść się zarejestrować do PUP-u bo tam wymagają umów z poprzednich miejsc pracy. A dyrektor który jako jedyny odbiera telefony (ciekawe czemu nie robi tego sekretarka) za każdym razem bezczelnie kłamie że to musiało być jakieś niedopatrzenie, że on to sprawdzi, że za dwa dni wyśle umowę poleconym itd. Omijajcie tą firmę z daleka
piele 2016-04-23 14:41:42
hmm no nie wiem, z tego co wiem to zawsze pracownicy mają potwierdzenie zatrudnienia w postaci jakieś umowy, tak jak @Tomasz pisze, głównie zlecenie, ale mimo wszystko zawsze.
Zostaw swoją opinię o Alfa Group Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Group Sp. z o.o.