Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn Ostrowska 122

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn Ostrowska 122

Przed świętami ma być protest dużo ludzi podobno ma iść na chorobowe ludzie już nie wytrzymują pensja najniższa robić trzeba za trzech wiecznie brak pracowników

Basia

W SKELPIE KAZIMIERZA WIELKIEGO GNIEZNO brakuje cen .pani na mięsnym czarna w okularach jest niemiła Źle odnosi się do klientów Kierownik widząc że jest kolejka na mięsie nawet nie podejdzie Wieczorem po 20 ciągły brak bułek Na kasie panie naburmuszone jakby pracowały za karę a nie pieniądze

Blabla

Ogólnie nie polecam pracy w Dino co byś nie zrobił zawsze jest mało i źle codziennie niby kontrolę stres kumoterstwo praca po 10 godzin regionalna wpadnie wszystko źle a tu 3 osoby na zmianie albo 2

Ukrywam się przed nimi

Hej, Czy ktoś może mi powiedzieć jak atmosfera w siedzibie w centrali w biurze? Chcą zatrudnić kogoś od RODO I pytanie za ile? Czy ktoś był do tej pory?

@Ukrywam się przed nimi

Atmosfera okropna, wieczne obgadywanie i donoszenie na „koleżanki i kolegów”.

Borówka

Obgadywanie to szczyt bezczelności. Jak ktos już to robi to niech to robi chociaż umiejętnie lub nauczy sie mówić w twarz tej osobie co ma o niej do powiedzenia. Dużo możesz sie o sobie dowiedzieć już od samego początku.

Były Pracownik
@Ukrywam się przed nimi

Słaba atmosfera, jako nowy pracownik nikt nie jest wstanie cię wdrożyć w obowiązki, kierownicy działów są brani z jakiejś łapanki, nie potrafią zarządzać zasobami ludzkimi, nie przechodzą żadnych szkoleń, jak pracować z ludźmi. A jak się ktoś nie spodoba to potrafią rozwiązać umowę z dnia na dzień nie podając poważnego uzasadnienia.

Goldi
@Były Pracownik

W centrali nie mają za grosz szacunku do człowieka. W towarzystwie ochroniarza kazali mi podpisać wypowiedzenie, nie poparte jakimiś logicznymi pobudkami, nie dając nawet dojść do słowa i wyrzucili jak psa na bruk przed budynkiem. Nie polecam pracy przy Ostrowskiej no chyba, że ktoś lubi rollercoaster emocjonalny. Pozdrawiam. Od dzisiaj robię zakupy w Lidlu bo wolę dorobić uczciwego Niemca.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Dino Polska S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Krasnosielc?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

To co dzieje się w centrali Dino to śmiech na sali, ludzie którzy bawią się w korporacje dosłownie, nie mają pojęcia jak wyglada praca w normalnych warunkach w dużych korporacjach, czemu tu się dziwić ? Proponuję najpierw ,,kierownikom” udać się na kurs konwersacji z ludźmi bo nie maja o tym zielonego pojęcia, ja o siebie zadbam i bez echa nie pozostawię :)NIE POLECAM NIKOMU, TRAGEDIA, UCIEKAJ KTO MOŻE, toksyczni ludzie rządzą :))) życzę żeby ktoś ich też tak kiedyś potraktował jak oni traktują pracowników swojego zespołu. To co się tam dzieje nadaje się tylko i wyłącznie do sprawy dla reportera lub programu uwaga, a nie hahahha przepraszam do kabaretu. Z całym szacunkiem i bez żartów, musicie się szkolić i to długo zanim nauczycie się rozmawiać z ludźmi, a nie ich tylko gnębić, jest 21 wiek szkoleń jest bardzo dużo naprawdę, wystarczy poszukać :) NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!! Zero poziomu i kultury osobistej, TRAGEDIA.

Praca jak każda inna.Ciągła krytyka to norma,więc nie ma co się tym przejmować.Umowa na czas określony i raczej nie ma co liczyć na przedłużenie.Powód tak śmieszny,ze szkoda gadać.Podsumowując:praca nie lekka a na koniec kop (usunięte przez administratora). Plusem jest terminowa wypłata.

Xcc

Witam czy warto przyjąć się na magazyniera w Dino w Krotoszynie ? Na jaki czas umowa jaka kasa i wogole atmosfera przełożeni.

Iwona

Dzień dobry. @Pracodawca Pracuję w Dino od ok 2 lat, obecnie jestem na umowie na czas określony jeszcze do maja przyszłego roku. Chciałabym w tym roku kupić mieszkanie. Czy jest szansa otrzymania z wyprzedzeniem umowy na czas nieokreślony, czy muszę jednak czekać do przyszłego roku przepracować do końca obecnej umowy? Z góry dziękuję za informację.

Kanakorsa

Dino Zduny atmosfera bardzo zła na tak duży sklep tylko trzy osoby na zmianie. Zmianę kończy się o 24.00 przerwa która powinna być15minut trwa 5 minut straszne wymogi

Wieska

Mam pytanie do pań z krobskiego Dino . Jak tam jest ? warto starac sie o prace?

Nina

00:52 Witam ktoś mi powie jak jest z urlopem bo już się głupie pracuje w Dino 9 miesięcy mam przepracowane ogólnie 3 lat czyli należy mi się 20 dni urlopu przez rok czyli w każdy miesiąc dwa dni czyli mam 18 dni urlopu do odebrania bo ja już tego nie rozumiem moje koleżanki nie przepracowały roku a mają po 6 dni urlopu Jak to możliwe

M.
@Nina

Jeśli masz 20 dni urlopu na rok to nie wychodzi Ci 2 dni na miesiąc tylko około 1,5 dnia. Tak jak liczysz na 9 miesięcy, że miałoby być 18 dni to na pozostałe 3 miesiące zostały by Ci 2 dni. Wnioskując po 9 miesiącach masz 15 dni urlopu.

Nie polecam pracy w markecie w Dino w Tarnowskich Górach, straszne kumoterstwo i wyzysk pracownika. Brak szkoleń, brak wiedzy pracowników na wyższych stanowiskach . Skarżenie jeden na drugiego, jak w przedszkolu, brak przerw.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Dino Polska S.A.?

Czy w trakcie rekrutacji firma Dino Polska S.A. podawała informacje o zarobkach w mieście Poznań i okolice?

aga

mówią o premiach dodatkach i bonach. rzeczywistość jest taka iż pracy jest ja 1 osobę tyle co na 3. multum nadgodzin i zakaz ich wykazywania. na konto najniższą krajowa. to ich strategia. dbyby mówili o tym odrazu nikt by nie przyszedl nawet na rozmowę

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Dino Polska S.A.?

Cały czas jest rekrutacja i są ogłoszenia nawet u mnie na sklepie we Wrocławiu wisi ogłoszenie. U mnie stale są przyjęcia i zwolnienia. Ja mimo doświadczenia i wykształcenia oraz swojej niepełnosprawności zaoferowałam swoją gotowość do pracy. To co przeszłam na sklepie przez pracowników to zostanie mi na długo w pamięci. Praca na pewno ciężka, dużo pracy i w pośpiechu. Mało ludzi zatrudnionych. Przez co ci długoletni pracownicy mobbingują zbyle powodu nowych pracowników nie pozwalając im normalnie w spokoju wykonywać obowiązków. Tak było w dwóch sklepach, w których pracowałam. Okradano mnie z gotówki, sprawą powinna się zająć prokuratura. Wiedzą jak zrobić żeby wmówić że to ty się mylisz. Dziwne, że nigdy nie mialam manka a w tym sklepie stale coś się działo pod moim adresem. Mam orzeczenie i zdrowotne problemy, Nie mogę szybko wykonywać zadań, Wyśmiewano się ze mnie a sama kierowniczka z regionalną ja bym je zwolnila. Nie pozwalano mi poznać samych zasad rozliczania gotówki. Liczono gotówke w pamieci po czym mówiono, że źle wydaje. Sama praca jest ok, to ludzie tam pracujący wprowadzają nerwówke, (usunięte przez administratora). Są wulgarni ale pracują szybko i sprawnie... To się liczy dla pracodawcy. Pracodawca zatrudnia niepełnosprawnych, bierze za nich dofinansowania duże pieniądze a pracownicy pełnosprawni ich potem dręczą Po przyjsciu ze zwolnienia lekarskiego (6 miesiecy) i przejsciu na rente z powodu zdrowia, to co sie działo w jednym z działow bałagan i nie mogłam dojść zeby ogarnąć ten dział. Towar zalegał nie zdany z 2022 roku, Totalny Galimatias. Makabra. Osoby nadzorujące widziały, że rzetelnie wykonuje swoje obowiazki (choć wolniej) stale coś pode mną się czegoś doszukiwały, Niech popatrza na siebie lepiej. Cieżka praca fizycznie, duże tempo, (usunięte przez administratora), wyśmiewanie, docinki, przeklinania, okradanie z gotówki, bałagan. To tylko nieliczne z tym z czym sie spotkałam

Nowy pracownik

Od poniedziałku idę do pracy Dino Gilowice. Mam pytanie na jaką płacę mogę liczyć na początek. Czy jest to najniższa krajowa czy coś poza tym. Dużo obiecane ale zapytam tych co pracują. Bardzo proszę o odpowiedzi jak jest rzeczywiście z nowymi. Dziękuję

@Nowy pracownik

Na pytanie Ci nie odpowiem, nie chcę w błąd wprowadzić, pzt., nie możesz już aktualnych współpracowników zapytać? Dasz znać jak się pracuje? Jakoś Cię wdrażali czy jak to wygląda?

Kaśka
@Nowy pracownik

3110 czyli 2442 na rękę... Dużo obiecują, ale to puste obietnice.

Zawiedziona
@Nowy pracownik

Goła pensja i mega harówka a jeszcze możesz trafić na kierowniczkę do (usunięte przez administratora)

@Kaśka

od stycznia nie będzie już przypadkiem więcej? pozostałe warunki bez zmian czy coś wprowadzają? wiadomo?

Beuno
@Nowy pracownik

Odradzam pracę w tym sklepie

Mloda
@Nowy pracownik

Nawet nie idź tam do pracy jest (usunięte przez administratora)

@Mloda

tyle osób w wątku odradza... napiszecie wprost co tam może się dziać, że taka reakcja? jakie problemy z kierownictwem tam mogą być? i co z pozostałymi współpracownikami?

@Karolina

(usunięte przez administratora), tempo pracy, układy, okradanie z pieniędzy. Stare wyjadaczki , wulgaryzmy palenie papierosow...doskonale wiedzą jak mają Cię oszukać i uprzykrzyc pracę. Gdyby nie to, człowiek moglby pracować, bo coś trzeba robić, ale tak wygryzaja z pracy ci doświadczeni. Ja miałam studia i co mi.po tym?młodzI, zdrowi wysmiewali się i trudno było wytrzymać. Tam na kasę nie trzeba mieć studiów tylko mieć zdrowie i szybkim . Mało ludzi stąd rodzi się problrm. Pracodawca zgarnia pieniądze za pracowników niepełnosprawnych, potem są gnebieni przez tych starych zdrowych pracowow, którzy robią tak żeby ci udowodnić że to ty się nie nadajesz i dają ci nagany. Układy, powiązania. Te sklepy to kierownictwo to porażka.

Qazwsx

Dzień dobry, jeśli byłam na delegacji to w jaki sposób wpłynie zapłata? Razem z wypłatą? I jaki jest czas oczekiwania?

Mars
@Qazwsx

witam oczekiwanie na wpłatę kosztów delegacji u nas w Dino to 3 miesiące i nikt według prawa nie może decydować za nas ale nie kiedy decydują

Kenab

Jestem klientem dino w świerklany mam jedno zastrzżenie jest za mało pracowników a dużo pracy niektórzy pracownicy biegają po sklepie a powinno być praca spokojna bezpieczna i miła .

Wiktoria

Witam, jest takie ogłoszenie Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Czy ktoś przy tym pracował w firmie już i może powiedzieć, jaką umowę się podpisuje, zlecenie, dzieło czy coś innego?

Obiektywnie
@Wiktoria

Podpisuje się umowę o pracę na cały etat ale dla takiej osoby to jest 7h dziennie i wam ZUS też to inaczej liczy . Tak żebyście nie stracili żadnych dodatków i zasiłków

Vega
@Obiektywnie

Ja mam orzeczenie . W każdej poprzedniej pracy pracowałam 7 godz a tu 8 godzin to minimum . Pracuje od 01 02 2023 i jeszcze "prosili " mnie żebym poprosiła lekarza o 8 godzin plus nadgodziny i nocki. Czy to norma???

Syn Kasjerki
@Wiktoria

Normalna umowa tylko czas pracy dziennie 7godzin. Moja mama takie właśnie orzeczenie o niepełnosprawnosci.

Ktosiek

Czy ja mam prawdo odmówić wyjazdu do innego Dino jeżeli nie mam czym jechać kierowniczka podjęła za mnie decyzję a ja już tu nie mam nic do gadania noz (usunięte przez administratora) .mać

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.