Opinie o Alfa Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alfa Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alfa Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Group Sp. z o.o. w Warszawa

@alfagroup

Na rozmowie pierwsze co: proszę pokazać orzeczenie Nie CV czy człowiek się liczy a dofinansowanie. Nikt w Alfie nie wytrzymuje nie dłużej niż miesiąc. Rotacja jest non stop. Najchętniej pracuj 48h jak zmiennik nie przyjdzie. Nie polecam tej firmy bo to firma krzak.

Kordian
@@alfagroup

Czy nie zatrudniaja pracowników bez orzeczenia? Aż tak zwracają na to uwagę?

Ktoś Nowy wpis

Na handlowca można chyba aplikować bez orzeczenia? Nie widziałem by podawali je w wymaganiach a tutaj do niego nawiązujecie. Nie ma też wzmianki dotyczącej B2B. Czy podpisanie kontraktu zamiast umowy o pracę będzie możliwe?

@alfagroup

gość
@@alfagroup

Witam, podobno zmieniliście firmę ochraniającą waszą siedzibę przy ul Okrzei .Podobno po zmianie bardzo podniósł się poziom bezpieczeństwa obiektu , i poziom zadowolenia reszty najemców .Brawo za determinację i odważne decyzje .

Joker
@@alfagroup

A na jakim obiekcie można pracować 48 godzin Firma Alfa to tylko ceni ludzi jeśli majo orzeczenie bo majo dofinansowanie

Joker
@Joker

A czemu znikł wpis byłego koordynatora i Piotra czemu firma alfa kasuje wpisy ludzi co piszo prawdę o firmie alfa A czy jeszcze w firmie pracujo panowie Michał J I Piotr W

@@alfagroup

Pracuję już w Alfie prawie rok bez orzeczenia i specjalnie narzekać nie mogę. Rotacja jest wszędzie. 48h pracować nie pozwalają choćbym chciał. Krzaka to masz we łbie.

Sarkoz
@@alfagroup

Co tam robi Stanisławski? Przecież to kontrolny który jeździ i podpierdalac ludzi za najniższą krajową. I jeszcze nie wypłacają ludziom pensji tylko część 25 a resztę do ręki. O co chodzi?

Sarkoz
@Joker

Robią dalej. Nie wiem po co ale robią

P.s
@@alfagroup

Chyba coś ci się pomyliło nie jest to firma krzak osoby zarządzające są w pełni kompetentni i mają inteligencję nie to xo w rożnych firmach buahaha

Madra
@@alfagroup

Ta firma to koszmar.kierownik call Center nic nie umie uczy się od pracownika.nastawieni tylko na zarabianie pieniędzy.jak za dużo umiesz to chce na Ciebie policję wezwać.to jest właśnie ich współpracę.wyciagaja od ludzi grupę niepelnosprawnosci bo z tego mają dofinansowanie.ta firma to kryminał.nie polecam

Jo
@@alfagroup

Tak zgadzam się z tą opinia

Ana
@@alfagroup

To prawda. Pracownika nie szanuje, nie stosują się do przepisów i zmuszają pracować ponad godziny a jeszcze (usunięte przez administratora) z wynagrodzenia.

eryktm
@@alfagroup

To prawda, dla nich tylko osoby z niepełnosprawnością się liczą.

@eryktm

parę miesięcy temu widziałam, że pisali tu o jakiś brakach w ludziach to chyba nie muszę mieć orzeczenia, żeby mnie przyjęli? Chyba, że do dziś coś tu się zmieniło odnośnie warunków, wiadomo?

Były były
@@alfagroup

Święta racja!! Z daleka od firmy sprzątającej tej.

@@alfagroup

Witam cóż jak w ochronie ( nie tylko ). Pytają o orzeczenie. , Jest rotacja ale też ludzie pracują po parę lat , wiem z doświadczenia i po tym co od innych usłyszę. Jeśli chcą zebyś dłużej pracował możesz się zgodzić lub nie .

Ewelina
@autor

ja akurat orzeczenie z chorobą szczegolna posiadam ale nigdy w ochronie nie pracowalam, taka rotacja ze przyjmuja kazdego co chce pracowowac? nie znalazlam aktualnych ofert wiec moze jednak nie ma tak duzej rotacji jak piszesz?

@@alfagroup

Jest jego inspektorem. (usunięte przez administratora) Jest naszym najwksza sprawą. Szukamy ludzi głupi. Którym. Można. Wkręci. Niestworzone historie. Których można. Pomówić (usunięte przez administratora) To. Nasz chleb powszedni

Możesz wyjaśnić te chmurę proszę? Co w tym złego? Mój tata pracy będzie szukał i tu zajrzałam na chwilę. Nie rozumiem tej chmury chociażby, w czym problem? I tato orzeczenia nie ma, co teraz? kiedyś było napisane, że normalnie ktoś bez pracował, dalej można?

Kordian Nowy wpis
@@alfagroup

Czy nie zatrudniaja pracowników bez orzeczenia? Aż tak zwracają na to uwagę?

Czy są kontrole w nocy?

A co na to kontrolujący? Czy nie są w stanie tego wyłapać?

@Marek

Wygląda to tak jakbyś samotnie rozważał coś w tym wątku. Zastanawiam się na ile może to dotyczyć samych warunków pracy? czy dla nowego pracownika to istotne? Jeśli tak to opiszesz te sytuacje?

Dawson144

firma krzak dyskryminująca osoby niepełnosprawne . po zadzwonieniu i umówieniu się na spotkanie rekrutacyjne . udałem się na miejsce spotkania w warszawie na ulicy Stefana okrzei a nikt nie chciał w ogóle ze mną rozmawiać kazano mi wypełnić jakąś ankietę i widząc że noszę okulary nawet nie zapytano mnie o to czy mi w czymś pomóc( a miałem problem z jej wypełnieniem bo źle widziałem . po czym oznajmiono mi że do mnie zadzwonią . a do tej pory nie zadzwonili i nie dali znaku życia szczerze odradzam pracę w tej firmie ponieważ to będzie państwa strata czasu .

Piotr Nowy wpis
@Dawson144

Jak się rozstaniesz z firmą to nie płacą zaległych pensji przez pół roku. Każdy kto odchodzi musi iść do sądu inaczej nic się nie wydarzy.

Firma Alfa Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent w dziale Sprzedaży (praca w biurze). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Lidia

a na handlowca może ktoś ostatnio rekrutował i brał udział w rozmowie? zastanawiam się czy mogłaby się potoczyć podobnie jak ta teraz niedawno opisana? Na co zwracają szczególna uwagę podczas rekrutowania handlowców?

Nikt nie udzielił odpowiedzi ale widzę, że zaproszenie na rozmowę miało miejsce z tydzień temu? czy do tego czasu już była Pani na niej? Jak wygląda, w jakiej atmosferze jest prowadzona? interesuje mnie to czy podstawa, którą proponują jest taka sama dla każdego?

Skoro próbować według kogoś zawsze można, to ja raczej szarpnę się na przesłanie CV na tego Handlowca. :) powiecie mi proszę od czego będzie zależała wysokość podstawy? jak na razie jest napisane, że wynosi ona do 5,000 zł. chodzi tylko o wcześniejsze doświadczenie w innym miejscu pracy?

Jaka jest kultura pracy w Alfa Group Sp. z o.o.?

Mateusz

Witam Chciałbym uzyskać kilka ważnych informacji nie jestem pracownikiem tej firmy lecz nie ukrywam że chciałbym zostać zastanawiam się czy jest warto składać swoje cv do Alfa Group pytanie jakie się nasuwa mi jakie na obecną chwilą są wolne etaty i jakie firma posiada obiekty.....

@Mateusz

Nic na gębę, na wszystko bierz papier!!!

@Mateusz

Nie warto, (usunięte przez administratora) szczególnie dowódcy zmiany

@Mateusz

Nie warto. (usunięte przez administratora) z wynagrodzen i nie stosują się do przepisów.

Janusz
@Anna

Że jak, opóźnienia jakieś są? Na jakich umowach w ogóle robicie?

Ona

Nie polecam zdecydowanie!

@Mateusz

Witam, warto się zatrudnić , a co o obiektów zapewne trzeba się pytać na bieżąco bo wszystko się zmienia.

@Janusz

Jeśli masz orzeczenie eta , renciści, emeryci, zlecenie.\

@Janusz

Witam są umowy - etat i zlecenie.

mała
@Mateusz

Nie, niewarto. Ta firma to jest cyrk.

Ewelina
@autor

to chyba sie mylisz, bo jak ktos ma orzeczenie to firma nie dostanie dofiansnnowania do pensji jesli zatrudni na zlecenie, musi byc pełen etat by dostac kase z pfronu ktos potwierdzi z pracujacych moje słowa?

@mała

padło wyżej stwierdzenie, że podobno do przepisów się tu nie stosują... to dlatego cyrkiem to nazywasz? wyjaśnisz co miałoby być z nimi obecnie niezgodnego, że odradzasz?

Devil.

Na jaką stawkę można liczyć od 2023 roku?

Czarna

Nie polecam tej firmy okazuje się puzniej ze nie mają obiektów

Olga
@Czarna

I co wtedy zrywają umowy czy co się dzieje? Czy po prostu jakies przestoje macie?

Nie Lubie tej firmy.

Firma krzak maja za nic ludzi już na 1 rozmowie widać. Nawet do sklepu po wodę nie możesz wyjść bo trzeba siedzieć 24 bo to jest służba! K.... niewolnictwo a nie służba!!! Nie polecam i niech się(usunięte przez administratora)!!

Czarna
@Nie Lubie tej firmy.

Nie polecam tej firmy potem się okazuje że nie mają obiektów

Kamil

Kasa do 10 etat zlecenie do 25 i nie ma opcji aby było inaczej. Zawsze w terminie. Ktoś kto mówi inaczej chyba nie pracował tu.

@Kamil

Zgadzam się z tą opinią z doświadczenia.

Alfa Group Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystentka. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Ona

Właściciel pan H na rozmowie obiecuje dana kwotę po to tylko żebyś się zgodziła tam pracować a jak przyjdzie do zapłaty to wmawia że mówił o innej kwocie i pracujesz za pół darmo!!!

Omega

Niepełnosprawni i emeryci najchętniej zatrudniani dostają umowę o pracę a "zdrowi" muszą za nich zasuwać na zleceniu. Zachoruj tylko to możesz uważać się za zwolnionego. Nie bierzesz dodatków lub po prostu jesteś już nieprzydatny to możesz uważać się za zwolnionego. Coraz częstsze opóźnienia w wypłatach i brak ludzi do obsadzenia służb. Zero socjalu a o artykułach biurowych zapomnij, najlepiej sam kupuj. Szafka pracownicza, żart. Woda w lato, żart. Ochrona przed covid, żart. Chu***a jednym słowem. Jagodziński i Machnica już dawno odeszli.

Sylwia
@Omega

Brak ludzi? a rekrutują chociaż nowe osoby, czy liczą że pozostali pracownicy ogarną?

@Omega

W każdej ochronie jest coś nie tak ,z emerytów mają korzyść bo nie opłacają składek rentowo-emerytalnych i pracują "na czarno ",na niepełnosprawnych mają dużo kasy z PFRONu -nawet potrójne czy poczwórne, konkretne rozumowanie "zdrowych "kto opłaca ????Po co męczyć się w takiej firmie ,masz kwalifikacje idź ochraniacze Vipów -tam cię opłacą wysoko docenią .

@Sylwia

W każdej ochronie brak ludzi ,zadzwoń do firmy I zapytaj czy są rekrutacje.

Nie polecam tej firmy a już w szczególności osobom niepełnosprawnym .Każą podpisywać oświadczenia osobom z grupą, żeby nie stosować do nich ustawy w zakresie norm pracy dla osób niepełnosprawnych. OMIJAĆSZEROKIM ŁUKIEM. Pracowałam w różnych firmach ale tu to .......szkoda słów.

@Anna

A gdyby tego nie podpisywali to jakie tak mniej więcej są te normy do spełnienia?

@Małgorzata

DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ TO NORMA MIESIĘCZNA TO JEST 144 GODZINY A NIE PRAWIE 300

@Anna

Każą tutaj po 300 godzin pracować osobom niepełnosprawnym? Chyba zwariowali... W sumie dla osób zdrowych to też jest dużo. Da się od tej ilości godzin jakoś uciec czy nie za bardzo?

@Anna

Ochrona jest liczona inaczej np -norma to 168h ,zależy ile jest w miesiącu dni roboczych

@Ewa

Jeśli 300h to bardzo dużo a "zmuszają "do takiej ilości???Czy to wybór pracownika -to bardzo istotne ,jak naprawdę jest ???

Kamil

Praca jak to w ochronie. Najważniejsze że do 25 kasa jest na czas. Skłądki odprowadzane normalnie.

@Kamil

Praca jak to w ochronie ? Co to właściwie oznacza ? Nie robiłam nigdy w ochronie więc nie wiem jak jest a zastanawiam się nad pracą tu

ciekawy

Nie polecam . Szkoda czasu i zdrowia. To nie jest poważna ,odpowiedzialna i profesjonalna firma. omijać szerokim łukiem

@ciekawy

A jakie masz z nimi doświadczenia? Wnioskuję że negatywnie ale byłoby fajnie jakbyś napisał więcej szczegółów, Będę wdzięczna bo chciałam się zatrudnić...

Renia Justa
@Maja

Radzę nie zawracać sobie głowy dziadowska firmą. Kłamią , (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Nie wywiązują się z umów. Powracają za mundur, (usunięte przez administratora) na urlopach. Znęcaja się psychicznie nad niepilnosprawnymi. Kontrolny w nocy najezdza i ubliza starszym osobom. Zmusza do łamania prawa i przepisów RODO Pracownik jest dla nich tylko (usunięte przez administratora) , nigdy więcej tej firmy.

@Renia Justa

Nie rozumiem co znaczy że ktoś "zmusza"? Zmuszać to można dzieci a nie dorosłych ludzi.

Wojtek
@Maja

Zapraszam do firmy Clar system na Czerniakowskiej jak ma pani orzeczenie.Pozdrawiam

HENIEK

Firma ma punkty w Siedlcach ,nie polecam tam pracy,

ZENEK

Firma niegodna polecenia, omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) co robią grafiki maja godziny w normie a reszta prawie po 300 i to osoby niepełnosprawne. pierwsze dyżury bez umow i ubrań firmowych a potem jakieś ale że w swoich ubraniach jesteś na obiekcie.

Artur

Witam piszę w takiej sprawie że zostałem oszukany przez wasza firmę w której pracują Panowie Paweł Machnica i kierownik zespołu Piotr Wawrzyniak Obaj Panowie obiecywali mi pracę w Waszej firmie i cały czas oszukiwali oraz zbywali moje telefony gdzie w końcu zostałem zablokowany przez obu Panów Po rozmowie z dyrektorem miałem mała nadzieję na pracę oraz ukaranie obydwóch Panów Widzę że Pan dyrektor jest tak samo nie odpowiedzialny jak jego pracownicy

radkaw
@Artur

To mnie nie dziwi Też bym nie chciał takiej osoby jak wśród pracowników.

@Artur

Warzywniak to porażka kazał ludziom składać się na budkę dla ochrony na korkową i jego psełdo dyrektor

Stefana Okrzei
@Sołowow

Brednie człowieku wypisujesz. Można wiele powiedzieć o Wawrzyniaku i Jagodzie ale budę zakupiła administracja. Natomiast że ludzie chcą tam pracować to już inna bajka.

@Stefana Okrzei

To ciekawe bo sama siostra Jagodzińskiego ich sprzedała że chłopaki się zrzucili na transport HDS

Stefana Okrzei
@Sołowow

No ręce opadają. I co jeszcze ta niby siostra mówiła ????

@Stefana Okrzei

Kończę to interesującą dyskusję każdy oceni to na swój sposób.!!! ogólnie nie polecam tej firmy patologia to mało powiedziane

Madra
@Artur

Dokładnie tak.ze mną to samo zrobili chociaż sprzedałem mnóstwo usług.ta firma W ogóle dla mnie nie istnieje to jakąś patologia jest

Renia Justa
@Artur

To prawda, fima kłamie, (usunięte przez administratora) . Omijać wielkim łukiem tą firmę. Godziny nadliczbowe piszą na inną spółkę żeby nie płacić dodatku za nadliczbowe, powracają za umundurowanie, (usunięte przez administratora) ma urlopach już nie wspomnę że banda kłamców nie dotrzymujacych słowa. (usunięte przez administratora) Nie przestrzegają umów . Nigdy więcej takiej firmy. Zmuszają do łamania prawa dla ich wygody.

@Renia Justa

Zgłoś to do odpowiednich organów, jak masz takie solidne dowody.

@Artur

Artur niestety wszystkie firmy ochroniarskie wybierają lepsze grupy niepełnosprawności , nie liczy się dobry pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alfa Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alfa Group Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Matuszewska 20
    03-876 Warszawa